Перейти до змісту

Вихователь + фотомодель = ?


Busita

Рекомендовані повідомлення

Нещодавній випадок в мережі про звільнену з роботи 27-річну виховательку дитсадка за її фото в мережі викликали шквал коментів і реакцій. Особисто я не побачила в її фото чогось аморального. Але я задалась питанням, а якби я і справді випадково наткнулася на профіль виховательки мого чада, де вона виставляє по 15 своїх фото щодня в сексуальних позах, відвертим вбранням (або практично без нього)? І я замислилась.. Чи можна тоді казати про нормальну здорову психіку дорослої людини, яка щодня виховує мою дитину? При цьому дитина може не все розповідати вдома або переказувати не так як говорилося.. Коли хтось наймає на роботу няньку то та проходить жорсткий контроль, а як щодо вихователів? Адже ні для кого не секрет, що саме в дитинстві закладаються більшість поглядів на життя, манери поведінки, комплекси, моделі сім’ї, бачення себе в соціумі та інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По "аморальності" - ніхто не довів, що вихователь в позаробочий час підпрацьовує, скажімо, повією. Чи вона дітям ці фото демонструє з паралельним обговорюванням?

Виховують, ІМХО, батьки, а дитсадок/школа забезпечує основи інтеграції в соціум та певний рівень освіти.

Оскільки до виховательки немає жодних зауважень по її роботі, вважаю звільнення порушенням трудового законодавства. Час поза межами дитсадка є абсолютно приватним, що вона робить - то її особиста проблема.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Busita сказано:

Нещодавній випадок в мережі про звільнену з роботи 27-річну виховательку дитсадка за її фото в мережі викликали шквал коментів і реакцій. Особисто я не побачила в її фото чогось аморального. Але я задалась питанням, а якби я і справді випадково наткнулася на профіль виховательки мого чада, де вона виставляє по 15 своїх фото щодня в сексуальних позах, відвертим вбранням (або практично без нього)? І я замислилась.. Чи можна тоді казати про нормальну здорову психіку дорослої людини, яка щодня виховує мою дитину? При цьому дитина може не все розповідати вдома або переказувати не так як говорилося.. Коли хтось наймає на роботу няньку то та проходить жорсткий контроль, а як щодо вихователів? Адже ні для кого не секрет, що саме в дитинстві закладаються більшість поглядів на життя, манери поведінки, комплекси, моделі сім’ї, бачення себе в соціумі та інше.

Пятниця - час дебільних тем і трешу!

Вас за фото в купальнику ще не позбавили батьківських прав? Так ви ж ще і при дитині так ходите! Це взагалі аморально! Задумайтесь. Чи можна тоді казати про нормальну здорову психіку дорослої людини, яка щодня виховує мою дитину? Адже ні для кого не секрет, що саме в дитинстві закладаються більшість поглядів на життя, манери поведінки, комплекси, моделі сім’ї, бачення себе в соціумі та інше. :D

Вихователька це робить в свій вільний від роботи час хоча б, а не при дітях! на відміну від вас)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КГ/АМ.

24 минуты назад, Busita сказал:

Але я задалась питанням, а якби я і справді випадково наткнулася на профіль виховательки мого чада, де вона виставляє по 15 своїх фото щодня в сексуальних позах, відвертим вбранням (або практично без нього)? І я замислилась..

А нафіга лазити по інтернету і шукати в соцмережах акаунти виховательок/вчительок?

28 минут назад, Busita сказал:

Чи можна тоді казати про нормальну здорову психіку дорослої людини, яка щодня виховує мою дитину?

Напевно, ви будете в шоці, але виховательки ще й сексом займаються.

25 минут назад, Busita сказал:

Адже ні для кого не секрет, що саме в дитинстві закладаються більшість поглядів на життя, манери поведінки, комплекси, моделі сім’ї, бачення себе в соціумі та інше.

От-от. Почати треба з дурних яжматерів/яжбатьків, які розпивають пиво на дитячих майдачиках, сидячи поруч з дітьми, чи тащать своїх "отприсків" за руку, щоб перебігти дорогу. Список може бути безкінечний.

Батьки мають основний вплив на дітей, а не працівники освітньої галузі чи виховательки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Dima4s сказано:

Пятниця - час дебільних тем і трешу!

