Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

@halcogen не впевнений як там за сталіна, але корупція в союзі була, аж гай шумів.

 

P.S. Ось, перше посилання з гугла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

Стабільність?
 

маніпулювання ? нахєр той цирк, якщо *гуляння* курсу, на протязі року доходило до 50% ? всетаки порохобот=брехун, то не теорема, то аксіома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, MANJAK11 сказал:

маніпулювання ? нахєр той цирк, якщо *гуляння* курсу, на протязі року доходило до 50% ? всетаки порохобот=брехун, то не теорема, то аксіома.

друже,не пінься. Я виклав це для того,чоб дехто не казав,що курс зменьшили штучно до виборів. Стосовно 50%,то пруф в студію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, zaHARE сказал:

Стосовно 50%,то пруф в студію.

провали в памьяті ? забув як в лютому 38 курс був ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, MANJAK11 сказал:

провали в памьяті ? забув як в лютому 38 курс був ? 

в якому році? я вроді скрін якраз за лютий виклав.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, zaHARE сказал:

в якому році? я вроді скрін якраз за лютий виклав.

 

давайдосвіданія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курс 38 був день чи два в мінял, тоді багато хто і попався, накупивши доларів.

 

Подивіться графіки тут і тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Ромко сказал:

Курс 38 був день чи два в мінял, тоді багато хто і попався, накупивши доларів.

 

Подивіться графіки тут і тут.

знаю,дивився в 2015 році таке було. І дійсно валюту по цьому курсу скидали тільки в обмінниках. Ну то воно й зрозуміло чому це тоді було. Я ж про останніх 3 роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, zaHARE сказано:

І дійсно валюту по цьому курсу скидали тільки в обмінниках.

Тільки в валютчиків. В обмінниках не було (чи заборона була, не згадаю вже). Але це НЕ від валютчиків такий курс був - такий курс був "офіційним" в банках. На 25.02.2015 "міжбанк" закрився курсом 34,50!

Просто валюти типу не було, тому й в валютчиків хапали, бо чутку перед тим швиденько розпустили , що буде по 45. При чому чутку розпускали саме з банків (мені цей "прогноз" розповів тоді працівник ПБ)

 

17 хвилин тому, zaHARE сказано:

Ну то воно й зрозуміло чому це тоді було.

та ти шо! Мені незрозуміло! Поясни, як тобі так все зрозуміло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

та ти шо! Мені незрозуміло! Поясни, як тобі так все зрозуміло

А то не памятаєш ніби.

Тобі ж Гонтарєва пояснила популярно - пінсіонєри отримали пєнсію, потім студєнти були , потім відпочиваючі.

Можу помилитися в послідовності, але всі дико скупали доляри чим і спричинили його ріст.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, zaHARE сказал:

Цього року в Україні на будівництво, реконструкцію і ремонт доріг місцевого і державного значення в бюджеті передбачено понад 50 млрд грн.
Це рекордна сума за всі роки незалежності!

А часом там не вказано скільки потім асфальту зі снігом зійде? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, jack74 сказал:

МИ продалі?? МИИ??? То де ж мої відсотки???

Ілі єто ВИ продалі? 

 

 

.

@zaHARE Мож я не в твоїй реальності живу? Мож ми в паралельних світах?

Це з тоїж серії коли наші чиновники кругом заявляють "наш Крим". Враховуючи те скільки у них там нерухомості і землі у власності, то він дійсно їхній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украина в 2018 году экспортировала товаров на 47,3 млрд долларов. Это на 9,4% больше, чем в 2017 году, отметила пресс-служба Министерства экономического развития и торговли (МЭРТ) Украины. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, halcogen сказал:

Отрицательное сальдо составило $5,04 млрд (в январе-августе 2017 также отрицательное – $3,4 млрд. 

Десь в Україні завелось родовище доларів ;)

Якщо баланс не сходиться, то, певно, щось не врахували - об’єм експорту має відповідати об’єму імпорту :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 млрд щороку перераховують в Україну заробітчани.

І цей показник все збільшується.

Ще процентів тридцять в тіні крутиться,а ще є деякий експорт, про який мало хто здогадується,але гроші там на рівні бюджету.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, Nokian said:

11 млрд щороку перераховують в Україну заробітчани.

І цей показник все збільшується.

Ще процентів тридцять в тіні крутиться,а ще є деякий експорт, про який мало хто здогадується,але гроші там на рівні бюджету.

 

 

Кому, як не тобі, знати, скільки айфонів та інших хуявеїв "імпортується" на чорно. Там не одна, і не дві фури...)))))  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця фура,про яку так любить торочити один підтасовщик,найкраз заходила по білому.

Хай знайде на сайті Луцької митниці,я ритися в трирічних деклараціях не маю бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Nokian сказал:

Ця фура,про яку так любить торочити один підтасовщик,найкраз заходила по білому.

Хай знайде на сайті Луцької митниці,я ритися в трирічних деклараціях не маю бажання.

Ну то і докази сам шукай. 

18 часов назад, Nokian сказал:

Які є підстави вірити тобі про ріст статків Порошенка,якщо ти не наводив доказів?

Віть, невже так складно: хочеш чийсь фейс бачити, почни з себе. Вимагаєш з когось доказів, докажи спочатку свої слова.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті Національної служби здоров’я України (НСЗУ)з’явилася нова можливість — тепер кожен відвідувач може дізнатися про кількість підписаних декларацій та виплати медичним закладам, які мали або мають договір із Нацслужбою здоров’я. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

База даних з цією інформацією повністю відкрита та нею зручно користуватися: http://nszu.gov.ua/ukladeni-dogovori/statistics.

