Перейти до змісту

Recommended Posts

1 година тому, x9teen88 сказано:

все таки це рефарб, заводський не заводський - то вже діло десяте

Я до того веду, що краще заводський реф, аніж криворукий прогрів чи хз ще які звірства могли бути.

. 4 гіговий це взагалі якась казка, 950-их не буває на 4 гіга:

Сплутав з 960. Бо така і є. 2 варіанта. 2 і 4 гіга.

Завтра приїде 2-гігова клієнту. Єслі шо, то трохи більше 100 доларів.

Стрікс уже 120+ доларів. 4 гігова.

970 4 гігова ще десь менше 180 у.о.

в картонній кпаковці (не магазинній) 64 градуса і вентилі ще не крутяться.

Поширити це повідомлення

Я не знаю чи Ви в курсі, але різниця між 950 і 960 - пара кліків в MSI Afterburner.

Гарний жарт. Я не знаю, чи ви в курсі, але крім різних частот в цих відяхах ще й різна кількість потокових процесорів і текстурних блоків. Їх ви теж включите парою кліків в Afterburner? І до того ж 960 теж можна розігнати.

Поширити це повідомлення

1 час назад, Serpent сказал:

Гарний жарт. Я не знаю, чи ви в курсі, але крім різних частот в цих відяхах ще й різна кількість потокових процесорів і текстурних блоків. Їх ви теж включите парою кліків в Afterburner? І до того ж 960 теж можна розігнати.

у вас є 960? якщо так, то можемо перевірити на практиці як сильно впливає на продуктивність в іграх: "різна кількість потокових процесорів і текстурних блоків". Але якщо Ви не фанат теорії заговорів, то є тести, які підтверджують мої слова. Я мав на увазі не збільшення частот заради самих частот, а те - що збільшені частоти нівелюють різницю в "різній кількісоті потокових процесорів і текстурних блоків".

Звісно 960 теж можна розігнати, але потенціал розгону у 960 не такий як в 950. 950 - це просто трохи урізана і сповільнена версія 960. Якщо на практиці на 950 ви можете взяти 1500 по ядру, то на 960 - ви особливо не розженетесь, і в кращому випадку дай Бог щоб ви взяли 1600, а пам'ять та ж сама, орієнтовно - 8000 в розгоні (якщо самсунг). 960 є сенс брати якщо знайдете за вигідною ціною, але щоб вона прям була набагато краща 950-ї, то однозначно - ні.

Результати тестів, зверніть увагу на показники фпс стокової 960 (перша позиція) і розігнаної 950 (друга позиція):

26-msi-gtx950-gaming-2g.png

32-msi-gtx950-gaming-2g.png

34-msi-gtx950-gaming-2g.png

38-msi-gtx950-gaming-2g.png

Поширити це повідомлення

1 час назад, [email protected] сказал:

Я до того веду, що краще заводський реф, аніж криворукий прогрів чи хз ще які звірства могли бути.

Сплутав з 960. Бо така і є. 2 варіанта. 2 і 4 гіга.

Завтра приїде 2-гігова клієнту. Єслі шо, то трохи більше 100 доларів.

Стрікс уже 120+ доларів. 4 гігова.

970 4 гігова ще десь менше 180 у.о.

в картонній кпаковці (не магазинній) 64 градуса і вентилі ще не крутяться.

дуже вигідна ціна, я так розумію це ще й 2-х вентиляторна версія з тепловими трубками?

Поширити це повідомлення

2 хвилин тому, x9teen88 сказано:

дуже вигідна ціна, я так розумію це ще й 2-х вентиляторна версія з тепловими трубками?

Завтра сфоткаю.

походу така

Спойлер

01_asus_strix-gtx960-dc2oc-2gd5.jpg

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз