Перейти до змісту

коли купувати авто?


St@S_

Рекомендовані повідомлення

власне питання, враховуючи зміну законів, чи варто зараз купувати авто євро 5 типу Шкода Фабія з 2011року або Рено Кліо, Кенго, Сандеро з 2011 року від 6500 до 7500$ чи зачекати півроку на зниження ціни і взяти щось краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь
43 минуты назад, Масяня сказал:

Краще взагалі не купувати, скільки вже можна забруднювати повітря!? Хіба що електромобіль але не таку стару димлячо-смердячу бляху!

Идите работать в патрульную полицию и будете ездить на "электричке"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Масяня сказано:

Краще взагалі не купувати, скільки вже можна забруднювати повітря!? Хіба що електромобіль але не таку стару димлячо-смердячу бляху!

 

Спойлер

О, у нас вже 75% авто електрокари і заправки, ой, швидкі дозярядки кожних 5км по шляхах, а я захотів купити мамонта 5-6річного..., мож пора з бункера вилазити і на світ глянути як воно там...

напевно я щось пропустив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба дивитися цей проект закону, що проголосували в п’ятницю в першому читанні і порівнювати ставки на конкретне авто. Бо шось виходить, що машини можуть і подорожчати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий митник казав, що  після нового року  буде  розмитнення дешевше відчутно.

Та й логіка підказує,що перед виборами влада буде робити всякі ніштяки для народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Nokian сказал:

перед виборами влада буде робити всякі ніштяки для народу

 

І чого в нас вибори не раз в півроку...:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо машина не розкіш а "для переміщення в просторі і економії часу" то пофік наскільки вона подешевшає "колись там потім" , чи\або коли вона потрібна для роботи зараз і вже))) а все інше "ну типу най буде як у всіх" )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, VovkleV сказано:

якщо машина не розкіш а "для переміщення в просторі і економії часу" то пофік наскільки вона подешевшає "колись там потім" , чи\або коли вона потрібна для роботи зараз і вже))) а все інше "ну типу най буде як у всіх" )))

воно то так, але втратити біля 2000$ за півроку якось не цікаво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, VovkleV сказал:

якщо машина не розкіш а "для переміщення в просторі і економії часу" то пофік наскільки вона подешевшає "колись там потім" , чи\або коли вона потрібна для роботи зараз і вже))) а все інше "ну типу най буде як у всіх" )))

Якщо машина - це засіб переміщення, то людина не буде думати чи купувати вже чи почекати півроку. А так дійсно багато, хто купує авто, щоб не здаватися невдахою. А потім, коли все ж таки купили, то жумають, що й інші такі ж і їх давить жаба.

А я повторюсь, що автомобіль, якщо не потрібний для роботи, то в більшості випадків в Луцьку він взагалі непотрібний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, St@S_ сказано:

воно то так, але втратити біля 2000$ за півроку якось не цікаво...

все залежить від завдань для авто та продуманості покупця))) я наприклад ще ніодного авто не продав по ціні дорожче чи в ту ж ціну що купив))) хоча зазвичай більше трьох років на машинах не катаюсь, кажуть "чогось" в дитинстві замало їв))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, St@S_ сказал:

воно то так, але втратити біля 2000$ за півроку якось не цікаво...

Можно и быстрее и всю стоимость авто, еще и за чужое быть должным. Тьфу-тьфу, конечно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, St@S_ сказал:

воно то так, але втратити біля 2000$ за півроку якось не цікаво...

Купи бляху за 1500, если что на шрот разберешь за столько же минимум)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, volks сказано:

автомобіль, якщо не потрібний для роботи, то в більшості випадків в Луцьку він взагалі непотрібний.

 

image.thumb.png.a5cc94aea40360ab48926bc67ff333e9.png

 

а як тоді пяним ганяти по місту? як тоді на заправці з max_volume_up тусити? а як перед пісюхами понти кидати?

ну а ще ж є рибалка, відпочинок, дощ, мороз та інші малозначимі речі, ноги маєш - використовуй ?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думаю,що наші "Мужі" що небудь зроблять добре для простих людей! І це що вони пропихують типу розмитнення для євроблях це простий розвод! Платити 2500-3000 євро за корчі ніхто не взмозі тай і який змість платити такі платежі за старе авто коли євро 5 можна розмитнити дешевше! Шкода з 1.2 двигуном в районі 1100 баксів так само Ренухі з 1.5 двигуном приблизно 1200$! Вони блять нароблять як кіт на глині!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, volks сказано:

Якщо машина - це засіб переміщення, то людина не буде думати чи купувати вже чи почекати півроку. А так дійсно багато, хто купує авто, щоб не здаватися невдахою. А потім, коли все ж таки купили, то жумають, що й інші такі ж і їх давить жаба.

