Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, sergkots сказал:

Черняк від продажу власної продукції і сплачує при цьому податки. Я тебе не розумію.

Черняк отримує надприбутки завдяки державі. І я впевнений на 99%, що встановлення мін роздрібної ціни було пролобійовано саме власниками найбільших алковиробників, і Черняком в т.ч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Только что, volks сказал:

Черняк отримує надприбутки завдяки державі. І я впевнений на 99%, що встановлення мін роздрібної ціни було пролобійовано саме власниками найбільших алковиробників, і Черняком в т.ч.

Дядя Вітя, ти дурак? Ти читав, те що я тобі цитував вище?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Алкогольный холдинг Global Spirits запустил производство в Беларуси и намерен наладить выпуск в Азербайджане и США, сообщает собственник холдинга Евгений Черняк на странице в Facebook.

По его словам, производство в Климовичах, Беларуси уже запущено, 10 сентября стартует производство в Азербайджане, с 10 ноября — в Хьюстоне, штат Техас, США.

"Когда бизнесу не создают нормальных условий, бизнес сам ищет такие условия. Много раз говорил, что наша отрасль в Украине требует реформ. Но не сделано ничего", пишет он в соцсети. Черняк отмечает, что на суммы произведённой на этих заводах продукции уменьшится производство в Украине и прогнозирует отток специалистов, уменьшение заплаченных налогов.

"Если не создают условия для инвестиций, то инвестиции идут в нормальные рынки, с понятными правилами игры и высокой доходностью. […] Пока в Украине не поймут, что все держится на создании рабочих мест, налогах, пока будут врать про реформы, выяснять кто на каком языке говорит, бизнес будет мигрировать за пределы страны, в более благополучные страны", делится Черняк.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, volks сказал:

Черняк отримує надприбутки завдяки державі. І я впевнений на 99%, що встановлення мін роздрібної ціни було пролобійовано саме власниками найбільших алковиробників, і Черняком в т.ч.

Мінімальна роздрібна ціна піднімається лише завдяки росту акцизу, Акциз - це прибуток держави, а не алкохолдингів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, nickel сказал:

Мінімальна роздрібна ціна піднімається лише завдяки росту акцизу, Акциз - це прибуток держави, а не алкохолдингів.

З самого початку, коли введи мінімальні ціни, їх ввели на рівні дорогої горілки. Результат - за допомогою держави прибрали конкурентів, які пропонували дешевший продукт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, volks сказал:

З самого початку, коли введи мінімальні ціни, їх ввели на рівні дорогої горілки. Результат - за допомогою держави прибрали конкурентів, які пропонували дешевший продукт.

І кого ж прибрали (конкретно)? 

 

Я вважаю, що держава (Гройсман чи Петя - хз) розчищали дорогу для лівого спирту, виручка від якого йде чистяком їм у кишеню. Коли горілка була дешевою, пити лівий шмурдяк ніхто не хотів. А тепер мусять. І Черняк про це скрізь говорить уголос.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, nickel сказал:

Коли горілка була дешевою, пити лівий шмурдяк ніхто не хотів.

Згоден. А тепер доводиться або пити Хортицю та ін по 90 грн або шмурдяк. А раніше була велика пропозиція заводської горілки на 30-40% дешевше ніж Хортиця та ін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каждый день на Petrimazepa выкладывают хорошие новости. 

https://petrimazepa.com/pm-daily051118positive

Вечір на позитиві: гарні новини понеділка, 5 листопада

Бочки для віскі, туристичний бренд, Amazon recommended та щось там скучне про евробонди - позитивний дайджест понеділка вітає всіх
""

ЗСУ увійшли до топ-10 армій Європи

Українська армія посіла 10-е місце з 25 країн у рейтингу найсильніших армій Європи. Рейтинг пошириловидання Business Insider із посиланням на Global Firepower, які, у свою чергу, склали його після навчань останніх років. Global Firepower порівнює невеликі країни з технічними перевагами та їх територіально великих, але відсталих сусідів. Також враховувався цілий ряд факторів, таких як географія, логістичні можливості, природні ресурси, промислові можливості, а також різноманіття озброєння і військових активів, розвиненість країни, кількість живої сили тощо. Згідно з рейтингом, армія України виявилася сильнішою, ніж її побратими у 15 країнах Європи: Чехії, Швеції, Швейцарії, Норвегії, Нідерландів, Румунії, Білорусі, Данії, Угорщини, Фінляндії, Болгарії, Австрії, Словаччини, Португалії та Бельгії. На першому місці розташовується Росія (тут ЗСУ трішки сміються, бо по-перше, яка це, в писок вам пісок, Європа? А по-друге, як там ця найсильніша армія казала? «Київ за три дні»? І був би, якби не отой кіоск на околицях Маруіполя, да?)

