Перейти до змісту

Продам відеокарту GTX 950


Рекомендовані повідомлення

49 минут назад, walwet сказал:

що ви рівняєте то ? 950 на старішому граф чіпі і 1050 на Паскалі 

може і при розгноні 950 і творить чудеса,але не забуваємо що 1050 також гониться 

як не крути новіше покоління крутіше,тут немає чого спорити навіть 

не рівняйте запорожець з жигулем 

 

я ж вище скинув скріни тестів на оверклокерс, там 8 ігор. обидві карти в розгоні. і 950 явно не гірше 1050 (я навіть синеньким обвів куди дивитись)

але спор за те що конкретно моя 950 гірша за конкретно 1050 асус експедішн. моя 950 має кращий розгонний потенціал ніж 1050 експедішн, і саме тому вона показує кращий результат в іграх. В мене ж зараз на руках обидві відеокарти. і я скинув скрін з відьмака на тих же настройках, де 950 показує 65 фпс, а 1050 - 60. Про шо тут далі іде флуд я ума не приложу.

якщо ми візьмемо топову 1050 стрікс від асус чи джі1 геймінг від гігабайт, розженемо її на всі гроші і візьмемо саму дешеву стокову 950, то лише в такому разі 1050 буде однозначно краща (може навіть 10% і набіжить).

або якщо брати сток 950 без дод. живлення і з порізаними фазами і таку ж 1050 - то 1050 буде краща (процентів на 2-3), з цим ніхто не спорить.

Але купувати відеокарту і не користуватись безкоштовним бустом, коли навіть напругу не треба піднімати, щоб її погнати - ну я не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь
2 часа назад, nemec сказал:

 

серйозно? 2 хвилини відео з картинками з пеінта? це пруф? ахаха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, nemec сказал:

 подивись, і перестань плюватись ядом, виглядає так начебто в тебе 950 не така як у всіх.

я ядом не плююсь. Просто не люблю, коли мені починають втирати дічь без аргументації і адекватних доказів. мені не потрібно дивитись всякі брєдові тести криворуких техноблогерів. В мене на руках обидві карти, обидві протестовані. Скрін зроблений. Просто не розумію чому людей тикаєш носом в докази, а вони як сліпі котенята.

в мене не якась особлива 950, вони всі більш менш нормально гоняться, якщо є додаткове живлення і повер ліміт відкритий. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще раз: якщо когось образив, прошу вибачення. але не треба мені скидати відео криворуких дебілів з ютуба, які не те що в простому як дважди два розгоні сучасних відеокарт не компетентні, а навіть банально методику тестування не можуть придумати. тестять аби тестити, шо попало наліпили, за**сь і так сАйдьот! головне побільше обзорів, а їх якість то вже нікого не хвилює. 

Просто, через мене пройшло немало комплектуючих, і розганяв я все от і до, чисто на інтєрєс, але з умом. І повірте мені, я прекрасно розумію, що я говорю, бо це мій досвід і купа перелопачених статей і обзорів. Тому мене деколи трохи бомбить від людей, які поняття не мають про шо говорять, а глянувши якісь нєлєпий обзор роблять свої висновки лише на ньому.

Якщо я не розуміюсь в квантовій механіці, то я не лізу на форуми розказувати досвідченим фізикам про теорію струн. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пана адміна, прошу або почистити весь цей флуд, або закрити тему. Кого дійсно цікавить правда, звертайтесь в ПП - в скайпі можемо провести онлайн тестування і ви побачите все на власні очі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, x9teen88 сказал:

Просто, через мене пройшло немало комплектуючих, і розганяв я все от і до, чисто на інтєрєс, але з умом. І повірте мені, я прекрасно розумію, що я говорю, бо це мій досвід і купа перелопачених статей і обзорів.

