Перейти до змісту

ТЕРМІНОВО! Шукаю бус поїхати сьогодні в чернівці й назад.


lanima

Рекомендовані повідомлення

Може бути мінівен. Потрібно забрати 370кг об'ємного вантажу.  

З розходом не більше 8л на сотню. 

Моя заправка плюс 500грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошукайте можливо щоб попутно хтось привіз, бо гнати буса 700 км і майже сутки часу тратити за 500 грн. навряд чи хто захоче. Це моє імхо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Selbeor сказано:

Пошукайте можливо щоб попутно хтось привіз, бо гнати буса 700 км і майже сутки часу тратити за 500 грн. навряд чи хто захоче. Це моє імхо..

Буває, зустрінеш одного бордівчанина. Каже: "Та ото субсидію оформляю, бо нема грошей".

Інший при зустрічі каже: "Тут хочу зменшити аліменти, бо жінка з мене стягнула 600 грн. в місяць - а я згоден на 300. Ну бо грошей немає".

Ще один: "Та нема грошей на бензин, того на газ перейшов".

А почитаєш - які тут на борді всі багаті!

500 грн. в день - це, виявляється, мало. Ну звісно, бо якщо здерти - то треба дерти, бо ж людині терміново треба, значить, можна залупити ціну захмарну. А так 500 грн. в день - це ж всього 12 тисяч в місяць з вихідними...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все гарно ви написали, і заробіток як на день не поганий, якщо щось потрібно робити без машини. А гнати машину 700 км, і мати лише 500 грн, це того не варте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю послугу перекраски буса. З мене краска та 500 грн.

Ярчик, при всій повазі, ви чули про таку річ як амортизаційні витрати? Так от, на бус це рахується 50% від палива. Заробіток?

Зі: не мав на меті когось образити :)

Зі2: закиньте в тачку, там дивних водіїв вистачає. Можливо хтось чужого буса в розпорядженні має і нема чим зайнятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Yarchik сказано:

Буває, зустрінеш одного бордівчанина. Каже: "Та ото субсидію оформляю, бо нема грошей".

Інший при зустрічі каже: "Тут хочу зменшити аліменти, бо жінка з мене стягнула 600 грн. в місяць - а я згоден на 300. Ну бо грошей немає".

Ще один: "Та нема грошей на бензин, того на газ перейшов".

А почитаєш - які тут на борді всі багаті!

500 грн. в день - це, виявляється, мало. Ну звісно, бо якщо здерти - то треба дерти, бо ж людині терміново треба, значить, можна залупити ціну захмарну. А так 500 грн. в день - це ж всього 12 тисяч в місяць з вихідними...

 

З вихідними тільки 11 тисяч виходить.

500 гривень в день це не мало, але 500 гривень за поїздку в Чернівці і назад дуже мало.

Перевезеннями не займаюсь, але грубо прикинути собівартість поїздки можу на прикладі свого авто. На моєму Т4 заміна мастила з фільтрами обходиться майже в 2000 грн. на 10000 км. До Чернівців і назад 700 км, то ж можна прикинути скільки від заробітку піде на заміну мастила - 140 грн. Амортизація шин  на 700 км буде в районі 100 грн. Заміна ременів, роликів, помпи - десь біля 50 грн. Знос підвіски буде залежати від якості дорожнього покриття, а з Теребовлі до Чернівців ще в березні воно було жахливе.

Тепер маємо 500-140-100-50=210 грн. І це без врахування ремонту підвіски.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Yarchik сказал:

Буває, зустрінеш одного бордівчанина. Каже: "Та ото субсидію оформляю, бо нема грошей".

Інший при зустрічі каже: "Тут хочу зменшити аліменти, бо жінка з мене стягнула 600 грн. в місяць - а я згоден на 300. Ну бо грошей немає".

Ще один: "Та нема грошей на бензин, того на газ перейшов".

А почитаєш - які тут на борді всі багаті!

500 грн. в день - це, виявляється, мало. Ну звісно, бо якщо здерти - то треба дерти, бо ж людині терміново треба, значить, можна залупити ціну захмарну. А так 500 грн. в день - це ж всього 12 тисяч в місяць з вихідними...

 

А почитаєш борду - які тут всі розумні!

Не треба перекручувати мої слова! Я не писав, що 500 грн. в день це мало! Я мав на увазі, що за 500 грн. ніхто не погодиться гнати свою машину.  Віталій СК  вже детально описав причину, так що повторюватись не буду. Ще добавлю, що бус назад буде їхати навантажений, це ще + знос шин і підвіска. Це все здається дрібниці, але ці дрібниці виливаються з часом в круглу суму. Ви накатайте за  місяць часу  10 000 км. і побачите в яку суму стане вам ТО, я не кажу вже про шини і і інші дрібні несправності. Плюс ще в дорозі перекусити, кава, водичка..... 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для буса 350кг це не вага. Тому про амортизацію можна не писати. 

Не всі хочуть заробити.  Дехто просто допомагає. 

Я теж фарбувала і за 500 і за тортика навіть. 

Прислати собі цей вантаж новою обійдеться в 2300грн. За мінусом соляри вийде 500грн. 

Так і запропонувала. 

Виграю час.  В мене він доволі дорого коштує. 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже давно прийшов до висновку, що треба рахувати 3 грн. кілометр як собівартість і це для легковика, для буса (мінівена) напевно 4 грн./км.. Якщо 700 км., а витрати 8 л. дизпального, виходить мінімально 8*27=216 грн., тобто грубо 2 грн./км за пальне і ще 2 грн. на знос авто, сума значна 2*700=1400 грн. А заробіток 500 грн. за поїзду теж не сильно великий, якщо брати до уваги страховку, чи варіант штрафу чи пробите/втрачене колесо.

