Перейти до змісту

Процесори AMD серії AMD FX


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Власне є одне питаннячко до тих хто юзає або юзав ПК на базі FXів 83хх і запускав/грав на них старі ігри. Суть питання така.

Як на практиці справи у зазначених ЦПУ із запуском і роботою на них стареньких ігор типу Crysis, Crysis Warhead (це для прикладу) які не вміють нормально завантажувати більше двох ядер/потоків?

Знаходив в тирнеті інформацію що люди стикались із траблами запуску того ж Крайзіса на ЦПУ FX83хх, які (трабли) у більшості фіксились певними костилями і танцями з бубном.

Хто що може сказати по даному питанню? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все там нормально має бути, Крайзиси перші можуть конфліктувати з самою архітектурою бульдозер. Але як ви написали це лікується костилями. З іншими іграми треба дивитись, але все має бути гуд. Ну і накрайняк, розігнати частоту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, x9teen88 сказал:

все дуже погано, однопоточна продуктивність на рівні селерона

Це перевірено на власному досвіті? Чи теорія?

 

Тестив Крайзіс на кількох платформах (аналог атлон2 4 ядра 3,0 ггц і і3-6100) На обох гра завантажує тільки два ядра.

Той же Крайзіс 3 вже стабільно грузить всі ядра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю де ви такого начитались, я знайшов що більшість проблем була саме в архітектурі вінди (х86 або х64) .. в самого довгий час був FX-8320, ніяких проблем з іграми не було .. точно грав 2-й і 3-й Crysis ... за перший не пам'ятаю чи запускав на цій конфігурації .. просто тоді вже було не актуально ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, dj_design сказал:

не знаю де ви такого начитались, я знайшов що більшість проблем була саме в архітектурі вінди (х86 або х64)

Точно памятаю що на форумі СТІМа писали про проблеми (і їх фікси) із запуском Crysisа саме на FX-83xx 

 

5 минут назад, dj_design сказал:

в самого довгий час був FX-8320, ніяких проблем з іграми не було .. точно грав 2-й і 3-й Crysis

В тому що другий і третій Crysis на FXі буде працювати без проблем я не сумніваюсь. До речі як були справи із загрузкою модулів/потоків в Crysis 2?

Мене цікавить не тільки як працює Crysis на FXах. Цікавить як працюють інші ігри 2007-2009 років. Той же сталкер наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Litovets сказал:

В тому що другий і третій Crysis на FXі буде працювати без проблем я не сумніваюсь. До речі як були справи із загрузкою модулів/потоків в Crysis 2?

Мене цікавить не тільки як працює Crysis на FXах. Цікавить як працюють інші ігри 2007-2009 років. Той же сталкер наприклад.

чесно - не дивився ... "фрізів" точно не було .. а коли ігри йдуть норм я не забиваю собі голову скільки ядер загружено або оперативки їсть :) (відео було GTX660 і оперативки 16 Гб)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Litovets сказал:

Це перевірено на власному досвіті? Чи теорія?

 

Тестив Крайзіс на кількох платформах (аналог атлон2 4 ядра 3,0 ггц і і3-6100) На обох гра завантажує тільки два ядра.

Той же Крайзіс 3 вже стабільно грузить всі ядра.

це перевірено не тільки на власному досвіді, а також на багатьох тестах, які ви можете знайти в інтернеті. а взагалі навіть в теорії. процессори фх мають модульну структуру, тобто там не справжні ядра. Якщо наприклад пише 8 ядер - це значить що там 4 модулі, в кожному з яких лише по одному FPU. тобто по факту це 4 "ядра". які в однопоточному режимі десь на рівні селерона.

Спойлер

Отож, якщо ви точно знаєте, що гра не вміє адекватно грузити всі ядра, а тим більше всі недоядра FX, то по цьому графіку ви приблизно зрозумієте, що ви отримаєте в цій грі.

