Перейти до змісту

жалоба на користовача коt


solovei

Рекомендовані повідомлення

не продавайте товари цьому покупцеві минялови.https://board.lutsk.ua/profile/3197-kot/

бере лоти купляе чи миняе пограеться назад миняе.

домовилися ми про обмин своіх лотив.обминялися.про манибек нічого не говорили.та і я перед як виставляти лот на продаж перевірив.обминялися з ним.через 3 дні пише звоне придурок якоби зломане.ну договорилися зустритися.не позвонив.через паро днів почав звонити до друзив моих лоти яких стоять на борди розмишені шукав іх в олх.и в олх угражав.и звонив.а ціна лота 100 гривень.

котік якшо ти читаеш цю тему знай мені пофиг на тебе я з жінкою за кордоном.и те шо ти пишиш приват можеш на соби приминяти.хоть час убеш чимось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь
8 минут назад, Bliksss сказал:

Хтось зрозумів, про що тут написано? :sm128:

Я зрозумів, що української мови не було ні в школі, ні не на телефоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, volks сказано:

Я зрозумів, що української мови не було ні в школі, ні не на телефоні.

даже в бурсі і універі не було.то нічого вона мені і не знадобилася

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

Хтось зрозумів, про що тут написано? :sm128:

користовач кот запропонував обмін свого лота на мій.обмінялися лотами.через 3 дні звоне пише шо не робить поламав.сказав шо подумаю за обмін.ціна лотів шо мінялися по 100 гривень.зараз кот пише всякі угрози.перед цим вибрав лот шо в мене е на board знайшов його на олх і почав там угрожати.ще на борді взяв в минуса загнав.мені на нього і його угрози пофік.я вас попереджаю як продаете йому товар ніякого манібеку не давайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, alexvvv сказано:

Нормальний буквар дорожче коштує

правда.буквар від 100 грн стое

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так для справедливості: я повідомив в той же день (скріни прикріпляю) про несправність, коли телефон уже був не в зоні, а коли домовились зустрітись ні один із телефонів знову ж не відповідав. І справа тут не в грошах, аж ніяк, просто таке бидло треба вчити.

На рахунок клонів на Олх і борді , ці так звані друзі ведуть себе так само як цей серун, беруть 1 раз трубку і більше їх не чути. Клон на борді Роман. На Олх викладу пізніше 2-х клонів. Він вже почув, що запахло жареним і шустро міняє аккаунти, байки про закордон розповідає... друзі там ..Я не я і хата не моя

А взагалі навіщо цей цирк просто підніми трубку.

1.jpg

2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роман це я?ну и хай буде шоб тоби спокийнище було.на олх в мене аж 5-7 акаунтив було і шо?якшоб дивився уважно по акаунтах то б бачив шо там різні товари стояли на продажі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, solovei сказал:

роман це я?ну и хай буде шоб тоби спокийнище було.на олх в мене аж 5-7 акаунтив було і шо?якшоб дивився уважно по акаунтах то б бачив шо там різні товари стояли на продажі.

Вас по "акценту" в любому профілі, аккаунті  впізнати, думаю, не важко.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, solovei сказано:

роман це я?ну и хай буде шоб тоби спокийнище було.на олх в мене аж 5-7 акаунтив було і шо?якшоб дивився уважно по акаунтах то б бачив шо там різні товари стояли на продажі.

І знову ця баба відбрехується, просто підніми слухавку і вирішимо питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

ціна лота 100 гривень

 

Цитата

 мені пофиг на тебе я з жінкою за кордоном

:jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, solovei сказано:

не продавайте товари цьому покупцеві минялови.https://board.lutsk.ua/profile/3197-kot/

бере лоти купляе чи миняе пограеться назад миняе.

домовилися ми про обмин своіх лотив.обминялися.про манибек нічого не говорили.та і я перед як виставляти лот на продаж перевірив.обминялися з ним.через 3 дні пише звоне придурок якоби зломане.ну договорилися зустритися.не позвонив.через паро днів почав звонити до друзив моих лоти яких стоять на борди розмишені шукав іх в олх.и в олх угражав.и звонив.а ціна лота 100 гривень.

котік якшо ти читаеш цю тему знай мені пофиг на тебе я з жінкою за кордоном.и те шо ти пишиш приват можеш на соби приминяти.хоть час убеш чимось

На якій це мові написано? Ти в школі взагалі був? Краще поговори по телефону з людиною, а не пиши тут, тому що без перекладача це важко читати:0017:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС ти хоч розумієш яке значення в українській мові має слово "жалоба"? Хоча, швидше за все, таки не розумієш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, solovei сказал:

.... то нічого вона мені і не знадобилася

Правильно, нащо мова коли є язик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
7 часов назад, AppMark сказал:

Воно і видно як навчили так, і говориш. Бурса це ясно без слів, цікаво як в універ поступив!?

як як. Батьки пів свині завезли, а потім кожен семестр возили. :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MANJAK11 сказал:

як як. Батьки пів свині завезли, а потім кожен семестр возили. :) 

Ага, як в тому бородатому анегдоті про грузина:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, AppMark сказано:

Воно і видно як навчили так, і говориш. Бурса це ясно без слів, цікаво як в універ поступив!?

 бурса та універ цього не вчать, це у школі вчать, якщо туди ходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, alexvvv сказал:

це у школі вчать, якщо туди ходити.

Ходити мало. Треба ще вчитись. А взагалі можна й не вчитись, щоб хоча б слова правильно писати. Достатньо просто щось читати і тоді криво написані слова починають різати очі. Наприклад, меньше, підскажіть, хочю, дорогше і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, volks сказано:

Ходити мало. Треба ще вчитись.

Навіть ходити достатньо, але тут проблема може бути в затримці розвитку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, alexvvv сказал:

Навіть ходити достатньо

От взагалі недостатньо. Коли читаєш коментарі в групі "Автоандони Луцька", хочеться виколоти собі очі.20180528_083345.png.61291cd326b5f80f882454402bb51df3.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Я коту дав кличку Дурик.

Якесь дурне создание.то звоне шмар якихось шукае.то угрожае як дешова зековська шестьорка.шезофреник ходячий.пише на олх куплю вел номер дайте.пишу номер.через тиждень пише на другий лот теж саме незвонить.через мисяць пише бред и знов шукае якусь шлюху.д айте в приват йому номер шмар хто мае.може успокоеться.а то осинь настае брачний период в кота настае.ще на мене каже сцикло сам найти мене хотив трусишка балаболна.щ е котяра помойна я тоби не тьолка.и жени то в мене нема 

Screenshot_20180827-181306.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...