Перейти до змісту

листування в соцмережах.


lanima

Рекомендовані повідомлення

 Власне зацікавила думка форумчан.  Як ви ставитеся до листування вашої половинки з іншим чоловіком(жінкою ) 

Відразу виключаємо всі еротичні підтексти. То вже трохи інакше зветься))) 

Просто спілкування. Про погоду,  музику, фільми, роботу, спільні захоплення...   та що завгодно...

От людям просто цікаво проводити час разом онлайн. 

Як хто на це реагує.  Чи реагував би. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, lanima сказано:

 Власне зацікавила думка форумчан.  Як ви ставитеся до листування вашої половинки з іншим чоловіком(жінкою ) 

Відразу виключаємо всі еротичні підтексти. То вже трохи інакше зветься)))

дивно, навіщо це би йому здалося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, lanima сказано:

 Власне зацікавила думка форумчан.  Як ви ставитеся до листування вашої половинки з іншим чоловіком(жінкою ) 

Відразу виключаємо всі еротичні підтексти. То вже трохи інакше зветься))) 

Просто спілкування. Про погоду,  музику, фільми, роботу, спільні захоплення...   та що завгодно...

От людям просто цікаво проводити час разом онлайн. 

Як хто на це реагує.  Чи реагував би. 

Завжди було дивно чому якщо в тебе є дружина- спілкуватись з іншими жінками не можна. Не фліртувати. не спати. а прост оспілкуватись)  Вважаю що спілкуватись треба зі всіма незалежно від статі, якщо тобі це подобається. А якщо твоя половинка хоче обмежити спілкування- потрібно робити висновки і шукати іншу половинку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви, я так бачу, вже зреагували, по-своєму. :rolleyes: Інакше тема тут не з'явилась би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годний вброс, ТС :) Сторінок на 5..  А взагалі я не лізу в телефони дружини та дітей. Коробочка особистісної свободи, а заодно  і "скринька Пандори". Спиться спокійніше :D

А взагалі ті всі чятікі - зло, як на мене :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lanima спілкуватись з чужим чоловіком дружині можна!.. якщо він євнух і знаходиться в пустелі серед Австралії шість футів під землею. Або якщо жінка страшніша за Ірину Луценко, хоча трохи алкоголю і тут можуть бути варіанти, бо так чоловіки влаштовані.

 

А чоловік Ваш в свій час з Вами теж починав

51 хвилин тому, lanima сказано:

Про погоду,  музику, фільми, роботу, спільні захоплення... 

а потім х@як! і спільні діти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, SunSeth сказано:

@lanima спілкуватись з чужим чоловіком дружині можна!.. якщо він євнух і знаходиться в пустелі серед Австралії шість футів під землею. Або якщо жінка страшніша за Ірину Луценко, хоча трохи алкоголю і тут можуть бути варіанти, бо так чоловіки влаштовані.

 

А чоловік Ваш в свій час з Вами теж починав

а потім х@як! і спільні діти.

 

Спільні діти появилися через років так 6. Якщо в когось терпіння вистачить,  велкам,  полистуємося про погоду))) 

 

Тобто,  на вашу думку,  якщо жінка працює в чоловічому колективі,  то їй там треба ходити в паранджі і не дай бог до когось заговорити?

Бо тож не онлайн навіть.  Все в реалі.  І навряд чи там євнухи працюють. 

Я суджу зі своєї дзвінниці..  До недавнього часу мала роботу,  по якій спілкувалася виключно з чоловіками. Постійно нові знайомства. Нова інформація.кожен має що розказати з життєвого досвіду  Я в кожного чомусь вчилася.  Тому цілком логічно,  що мені хочеться продовжити спілкування з цікавою мені людиною далі.  

