Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, volks сказано:

Тобто будують першу за роки незалежності бетонку, а вона буде не найсучаснішою, а однією з найсучасніших. Тобто на рівні побудованих 30 років тому. Шикарно.

А що не сподобалось? Не будувати? З якої печери виліз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, bormotuha сказал:

З якої печери виліз?

З Оптимістичної.

1 час назад, bormotuha сказал:

А що не сподобалось?

Не сподобалось, що не будують дорогу сучаснішу ніж 30 років тому.

1 час назад, bormotuha сказал:

Не будувати? 

Будувати, будувати і ще раз будувати. Тільки за сучасними технологіями, бажано чотирьохполоску і в обхід населених пунктів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21:0725.09.2018

Ще сім локомотивів General Electric "Тризуб" прибули до України

 

До Чорноморська (Одеська обл.) прибули сім локомотивів General Electric (GE) TE33AC "Тризуб", а прибуття наступної партії очікується через два тижні, повідомив в.о. голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

"Ще сім нових тепловозів GE вночі прибули до Чорноморська. З США вони виїхали приблизно місяць тому. Через кілька днів - відправляються на доукомплектування до України", - написав Є.Кравцов у вівторок увечері в своїй сторінці в соцмережі Facebook і опублікував короткий відеоролик із порту.

За словами Є.Кравцова, вже в листопаді 8 локомотивів GE Evolution будуть в роботі на залізниці: "Плануємо задіяти їх для перевезень у південному напрямку".

В.о. голови правління "Укрзалізниці" висловив сподівання, що перші 30 тепловозів українська сторона зможе отримати до кінця поточного року.

"Наступну партію чекаємо за два тижні", - додав він.

Як повідомлялося, на початку серпня General Electric Transportation відправила до України перший із 30 локомотивів GE TE33AC. 11 вересня він прибув до України.

Рамкова угода між "Укрзалізницею" і GE передбачає 15-річне партнерство із поновлення і модернізації тягового рухомого складу, перший етап якого - поставка "Укрзалізниці" в лізинг 30 нових дизельних локомотивів GE TE33AC із рівнем локалізації 10%.

Компанія GE Transportation і Крюківський вагонобудівний завод на початку червня підписали угоду про локалізацію виробництва 30 локомотивів TE33A серії Evolution. Передбачалося, що перші тепловози "Укрзалізниця" отримає наприкінці 2018 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, jack74 сказано:

 

"Таблєтка"-швидка ж коштує трішки більше 12тис$

Так що з УАЗом не зрівняєш

 

 

Цена 479 600 грн. (від 17 тис$)

Цитувати

Автомобиль специальный - неотложной медицинской помощи для перевозки больного и 4-х человек (медицинского персонала), не включая водителя , категории М1.
Комплектация: 1-о открывающееся  окно, носилки армейского образца

 

484 000 грн.

Цитувати

Автомобиль специальный - неотложной медицинской помощи для перевозки больного и 4-х человек (медицинского персонала), не включая водителя , категории М1.
Комплектация: 1-о открывающееся  окно, улучшенные носилки

 

Максимальная скорость, км/ч 127
Расход топлива при 90 км/ч, л / 100 км 13,5

 

Богдан-2251

Цитувати
  • Екіпаж: 3 чол
  • Поранені (хворі), що транспортуються:
    • лежачи на ношах: 4
    • лежачи на ношах + сидячи 2+4
    • тільки сидячи: 8
  • Кількість осіб для перевезення (в тому числі, водій-санітар та два медпрацівники): не більше ніж 11

 

Цитувати

Медичне обладнання:

  • Ноші санітарні типу 11-2200 (ГОСТ 16940-89): 4 шт.
  • Інгалятор кисневий типу КІ-4М: 1 шт.
  • Набір медичних шин для верхніх та нижніх кінцівок: 2 компл.
  • Апарат портативний для штучного дихання типу АДР-2 або ДП 10.02: 1 шт
  • Рюкзак з медичною комплектацією: 1 шт.
  • Гачки для розміщення систем інфузійної терапії: 4 шт.

 

 

Цитувати

  Богдан 2251 — санітарний автомобіль розроблений корпорацією «Богдан»на основі китайського Great Wall Wingle 5 і призначений для вивозу поранених з медичних підрозділів військової ланки до госпіталів/лікувальних закладів та надання у разі необхідності медичної допомоги пораненим за базовим та І рівнем в процесі евакуації.