В мене при швидкості 110 км/год. порвався вентиль на колесі, коли їхав зі столиці, за 200 метрів, що проїхав на спущеного до зупинки, втратив шину, затрати 1150 грн. на нову. І де буде заробіток? А таке виключати не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно простіше було написати,  що дам 90 доларів) 

А то ще трохи і вийде,  що їздити взагалі невигідно)) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, lanima сказал:

Виграю час.  В мене він доволі дорого коштує. 

В своєму першому пості я про час теж писав, ця поїздка займе практично добу. Свій час ви дорого оцінюєте, а час водія не зовсім) І амортизація рахується не залежно від завантаженості авто...

Без образ:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, lanima said:

Напевно простіше було написати,  що дам 90 доларів) 

О, зовсім інша справа) Тесла з причепчиком підійде?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, yu2007 сказано:

О, зовсім інша справа) Тесла з причепчиком підійде?)))

Не питання)  мені підходить все,  крім волів ,  вони занадто повільно везуть))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя Меган запросить коктейлю на 700 грн. Отже винагорода в 1600 грн не так вже й погано)). Але в неї не влізе стільки ниток...навіщо їй стільки одежи шити, нехай голенька поїздить)). Це все гумор.

Але дійсно, хлопаки, що ви тут скнарите... Світлана ж не просто так сюди звернулася, ми ж тут майже всі свої, що ви ті копійки рахуєте...треба ж деколи і помогти людям, виручити. Тим паче, що груз не важкий, не всі мінівени по трасі беруть 8л, є і по 6(якщо не гнати), і не всі сидять по роботах, є і тимчасово безробітні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Юріч сказано:

Моя Меган запросить коктейлю на 700 грн. Отже винагорода в 1600 грн не так вже й погано)). Але в неї не влізе стільки ниток...навіщо їй стільки одежи шити, нехай голенька поїздить)). Це все гумор.

Але дійсно, хлопаки, що ви тут скнарите... Світлана ж не просто так сюди звернулася, ми ж тут майже всі свої, що ви ті копійки рахуєте...треба ж деколи і помогти людям, виручити. Тим паче, що груз не важкий, не всі мінівени по трасі беруть 8л, є і по 6(якщо не гнати), і не всі сидять по роботах, є і тимчасово безробітні.

 

3 годин тому, lanima сказано:

Моя заправка плюс 500грн.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@R01and

 

1 година тому, lanima сказано:

Напевно простіше було написати,  що дам 90 доларів

А то ще трохи і вийде,  що їздити взагалі невигідно)) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, lanima сказал:

Прислати собі цей вантаж новою обійдеться в 2300грн.

 

1 час назад, lanima сказал:

Напевно простіше було написати,  що дам 90 доларів) 

 

НП дешевше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за що люблю борду) 

на жодному фейсі так не обговорять все й про все))

 

проте ціль досягнута. людина з бусом знайшлася, їдемо вранці.

дякую всім за увагу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, R01and сказал:

 

 

От і рахуй, що твоє авто бере 8л/100км, хто тебе перевіряти буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, natalka) сказано:

 

 

НП дешевше?

може дешевше. а може й дорожче. порахувала в додатку. а нова вміє добавити ще.

тих пару гривень мені ні в що не впираються. якби хтось написав, що завезу за 600 чи 800грн.. я теж би погодилася. мені потрібно було сьогодні, крайній строк завтра вранці.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно, якщо дотошно рахувати кілометраж, ТО, знос автомобіля/шин - то заробітку буде менше, ніж 500 грн. Але ситуації бувають різні.

Можливо, комусь треба в ту сторону відвезти пасажирів чи вантаж. Тож буде можливість заробити додатково.

Можливо, хтось не рахує затрат на автомобіль, бо автомобіль чужий, чи піде на продаж, або ж взагалі на шрот.

Можливо, комусь просто в той бік теж треба.

Але найголовніше, що lanima добрій частині борди фарбувала/лакувала/полірувала автомобілі. Причому за ціну, яку в Луцьку фіг знайдеш. І той, хто повезе топікстартерку, чудово знатиме: йому в разі потреби теж пофарбують-полакують за мінімальну ціну.

Зрештою, той факт, що lanima знайшла бусика, підтверджує мої слова і те, що не всі зажралися і піднімають дупу лише за великі гроші.

 

Я сам пропонував їхати моєю машиною, але в неї той об'єм не влазить :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Yarchik сказано:

Але найголовніше, що lanima добрій частині борди фарбувала/лакувала/полірувала автомобілі. Причому за ціну, яку в Луцьку фіг знайдеш. І той, хто повезе топікстартерку, чудово знатиме: йому в разі потреби теж пофарбують-полакують за мінімальну ціну.

 

 

 

Зголосився Світлані допомогти,хочу підфарбувати авто,а тут нагода її виручити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю терміново адвоката на судове засідання в неділю. З мене заправка картриджа + 50 грн. Мало? Тре додати ще на папір? Ну так може він по основній роботі на держслужбі і папір в нього халявний. На проїзд маршруткою? Ну так може в нього є якісь справи в цьому суді в цей день. І взагалі я такий кльовий пацик, колись підвалило 2 ящика халяви, то я половині Борди все роздав за пиво :)))))

 

@lanima треба було просто написати: плачу паливо + скільки домовимося. І авто знайшлося би так само :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sobchuk30k сказано:

Зголосився Світлані допомогти,хочу підфарбувати авто,а тут нагода її виручити...

Еммм...  Я не фарбую зараз..  Є час передумати) 

Тільки поліровка лишилася.

На щось більше не вистачає часу.  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...