Мережа найпростіший спосіб. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшлось гуглити Ірину Луценко :)

По темі: дружина працює в компанії овер 90% мужчин, не виникала тема ніразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Oggy сказано:

Прийшлось гуглити Ірину Луценко :)

Теж ходила в гугла питатися)

Доволі симпатична жіночка, не обовязково пити))) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, lanima сказано:

Як ви ставитеся до листування вашої половинки з іншим чоловіком(жінкою ) 

Нормальна ситуація,  аби тільки в міру.  Якщо таке спілкування забирає багато часу,  і ти починаєш той час відривати від спілкування з "половинкою", тоді щось не так у стосунках. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

@lanima , скажете чоловікові, що Борда одобрила таке спілкування.

Борда рулить!)) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, lanima сказано:

Тому цілком логічно,  що мені хочеться продовжити спілкування з цікавою мені людиною далі. 

Ланіма.Із задоволенням  поставив би купу епітетів перед зверненням.Але в силу відомих причин утримаюсь.

Чоловіки влаштовані так, що достатньо  любій жіеці бути з ним просто приязною ....і він вже думатиме, що вона його хоче.

І далі...........

Як карта ляже.

Варто добре подумати, перш ніж сідати грати з кимось невідомим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Nokian сказано:

Чоловіки влаштовані так, що достатньо  любій жіеці бути з ним просто приязною ....і він вже думатиме, що вона його хоче.

І далі...........

Якщо стороння жінка починає писати до одруженого чоловіка в позаурочний час, то це трохи дивно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все залежить від рівня ревності.

Для декого  "привіт" в чаті написаний кимось це вже повод надумати щось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, volks сказано:

Ну не знаю. Моя б дружина за таке листування вже б збирала речі. Мої.

якась інфантильна позиція, а чому не її речі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

якась інфантильна позиція, а чому не її речі?

Її б збирала, якби я її побачив за таким листуванням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ревнують не впевнені в собі люди - це факт. Ревнування це не доказ кохання, а доказ того що людина боїться щось втратити і сама не впевнена в собі.

 

Знаю деяких які смски читають один одного от це бред взагалі, я в дружини її телефон беру тільки з її дозволу і то дивлюсь там тільки фоткі малого якого фона фотає на протязі дня, все інше мене взагалі мало цікавить.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

Якщо стороння жінка починає писати до одруженого чоловіка в позаурочний час, то це трохи дивно

Я по своїх покрасках дуже багато вчилася саме через інтернет.  Переписувалася з малярами з україни,  росії,  молдови,  казахстану.  Для їзніх дружин я в принципі теж стороння жінка.  І спілкувалися не чисто про фарбування.  І про політиків наших їхніх і про ціни і про що завгодно. 

Мені наприклад було дуже цікаво взнати більше про казахстан.  Мій тато там колись жив.  Це величезна красива країна виявляється.  

Завдяки всім цим перепискам я стала одною з кращих малярів,  хто вмів робити переходи при фарбуванні.  В луцьку це вміли лише кілька людей.  І вчити мене вони точно не збиралися. 

Переписки забирали досить чимало часу.  

То невже краще було сидіти дура дурою і борщ варити, аби тільки чоловік не дай боже не приревнував до якогось казаха) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, lanima сказано:

Я по своїх покрасках дуже багато вчилася саме через інтернет.  Переписувалася з малярами з україни,  росії,  молдови,  казахстану.  Для їзніх дружин я в принципі теж стороння жінка.  І спілкувалися не чисто про фарбування.  І про політиків наших їхніх і про ціни і про що завгодно.  

То була переписка як маляра з маляром, потім трохи про політику, а тема звучала трохи не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, alexvvv сказано:

То була переписка як маляра з маляром, потім трохи про політику, а тема звучала трохи не так.

Та ні.  Саме таке мене й цікавить.  Я уточнила ще. 

Не флірт,  не з метою стосунків на стороні. 

Просто переписки про що завгодно. Робота,  хоббі,  спільні захоплення.   спілкування з людьми, з якими в реалі може раз на пять років побачишся а може й ні. 

Чи є зміст ревнувати? Реагувати взагалі якось? 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...