Перейти до змісту

Бомжатник на Перемоги під мостом


AgentSmith13

Рекомендовані повідомлення

Накипіло! Якісь "добрі самаритяни" з казочками про "вони теж люди" приманили під міст на пр. Перемоги асоціальне бидло, то тепер вони вже і на людей визвірюються, постійно бухають, і, напевне, і коляться - шприців лежить купа, палять щось смердюче постійно, зробиш зауваження - не тільки на відомі всім три букви послати, а й камінюкою кинути можуть, люди бачили, як готували на вогні явно собаку, бачили, як намагалися собаку ж зловити, та координація рухів після сурогатного пійла вже не та... А ще ці скоти тут же і ТУАЛЕТ собі влаштували, запах - ВІДПОВІДНИЙ. І таке - щодня. А що, дощ на голову не капає - міст, поруч - смітники, в яких і риються, розкидаючи сміття, яке розносить вітер,  в сусідньому будинку - ТАМ, ДЕ ПОШТА, В ПІД'ЇЗДІ, ЩО БІЛЯ НЕЇ - "ТОЧКА" З ВИПИВКОЮ, а ні славетні муніципали, ні поліція нічого зробити не можуть, чи то просто ліньки руки замазати??? А як організувати зачистку з дрином добрячим - зразу ж і добренькі "волонтери" повилазять, і поліція тут як тут буде - ЛЮДЕЙ же б'ють. Нагадаю - не так давно там і різанина була... І ЗАМЕРЗ один з них насмерть взимку.

Холєра, коли ввечері зрідка вимушено йдеш повз - одна рука на ножі, інша на шокері/балоні - то вже класика - їх поведінка непередбачувано неадекватна 24/7. Балон застосовувати разок доводилося - спитало цигарку, не мав, жбурнуло якоюсь, здається, картоплиною, піднялося з землі і з матами хитаючись посунуло питати, "чи я його уважаю", і то благо, що при їх постійній накачці спиртом він подіяв (KO Jet), ну так, чорт забирай, в мої обов'язки розганяти алкобидло якось не входить...

Хоч бери реально збирай "ініціативну групу" з гумовими демократизаторами і перцевим газком, і влаштовуй "зондеркоманду" - а може, пощастить, і заберуться звідти після регулярних пілюль.

Окреме дякую довбаним "християнським добрячкам", котрі їх туди пісеньками і роздачею "теплих речей" і хавчика, який тут же в НАШИХ дворах на лавках перетворювався на закуску з подальшим лежанням на і під лавками мумукаючих "невменяшок" - ви, сц*ко, ДОДОМУ їх собі ведіть, як так любите, а не перетворюйте двори, де бомжа не бачили роками, на їх розсадник!

Для такого контингенту має бути один варіант - ПРИМУСОВЕ поміщення в реабілітаційний центр з жорстким ПРИМУСОВИМ лікуванням від синьки, а не потурання їх способу життя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь
50 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

має бути один варіант - ПРИМУСОВЕ поміщення в реабілітаційний Трудовий центр з жорстким ПРИМУСОВИМ лікуванням від синьки, а не потурання їх способу життя!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Накипіло!

Щиро співчуваю!потім дивуються-ЧОГО ТО БОМЖІВ ГЕМСЕЛЯТЬ..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Холєра, коли ввечері зрідка вимушено йдеш повз - одна рука на ножі, інша на шокері/балоні - то вже класика - їх поведінка непередбачувано неадекватна 24/7. Балон застосовувати разок доводилося - спитало цигарку, не мав, жбурнуло якоюсь, здається, картоплиною, піднялося з землі і з матами хитаючись посунуло питати, "чи я його уважаю", і то благо, що при їх постійній накачці спиртом він подіяв (KO Jet), ну так, чорт забирай, в мої обов'язки розганяти алкобидло якось не входить...

Ні в коєму разі не заперечуючи подану вами інформацію, дуже здивований, в мене такого жодного разу не було, хоч район знаю дуже добре, і як ви сказали ввечері і не тільки ввечері ходив там не раз... Це при тому що я суворо не виглядаю, особливо раніше. Максимум - як всі бомжи брататись лізуть, але то таке. А точка там їх з дуже давніх часів, зручна просто. І не сказав би що там особо вони комусь заважають. Місце не особливо прохідне.