 

Привід на всі колеса. Максимальна швидкість – 130 км/год, Запас ходу по шосе – 600 км. Об'єм паливного бака – 70 л.

«Богдан-2251» є санітарним автомобілем, призначеним для надання невідкладної медичної допомоги військовослужбовцям. Він може комплектуватися як штатним обладнанням для санітарних автомобілів класу А, так і додатковим обладнанням для машин класу А1/А2. Це світлозвукова сигналізація, проблискові маячки, додатковий комплект акумуляторів, адаптер змінного струму (220), автономний обігрівач Webasto. З суто медичного обладнання зазначимо систему штучної вентиляції легенів, кисневий апарат КИ-2 (КІ-4), диспенсер, складані ноші з кріпленням. Машина комплектується кондиціонером. Кузов надбудова виконана з легких алюмінієвих сендвіч-панелей і в разі необхідності може бути легко переставлена на інше шасі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, jack74 сказано:

шо хтів цим сказати?

Для початку хочаб раз прокататись в буханці. 

А остальне, хто захоче - зрозуміє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна і Македонія підписали ветеринарний сертифікат для експорту молочної продукції.

Про це повідомила прес-служба Державної служби безпеки харчових продуктів і захисту споживачів України.

Відповідний сертифікат був узгоджений Держпродспоживслужбою і компетентним органом Македонії.

У 2017 році українські виробники збільшили експорт молочної продукції на 82,4% в порівнянні з 2016 роком.

Основними споживачами української молочної продукції були Польща, Нідерланди, Фінляндія.

За даними Державної служби статистики, виробництво молока в Україні в 2017 році склало 950 тис. тонн, що на 2% більше, ніж у 2016 році.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Експорт товарів легкої промисловості за півроку 2018-го зріс на 20%. Про це повідомляє Укрінформ.

“Легка промисловість в Україні розвивається – за півроку 2018-го обсяг експорту зріс на 20%. Відповідно росте і зарплата працівників галузі – цьогоріч +27,5% у порівнянні з минулим роком (у грудні 2017 р. середня зарплата у галузі досягла 6,0 тис.грн. – ред)”, – йдеться у повідомленні.

Найбільше Україна експортує текстиль та текстильні вироби, взуття, головні убори, парасольки, хутрову сировину, хутро та вироби зі шкіри. При цьому майже 83,8% всієї продукції направляється до країн Європейського Союзу.

Загальний обсяг виробництва минулого року зріс на 6,3 % Обсяг реалізованої продукції за 2017 рік склав 23 млрд грн. Експорт здійснюється у 150 країн.

Легка промисловість України – це понад 2,3 тис. підприємств, понад 80 тис. працівників. Останні два роки галузь нарощує потужності. Так, зростання капітальних інвестицій по галузі склало понад 24%, а зростання експорту – 43 %.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геть, іноземні велосипеди! Бувай, американська Electra за 20 тисяч гривень! Бувай, німецький Drossiger за 15 тисяч гривень! Тепер у нас є український стильний велосипед Dorozhnik. Вже зачарував прогресивну молодь, і коштує всього 6 тисяч гривень!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, zaHARE сказано:

Тепер у нас є український стильний велосипед

Ще не вмерла "Україна"... (ровер тобто).

Йоханий ти бабай, овер 17 кг при сучасних то технологіях.

І гарантія аж 18міс. В китайського гайнта і то в двічі більше.

Мдя, ХВЗ застряв в СССР надовго.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, S30 сказал:

ХВЗ застряв в СССР надовго.

Не Дорожнік - це не хвз. Хоча ХВЗ те ж саме.

 

2 часа назад, zaHARE сказал:

Геть, іноземні велосипеди! Бувай, американська Electra за 20 тисяч гривень! Бувай, німецький Drossiger за 15 тисяч гривень! Тепер у нас є український стильний велосипед Dorozhnik. Вже зачарував прогресивну молодь, і коштує всього 6 тисяч гривень!

І через декілька років прощай дорожнік. Бо так як він гниє, то залишиться лише гума.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, rl72 сказано:

Для початку хочаб раз прокататись в буханці. 

А остальне, хто захоче - зрозуміє

в мене "буханка" одна з двох робочих машин, я на ній 20 років катаюсь і я тобі кажу - аналогів нема. Для того, щоб їздити по полях-лісах-снігах-болотах і для того, щоб ще й щось в ній робити. Є ще в нас і L200, і повнопривідний "Соболь", але "буханка" краща.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

в мене "буханка" одна з двох робочих машин, я на ній 20 років катаюсь і я тобі кажу - аналогів нема. Для того, щоб їздити по полях-лісах-снігах-болотах і для того, щоб ще й щось в ній робити. Є ще в нас і L200, і повнопривідний "Соболь", але "буханка" краща.