15_3.jpg

До речі, про Армію. Тут вам фотографій того, як зараз харчуються військові у приснопам’ятній Десні. Омарів нема – зрада!

 

 

У 2017 році експорт продукції харчової промисловості становив більше половини загального аграрного експорту

Про це розповіла заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова під час щорічного спеціалізованого аграрного форуму з переробки продуктів рослинництва та тваринництва «AgroPro», який проходив 1-2 листопада в Запоріжжі. У цифрах це 9,1 млрд доларів. 90% харчової продукції залишається у країні, решта – йде на експорт, обсяги якого зростають. Агов, люди, які билися у падучій із апокаліптичними пророцтвами про «нікому не потрібні наші товари», ви де? Жуєте щось, бачу?

16_2.jpg

Продовжимо про нікому не потрібне - на Прикарпатті роблять бочки для французького коньяку та шотландського віскі

Бондарне підприємство «ОЛПОЛ» у селищі Богородчани на Івано-Франківщині, наприклад, показує інші цифри про експорт – 80% їхньої продукції розлітається по Франції, Іспанії, Італії, Шотландії, США, Китаї та Австралії. Бо виготовляє підприємство бочки під елітні вина, коньяки та віскі. У 2004 році у Франції під час сліпої дегустації експерти визнали вино з бочки, зробленої богородчанськими майстрами, найкращим.

17_1.jpg

А ще ми нікому не цікаві – чули про таке? Бренд UkraineNOW представлений на World Travel Market

Україна бере участь в одній із найбільших туристичних виставок Європи - World Travel Market, яка цими днями проходить в Лондоні. Це невеличкий такий міжсобойчик на понад 5 тисяч учасників та 51 тисячу відвідувачів з усього світу.

 

 

Україна бере участь в одній із найбільших туристичних виставок Європи - World Travel Market, яка цими днями проходить в Лондоні. У заході візьмуть участь понад 5 тисяч учасників та 51 тисяча відвідувачів з усього світу.

 
 

Український роман потрапив у ТОП-10 нових книг за версією Amazon

Редактори платформи Amazon (це теж такий невеличкий міжсобойчик на мільйони відвідувачів) склали свій рейтинг ТОП-10 нових книг, які обов’язково потрібно прочитати в останній місяць осені. До переліку потрапив твір українців – подружжя Марини та Сергія Дяченків – «Віта Ностра». І потрапив не на останньому місці. Хто читав? Розказуйте враження.

18_4.jpg

А ще від нас настільки втомилися, що вирішили вкластися грошима - Найбільшими інвесторами в українські облігації є США та Великобританія

Американські інвестори придбали українських євробондів з дохідністю 9% на 345 млн доларів. На другому місці за інвестиціями в українські облігації стали інвестори з Великобританії, які придбали євробондів на 307,5 млн доларів. Приблизно 12% від випуску 5-річних єврооблігацій викупили європейські інвестори. 

19_2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zerotul сказано:

А ще від нас настільки втомилися, що вирішили вкластися грошима - Найбільшими інвесторами в українські облігації є США та Великобританія

Американські інвестори придбали українських євробондів з дохідністю 9% на 345 млн доларів. На другому місці за інвестиціями в українські облігації стали інвестори з Великобританії, які придбали євробондів на 307,5 млн доларів. Приблизно 12% від випуску 5-річних єврооблігацій викупили європейські інвестори. 

Лиш би ці інвестори часом не виявилися компаніями зареєстрованими у тих таки офшорах, британських чи американських і кінцевим вигодонабувачем з українським корінням. дохідність 9% це дуже круто ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

Лиш би ці інвестори часом не виявилися компаніями зареєстрованими у тих таки офшорах, британських чи американських і кінцевим вигодонабувачем з українським корінням. дохідність 9% це дуже круто ...

