Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Зварних не знайшов роботи за 7 тисяч? Чи може не дуже хотілось шукати після"купи грошви" за бугом? 

p.s. В травні взяли студента на 0,5 ставки (попросив), білих 5300грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
45 хвилин тому, halcogen сказано:

Діфото недавно доказував що 20 тис. грн в Луцьку можна підняти легко, на раз-два. Так що за ту нещасну подачку в 7 тис. грн неxай самі роботодавці і вкалують. А я Діфото вірю :)

Можна. Не зовсім легко, на раз-два. 14 тис. за два тижні влаштує?:-) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rl72 сказал:

Можна. Не зовсім легко, на раз-два. 14 тис. за два тижні влаштує?:-) 

не забудь уточнити, КОЖНІ два тижні ? чи попався *жирний* обьєкт, то заробив, а далі, як повезе ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

не забудь уточнити, КОЖНІ два тижні ? чи попався *жирний* обьєкт, то заробив, а далі, як повезе ?

Два тижні роботи, взяв зарплати і наступні два тижні запой)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rl72 сказал:

Два тижні роботи, взяв зарплати і наступні два тижні запой)

знов, у вже такий рідний стан дурака переключився, ну да ладно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, halcogen сказано:

Да, куди підxодити? Трудова книжка на рукаx, диплом зварювальника присутній. І ще, xочу від вас оф. працевлаштування, щоб бути добропорядним громадянином.

Тю, я думав ти вже на 35 тис зарплати пішов:-)

Дальше торгуватись будем?)

П.с. Діфото за зварювальника говорив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, rl72 сказал:

Можна. Не зовсім легко, на раз-два. 14 тис. за два тижні влаштує?:-) 

Можна конкретніше за вакансію і суть роботи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, risenseven сказано:

Можна конкретніше за вакансію і суть роботи?

Може тобі ще чеки і методички скинути?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, risenseven сказано:

Можна конкретніше за вакансію і суть роботи?

Тю. А я писав що це вакансія ? Там людина працює за таким графіком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, halcogen сказано:

Ви не спригуйте! Ваші 35 тис. це просто ваш пзьож. 

Тю. Гугли, для прикладу, вакансія експерта департаменту МОЗ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Adiss said:

ким і куди взяли, ви детальніше трохи описуйте свої відповіді бо незрозуміло. 

В такому разі, в мене для тебе погані новини, карамба.

 

p.s. ЛРЗ "Мотор", приходь. На начальника не підеш, але роботу матимеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, Adiss said:

мене не цікавите ні ви ні ваші вакансії,

"Пагаваріть" тільки треба, а я ж то думав..

 

8 hours ago, Adiss said:

, я вам дав зауваження щоб більш конкретно писали а не воду із води, 

Повторюю, лише в тебе проблеми з розумінням тексту дошкільного рівня.

8 hours ago, Adiss said:

. ваші 5 тисяч це тиждень часу роботи тут неофіційно самому на себе 

А в нас 2 тижні і офіційно. Не думаю, що погано.

8 hours ago, Adiss said:

ваше офіційне і біла зарплата до сраки

О, відкривається сутність потрохи, з цього б і починав.

 

Точно "не проживеш" сидячи тут і обговорюючи байки. А толкові люди мало не з кожним місяцем отримують більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, MANJAK11 сказал:

а в Житомир на чому повезуть  ? Чи туди 15хв їхати ? на хвилиночку, до Житомира майже 300км, з таким же успіхом сміло можна в Феофанію везти, звичайно, якщо вдосталь маєш того, що в тебе на останньому місці. Знайомий звичайний (по міркам Чернівців) підприємець, потрапив в аварію між Чернівцями й Одесою, роздробив кості в районі стегна. Транспортувати було майже неможливо без шкідливих наслідків. Нічо, замовив вертоліт, завезли в Київ, склали, ходить, навіть без палочки вже. Це я до того, що для більшості простих людей, без того, що на останньому місці, був би приговор по інвалідності, а як є за що, то знайшлося й де лікуватись, навіть в Україні. Разом з тим, чим більше є лікувальних закладів, тим краще, для всіх, мене просто зацепило те, що в тебе на станньому місці :) 