Цікаво як буханка по трасі л200 взуває) реактивний двигун у кузові поставили?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, ти просто прикидуєшся дурником, чи ... Хто говорив про трасу і чого вона має "взувати"? Я ж чітко написав 

2 годин тому, jack74 сказано:

Для того, щоб їздити по полях-лісах-снігах-болотах і для того, щоб ще й щось в ній робити

спробуй читати слова

 

А "взуває" вона L200 по ціні, по прохідності і по внутрішньому корисному об'єму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, jack74 сказано:

Цікаво, ти просто прикидуєшся дурником, чи ... Хто говорив про трасу і чого вона має "взувати"? Я ж чітко написав 

спробуй читати слова

 

А "взуває" вона L200 по ціні, по прохідності і по внутрішньому корисному об'єму.

Так тоді ти теж спробуй прочитати про буханку і Богдан. Технічні харектиристики й можливості медикіа я спеціально підібрав в один коментар.

 

П.с. ні буханка ні Богдан не призначені для вивозу поранених з переднього краю. Те, що за ввдсутнісю броньованої техніки використовують для таких цілий буханку, я знаю. Як і Богдан (фото спаленого від обстрілу неважко нагуглити).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, rl72 сказано:

ні буханка ні Богдан не призначені для вивозу поранених з переднього краю. Те, що за ввдсутнісю броньованої техніки використовують для таких цілий буханку, я знаю.

І який висновок напрошується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

ні буханка ні Богдан не призначені для вивозу поранених з переднього краю.

Та до чого тут взагалі "передній край"?! Ти ж глянь минулу сторінку, про шо мова!

 

пиСи: Крім того, пишеш про "взути на трасі" і тут же про "передній край"... кидаєшся в протилежності...

 

І взагалі, який сенс порівнювати те, що існує ("буханка"), і те, котрого нема (отой віртуальний Богдан)?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, jack74 сказано:

і те, котрого нема (отой віртуальний Богдан)?

А чого нема? Того року 100 поставили у військо, цього  - 50. 

Заміть, тепер навіть Сандалов "буханок" не ганяє на передок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Віталій СК сказано:

тепер навіть Сандалов "буханок" не ганяє на передок.

:D Дмитро єдиний хто волонтерить, чи то всі "буханки", що на передку, він загнав?

Тебе в інтернеті забанили, чи шукаєш по принципу "тут чітать, тут нє чітать, тут риба била завєрнута".

Все більше виникає враження, що не так страшні "кремлівські боти", як ви, хлопята.

А може ви і є отими "кремлівськими ботами"?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, S30 сказано:

Все більше виникає враження, що не так страшні "кремлівські боти", як ви, хлопята.

А може ви і є отими "кремлівськими ботами"?;)

Ти хворий чи може читаєш якось по діагоналі? Я за три з половиною роки написав аж вісім сотень повідомлень! Я просто офігенно лінивий бот.

44 хвилин тому, S30 сказано:

Дмитро єдиний хто волонтерить, чи то всі "буханки", що на передку, він загнав?

А я десь написав, що всі? @difoto загнав їх багато і якби зрадо*оби не витіснили його з форуму, то він написав би скільки загнав і чому перестав.

1 година тому, S30 сказано:

Тебе в інтернеті забанили, чи шукаєш по принципу "тут чітать, тут нє чітать, тут риба била завєрнута".

А в чому проблема? @jack74 написав, що їх немає, я написав, що є. Якщо в тебе є протилежні дані, то виклади посилання, а не відправляй в Гугл.

І взагалі, якщо ти десь між рядками побачив у моєму повідомленні фразу на кшталт "слава Порошенку", то це твої проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Юріч сказано:

І Ромаху заодно :0016:.

У Ромахи в профілі пише, що він в бані до 11 листопада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Віталій СК сказал:

У Ромахи в профілі пише, що він в бані до 11 листопада.

 

Ну то певне зрадофіли зробили :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Юріч сказано:

 

Ну то певне зрадофіли зробили :D.

Ти хотів написати порохоботи :D.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Віталій СК сказано:

У Ромахи в профілі пише, що він в бані до 11 листопада.

якого року?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...