Перейти до змісту

коли купувати авто?


St@S_

Рекомендовані повідомлення

В 16.07.2018 в 17:54, volks сказал:

А я повторюсь, що автомобіль, якщо не потрібний для роботи, то в більшості випадків в Луцьку він взагалі непотрібний.

машина в Луцьку це комфорт, а не засіб крайньої необхідності... впринципі так, можна і без неї, але коли за один день потрібно і десь на 40-вий, і потім на володимирську чи ще кудись, то без машини на це піде набагато більше часу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

Машина це в першу чергу незалежність в переміщенні і економія власного часу. А казкарі про " машину для роботи" , "витрати на бензин, страховку, ТО етс" йдуть лісом. Це супутні "мінуси " і їх мовчки враховють. З такими аргументами ви і нормального ровера не купите. Це всерівно, що хочеться мяса, але можна і соєю обійтись. Або куплю но я черству булку замість свіжої, бо вона дешевша.

 

ПС Купівля авто для поїздок в "булочну"  не розглядаєм, для цього можна і таксі викликати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, jack74 said:

і в кожної нормальної європейської (і не тьільки) сім'ї не менше, ніж по дві автовки вдома!

Це просто в наших хохлів якась плебейсько-рабська сутність, чи як це назвати... Ну от вбито в голову, що ми мусим бути ніщєбродами, і все тут! І не випендрюватись, і не висуватись! Совкізм мізків

 

Плебейська-рабська сутнысть це якраз таки думати що купити машину це якось випендритись, висунутись чи повисити свый статус) Особливо коли покупець нашкрыб ты останны 5-10К на тачку)

В великых мыстах типу Киэва, якщо ти живеш не за мыстом, то взагалы не бачу сенсу мати власне авто (пробкы, парковка, обслуговування) враховуючи цыни на уклон\убер, + як те корито впаде в цыны через пару рокыв).

Одне дыло коли тобы подобаэться водити то тут питань нема. Але якщо дивитись з точки зору рацыональносты то машина лише забираэ час ы грошы в быльшосты випадкыв.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Silva сказано:

Але якщо дивитись з точки зору рацыональносты 

З точки зору раціональності і  жити - шкідливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, alexvvv said:

З точки зору раціональності і  жити - шкідливо.

Ну ви ж зрозумыли що я мав наувазы з точки зору рацыональносты капыталовкладення :)) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

Це просто в наших хохлів якась плебейсько-рабська сутність, чи як це назвати... Ну от вбито в голову, що ми мусим бути ніщєбродами, і все тут! І не випендрюватись, і не висуватись! Совкізм мізків

За це я й пишу. Для наших хохлів автомобіль - це не засіб пересування, а спосіб випендритися і не відчувати себе ніщебродом.

 

1 час назад, jack74 сказал:

в кожної нормальної європейської (і не тьільки) сім'ї не менше, ніж по дві автовки вдома

А тепер уявляємо, на що перетвориться місто, якщо кожна сім'я купить авто, тим більше два.

 

2 часа назад, St@S_ сказал:

авто потрібно для роботи, для всього іншого не треба - залізобетонна логіка...

Тому що не треба. В межах міста громадського транспорту і таксі вистачає з головою. Ще б в нас розвивались автопрокати, то взагалі було б круто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Arden сказал:

впринципі так, можна і без неї, але коли за один день потрібно і десь на 40-вий, і потім на володимирську чи ще кудись, то без машини на це піде набагато більше часу :)

Таксі в допомогу. Чи у вас щодня такі поїздки по особистих питаннях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, volks сказал:

Таксі в допомогу. Чи у вас щодня такі поїздки по особистих питаннях?

можливо

 

я то взагалі окрема тема, я на авто за 3 роки наїздив всього 14к км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тут кожен судить по собі.

Дехто далі чотирьох стін не бачить, а дехто за межі міста кілька раз в місяць максимум виїздить.

