Перейти до змісту

Порадьте отель в Єгипті


AnryABC

Рекомендовані повідомлення

Порадьте отель,3 сім'ї,всі з дітьми від 6 до 12 років,нормальна їжа(бажано європейська only),хороший пляж з пологим входом,до 2 т.дол.,може бути і 2 лінія,але кращий отель і т.д.Дякую.

єгипт.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в Єгипті була з дитиною в таких готелях :

Sunrise Diamond - 3 рази

Albatros Aqua Blue

Reef Oasis Beach 

 

Санрайз наш улюбленець

Пізніше,якщо цікаво,можу розписати своі враження по кожному з них

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, Barugan сказал:

Розпишіть....

отож розпочну зі свого улюбленця - Sunrise Diamond

 

Отож : велика гарна територія ,з мінусів - відсутність доброго дитячого майданчика

ті,що є - давно варто замінити

щовечора для дітей проводиться показ мультика - ну якість того зображення не дуже,а після - дискотека

оці 2 моменти,які я в готелі замінила б

 

вода в пляшках - в необмеженій кількості

інтернет безкоштовний  по всій територіі і в деяких номерах 

приємний персонал

харчування : мені було дуже смачно і в минулому році,і в цьому

багато хто жалівся що нема що істи ,мене це дуже дивувало - в цьому році стали значно швидше поповнювати мясні страви

особлива смакота в обід та на вечерю-мясо на грилі

сніданки : омлет ,яєчня ,сосиски і ще багато всього

обід ,вечеря : 2 супа,гарніри і мясо,риба

завжди є овочі та фрукти

зранку випічка слойона,в обід і на вечерю-бісквіти

 

алкоголь стандартний для Єгипта,ми беремо з собою горішки та рибку під пиво

пепсі ,7up бутильовані ,справжні )

номера є після реконструкціі,є старіші 

також цілий корпус реставрують біля головного басейну

з підігрівом в несезон 2 басейни : сімейний та для дорослих 16 +

є невеличкий аквапарк , зимою підігрівався що надзвичайно радувало !

гріють дуже добре басейни ,в порівнянні в Альбатросах - холодні!

зовсім близько є базарчик

пляж : мені дуже подобається

тому що він не один довгий ,як в альбатросі

а має розмежування,що додає такоі приватності трішки )

і їх виходить кілька

в гарному стані лежаки ,практично всі нові

є пляж біля понтону 

далі простягується до бару і за бар ...

, досить хороший кораловий риф

на барі з 12 до 15 безкоштовно морозиво

а також з 12 до 17 на пляжі можна взяти піцу,картоплю фрі ,хотдоги та ще дещо перекусити

є захід в море з берега - що зручно для відпочинку з дітьми

ніби про все згадала - претензій до готелю у мене нема , для мене і моєі родини там є всі умови для комфортного відпочинку

 

 

 

 

 

20180201_IMG_9923.JPG

20180201_IMG_9925.JPG

20180203_IMG_0156.JPG

20180202_IMG_0024.JPG

20180202_IMG_0084.JPG

20180202_IMG_0079.JPG

20180206_IMG_0502.JPG

20180204_IMG_0187.JPG

20180206_IMG_0411.JPG

20180202_IMG_0001.JPG

20180202_IMG_0017.JPG

20180202_IMG_0022.JPG

20180202_IMG_0066.JPG

20180207_IMG_0681.JPG

20180206_IMG_0446.JPG

20180202_IMG_9985.JPG

20180202_IMG_9969.JPG

20180202_IMG_9967.JPG

20180202_IMG_9987.JPG

20180206_IMG_0499.JPG

20180207_IMG_0673.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б ще цікаво почути, як то кажуть, з перших рук, ціни на відпочинок в Санрайзі ( дорослі, діти, за скільки днів), що входить в ціну путівки, за що окремо платиш в готелі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Юріч сказал:

Було б ще цікаво почути, як то кажуть, з перших рук, ціни на відпочинок в Санрайзі ( дорослі, діти, за скільки днів), що входить в ціну путівки, за що окремо платиш в готелі...

 

дуже просто : заходите на сайт Анекс туру і вибираєте : наприклад з Києва в Шарм ,дату і готель

вам показує ціну і можна по таблиці глянути на місяць часу приблизно,коли вигідніше

я завжди так сама моніторю ,і коли подобається ціна - через агента бронюю

від ціни завдли роблять знижку в межах 5-7 %

в путівку входить переліт ,проживання,харчування Ол та трансфер в готель - з готелю

щодо заселення я своі побажання залишаю агенту + сама перед поіздкою пишу на готель - завжди враховують

в готелі окремо за щось не платили

хоча

на територіі є магазин ,там звичайно все за гроші :)

також на територіі є дайвінг центр ,він теж платний

як і спа-процедури

ну і чаєві за прибирання номеру -на якість вони не впливають,але щось з рушників зкрутять

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно, всі ці готелі по умовам/харчуванню практично однакові плюс мінус, ібо це індустрія і поток. Не берем три зірки і реальні 5+ типу Rixos. А середняки.

Тут я би розділяв по таким критеріям:

 

- власний пляж, є / нема

- наскіки далеко до глибини. Допустим в Шармі в набці, понтони великі, 800м рахується невеликий понтон, в того ж ріксоса вроді аж 1700м понтон, майже 2км йти до глибини. А в Хургаді глибина є практично відразу. Як в Шармі в наама бей і інших закритишіх бухтах (відносно набки) - не знаю, не був.

- які є плюшки вдобавок до звичайного AI.  Наприклад недалеко біля води в денні години картопля-фрі і піцца безкоштовно. Вроді дрібниця, але одна і та ж їжа відчувається по різному в "ресторані" і відразу після купання коли нагуляв апетит + їсиш на свіжому повітрі. Плюс для дітвори колосальний плюс, діти по ідеї коли активно рухаються постійно голодні.

- чи є "лягушатник" для зовсім маленьких дітей до 5 років.

- чи є "аквапарк", горки і т.п

- площа території, хоча в Єгипті вроді всі готелі відносно великі, це не Туреччина

- чи є "аніматори" і які вони якщо є (хтось без цього жити не може, а когось напрягає)

 

Якось так я би дивився і робив запрос, бо те що ТС спитав це надто вже загально

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kroha, ті фотки ваші де мужики в трусах стоять, там реально глибина скоро починається ?

Бо якщо під запрос

Цитувати

хороший пляж з пологим входом

Входить щоб можна було зайти в глибину з пляжу, то Набка в Шармі зразу відпадає. Там глибина тільки з Понтону. Я бачу на інших фотках якийсь надувний понтон, але це сміх порівняно з тим що в Набці. Там до глибини дійти це реальний челендж. Як казав мені один єгиптянин "у нас моря нєт" :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, snouden сказал:

Чесно, всі ці готелі по умовам/харчуванню практично однакові плюс мінус, ібо це індустрія і поток. Не берем три зірки і реальні 5+ типу Rixos. А середняки.

Тут я би розділяв по таким критеріям:

 

- власний пляж, є / нема

- наскіки далеко до глибини. Допустим в Шармі в набці, понтони великі, 800м рахується невеликий понтон, в того ж ріксоса вроді аж 1700м понтон, майже 2км йти до глибини. А в Хургаді глибина є практично відразу. Як в Шармі в наама бей і інших закритишіх бухтах (відносно набки) - не знаю, не був.

- які є плюшки вдобавок до звичайного AI.  Наприклад недалеко біля води в денні години картопля-фрі і піцца безкоштовно. Вроді дрібниця, але одна і та ж їжа відчувається по різному в "ресторані" і відразу після купання коли нагуляв апетит + їсиш на свіжому повітрі. Плюс для дітвори колосальний плюс, діти по ідеї коли активно рухаються постійно голодні.

- чи є "лягушатник" для зовсім маленьких дітей до 5 років.

- чи є "аквапарк", горки і т.п

- площа території, хоча в Єгипті вроді всі готелі відносно великі, це не Туреччина

- чи є "аніматори" і які вони якщо є (хтось без цього жити не може, а когось напрягає)

 

Якось так я би дивився і робив запрос, бо те що ТС спитав це надто вже загально

 

готелі не всі однакові ! є розхвалені як Риф оазис,а по факту крім пляжу та рифу решта так розчаровує ...