Я вже мовчу про танці з бубном в розгоні системи на основі FX.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

x9teen88 дякую, матчасть по архітектурі FXів знаю, про особливості її (архітектури бульдозер) роботи тож в курсі.

Нема тільки під рукою даної платформи щоб провести тестування і отримати потрібні результати.

А вибір, в яку сторону рухатись приапгрейді, треба зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Litovets сказал:

x9teen88 дякую, матчасть по архітектурі FXів знаю, про особливості її (архітектури бульдозер) роботи тож в курсі.

Нема тільки під рукою даної платформи щоб провести тестування і отримати потрібні результати.

А вибір, в яку сторону рухатись приапгрейді, треба зробити.

а від чого Ви відштовхуєтесь? і що хочете отримати в результаті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, x9teen88 сказал:

а від чого Ви відштовхуєтесь? і що хочете отримати в результаті?

Тобто? Який зараз ЦПУ і на який планую перейти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, яка зараз система? і не на який хочете перейти, а для яких задач (ігор) плануєте апгрейд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.06.2018 at 10:48, Litovets сказано:

Всім привіт. Власне є одне питаннячко до тих хто юзає або юзав ПК на базі FXів 83хх і запускав/грав на них старі ігри. Суть питання така.

Як на практиці справи у зазначених ЦПУ із запуском і роботою на них стареньких ігор типу Crysis, Crysis Warhead (це для прикладу) які не вміють нормально завантажувати більше двох ядер/потоків?

Знаходив в тирнеті інформацію що люди стикались із траблами запуску того ж Крайзіса на ЦПУ FX83хх, які (трабли) у більшості фіксились певними костилями і танцями з бубном.

Хто що може сказати по даному питанню? 

Я на  FX жодних проблем не зустрічав, може то проблема була в 2013 році. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Litovets сказано:

Тестив Крайзіс на кількох платформах (аналог атлон2 4 ядра 3,0 ггц і і3-6100) На обох гра завантажує тільки два ядра.

то який був 64 чи 32 Крайзіс ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, case_l сказал:

то який був 64 чи 32 Крайзіс ?

Запустив, глянув, процес 32 бітний.

 

Запустив Crysis 2 - процес гри тож 32 бітний, але юзає всі ядра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, x9teen88 сказал:

так, яка зараз система? і не на який хочете перейти, а для яких задач (ігор) плануєте апгрейд?

Зараз А8-3870к. На що переходити ще остаточно не вирішив. Має бути звичайний, домашній комп з можливістю запускати і більш-менш комфортно грати в цяцьки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Litovets сказал:

Зараз А8-3870к. На що переходити ще остаточно не вирішив. Має бути звичайний, домашній комп з можливістю запускати і більш-менш комфортно грати в цяцьки.

так в чому проблема, купіть пеньок g4560 + материнка на Н110 чіпсеті - разом все вийде не більше 100 баксів. процессор можна б/у взяти трішки зекономивши. зможете погратись і в старе і в нове, якщо маєте відеокарту хоча б рівня gtx 950/1050. майже у всі більш менш сучасні ігри можна пограти. та й не будете мати тої мороки з FX. + електроенергії споживати буде така система набагато менше. 

FX без розгону цпунб і пам'яті - то гроші на вітер. (імхо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, x9teen88 сказал:

пеньок g4560 + материнка на Н110 чіпсеті

Штаа? Інтель - нєєєє:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, x9teen88 сказано:

так в чому проблема, купіть пеньок g4560

Два ядра в 2018 році? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мого особистого користування Інтел помер ще в 2013му коли випустили Хасвел на новому сокеті. Але то таке, всього лиш імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Litovets сказано:

Ну зато гіпєрпєнь:D

в однопотоці так, але коли треба мультизадачність:

1484821490_intel_pentium_g4560_testy_cb_

1484821522_intel_pentium_g4560_testy_cb_

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине що мене цікавить з інтела це 2500к або 2600 (на крайняк аналоги івікі) + мат. плата на Z77.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...