Ти вроді розумна людна і розумієш,що суть не в тому чи в Луцьку чи в Житомирі це запустили.Я радію за те,що тепер в Житомирі люди можуть врятуватись.З часом сподіваюсь,і в Луцьку. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, halcogen сказал:

Кожному по здібностяx його. Не xотів вчитися на ІТ, працюй сантеніком. Не маєш жилки влаштуватися на якесь жирне керуюче держ. місце працюй продавцем, вчителем чи волонтером.  Не xватає досвіду працювати сам на себе - працюй на дядю. Закон джунглів.

 

...не попав в струю, не вмієш красти - живи по совісті :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Державна компанія “Укргідроенерго”, оператор ГЕС і ГАЕС, в рамках раніше затвердженої урядом “Програми розвитку гідроенергетики до 2026 року” вже провела реконструкцію і модернізацію 70% своїх потужностей. Про це в ефірі одного з національних телеканалів повідомив генеральний директор компанії Ігор Сирота, передає УНІАН.

- Ми справляємося із завданням. На сьогодні ми провели реконструкцію і модернізацію 70% потужностей, до 2021 року ми проведемо реконструкцію ще 20% гідроагрегатів. До 2026 року, згідно з Програмою розвитку гідроенергетики, ми повинні завершити реконструкцію і модернізацію 100% наших об’єктів, – сказав він.
У середині липня 2016 року уряд затвердив Програму розвитку гідроенергетики до 2026 року, передбачає збільшення в 2 рази її частки в енергетичному балансі країни – до 15,5%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отдых в Одессе и окрестных курортах становится все популярнее у туристов из Белоруссии. Для их удобства с 15 июня ежедневно начнет работать прямой автобусный маршрут Минск-Одесса-Затока.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реконструкція Одеського морського вокзалу, яка проводилася за дорученням Кабінету Міністрів України, завершена. Про це за результатами візиту на даний об’єкт повідомив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

 «Це був непростий проект, його складність полягала в тому, що він перший такий в Україні, відповідно це був виклик для проектувальників, конструкторів та будівельників. Але, незважаючи на проблеми, Одеська філія Адміністрації морських портів України  відповідально справилася із поставленим Урядом завданням – Україна тепер має нові морські ворота», - заявив Володимир Кістіон.

Він зауважив, що було багато скептиків, які не вірили в цей проект, закидали, що будівля Морського вокзалу перетворюється на типовий довгобуд. «Сьогодні новий кінетичний фасад Одеського морського вокзалу – це сучасна конструкція, до речі, в світі таких лише дві, яка під дією вітру створює ефект хвилі. Тематично, правда? І похвально», - резюмував Віце-прем’єр-міністр. 
5b10e49ecee00517401987.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, halcogen сказано:

Про Юлю і 450 у.е є що сказати?

є, але ти не зрозумієш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, halcogen сказано:

Про Юлю і 450 у.е є що сказати?

От зара все кину і почну тобі поему строчити про вАну  починаючи з часів Лазаренка, да?

Та й сенс? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ми будемо "вАну" лише по ціні газу оцінювати? Чи шо ти мені зара намагаєшся закинути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, halcogen сказано:

Мені ваші поеми не потрібні, їх на хліб не намажеш.  Ви цифрами оперуйте, цифрами. Було при вАну 0,75 грн, стало при Пєті 7,0 грн

Цифер тобі? Ок.

При Воній всі підприємці і підприємства України (з зарплат працівників) башляли в казну податки, щоб у тебе і у Ахметова був газ по 0,75 грн, субсидуючи Нафтогаз. Тобі харашо, Ахметову харашо з його металургією, мажорам з будинками по 500 квадратів ваабщє харашо. Але замість шкіл, садків і доріг бабло йшло на покриття збитків Нафтогазу. Але нам головне, що тобі харашо було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...