Перейти до змісту

Медикам-добровольцям


difoto

Рекомендовані повідомлення

Агов, борда. Дуже прошу допомогти. Бо шанс - унікальний. На кожну вашу гривню людина дає ще одну.

Медики екстреної медичної допомоги "Хотабич" та Перший добровільчий шпиталь імені Пирогова на фронті з самого початку. 

АСАП "Хотабича" склав список ліків, які потрібні в кожному реанімобілі ЗАВЖДИ.

А зараз там трохи гаряче. 

І головне - ваш внесок зараз множиться на два. Ви даєте 100 - мені дають ліків на 200 за допомоги хорошої багатої людини.

Далі мій текст з Фейсбука. (Йож - це я, а Іра Мудрик (позивний Єнот) - парамедик, яка витащила "звідти" стільки бійців, шо їй треба зірку на центральних вулицях кожного міста ставити)

........................

 

Нарід!
Йож продовжує допомагати і без вас - ніяк.
Є певний список медикаментів, які мусять бути в кожному реанімобілі, завжди, постійно і всєгда. І є медики-добровольці, які їздять в цих реанімобілях по передкам і яким держава, як ви напевно знаєте, виділила лише великий хромірований болт.
І отут починається саме цікаве: є хороша людина, яка множить ваш посильний внесок на два! Ви даєте 100 гривень, а медики отримають ліків на 200 - прикиньте, як круто!
"Якщо не буде п%здарєзів, то хватить надовго!" - так сказали медики, а значить я відстану від вас з своїми "просілками" як мінімум на місяць.
Отже, нам треба назбирать 7-8 тисяч. І цього вистачить на половину медичок. Буде більше - хватить на більше.

ПриватБанк: 
5167985500013511 Сандалов Д.Л. - ви в курсі шо робить. 
Або 0993070083.
..................
P.S. Список склали медики, які вже давно "там". Кому сильно хочеться - кину його в приват. 
P.P.S нема грошей? Ну то хоч репост зробіть.
P.P.P.S тим, хто закине 500 гривень і більше Ірина Мудрик пришле поцілунок у месенжер лічно! 1f642.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, difoto сказано:

Отже, нам треба назбирать 7-8 тисяч.

я розумію, чим швидше, тим краще, але дедлайн є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Basil сказано:

я розумію, чим швидше, тим краще, але дедлайн є?

14 липня я виступаю в пабі Олдскул, буде збір коштів, а далі - закупка ліків. Тобто дедлайн - 16 число, понеділок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Счастья пост.
Списки необходимых нам препаратов редко бывают дешевле 10 тысяч. Потому что на нас - гражданские приемы в пяти прифронтовых селах, выезды на острые состояния, мы активно помогаем медикаментами военным медикам и прочее и прочее.
Поэтому посылкам с медициной мы рады особенно.
Это значит, что наша работа продолжается.
Спасибо Другу, который вот так вот просто - взял и помог.
Йожик, спасибо огромнейшее. Обнимаем крепко,ждем в гости.

Світлина від Ірини Мудрик.
Світлина від Ірини Мудрик.
Світлина від Ірини Мудрик.
Світлина від Ірини Мудрик.
Світлина від Ірини Мудрик.
+8
я тут похвастаюсь черговою доставкою 
ну і просто подякую @lanima 
дякую тобі я, дякують тобі медики і дякують тобі жильці прифронтової території за солодощі - все доставлено медикам, а там вони розвезуть і роздадуть.
IMG-c4cb1256b0abfac840d3176d58dd2c63-V.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...