Це просто роздуми на тему і цікавість як до того ставляться бордівчани, от і все. 

 

Бачу, що більшість не вбачає в цьому нічого поганого..

Хотілося б ще почути думки дівчат..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Busita сказал:

Хотілося б ще почути думки дівчат..

 

Дівчата скажуть що це аморально, тому що більшість мають комплекс неповноцінності. Тому в них нема чого питати думки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче логічне бачення мені тут зрозуміле. Дівчат поки не почула.

Добре, а якщо ситуація буде схожа, але припустимо, що вихователь на тих фото чоловік і, скажімо, він на них зі своїм хлопцем. Тоді думки теж не зміняться? Я просто хочу зрозуміти, де у вашому понятті межа особистого і соціального. Чи ви вважаєте, що вони справді настільки незалежні одне від одного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Busita сказано:

Хотілося б ще почути думки дівчат..

А правильно було б - почути думку саме мам, оскільки з чоловіками й без того все зрозуміло (при вигляді файних цицьок в декольте можна взагалі не свою дитину з садочка забрати), а як не крути, саме на матерів лягає найсуттєвіша частина по догляду/вихованню і т.д. за своїми дітьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, fedot сказано:

@halcogen порнхаба мало??)))

Це там вихователька засвітилась?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю фото це формальність, мабуть в колективі баби між собою не мирились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Busita сказано:

Добре, а якщо ситуація буде схожа, але припустимо, що вихователь на тих фото чоловік і, скажімо, він на них зі своїм хлопцем.

Чоловік зі своїм хлопцем? Це типу схожа ситуація до жінки з чоловіком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Busita Завідуюча садком - 99% старша пані, яку розбиває клімактерична деменція, ну і має нездорове хоббі, виловлювати фотки\друкувати\складати у альбом - підпорядкованої працівниці ДНЗ. 

Дивно, коли це тОркає більш адекватних\молодших жінок :) 

2143389926.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Busita сказал:

Особисто я не побачила в її фото чогось аморального. Але я задалась питанням, а якби я і справді випадково наткнулася на профіль виховательки мого чада, де вона виставляє по 15 своїх фото щодня в сексуальних позах, відвертим вбранням (або практично без нього)? І я замислилась.. Чи можна тоді казати про нормальну здорову психіку дорослої людини, яка щодня виховує мою дитину?

 

Тобто, якщо десь дівчина виставляє відверті фотки, то для тебе це не аморально, а якщо б вона виховувала твоє чадо, то вона психічно хвора? І ти ще говориш про

10 часов назад, Busita сказал:

Чоловіче логічне бачення мені тут зрозуміле.

А мені твоє логічне бачення геть незрозуміле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Cherman сказал:

Напевно, ви будете в шоці, але виховательки ще й сексом займаються.

 

15 часов назад, halcogen сказал:

ДЕ ФОТКИ ???

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, alexvvv сказал:

20953208_133619450583560_266818573958761

оце відверте фото?!:0016:

насмішили

відео не завантажувала ,тому решти фото я не бачила

я вважаю це звільнення безглуздим

 

колись ,давним-давно я працювала в школі 

досить хорошій ,навіть модній в тому містечку

так от ,людей з такими гнилими душами я більше не зустрічала

і що з того,що вони інтелігентно  вдягнуті і певно фоток таких не мали 

а вони вчать дітей!

тоді,в силу своєі юності я була шокована ввд розмов в учительській і того,як вони могли діяти і діяли в колективі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, paksivatova сказано:

колись ,давним-давно я працювала в школі  

не паліть свій вік

31 хвилин тому, paksivatova сказано:

і що з того,що вони інтелігентно  вдягнуті і певно фоток таких не мали 

тоді ще не було фейсбуку та іншої фігні, вам повезло

32 хвилин тому, paksivatova сказано:

тоді,в силу своєі юності я була шокована ввд розмов в учительській

також в молодості працював в школі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Згадайте краще ось це! :)

Все що вище - пффф!  Фєгня!

 

там навіть фоток  немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, alexvvv сказано:

там навіть фоток  немає

на ютубі було відео :). Потерли.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, alexvvv сказал:

там навіть фоток  немає

в іншій статті є фотки, зацензурені

п.с. відео ще досі гуляє по мережі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...