Цитувати

і влаштовуй "зондеркоманду"

Бачите, ви самі на підсвідомості розумієте, що ваш метод вирішення - не вихід...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там зараз житлово-офісний район будують, міст перестане бути тупіковою зоною, але на це піде років 2-3. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Накипіло! Якісь "добрі

...алялюлі...

, а не потурання їх способу життя!

Ставиш пивко і ми з тобою підемо туди, хочеш вдень - хочеш вночі, я там ходитиму туди-сюди і подивимося коли в мене щось кинуть\пошлють найух\попросять закурити. 

Бомжі це неприємно, але ніколи не повірю, що вони настільки агресивні, як тобі хтось десь розказав.

 

І якщо чесно, то я тебе боятимусь більше за них, бо:

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

- одна рука на ножі, інша на шокері/балоні - то вже класика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, romaxa11 сказал:

Там зараз житлово-офісний район будують

 

Там - це під мостом? :)

 

13 минут назад, romaxa11 сказал:

міст перестане бути тупіковою зоною

 

Рельси знімуть? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, TARAS96 сказал:

Ставиш пивко і ми з тобою підемо туди, хочеш вдень - хочеш вночі, я там ходитиму туди-сюди і подивимося коли в мене щось кинуть\пошлють найух\попросять закурити. 

Бомжі це неприємно, але ніколи не повірю, що вони настільки агресивні, як тобі хтось десь розказав.

 

І якщо чесно, то я тебе боятимусь більше за них, бо:

Понесеш повз них в годин так 11+ ночі, засидівшись на роботі допізна (дякуючи кльовому графіку їзди маршруток, кудою з Київського майдану найшвидше?), сумку з ноутом + рюкзака з фото - не те що ножа, автомата бажання носити з'явиться. Бикувало і йшло "в атаку" на мене особисто за те, що сказав, як є - ЦИГАРОК НЕМАЄ (не було насправді), а як у відповідь послало, відповів "рота закрий"... На свої очі бачила, як в аналогічній ситуації людей крили матом, сусідка...

Де гарантія, що завтра там когось не грабануть/згвалтують, а то й огріють трубою/цеглиною по голові попередньо так, що швидка вже не знадобиться? На лобі в нього, скільки і за що сидів, не написано, грошей немає, вдягнений в лахміття, випити/ширнутися хочеться, він не один, що додає сміливості, а повз нього йде охайно вдягнута людина з потенційним баблом в кишені (зачасту ще й з автостоянки, лишивши там машину, ехх, буржуй клятий), далі зрозуміло, до чого то призводить рано чи пізно... Взимку, коли там поножовщина була, її влаштував пару разів сидівший рецидивіст, який з ними пляшку не поділив і до того випадку скандалив і бився з ними не раз - поки не сталося різанини - всім було по... барабану.

31 минуту назад, snouden сказал:

Ні в коєму разі не заперечуючи подану вами інформацію, дуже здивований, в мене такого жодного разу не було, хоч район знаю дуже добре, і як ви сказали ввечері і не тільки ввечері ходив там не раз... Це при тому що я суворо не виглядаю, особливо раніше. Максимум - як всі бомжи брататись лізуть, але то таке. А точка там їх з дуже давніх часів, зручна просто. І не сказав би що там особо вони комусь заважають. Місце не особливо прохідне.

Бачите, ви самі на підсвідомості розумієте, що ваш метод вирішення - не вихід...

Раніше, ще хай рік тому, так і було - мирно і НЕ КОЖНОГО ДНЯ сиділи, переважно влітку, і нікого не чіпали, більше того  - боялися підійти, з минулого року - як поцапіли остаточно (чи то контингент помінявся і поповнився, хоч і прикрився через пожежу алкопритон у будинку поруч - певно, звідти перебрались) - постійно палять якусь смердюху, доходило до підпалу викинутих диванів цілих старих, та й нагліти почали вже без міри. Наглість доходить до того, що прямим текстом кажеш (не з вікна, знизу, і не з голими руками) йти з лавки і не заважати спати людям - посилає найух і сидить далі. А бачив, як чатує біля крайнього під'їзду будинку, коли хтось зайде, і старається 5 копійок до магніта дверей приліпити - ночувати готується. Що робити в такому випадку? Давати тягла (попередньо вдягнувши костюм хімзахисту )? Так зразу намалюється купа "свідків, що за просто так побили бідненьких". Спати з закритими вікнами в 30-градусну спеку через сморід від диму (задимлюють іноді, гади, всі сусідні двори), і під ранок  - ще й їхній триндьож з виясненням "хто кого поважає" під вікнами слухати - теж не вихід. Спиляти лавку - так сусіди, особливо пенсіонери, зматюкають. Жителі "не прохідного" місця мають насолоджуватися сусідством з тим шалманом?