Перший признак розумної і досвідченої людини - це відсутність навіть найменшого бажання комусь щось доказувати, тим більше в інтернеті. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Litovets сказал:

Перший признак розумної і досвідченої людини - це відсутність навіть найменшого бажання комусь щось доказувати, тим більше в інтернеті. 

на жаль, в мене така пагубна звичка. визнаю. тяжко стриматись. скільки вже зарікався. але всеодно хочеться людину направити на шлях істинний і відкрити їй правду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ruslan87 сказал:

 танкі при яких настройках будуть працювати?

На настройках "все до бляхи", хіба може крім зглажування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ruslan87 сказал:

Ets2 i танкі при яких настройках будуть працювати?

перепрошую, що то таке Ets2?

П.С. загуглив, Euro Truck Simulator 2? в мене якраз вона встановлена, це брат на рулі її грає коли приїжає в гості. Він грався, я там одним оком бачив, то все чітко було. Якщо потрібні конкретні показники фпс, то можу глянути.

танки я не грав ніколи, але от тести з оверів. зверху карта в розгоні. Але це максималки. Якщо трохи знизити настройки, то більш ніж впевнений, навіть без розгону будете мати під сотню фпс.23-tanks-video-test.thumb.png.75a19df8c103ad34a28297c89e7fb715.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Ruslan87 сказал:

Ets2 i танкі при яких настройках будуть працювати?

Брат розказував, якщо ви будете грати мультиплеєр ETS 2, то при в'їзді в місто - будуть просадки полюбому, і це від відеокарти не залежить ніяк. І чим більше буде людей - тим більше буде падіння фпс (в нього бувало навіть до 20 кадрів в секунду). Наскільки я можу допустити - гра не оптимізована від слова зовсім. Процессор на це теж особо не впливає. Але, по факту, 60 фпс на максимальних настройках GTX 950 вам забезпечить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, x9teen88 сказал:

Брат розказував, якщо ви будете грати мультиплеєр ETS 2, то при в'їзді в місто - будуть просадки полюбому, і це від відеокарти не залежить ніяк. І чим більше буде людей - тим більше буде падіння фпс (в нього бувало навіть до 20 кадрів в секунду). Наскільки я можу допустити - гра не оптимізована від слова зовсім. Процессор на це теж особо не впливає. Але, по факту, 60 фпс на максимальних настройках GTX 950 вам забезпечить.

Навіть на моїй системі і7 2600,12 озу,гтх 1060 6 гб,бувають просадки до 20,а там де 100 людей чи більше в городі то і до 15 фпс,гра дуже не оптимізована

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Ruslan87 сказал:

Яка ціна на даний момент? Особиста гарантія?

2400

гарантую, що буде працювати без проблем, можу в скайпі продемонструвати її роботу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Ruslan87 сказал:

За 2300 забераю завтра,тобто 7 ,10,2018

Приватні повідомлення почитайте, там контакти для зв'язку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Sergeionline сказано:

Я в шоке 950 офигенная карта и продана по цене ниже чем 1030 а вы тут флуд развели на 3 страницы

1030 б/в значно дешевше коштує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 10.10.2018 в 09:55, alexvvv сказал:

1030 б/в значно дешевше коштує

такі бувають? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Foross сказал:

Так 1030 то затичка. А 950 вопноцінна відюха )

тут питання в тому, де знайти, цитую: "значно дешевше б/в" 1030 на gddr5 пам'яті. Значно дешевше, це я так розумію 1300-1500 грн максимум. От тільки прикол в тому, що навіть на олх - 1030 починаються з 1900 грн. 

950 - це дійсно дуже крута карта, можна навіть сказати - народна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.10.2018 at 08:08, x9teen88 сказано:

такі бувають? ))

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/inno3d-gt-1030-0db-2gb-gddr5-64bit-1227-6000-IDC1n2T.html?sd=1#c824f471df

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, x9teen88 сказано:

950 - це дійсно дуже крута карта, можна навіть сказати - народна.

Це затичка, а не крута карта :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...