Перейти до змісту

Вибір холодильника. Орієнтуюся на Атлант. Цікавлять думки форумчан.


Рекомендовані повідомлення

29 хвилин тому, Юріч сказано:

Хододильник "Nord", 185 см, дуууже місткий, не смердить, полок в дверках куча, все переставляється, не ремонтувався, в роботі 19й рік - міняти не збираюся :D.

 

Аналогічно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

11 годин тому, volks сказано:

Атлант. 2 роки - політ нормальний. Вибрали, бо в батьків дружини більше 10 років без проблем, і в родичів також.

Я хотів Снайге, бо в мене вдома за 25 років була якась одна невелика проблемка. А батьки взяли знову ж таки Снайге. 2 роки -все гуд.

В брата Лижа. То вже через рік був в ремонті. А за 10 років, то вже куєву тучу разів.

не гони на лижу в мене і в батьків  lg side by side 8 років включив і забув шо таке розморозкі і все таке

правда купували не за 500уе

Змінено користувачем westboiuu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Samsung типу цього але точної моделі не знайшов, но подібна. 9 років - політ нормальний, жодних зауважень. Пізніше купили батькам, 5 років - політ нормальний!

P.S. Ну бюджет трохи більший за вказаний вами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Skorpio76 сказал:

Назріла потреба придбати холодильник. Пріоритети: 1. Простий, але надійний. 2. Розумна ціна. 3. Ємнісна морозильна камера і 2 метри "зросту". 4. Енергоощадний.

Придивляюся до Атланта (3 роки гарантії, велика морозильна камера, ціна). Цікавлять відгуки тих, хто нещодавно придбав Атланта - як вони в експлуатації?

Хоча вибір Атланта не остаточний. Тому "хваліться" чи критикуйте інші марки.

P.S. Зустрічав недорогі Індезіти, але через їх російське походження варіант не приймається.

Зараз же в Атланта акція - 5 років гарантії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

Зараз же в Атланта акція - 5 років гарантії.

На пральні машинки від  Zanussі, що збирають в Івано-Франківську теж 5 років давали, але зламалася за 2 роки, а далі гарантія не підтримується і ремонтуєш за свої гроші...Тому 5 років гарантії нічого не гарантують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, westboiuu сказал:

не гони на лижу

Гонять гівно по трубах. А я написав те, що знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Гонять гівно по трубах. А я написав те, що знаю.

молодець а я знаю шо фольксваген гавно машини

Змінено користувачем westboiuu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, westboiuu сказал:

молодець а я знаю шо фольксваген гавно машини

І чьо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

І чьо?

як казав генрі форд (лутшая машина это новая машина) те саме і за холодильник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас в сім'ї у всіх  в квартирах  стоять Snaige   -  4 штуки вже,  працюють надійно, без проблем. ціна лояльна, дизайн акуратний, функціональний

Змінено користувачем madkot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 5-6 років атлант двохкомпресорний, тому і брат купив, рік тому довелось замінити пелюстку (стінка, що морозить в холодильнику), ясно що пальто не то, але більш менш, став чуть шумніший.

По тому, що купив брат у Києві, практично відразу були претензії по шумам, тріск ледь помітний, вже щось і замінювали, понад 10 раз майстри приїзджали, майже рік триває епопея і все ніяк не зроблять, а міняти на новий не хочуть.

Мій по шумності прийнятний, принаймні стартує тихо, і тихіший від газового котла). Після установки пелюстки був тріск, але вдалось підлаштувати, щоб не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, san4ez1 сказал:

На пральні машинки від  Zanussі, що збирають в Івано-Франківську теж 5 років давали, але зламалася за 2 роки, а далі гарантія не підтримується і ремонтуєш за свої гроші...Тому 5 років гарантії нічого не гарантують

Або ти сам лоханувся, або тебе розвели. 5 років гарантії - це 5 років гарантії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Або ти сам лоханувся, або тебе розвели. 5 років гарантії - це 5 років гарантії.

нічого він не лоханувся 2 рокі повна гарантія а наступні три тількі на роботи а запчастини оплачює клієнт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, westboiuu сказал:

нічого він не лоханувся 2 рокі повна гарантія а наступні три тількі на роботи а запчастини оплачює клієнт

Ну так, а при чому тут ЦЕ? Атлант по акції дає 5 років повної гарантії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, westboiuu сказал:

нічого він не лоханувся 2 рокі повна гарантія а наступні три тількі на роботи а запчастини оплачює клієнт

І таки лоханувся, якщо так пише

 

1 час назад, san4ez1 сказал:

На пральні машинки від  Zanussі, що збирають в Івано-Франківську теж 5 років давали, але зламалася за 2 роки, а далі гарантія не підтримується і ремонтуєш за свої гроші...Тому 5 років гарантії нічого не гарантують

Бо 3 роки гарантії + 2 роки безкоштовного сервісу, це не 5 років повної гарантії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

Ну так, а при чому тут ЦЕ? Атлант по акції дає 5 років повної гарантії.