Зокрема, можна дізнатися:

1. Чи має заклад, в якому ви брали свого лікаря, чинний договір із НСЗУ
2. Помісячний розмір виплат медичному закладу за договором із НСЗУ
3. Кількість закладів окремої форми власності у кожній з областей України
4. Кількість оплачуваних НСЗУ декларацій в конкретному закладі, області чи регіоні країни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Державна регуляторна служба дозволила провести перевірку облгазів Фірташа через донарахування у платіжках
 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) отримала дозвіл від Державної регуляторної служби провести перевірку облгазів через донарахування ними додаткових обсягів спожитого газу.

«Сьогодні ми отримали дозвіл від Державної регуляторної служби України на проведення позапланових перевірок 20 операторів газорозподільних систем на предмет донарахування в платіжках споживачів додаткових обсягів природного газу за приведення до стандартних умов», — повідомила голова НКРЕКП Оксана Кривенко.

Вона зазначила, що наразі НКРЕКП очікує офіційні документи від регуляторної служби. Сама ж перевірка облгазів розпочнеться не раніше березня 2019 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рейтинг богатейших ОТГ, или Где в Украине жить хорошо

Топ-10 лідерів ОТГ за власними доходами на одного мешканця (дані за 9 місяців 2018 року)*

 

20190219122434-2747.jpeg

 

 

У Боратинській ОТГ Волинської області сільський спорткомплекс визнано найкращими у Східній Європі, а дитсадок – найкращим сільським дитсадком в Україні.

https://biz.liga.net/all/all/article/reyting-bogateyshih-otg-ili-gde-v-ukraine-jit-horosho

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна продала арештоване майно "Газпрому"
Венчурний фонд "Голдмен" придбав 40,2% акцій компанії "Газтранзит", що раніше належали російському "Газпрому", за 41 мільйон гривень.

Раніше Україна примусово продала 40%-у частку в ПАТ "Інститут "ПівденНДІГіпрогаз" (Донецьк), що належала ПАТ "Газпром".

Нагадуємо:

У 2017 році суд зобов’язав "Газпром" виплатити до Державного бюджету України більше 171 мільярда гривень за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Компанія продовжує оскаржувати рішення та дії державного виконавця.

У січні 2016 року Антимонопольний комітет України вирішив оштрафувати "Газпром" на 85 млрд грн за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу України. Потім це рішення було кілька разів підтверджено українськими судами.

У черговий раз 22 лютого 2017 року Київський апеляційний господарський суд залишив у силі рішення суду нижчої інстанції про підтвердження стягнення з "Газпрому" штрафу, який виріс вже до 172 млрд грн (близько 6,4 млрд доларів) за рахунок пені за його несплату.

Господарський суд Києва 17 березня 2017 року постановив стягнути 172 млрд грн з російської компанії на підставі судового рішення, що вступило в законну силу.

Антимонопольний комітет України 11 квітня 2017 року направив до Державної виконавчої служби заяву про відкриття виконавчого провадження про примусове стягнення з ВАТ "Газпром" 172 млрд грн.

Як повідомлялося, Господарський суд Києва дозволив стягнути 79,877 млн гривень дивідендів "Газтранзиту" у рамках примусового стягнення з ПАТ "Газпром" штрафу АМКУ.

У липні Апеляційний суд скасував це рішення.

"Газпрому" і "Нафтогазу" належить по 40,2174% акцій "Газтранзиту", ще 19,5652% акцій - турецькій компанії Turusgas.

Газтранзит був створений у 1997 році для розширення пропускної здатності ГТС України для збільшення обсягів транзиту російського газу в Туреччину і країни Балканського регіону.

Компанія реалізує проект з нарощування потужності магістрального газопроводу Ананьєв-Тирасполь-Ізмаїл, який проходить по території Одеської області та Молдови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось якось пройшла новина непомітно.

 

З 1 счня 2020 року з адміністративних в кримінальні переходять наступні злочини:
водіння транспортного засобу в нетверезому вигляді
,крадіжки, шахрайство, незаконні дії з наркотичними засобами без мети збуту, хуліганство
 

Проводити розслідування кримінальних проступків будуть дізнавачі (посадові особи підрозділів дізнання органу Національної поліції).

Розслідування кримінальних проступків буде проводитися у формі дізнання з спрощенням процедури, включаючи скорочені терміни - не більш як 72 годин з моменту повідомлення особі про підозру або затримання, або в інших випадках на строк до 1 місяця.

Якщо випадок невідкладний, дізнавач поліції може до внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань оглянути місце події; взяти пояснення; провести медичний огляд; отримати висновок спеціаліста і зняти показання технічних приладів та технічних засобів; вилучити знаряддя вчинення проступку, речі і документи.

Згідно з законопроектом, прокурор зобов'язаний не пізніше 3 днів після отримання повідомлення про підозру особі разом з матеріалами дізнання (а якщо затримали нетверезого підозрюваного - протягом 24 годин) або закрити кримінальне провадження, або повернути матеріали дізнавачу і продовжити термін дізнання, або звернутися до суду з обвинувальним актом.

Суд, отримавши обвинувальний акт вчинення кримінального проступку, має протягом 5 днів призначити судовий розгляд.

Якщо обвинувачений не оспорює встановлені обставини порушення і згоден з розглядом обвинувального акта, суд розглядає обвинувальний акт за відсутності учасників судового провадження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...