Для них і таксі прийнятне.

Мені, для прикладу, привезти  щось важке, вивезти сімю на дачу/відпочинок і таке інше - без машини важко, а подекуди незручно і дорого.

Кожен міряє на себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли їздиш на машині - меньше бухаєш! :D Тут економія відчутна, перекриває і ТО, і страховку, і паливо, і витрати на потенційні ліки...і дітей більше бачиш, і здоров'я більше, і дружина не бурчить :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Nokian сказано:

А ще коли ти за кермом-різні дівчата враз стають значно привабливішим.

За кермом випивати не можна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

За це я й пишу. Для наших хохлів автомобіль - це не засіб пересування, а спосіб випендритися і не відчувати себе ніщебродом.

 

А тепер уявляємо, на що перетвориться місто, якщо кожна сім'я купить авто, тим більше два.

 

Тому що не треба. В межах міста громадського транспорту і таксі вистачає з головою. Ще б в нас розвивались автопрокати, то взагалі було б круто.

 нещодавно  2 місяці іздила в громадському транспорту та на таксі

дорожче і не зручно

однозначно треба мати автомобіль

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, m-a-x сказано:

І це ще ви в теплий період їздили... А якби восени, коли мряка, чи взимку коли каша з снігу...

В теплий період можна обійтись без автівки, і великі відстані долаються набагато легше, а в холодний - так, сумно

брехня - в нас маршрутка номер 1 з рекламою парі матч навіть зараз літом завжди іздить з включенним опаленням салону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@St@S_ :) короче, в цій темі потрібна голосувалка (про таку фічу вже давно всі забули на Борді), де було б і питання-пруф, і "маю чи не маю власне авто) :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, paksivatova сказал:

 нещодавно  2 місяці іздила в громадському транспорту та на таксі

дорожче і не зручно

однозначно треба мати автомобіль

 

Ну не знаю. В мене математика проста. Стоянка - 300грн в місяць - 3600 + 600 грн страховка. Ітого 4200 в рік. Це лише постійні витрати незалежно від того чи їздите чи ні. На таксі за 100 грн можна через все місто проїхати. Це 42 поїздки. Тобто майже кожного тижня можна дозволити собі таксі. А якщо врахувати ще паливо, масла

, омивачі, гуму, ремонти, то цифра ще більша. 

1 час назад, m-a-x сказал:

І це ще ви в теплий період їздили... А якби восени, коли мряка, чи взимку коли каша з снігу...

В теплий період можна обійтись без автівки, і великі відстані долаються набагато легше, а в холодний - так, сумно

Зазвичай до стоянки чи гаража далі телепати ніж до зупинки. А потім ще й в холодному авто їхати, де .опу і руки примерзають до керма і сидіння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, volks сказал:

Ну не знаю. В мене математика проста. Стоянка - 300грн в місяць - 3600 + 600 грн страховка. Ітого 4200 в рік. Це лише постійні витрати незалежно від того чи їздите чи ні. На таксі за 100 грн можна через все місто проїхати. Це 42 поїздки. Тобто майже кожного тижня можна дозволити собі таксі. А якщо врахувати ще паливо, масла

, омивачі, гуму, ремонти, то цифра ще більша. 

Зазвичай до стоянки чи гаража далі телепати ніж до зупинки. А потім ще й в холодному авто їхати, де .опу і руки примерзають до керма і сидіння.

я не маю тут бажання розписувати в подробицях

ви сидите і прикидаєте

а я щодня пересувалася по місту на маршрутках і таксі

і все порахувала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, jack74 сказано:

цим ти мене вже до кінця переконав, що власного авто в тебе нема і ніколи не було :)

 

59 хвилин тому, volks сказано:

Ну не знаю. В мене математика проста. Стоянка - 300грн в місяць - 3600 + 600 грн страховка. Ітого 4200 в рік. Це лише постійні витрати незалежно від того чи їздите чи ні. На таксі за 100 грн можна через все місто проїхати. Це 42 поїздки. Тобто майже кожного тижня можна дозволити собі таксі. А якщо врахувати ще паливо, масла

, омивачі, гуму, ремонти, то цифра ще більша. 