Років з 7-8 тому, особливо, як у всіх під'їздах поставили металеві двері з домофонами - їх просто не стало взагалі. З минулого року - стрімко "розплодилися". І в першу чергу - через ті "концерти" з роздачею плюшок "бідним та нещасним". Доходило до того, що люди виходити стали і казати організаторам, куди, і як швидко їм піти - "контингенту" збиралося до 50... Кльово, правда, як в тебе в дворі після пригощення вкусняшками і спожиття під той хавчик "ацетону" з точки, лежить і пробує СПІВАТИ на землі біля лавки бомжиха...

А в реабілітаційні центри і пункти обігріву взимку вони не йдуть - там же БУХАТИ не дають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

Там - це під мостом? :)

 

 

Рельси знімуть? 

Там гуртожиток, була колись парковка і склади. Зараз дорога під мостом вестиме до мікрорайону з декількома багатоповерхівками і офісними центрами. Трафік людей суттєво зросте. А це дискомфорт для населення підмостя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 І в першу чергу - через ті "концерти" з роздачею плюшок "бідним та нещасним".

Про що мова? Якщо про роздачу їжі якимось фондом, то вона була задовго до року назад, і доречі, брали їжу не тільки бомжі.

Але ви знаєте, я замислився. Напевно справді там обстановка змінилась. Але ромаха діло каже - як там заселяться нові активні жильці, навряд чи вони просто так будуть споглядати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли в тих нових жильців діти повз те все почнуть в 15 школу ходити - швидко наведуть порядок, і , можливо, що й відповідні служби примусять підняти п'яту точку і вирішити це питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, snouden сказал:

Ні в коєму разі не заперечуючи подану вами інформацію, дуже здивований, в мене такого жодного разу не було, хоч район знаю дуже добре, і як ви сказали ввечері і не тільки ввечері ходив там не раз... Це при тому що я суворо не виглядаю, особливо раніше. Максимум - як всі бомжи брататись лізуть, але то таке. А точка там їх з дуже давніх часів, зручна просто. І не сказав би що там особо вони комусь заважають. Місце не особливо прохідне.

Бачите, ви самі на підсвідомості розумієте, що ваш метод вирішення - не вихід...

Також проходив під мостом років 6 і ввечері і зранку на роботу. Максимум, що було - просили цигарку. Ніколи не давав, навіть якщо мав. Прикурювати давав завжди. Ні разу ніхто навіть не пробував бикувати. ХЗ що за проблеми в ТС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так раніше і було, останнім часом змінився контингент, і нові поводять себе радикально по іншому - матюкають людей і навіть кидають в них всіляку гидоту, ловлять і готують на вогнищі собак (сам бачив, як пробували зловити, а люди бачили, як смажили на вогнищі вже ошкурену тушку), постійно вхлам бухі... Стабільний сморід від диму ночами і їхній гнилий базар на лавках під вікнами... Такого бардака там не було ніколи. Це має бути нормальним явищем в, по факту, центрі міста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

Так раніше і було, останнім часом змінився контингент, і нові поводять себе радикально по іншому - матюкають людей і кидають в них всіляку гидоту, ловлять і готують на вогнищі собак (сам бачив, як пробували зловити, а люди бачили, як смажили на вогнищі вже ошкурену тушку), постійно вхлам бухі... Такого бардака там не було ніколи.

"Останнім часом" це скільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, наглість деяка почалася ще з зими, а як стало тепло - стало набагато веселіше - 24/7 під мостом сидить той "циганський табір", бухають, матюкаються, сморід і т.д. От тільки вчора сусідка скаржилася, що на її очах жінка, що викидала сміття, зробила їм зауваження за вогнище - обматюкали і чимось кинули, якби не йшов якийсь мужик і не рявкнув на них добряче - могло б бути весело...

Такі "точки" (і місця скупчення тих асоціальних бидляків, і ті, де вони закуповуються горілякою) треба, як би то не звучало, ліквідовувати в зародку і максимально жорстко - жити не дадуть, чим далі, тим буде гірше. Їм ще прості, "домашні" алкаші-хроніки з сусідніх дворів частенько допомагають псувати людям життя, горланячи ночами з лавок.