Ріксос в Набці з таким понтоном ,в реальні 5 + я іздила б в Туреччину,  а не Єгипет

а в Єгипті для такоі вишуканоі публіки є готель 4 сезони )

 

власний пляж є ,чудовий  - захід з понтону і з берегу - я про це писала

глубину не знаю,я люблю плавати з понтону

для мене в Єгипті важливий кораловий риф ,що рідкість в Хургаді

-про плюшки я писала - що є на пляжі хотдоги,картопля фрі ,піца ,в певні години безкоштовне морозиво

є ще 3 ресторани,Які можна відвідати 1 раз безкоштовно  - реєстрація біля рецепшена

не знаю що таке лягушатник ,хоча моій дитині до 5 років )

аквапарк є ,я писала про нього  , і 3 басейни - 2 з підігрівом  в несезон . аквапарк теж підігрівається

площа велика,є де погуляти

аніматори є , я люблю відпочивати без їх участі - відвідувала лише аквааеробіку 

на вечірні шоу теж не хожу

 

мені здається я про все написала що вас цікавило

так ,коротко -  щоб ви прочитали основну інформацію

коли багато літер - зазвичай текст ігнорується

 

знову таки,це все моя субєктивна думка

в минулому році ми були в цьому готелі з батьками,і якщо моі рідко за кордоном відпочивають - то батьки чоловіка часто і в різних краінах - ім все сподобалося,і харчування в тому числі - а були люди які при нас возмущалися - нема що істи

так що тільки самостійно відвідавши готель ви будете знати,підходить він вам чи ні

 

в понеділок напишу ще про Альбатроси та Риф Оазіс БІч

вам як писати - коротко по суті як про Санрайс чи все до дрібниць ?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кроха (вибач, не знаю як тебе звати...мене Саша, якщо що :)), лягушатник - то мілкий басейн для маленьких дітей. 

Пишеш ти цікаво і доступно. Якщо не лінь, напиши до дрібниць. 

P.S. Якщо тобі треба кольоровий друк, в мене є купа фарби в прінтері :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Юріч сказал:

Кроха (вибач, не знаю як тебе звати...мене Саша, якщо що :)), лягушатник - то мілкий басейн для маленьких дітей. 

Пишеш ти цікаво і доступно. Якщо не лінь, напиши до дрібниць. 

P.S. Якщо тобі треба кольоровий друк, в мене є купа фарби в прінтері :D.

я Катя,приємно познайомитися

біля сімейного басейну є басейн -лягушатнік  для діток

в минулому році не підігрівався,в цьому році підігрівався 

 

п.с чудово,на наступному тижні подрукуємо )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

в понеділок напишу ще про Альбатроси та Риф Оазіс БІч

вам як писати - коротко по суті як про Санрайс чи все до дрібниць ?

пишіть до дрібниць, хоч і не все легко читається - але цікаво

 

Цитувати

глубину не знаю,я люблю плавати з понтону

для мене в Єгипті важливий кораловий риф ,що рідкість в Хургаді

От це мене і цікавило, жаль що не знаєте. Походу такі пляжі з глибиною тільки в Хургаді є, в Шармі в основі понтони різної довжини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, kroha сказал:

я Катя,приємно познайомитися

біля сімейного басейну є басейн -лягушатнік  для діток

в минулому році не підігрівався,в цьому році підігрівався 

 

п.с чудово,на наступному тижні подрукуємо )

 

Катя - моє з найулюбленіших жіночих імен). Відтого вдвічі приємніше познайомитися. 

Нажаль, на наступному тижні подрукувати не вийде, так як саме на тому тижні від'їжджаю на відпочинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міраж Аквапарк, рекомендую.

1ша лінія, шикарний аквапарк для дітей та дорослих і т.д. не дорогий, їжа норм, все по стандарту 

Десерт Роус не рекомендую, харчування погане...

Можу більш детально розказати в тел.режимі + багато нюансів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені дезерт роуз сподобався, бо там є (була кілька років тому) нічна дискотека з алкоголем по АІ, і досить далеко від корпусів (метрів 300) - нікому не заважає
В багатьох інших готелях після 10-11-12 перестають працювати бари з алкоголем по системі АІ.

Але якщо їхати з дітьми - то це не агрумент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.06.2018 at 15:30, legolas_soi сказано:

А мені дезерт роуз сподобався, бо там є (була кілька років тому) нічна дискотека з алкоголем по АІ, і досить далеко від корпусів (метрів 300) - нікому не заважає
В багатьох інших готелях після 10-11-12 перестають працювати бари з алкоголем по системі АІ.

