Перейти до змісту

Опитування для чоловіків «Нарощені вії це гарно?»


Busita

Нарощені вії це гарно?  

73 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, MANJAK11 сказал:

Ну й думка вдогонку виникає, що та жінка вдома взагалі ніфіга не робить, бо з такими пазурями картоплю не почистиш й підлогу не помиєш.

Була в мене знайома з такими ногтями. Робила це все сама. І навіть на городі щось робила. Не знаю, правда, як, але робила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

є жінки, яким макіяж не потрібен...
є жінки, яким макіяж і всякі ті хитрощі пасують та роблять їх краще...
є жінки, яким не допоможе практично нічого

Усі вони поділяються на тих хто вміє носити макіяж та оті плюшки і на тих хто робить з себе циркового клоуна.
І тим клоуном можуть бути і перші і другі і треті. І нормальною цікавою жінкою можуть бути також всі. Усе залежить від жінки та колгоспниці в її голові, а також  комбайнера в голові її самця.

P.S.: жодним чином не хотів образити комбайнерів, але слово "колгоспник" було б повтором :)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вії то фігня, страшно коли целюліт вивалюється із занадто коротких шортів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Була в мене знайома з такими ногтями. Робила це все сама. І навіть на городі щось робила. Не знаю, правда, як, але робила.

Коли бачу занадто довгі пазюрі, закрадається думка, як вона з ними попу витирає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, paksivatova сказано:

а ви вважажте,що готувати і прибирати має виключно жінка?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, paksivatova сказал:

а ви вважажте,що готувати і прибирати має виключно жінка?

ні звичайно ))) але молодий чоловік, зустрічаючись з молодою дівчиною, з надто довгими нігтями, повинен усвідомлювати, що зараз,  скоріше за все, прибирає й готує її мама, а потім це буде робити виключно він, бо дівчина ще (вже) не вміє, а потім мабуть і не захоче вміти це робити. Якщо є якісь інші риси характеру чи вміння у дівчини, які перекривають відсутність уборки,готовки, то чому б і ні, можна деякі обовьязки перекласти на себе, але здебільшого, це ще один *гвоздь в гроб* стосунків між молодими людьми й коли романтика відступає, *битовуха* мощно *бере бика за рога* й більшість цього не витримує :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я помічала, що практично усі дівчата, які мали ті «когті» їх позбувалися практично одразу після одруження (будь то офіційний чи цивільно). Не знаю з яких причин, чи з непрактичності, чи чоловік повпливав, а може з тих причин, що то була так звана приманка, щоб увагу привернути..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так після одруження ще часто народжуються  діти(  і часто менш ,ніж за 9 місяців).

І тут вже з нігтями ніяк.

А взагалі в жінці ( як і у чоловікові) , всього має бути В МІРУ.і ГАРМОНІЙНО.

Ну  і напевно вкрай важливі перетворення.

Вдень одна, вночі інша....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MANJAK11 сказал:

ні звичайно ))) але молодий чоловік, зустрічаючись з молодою дівчиною, з надто довгими нігтями, повинен усвідомлювати, що зараз,  скоріше за все, прибирає й готує її мама, а потім це буде робити виключно він, бо дівчина ще (вже) не вміє, а потім мабуть і не захоче вміти це робити. Якщо є якісь інші риси характеру чи вміння у дівчини, які перекривають відсутність уборки,готовки, то чому б і ні, можна деякі обовьязки перекласти на себе, але здебільшого, це ще один *гвоздь в гроб* стосунків між молодими людьми й коли романтика відступає, *битовуха* мощно *бере бика за рога* й більшість цього не витримує :) 

а давайте оговоримо цей пост (на фото)

що думаєте з цього приводу?

от я погоджуюся,той побут вбиває всі романтичні стосунки  і прекрасне в жінці 

 

2DD0C86C-2E76-4D8A-8228-D18AC4639A65.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Busita сказал:

Я помічала, що практично усі дівчата, які мали ті «когті» їх позбувалися практично одразу після одруження (будь то офіційний чи цивільно). Не знаю з яких причин, чи з непрактичності, чи чоловік повпливав, а може з тих причин, що то була так звана приманка, щоб увагу привернути..

щось у ваших словах є

раніше у мене були довші нігті

один недолік-незручно за пк працювати на клавіатурі...