А я повторюсь, що автомобіль, якщо не потрібний для роботи, то в більшості випадків в Луцьку він взагалі непотрібний.

що ви маєте на увазі "для роботи"

таксі?

торговий?

доставка товару?

п.с. для переміщення по місту у мене є велосипед ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, St@S_ сказал:

...чи зачекати півроку на зниження ціни 

а чого, по Вашому, ціна має знизитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єдинe добрe в новому законі, як на мeнe, то тe, що зняли вимоги по eкологіі. 

багато гарних машинок після 2010 в євро 4. і зараз нe можна привeзти.

а так дійсно, всe, як завжди.“всe для людeй”

розтаможка дизeлів подорожчає а нe подeшeвшає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, natalka) сказано:

а чого, по Вашому, ціна має знизитись?

тут трошки почитав, але не знайшов відповіді на своє питання :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, St@S_ сказал:

що ви маєте на увазі "для роботи"

Коли ти заробляєш на життя тим, що без автомобіля робити неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.07.2018 at 11:55, St@S_ сказано:

власне питання, враховуючи зміну законів, чи варто зараз купувати авто євро 5 типу Шкода Фабія з 2011року або Рено Кліо, Кенго, Сандеро з 2011 року від 6500 до 7500$ чи зачекати півроку на зниження ціни і взяти щось краще?

а потім ще пів-року, а потім ще... Це як притча про перестрибування струмка :) Якщо авто треба, то воно треба. Вже і зара. А якщо є змога чекати, знач воно просто хочеться - ну тоді дійсно, можна і почекати... з моря погоди :)

Ще зауважу, що крім самої ціни на авто, є ще таке поняття, як вартість експлуатації. Тобто, ти ще врахуй, що за ці пів-року чекання ти ще й цю вартість економиш ;) 

Але - пів-року - це ще половина літа пройде, і "бархатний сезон", коли ти міг кудись тим авто крутнути... Тобто рік "подорожей" улетів... А якщо є діти в сім'ї, то це рік їхнього дитинства, а діти не чекають, діти ростуть... І т.д, і т.ін.

Це просто для прикладу, бо хочу сказати, що в кожного свої критерії "потрібності" автівки (он як в Волкса, напр :D).

Я, можна сказати, виріс в машині. Батя від малку завжди мене таскав з собою. Моря, Карпати, Закарпаття, Молдова, Польща, Воронеж... Потім я своїх дітей намагався возити куди тільки мав змогу. І зара я без машини просто як інвалід. Хоча знаю, що якщо машина поламається серйозно, і мені доведеться обходитись без неї, я теж звикаю до режиму "пішохода" чи "лісапєдіста", але все-одно відчуваю себе некомфортно, залежним від транспорту, від "когось просити", і т.д.

 

Тому кожен сам для себе вирішує свій час "потрібності", і ніхто тобі тут не назве цю дату (тим більше де?! - на БОРДІ! :D)

 

On 16.07.2018 at 17:54, volks сказано:

А я повторюсь, що автомобіль, якщо не потрібний для роботи, то в більшості випадків в Луцьку він взагалі непотрібний.

цим ти мене вже до кінця переконав, що власного авто в тебе нема і ніколи не було :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, St@S_ сказал:

тут трошки почитав, але не знайшов відповіді на своє питання :)

ну да, ну да... стаття від 17.07.2018, а тема від 16.07.2018...

Тут відповідь на Ваше запитання.

авто 2010-2011 року і електромобілі (суто)  варто зараз.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Коли ти заробляєш на життя тим, що без автомобіля робити неможливо.

авто потрібно для роботи, для всього іншого не треба - залізобетонна логіка...

для чого ж майже в кожного європейського виробника авто такий широкий вибір моделей від мікролітражок до седанів Е-S-класу, від мікрочобітка типу Фіоріно до Добло, Скудо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, St@S_ сказано:

авто потрібно для роботи, для всього іншого не треба - залізобетонна логіка...

для чого ж майже в кожного європейського виробника авто такий широкий вибір моделей від мікролітражок до седанів Е-S-класу, від мікрочобітка типу Фіоріно до Добло, Скудо...

і в кожної нормальної європейської (і не тьільки) сім'ї не менше, ніж по дві автовки вдома!

Це просто в наших хохлів якась плебейсько-рабська сутність, чи як це назвати... Ну от вбито в голову, що ми мусим бути ніщєбродами, і все тут! І не випендрюватись, і не висуватись! Совкізм мізків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.07.2018 at 18:03, romanc сказано:

Купи бляху за 1500, если что на шрот разберешь за столько же минимум)))

в цій ціновій категорії 1500+$ хлам в який треба вкидати 500+$ і скоріше всього без реєстрації, десь з місяць назад шукав, то було так, але за суму від 2000$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...