Особисто бачив минулого року в кінці літа - сиділи якісь студенти, що квартиру знімають в будинку, біля сусіднього під'їзду, тихенько КУЛЬТУРНО про щось говорили, в хлопців було по пляшці пива (літо, спека, година 5-та вечору), йшла нацгвардія - підійшли, примусили вилити пиво і занести пляшки до смітників, і тут ТАДАМ! Правильно, бомжі жруть горіляку (їх я бачив, ще як додому йшов пару хвилин тому) - а от на них доблесним правоохоронцям ПО-БО-КУ - не царська то справа - руки марати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, AgentSmith13 сказано:

На свої очі бачила, як

:blink: ти вже "дєвушка"?

10 годин тому, AgentSmith13 сказано:

А бачив, як

:_31: ти вже якось визначайся, до кого ж вони пристають ;) 

чи вас двоє пишуть? :0001:

 

 

І по суті теми - а що ти чекаєш від Борди? Тут лише пофлудити можна гарно :) А прибирати сміття - справа того, кому воно заважає. Ніхто тут замість тебе "ініціативну групу" не збере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74

Quote

На свої очі бачила, як в аналогічній ситуації людей крили матом, сусідка...

структура речення правильна, навіть літературна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачив раніше, а сусідка бачилА буквально вчора таку хню....

ЦИТАТА - На свої очі бачила, як в аналогічній ситуації людей крили матом, сусідка... 

Читати уважно іноді буває корисно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, AgentSmith13 сказано:

Читати уважно іноді буває корисно.

а можливо речення складати правильно? ;) 

 

То що ж ти чекаєш від Борди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ось ! посіялось і у мене зерно страху

завжди ходив тудою спокійно, а тупіра обходити буду 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, jack74 сказал:

а можливо речення складати правильно? ;) 

 

То що ж ти чекаєш від Борди?

Ну певно, не Вас, Herr Grammar Nazi...

А інформація вищенаписана молже комусь життя, здоров'я і нерви врятувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Otto Kreer сказано:

а тупіра обходити буду 

ну чого?! Можна он озброюватись і ходити нариватись "Рота закрий!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, якщо у відповідь на "пішов на х..., б...." (після НОРМАЛЬНОГО пояснення "цигарок не маю") просто завжди мовчати, то завтра можна і гаманця їм віддати, і за "пивасіком"  їм збігати... Чи, може, його таки не балоном залити, а розцілувати в забухану пику після того, як воно з кулаками до мене йшло, треба було, і зганяти чуваку за куревом?

Ну і "нариваюся" напевне, не я, а ВОНО... Я його НЕ чіпав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А після "Рот закрий" можна і цеглиною по голові отримати - сам же пишеш, шо воно неадекватне. Тому потрібно просто не почути оте "пішов на..", а йти собі як і йшов, а не кожному гімну доводити, що твої "5коп" останні, як школяр.

А якщо не можеш ігнорувати кожне сміття, котре намагається зайняти твій час і увагу, то вперед - збирай "групу" і вимітай їх звідти. По-доброму вони самі добровільно звідти не виберуться. Поліція теж реально не має законних підстав постійно їх ганяти. Та й не для того вона існує. Муніципали - оті б, да, мали б тим займатись, але ж їм це бридко і невигідно. От протокольчик настрочити з-за забору на дядька, котрий траву в себе під хатою прибрав і палить, то да! Або гаражі поганяти... Тут ще й на кишеню шось отримати можна! Чи бабку, котра клубніку свою продає під магазином, розвести...

Тому щоб вони (бомжі) перестали там "мешкати", потрібно  щоб їм там стало некомфортно. Або регулярними "шлангами по сраці", або чимось закрити ту "малину".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100%, муніципалам то неприємно і невигідно, простіше пацанів з пляшкою пива ганяти і гаражі з городами розоряти. А якщо змобілізувати сусідів і засипати муніципалів письмовими скаргами - писати щодня рядочком "вимагаємо прибрати розсадник антисанітарії і небезпеки для жителів району"

Ото вони, ті муніципали, з 19 червня в приватному секторі обіцяють штрафувати за відсутність контейнерів біля кожного будинку (де одного на пару господарств хватає), а як бидло розтягує на пів вулиці сміття і зносить всілякий хлам туди - то нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...