з усім іншим проблем не було-може тому що я не господиня хай левел)

у мене лише одна подруга позбулася "кігтів" після народження дитини

всі інші носять ) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне діло, коли нігті  як в жінки лінивця, а зовсім інше -як в жінки хижачки.

Лінивець викликає....нічого не викликає.

А хижачка збуджує та заводить.

Ну крім нігтів має бути ще багато чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, paksivatova сказал:

а давайте оговоримо цей пост (на фото)

а смисл це обговорювати. Кожному своє. В багатих одні проблеми, в бідних інші. Сумніваюсь, що *помощніцу* , яка взяла на той день вихідний, турбують ті ж самі проблеми, що й *бідну* *бариню*. Ну й одна сама собі нігті накрасить, а інша четверть чоловікової зарплати (образно кажучи) на це витратить, сама при цьому не працюючи. Ми всі різні й відповідно цінності в житті теж різні :) Єдине, що якщо в жінки основна ціль в житті, лише щоб завжди гарно виглядати, то

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

один недолік-незручно за пк працювати на клавіатурі...

з усім іншим проблем не було-може тому що я не господиня хай левел

Бачив дівчину із олівцями до пальців примотані чи просто ними стукала не уточняв, але не мішали нігті для клавіатури:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, SunSeth сказал:

Коли бачу занадто довгі пазюрі, закрадається думка, як вона з ними попу витирає?

Та якщо занадто довгі нігті, то і під час сексу якось стрьомно. Раптом, подряпає, де не треба.:ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Cherman сказал:

Та якщо занадто довгі нігті, то і під час сексу якось стрьомно. Раптом, подряпає, де не треба.:ohmy:

То треба ще й зуби сточити, а то мало лі шо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Cherman сказано:

Та якщо занадто довгі нігті, то і під час сексу якось стрьомно. Раптом, подряпає, де не треба.:ohmy:

Особливо, якщо секс у неї із самою собою )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Busita сказал:

Я помічала, що практично усі дівчата, які мали ті «когті» їх позбувалися практично одразу після одруження (будь то офіційний чи цивільно). Не знаю з яких причин, чи з непрактичності, чи чоловік повпливав, а може з тих причин, що то була так звана приманка, щоб увагу привернути..

Все просто - ціль досягнуто (чоловіка захомутано). Зброя більше не потрібна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.06.2018 в 09:36, SunSeth сказал:

Коли бачу занадто довгі пазюрі, закрадається думка, як вона з ними попу витирає?

 

В 18.06.2018 в 18:46, Cherman сказал:

Та якщо занадто довгі нігті, то і під час сексу якось стрьомно. Раптом, подряпає, де не треба.:ohmy:

 

В 18.06.2018 в 19:22, volks сказал:

То треба ще й зуби сточити, а то мало лі шо.

 

Жарти жартами, але був реальний випадок з життя. Було це в далеких 90х, мій друг розповідав про випадок в тролейбусі... Їхала фіфа з довгими ногтями, поруч була підвипивша компанія малолєток, один з них, дивлячись на дівчину, голосно вирішив пожартувати: "Цікаво, як вона з такими когтями підмивається?" На що та, обернувшись, невимушено відповіла: "А мені, такі придурки як ти, підлизують" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.06.2018 в 07:34, paksivatova сказал:

така класна тема

давно такоі хорошоі на борді не було

а розкажіть ще чоловіки  своі думки щодо жіночого манікюру

 

Я чомусь завжди звертаю увагу на манікюр... І неприємно, якщо у жінки недоглянуті руки (пальці, ногті). 

 

В 18.06.2018 в 07:56, volks сказал:

Є такі чоловіки, що дозволяють?

 

:) є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, Юріч сказал:

 

Жарти жартами, але був реальний випадок з життя. Було це в далеких 90х, мій друг розповідав про випадок в тролейбусі... Їхала фіфа з довгими ногтями, поруч була підвипивша компанія малолєток, один з них, дивлячись на дівчину, голосно вирішив пожартувати: "Цікаво, як вона з такими когтями підмивається?" На що та, обернувшись, невимушено відповіла: "А мені, такі придурки як ти, підлизують" :)

Я вже цю історію декілька разів чув. Причому, всі розказують, що самі це чули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...