9% - це ще мало, ми і під 17% можемо брати.

https://ukranews.com/ua/news/593493-inozemni-kredytory-zarobyly-na-ukraini-17-richnykh

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

9% - це ще мало, ми і під 17% можемо брати.

https://ukranews.com/ua/news/593493-inozemni-kredytory-zarobyly-na-ukraini-17-richnykh

мав на увазі 9% не у нас, в Европі і Штатах  це захмарний прибуток, знову ж ці 17% треба дивитися хто то такий так вдало заробив, як і вище сказав... Хай би НБУ  чи НАБУ посмотряв...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Vikvik Mawr сказал:

мав на увазі 9% не у нас, в Европі і Штатах  це захмарний прибуток, знову ж ці 17% треба дивитися хто то такий так вдало заробив, як і вище сказав... Хай би НБУ  чи НАБУ посмотряв...

750 млн брали також під 9%, а в результаті позичальникі отримали 17. Під такі відсотки і я позичив би комусь, а от як назвати того хто бере в борг під такі відсотки, бере новий борг, щоб погасити старий?

На ірландській біржі де розмістили бонди все відкрито, видно і покупців і продавців.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, Zerotul said:

Каждый день на Petrimazepa выкладывают хорошие новости. 

 

Український роман потрапив у ТОП-10 нових книг за версією Amazon

Редактори платформи Amazon (це теж такий невеличкий міжсобойчик на мільйони відвідувачів) склали свій рейтинг ТОП-10 нових книг, які обов’язково потрібно прочитати в останній місяць осені. До переліку потрапив твір українців – подружжя Марини та Сергія Дяченків – «Віта Ностра». І потрапив не на останньому місці. Хто читав? Розказуйте враження.

 

Позитив України...

Quote

У 2009 році залишили Україну та переїхали в Москву.[3] У 2013 році переїхали з Росії у США та відтоді проживають у штаті Каліфорнія.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

 

Позитив України...

 

От блін! Якби не американці з москалями, то й позитиву в Україні не було б.:0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Віталій СК сказал:

От блін! Якби не американці з москалями, то й позитиву в Україні не було б.:0016:

цікаво, яким шляхом це передаєтся, аби не статевим, хоча .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

цікаво, яким шляхом це передаєтся, аби не статевим, хоча .....

Не знаю що ти хотів цим сказати і чим ти так боїшся заразитись, але передача статевим шляхом тобі точно не грозить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Віталій СК сказал:

Не знаю що ти хотів цим сказати і чим ти так боїшся заразитись, але передача статевим шляхом тобі точно не грозить.

та причому тут я, я про вас, порохоботів і їм співчуваючих, ну то таке :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, Віталій СК said:

:0016:

Знаєш, мені, як і тобі, стає смішно, коли провладні PR-аси починають ставити в заслугу діючій владі якісь досягнення українців, що виїхали за кордон. Або коли пишуть про успіхи бондарного бізнесу (не плутати з розміщенням бондів під смачні відсотки, мова про діжки), який задовго то "Пжиття по-новому" й так непогано собі розвивався. Щоправда влаштований обвал гривні цьому бізнесу таки допоміг (в принципі, як і багатьом іншим експортно-орієнтованим галузям, тим же агро- чи їдло-експортерам, про яких часто згадує @zaHARE ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11, @yu2007, хлопці, у вас упереджене ставлення до мене. Мені дійсно смішно з того, що ПетроіМазепа видають за перемогу сумнівні досягнення, які навіть не мають відношення до діючої влади.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Віталій СК said:

хлопці, у вас упереджене ставлення до мене. Мені дійсно смішно з того, що ПетроіМазепа видають за перемогу сумнівні досягнення, які навіть не мають відношення до діючої влади.

 

Ну от я й написав, що нам з тобою смішно. А хтось візьме й повірить))

Хоча може @Zerotul теж так вирішив постібатися, коли перепостив того петраймазепу.

 

А видають за перемогу, бо справжніх поки нема. Зате зради хоч відбавляй. Одна лише ціна на газ чого варта. Хай но температура впаде до мінусової, тепловики накочегарять батареї за новими розцінками і щасливі жильці хрущів та інших шпаківень без автономного опалення чи хоча б лічильників тепла, яких цьогоріч позбавили субсидій, "трішки" здивуються вартості одного опалювального метра площі помешкання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю в яку тему, ніби як позитив, тому сюди

https://www.facebook.com/groups/1431527030199536/permalink/1720992781252958/

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, nickel said:

Не знаю в яку тему, ніби як позитив, тому сюди

 

Позитив, звісно, але то коли ж було. Там в кінці кіна герой каже "22.02.2014 року".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yu2007 сказал:

Позитив, звісно, але то коли ж було. Там в кінці кіна герой каже "22.02.2014 року".

Тю, недослухав. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...