Зазвичай до стоянки чи гаража далі телепати ніж до зупинки. А потім ще й в холодному авто їхати, де .опу і руки примерзають до керма і сидіння.

 

:0016: 200%!!!

Бідний тии бідний... Як же страшно і дорого в цьому світі лісі зайчику жити ;) 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Ну не знаю. В мене математика проста. Стоянка - 300грн в місяць - 3600 + 600 грн страховка. Ітого 4200 в рік. Це лише постійні витрати незалежно від того чи їздите чи ні. На таксі за 100 грн можна через все місто проїхати. Це 42 поїздки. Тобто майже кожного тижня можна дозволити собі таксі. А якщо врахувати ще паливо, масла

, омивачі, гуму, ремонти, то цифра ще більша. 

Оце логіка, нема слів як люди примітивно думають...ви порахуйте скільки коштує квартира і комунальні послуги, меблі і т.д., то можливо в готелях жити краще буде?))) і не треба паритись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, paksivatova сказал:

я не маю тут бажання розписувати в подробицях

ви сидите і прикидаєте

а я щодня пересувалася по місту на маршрутках і таксі

і все порахувала

В мене є час, я у відпустці, тому розпишу для @volksa.

В мене авто вже півтора року, точніше 19 місяців. Отже рахуємо, що я витратив на авто за цей період. Я маю в смартфоні спеціальну програму, де записую кожну заправку, отже я точно знаю, скільки я проїжджаю в середньому в день, місяць, рік і скільки я потратив на то гроші. Ось скріншоти з програми

Спойлер

Screenshot_20180718-163337.thumb.png.52eddd328cf68de065e6f317fd329c57.pngScreenshot_20180718-163347.thumb.png.9fc50f67f638642cde4392e225b73654.png

 

Отже я витратив суто на паливо за 19 місяців 1216 грн*19місяців=23104 грн. 

Далі. Два рази страхував авто по 620 грн (страховка діє ще півроку), два рази робив мале ТО (заміна всіх фільтрів, масла і рідин) по 2300 грн кожне ТО. Один раз зробив велике ТО з заміною всіх ремнів, роліків, помпи, сальників за 7000 грн на Рено-станції. Один раз заправив кондиціонер 400 грн і замінив на новенький радіатор кондиціонера 3000 грн (авто приїхало з Німеччини з пустим кондиціонером і дирявим радіатором). Поміняв клапан регулювання вакуумом 800 грн. В підвіску не ліз, в двигун також. Купив гуму зимню, нову наварку за 4000 грн комплект, якого мені вистачить на років 5 мінімум (знаю, бо купую вже років 10 наварку зимню, на Джампі проїхдив 5 зим і продав з машиною гуму з 15типроцентним зносом). 

Тобто підрахуємо витрати: 2*620+2*2300+7000+400+3000+800+4000=21040 грн + 23104 грн(витрати на пальне) = 44144 грн. Стоянкою я не користуюся, але давай і її порахуємо 300 грн (хоча в нас на ДПЗ вона менше вартує) * 19 місяців = 5700 грн + 44144 грн = 49844 грн. Давай ще сюди добавим комплект нової літньої гуми (6000 грн), хоча в мене була і є з Німеччини в комплекті з авто, якої мені хватить при моїй їзді на років 5, але ж ми все ж таки врахуємо в цих 19 місяців. 49844+6000=55844 грн. Я рахував самі дорогі запчастини і розхідники, тому що обслуговуюсь на Рено-сервіс і беру для себе все оригінальне або дороговартісні аналоги. Отже 55844 грн за 18183 км пробігу (хоча по факту я витратив: 55844 грн - 6000 грн(літня гума) - 5700грн(стоянка) = 44144 грн)