Але якщо їхати з дітьми - то це не агрумент

Алкоголь в єгипті пити не можна... Ми весь час зі своїм... ніхто з місцевих ті шмурдяки не п'є.

Дискотеки майже всюди є, як треба щось краще - в місто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, woodwork сказал:

Алкоголь в єгипті пити не можна... Ми весь час зі своїм... ніхто з місцевих ті шмурдяки не п'є.

Дискотеки майже всюди є, як треба щось краще - в місто.

місцеві і свинину не їдять 

знайшли на кого рівнятися

 

повторюся,якщо алкоголь така важлива і суттєва частина на відпочинку-пряма дорога в Туреччина на Ультра Ол ,там буде море елітного алкоголю ,вишукані коктейлі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.06.2018 в 14:42, Юріч сказал:

 

Катя - моє з найулюбленіших жіночих імен). Відтого вдвічі приємніше познайомитися. 

Нажаль, на наступному тижні подрукувати не вийде, так як саме на тому тижні від'їжджаю на відпочинок.

так навіть краще

поділитеся  враженнями від відпочинку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, kroha сказал:

так навіть краще

 

Чому? Ти (можна на "ти"?) передумала подрукувати? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

 

Чому? Ти (можна на "ти"?) передумала подрукувати? :)

ні-ні

ви повернетеся наповнені враженнями та емоціями після відпочинку,поділитеся ними - і подрукуємо )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, kroha сказал:

ні-ні

ви повернетеся наповнені враженнями та емоціями після відпочинку,поділитеся ними - і подрукуємо )

 

Значить, на "ти" все-таки не переходимо...:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Юріч сказал:

 

Значить, на "ти" все-таки не переходимо...:(

познайомимося - і зразу перейдемо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Reef Oasis Beach

чула багато гарних відгуків і рекомендацій

якщо коротко : ідеальний пляж та прекрасний кораловий риф,недарма сюди на дайвінг яхти везуть туристів з інших готелів

решта все - дуже посереднє ,а як ми приіхали сюди з Альбатросу - то дуже відчувалася різниця ,Риф програвав практично по всім пунктам

 

Отож,як ви просили - з подробицями

Заселення в готелях переважно в 14.00 годині - приіжджаємо десь в 14.30 щоб не чекати

Відправляють нас на обід ,ми бачили навпроти входу ресторан (ніби італійський) - ми не голодні,але вирішили подивитися що дають

Дивитися не було на що  , лише деякі туристи доідали своі обіди - ми вирішили прогулятися до моря

Повертаюся на рецепшен за годину - питає де я так довго була і знову чекаю хвилин 20

До речі,рецепшен дуже неприємний,мені їх інтерєр чорний відразу асоціювався з ритуальними послугами

Підхожу і пояснюю ситуацію,що я спеціально приіхала заселятися після 14 ,щоб тут не стовбичити

За хвилин 10 отримую ключ і по номеру розумію,що це десь в чорта на куличках

Так  і є , по броні номер з 1 ліжком (щоб посередині спала дитина) - в номері 2 , розташований чорт зна де на 2 поверсі і як підходиш до нього то дивишся на розвалений корпус навпроти

Звичайно вертаюся ,і пояснюю що той номер мені не підходить - якщо нема номеру згідно броні - прошу повернути кошти

Мені кажуть,що номера всі заняті - зсуньте ліжка і приходьте завтра

З таким відношенням я стикнулася вперше ,і тут я ,зізнаюся,вийшла з себе 

Як проходить заселення в Санрайсі : якщо є вільний номер-тебе заселяють відразу

Якщо номера нема - кажуть ідіть в ретсоран,перекусіть і після того заселяють

Коли були з батьками 2 номери дали відразу,а третій буде в 15.00 годині - все чітко і ясно

За хвилину вийшов інший працівник, провів нас в номер розташований поряд (навпроти рецепшена є бар,а ми жили правіше) - дуже зручне розташування,правда щовечора гриміла музика до 22

Отакий от персонал переважно повсюди : частіше нейтральні,в Санрайзі всі дуже привітні

Що мені не сподобалося ,це готельний час  - у них він на годину вперед

Тобто ,якщо сніданок по графіку з 7 до 10 , то по факту з 6 до 9

і в 9 якщо ви прийдете ,то нічого не знайдете  - бо вже десь так в 8.50-8.55 починають іжу виносити - не варіант для тих,хто любитьпоспати

так було у наших друзів,виліт перенесли - в готель приіхали вночі ,вийшли з номеру в 9.30 - а істи нема що

на пляжі пізніше подають піцу,картоплю фрі та хотдоги....