Компания Atlant уже не первый раз увеличивает срок гарантии на холодильники и стиралки. Первая акция стартовала в 2007 году и продолжалась в течение нескольких лет. В рамках акции покупатели получали 2-летнюю гарантию, которая дополнялась 3-летним бесплатным постгарантийным обслуживанием. В результате общий срок гарантии составлял 5 лет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, westboiuu сказал:

Компания Atlant уже не первый раз увеличивает срок гарантии на холодильники и стиралки. Первая акция стартовала в 2007 году и продолжалась в течение нескольких лет. В рамках акции покупатели получали 2-летнюю гарантию, которая дополнялась 3-летним бесплатным постгарантийным обслуживанием. В результате общий срок гарантии составлял 5 лет.

962324219_.png.e44177da0594bf364cdb1237865c5f9d.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

962324219_.png.e44177da0594bf364cdb1237865c5f9d.png

я вже цю разводілову з гарантією прошов на котел - назвали сумму офігенну за плату а заміна безкоштовно- пішов до знайомого телемастера випаяв згорілий варістор випили бутилку водяри і котел працює далі

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, volks сказано:

Атлант. 2 роки - політ нормальний. Вибрали, бо в батьків дружини більше 10 років без проблем, і в родичів також.

В мене холодильник Атлант - 14 років. В мами трошки менше часу - морозильна камера. І те і інше справно працює.

Єдиний як для мене недолік - негарно пожовтіли ручки і верх.

 

 

Цитувати

Не скажу за Атланти холодильники, а минулого літа ледь не купив їх пральну машинку.

Реклама в них гарна.

Добре ,що мій бувший продавець  працював на той час в Ельдорадо і трохи розказав про  Атлант.

 

Колись давно читала, що якщо фірма спеціалізується на чомусь одному - то воно якісне, а вже якщо під той же бренд ліплять все, то там вже як карта ляже...

Можливо тому завод по випуску холодильників робить неякісні пралки)))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би дивився на холодильники системи No Frost. Що б не був капельного типу. Бо рано чи пізно трубка відводу конденсату забивається і конденсат (як не мий, але у тій трубці сприяюче середовище для розвитку бактерій, особливо якщо туди попадуть частки їжи ну наприклад хтось щось розлив) починає текти у холодильник, і мусиш це чистити. За них кажуть що може бути більш шумний, не знаю мені не заважає

В мене LG. Система Total No Frost.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Electronshik сказал:

Я би дивився на холодильники системи No Frost. Що б не був капельного типу. Бо рано чи пізно трубка відводу конденсату забивається і конденсат (як не мий, але у тій трубці сприяюче середовище для розвитку бактерій, особливо якщо туди попадуть частки їжи ну наприклад хтось щось розлив) починає текти у холодильник, і мусиш це чистити. За них кажуть що може бути більш шумний, не знаю мені не заважає

В мене LG. Система Total No Frost.

Трубку хоть можна самому почистити або замінити. А от у нових ноу фрост все зашито і фіг доберешся до чогось.

Мені 2 майстра що займаються ремонтами холодильників казали що холодильники з крапельною системою майже вічні, а от ноу фрости "летять" від перепаду напруги (а на це гарантія не поширюється!!!! і пофіг чи вона 3 чи 5 чи 10 років)... А там якщо вийде хлодаген і їх розшити, то походу дешевше нового купити. А мити від забруднень (не розморожувати, а саме мити) нада і той і той.

Я то канєшно тоже купила ноу фрост :) (ну нада ж попробувати що воно таке), але чогось сумніваюсь що він відпрацює стільки ж скільки попередній. Поки що, мало часу пройшло нічого не можу сказати.

Також дивилась в сторону атланта (найбільша морозильна камера мене там цікавила), але по відгуках в інтернеті зрозуміла що теперішній атлант уже не то (аналогічно і снайге)... Та й Атлант атланту рознь: ті шо 6-7тис.грн. канєшно поступаються тим що по 10-12...

І ще, холодильник нада візуально бачити під потреби конкретної сімї (полки, банки, кастрюлі) ергономічність і  т.д.

Під Ваш бюджет я б напевно взяла б новий крапельний бошик за 10-11 (але то суто моя думка).

Доречі хто які стабілізатори напруги порадить через які холодильник включати?

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, natalka) сказал:

Доречі хто які стабілізатори напруги порадить через які холодильник включати?

Я таким захисним реле на всю квартиру обійшовся.

https://bt.rozetka.com.ua/4974136/p4974136/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nickel сказано:

І таки лоханувся, якщо так пише

 

Бо 3 роки гарантії + 2 роки безкоштовного сервісу, це не 5 років повної гарантії.

Я десь писав що платив чи ремонтував другий раз?Ви такі "розумні" , що аж іноді харить!Повна не повна...в нас в Україні щодо гарантій є дуже багато питань...Я взяв ту машинку тільки, щоб підтримати українське ппідприємство і коли бачив , що писали 5 років гарантії( не маю на руках доків чи повна та гарантія була чи ні), то подумав, раз стільки дають то вона і прослужить стільки....Я вже давно купив нормальну пралку і не парюсь.Експеримент з укр. виробником для мене завершений.

Змінено користувачем san4ez1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...