Тепер дивимся розцінки таксі (грудень 2017 року)

Спойлер

Screenshot_20180718-164045.thumb.png.1265adff8cddf9dfd12e648e5d355d9b.png

 

Я їхджу на роботу з ДПЗ в Ліпіни (11 км) і назад 20 раз в місяць. Одна поїздка, згідно розцінкам - 80 грн. Тобто в день 160 грн*20 днів*17 місяців (2 місяця не рахуємо - відпустки)= 54400 грн. Це тільки таксі на роботу/з роботи.  (Не потрібно мені говорити про маршрутки, які їдуть годину до моєї роботи, кашлі, соплі...виходить дорого лікування по факту).

Далі. 10 раз в рік їжджу в село (40 км в одну сторону), 5 раз у Рівне їздив, 1 раз в Бориспіль з'їздив, у Львів, в Замосць-Хелм, на Світязь, недавно в Катовіце, ще по природах різних, по гостям...Порахуєш скільки би вартували ці поїздки на мою сім'ю (4 людини) навіть автобусами? Хоча автівкою зручніше, авже ж? Взимку пічка, літом кліма, сам собі господар, захотів став, захотів поїхав, захотів поїв, захотів спиш в машині, захотів сексом зайнявся :D.

А по Луцьку ще скільки можу мотатись, то дружині помогти щось привезти, завезти, купити, заїхати...Багато на таксі роз'їздешся? А ремонт того літа робив в кухні в квартирі, цього літа в літній кухні на хаті...скільки я вивозив матеріалів з магазинів, скільки би я заплатив за таксі? Чи мені з цементом чи цеглою в маршрутку?

Спойлер

IMG_20180508_182245.thumb.jpg.ba8bd4c5d6acf880fa07c0ddbbcebe26.jpgIMG_20180508_175048.thumb.jpg.f413ba45af5212056fc91b6e99e0b46e.jpg

 

Так що таке говорити, що автомобіль не потрібен, можна маршруточкою або таксі - може тільки пацан, в якого ні кола, ні двора і нема сім'ї, або якийсь мажор. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

Зазвичай до стоянки чи гаража далі телепати ніж до зупинки. А потім ще й в холодному авто їхати, де .опу і руки примерзають до керма і сидіння.

це да

 

але що їхати як сільодка на одній нозі, інколи з не особо митими пасажирами, що з комфортом у власному авто... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, volks сказал:

В межах міста громадського транспорту і таксі вистачає з головою.

да да, розкажи ще смішний анекдот, з головою . В позаминулому році, після 23 00, з Теремно виїхати майже нереально було, НІЧИМ. В цьому році, не знаю, бо вже в тих краях, в такий час не буваю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

 

 

:0016: 200%!!!

Бідний тии бідний... Як же страшно і дорого в цьому світі лісі зайчику жити ;) 

 

 

 

Слухай багатий, а чого ж ти не купиш авто із салона, а тільки тут постійно соплі розпускаєш на рахунок блях і того, яка в нас розтаможка дорога.

1 час назад, Юріч сказал:

Стоянкою я не користуюся, але давай і її порахуємо 300 грн (хоча в нас на ДПЗ вона менше вартує) * 19 місяців = 5700 грн + 44144 грн = 49844 грн.

Та ну його  викидати по 1000 в місяць на утримання автомобіля.

 

3 часа назад, paksivatova сказал:

а я щодня пересувалася по місту на маршрутках і таксі

Це ви пересуваєтесь по особистих питаннях чи по роботі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, volks сказал:

Слухай багатий, а чого ж ти не купиш авто із салона, а тільки тут постійно соплі розпускаєш на рахунок блях і того, яка в нас розтаможка дорога.

Та ну його  викидати по 1000 в місяць на утримання автомобіля.

 

Це ви пересуваєтесь по особистих питаннях чи по роботі?

і по особистих,і по робочим 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...