так само рушники - по графіку здавати до 17 години,по факту це до 16

Щодо іжі : мені дуже смакували супи  (якщо най-най смачніше харчування в Альбатросі,то суп такий жирний завжди і несмачний ,в Санрайзі непоганий,а в Рифі суп божествено смачний) . Вибір страв маленький, щось смачне ,щось не дуже - в загальному голодні не будете . Ми завжди ходили істи в головний ресторан,що біля моря - італійський не сподобався.

Що не зручно : соки наливає бармен,як і алкоголь

Тобто ,щоб взяти дитині склянку соку треба вистояти довжелезну чергу

В інших готелях сік,чай,кава на самообслуговуванні

На що варто звернути увагу ! В Рифі інтернет лише на рецепшен ,якість дуже жахлива - хіба в месенджері щось напишете,сайти не вантажить

Тому істи  ввечері всі йдуть в італійський з рецепшена,а вдень з моря в головний - і створюються черги

Так,так ви правильно зрозуміли - перед входом в ресторан стоіть черга і коли хтось виходить слідуючого запускають

Я таке вперше побачила

Номер ... Незатишний,негарний , неприємний ... Після Альбатросу була думка : Куди я попала? Але звиклися,на другий день вже був нормальний

Санвузол маленький . Щодня поповнювали воду - 1 велику пляшку.

Територія готелю велика і гарна . До моря курсує типу маршрутка.

На цій же територіі знаходиться ще Sentido Reef ,він рахується на 2 лініі - на вигляд у нього значно кращі корпуси,думаю там гарні номера,на пляжі є окрема зона для мешканців цього готелю

Також на територіі Sentido є аквапарк,відвідувачі Рифа можуть ним користуватися - але коли ми були гірки ті що цікаві не працювали, ковриків для спуску не було ...

Ми не каталися .

Пляж ... Пляж та море це те, заради чого сюди варто їхати

Кораловий риф неймовірноі краси ! А пляж - пляж це казка

Широкий , пісочок - будь ласка,заходьте з берега

Коралів нема спочатку,можна зайти по коліна - потім починаються корали

Для любителів алкоголя :

бар на пляжі без алкоголю !

Ввечері для дітей дискотека ,і є для дорослих

Біля бару(що навпроти рецепшен) бачила вдень піцу,далі був гриль-ресторан-але ми туди не ходили

Басейн непоганий,підігрівається в несезон - ми не купалися,відпочивали біля нього останні півгодини перед дорогою в аеропорт

Бачили дитячий клуб ,він поряд з басейном і головним корпусом - але він працює за таким графіком,що нам не виходило туди приходити

Хороший дитячий комплекс ,дитині подобалося кататися на гірці

Ніби все згадала

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20180110_IMG_8640.JPG

20180110_IMG_8637.JPG

20180110_IMG_8635.JPG

20180110_IMG_8707.JPG

20180110_IMG_8731.JPG

20180110_IMG_8732.JPG

20180110_IMG_8738.JPG

20180110_IMG_8740.JPG

20180110_IMG_8741.JPG

20180110_IMG_8744.JPG

20180111_IMG_8754.JPG

20180111_IMG_8753.JPG

20180111_IMG_8755.JPG

20180113_IMG_8994.JPG

20180112_IMG_8902.JPG

20180112_IMG_8891.JPG

20180112_IMG_8875.JPG

20180110_IMG_8745.JPG

20180111_IMG_8767.JPG

20180111_IMG_8768.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, тепер видно яка глибина при заході з пляжу. Ну це вже щось.

Це ви взимку були? Я собі на зиму підбираю, це хороший варіант. Вітру ж не було? Судячи по карті бухти не має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, snouden сказал:

О, тепер видно яка глибина при заході з пляжу. Ну це вже щось.

Це ви взимку були? Я собі на зиму підбираю, це хороший варіант. Вітру ж не було? Судячи по карті бухти не має бути.

так,в Єгипет нам виходить лише взимку літати

Риф Оазис дуже хвалять саме для зимового відпочинку - ідеальна бухта без вітру

Хоча Альбатроси  через дорогу- тамбуло більш вітряно

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...