Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

21 минуту назад, S30 сказал:

ВВП не рахується на душу населення. Це лише один з прийомів відображення валового продукту і цей показник не є обєктивним.

Для прикладу ВВП на душу в кінці цього року може бути меншим за минулий хоча насправді виріс на 30% . Причина - збільшення населення ("бабинарожалі") і навпаки може зрости на душу, хоча реально впав або не змінився (бо багато переселилось в Гараджу).

Ну так і загальна цифра ВВП не є об'єктивним показником.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
5 часов назад, alexvvv сказал:

А можна перелік покращень у шапці закріпити? Тонни флуду не хочеться перечитувати..

Та скоро не буде що закріплювати. Бо багато покращень завдяеи уряду. А його треба зливати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, volks сказано:

Ну так і загальна цифра ВВП не є об'єктивним показником.

Ню-ню.

Ти для розвитку загального почитай що таке субєктивність, обєктивність. Обєктивне і субєктивне вимірювання (будь чого), а тоді будеш вумні слова вживати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, S30 сказал:

Ню-ню.

Ти для розвитку загального почитай що таке субєктивність, обєктивність. Обєктивне і субєктивне вимірювання (будь чого), а тоді будеш вумні слова вживати.

Тобто тлбі можна такі вумні слова вживати, а мені - ні?

1 час назад, S30 сказал:

ВВП не рахується на душу населення. Це лише один з прийомів відображення валового продукту і цей показник не є обєктивним.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, volks сказано:

Тобто тлбі можна такі вумні слова вживати, а мені - ні?

Субєктивність твоїх суджень про обєктивність нарахування ВВП та мої можливості мало цікаві як для ВВП так і для мене.

Іншими словами я знаю значення цих вумних слів і де їх можна вжити. На відміну від тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, S30 сказал:

Іншими словами я знаю значення цих вумних слів і де їх можна вжити. На відміну від тебе.

Ну так аргументуй свою суб'єктивну точку зору на рахунок об'єктивності оцінки стану економіки лише по загальній сумі ввп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

Та скоро не буде що закріплювати. Бо багато покращень завдяеи уряду. А його треба зливати.

Ага. Точно. В кожному пості уряд згадували і хвалили)

Ти з алексвв як та пара фсбешників на кАналі рашатудей, які їздили шпиль в солсбері дивитись. Бачите те, чого немає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, zaHARE сказал:

На Волині розпочав роботу мобільний додаток «My Pol» для миттєвого виклику поліції 

Користувачі додатку у випадку небезпеки зможуть миттєво зв’язатися з поліцією за допомогою кнопки SOS, інформувати про правопорушення, оцінювати роботу поліцейських. 

Додаток є повністю безкоштовним та відкритим до завантажень на платформах  Play Market та App Store. Кожен охочий може завантажити його на смартфон, зареєструватися та користовуватися програмою. Відтепер, у разі надзвичайних ситуацій викликати поліцію можна лише натиском однієї кнопки «SOS», без необхідності здійснення дзвінка на лінію «102». 

 

А якщо гопніки мобілу відіжмуть, на яку кнопку натискати? :D

А якщо без гумору, то ти ото серйозно? Поліція і так часто густо не приїжджає на виклики або їде дві години, а тут тобі розбіжалися і без всяких там пояснень прискачуть на конях по натиску однієї кнопки? Не сміши моє сиве волосся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, бачу йде жвава дискусія щодо українського ВВП і зростання інших надоїв у корів та жирів у маслі. 

On 9/13/2018 at 10:22 PM, rl72 said:

дані ВВП (з 2014 року без Криму, і окупованих територій)

image.png.7f9e51fb8ac794b2d69d4b5fadd6f43c.png

 

 

Твій порохобратим, @zaHARE, (чи правильно було б писати побрехатим? :D) якось писав про це на початку літа в цій темі. 

On 7/6/2018 at 9:46 AM, zaHARE said:

Сьогодні вночі Світовий банк оновив дані по всіх країнах світу,  ВВП України в 2017 році виріс більше ніж на 20% і склав 112 млрд дол.
Це один із найвищих темпів приросту ВВП в 2017 році серед всіх країн світу.
https://data.worldbank.org/indicator/NY.GDP.MKTP.CD?contextual=default&end=2017&locations=UA&name_desc=true&start=2015

 

Повторюсь:

Quote

Сходив по лінку подивитися. Справді, за темпами росту ми на рівні з Анголою, Кот-д'Івуаром і Буркіна-Фасо, але ще трохи відстаємо від Ефіопії. 

Це ж треба, виріс більш ніж на 20% :) . А що ж це таке:

GDP grew by 2.5 percent in 2017 (and 2.3 percent in 2016) - a weak recovery following a cumulative 16 percent contraction over 2014-2015 (звідси: http://pubdocs.worldbank.org/en/684631523347829626/Ukraine-Economic-Update-April-2018-Eng.pdf

Брехня? Чи там дані ще не оновилися?)))))) 

 

Бачиш но, ці підрахуї з Світового банку лише 2,5% нарахували замість "більш ніж на 20%". А може їм теж завезли китайські браковані калькулятори? А може вони агенти кремля?...))))

 

Порохоботам на замітку: ВВП є різні - номінальний і реальний. Останнім якраз і міряються піпіськами (зростання/падіння відносно попереднього періоду та в порівнянні з економіками інших країн). Так от реальний ВВП 2017 в Україні - лише 2,5%.

 

Spoiler

What is the difference between GDP at constant and current prices?

 

GDP at Constant Price: GDP at constant prices indicates economic growth to measure the performance of the economy over time or in comparison with other countries/in comparison with previous periods. It is also known as real GDP.

GDP at Current Prices: The market value of goods and services produced in a country during a year. It is also known as nominal GDP.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете називати мене порохоботом, але так: В теоретичній Росії є стабільний видобуток нафти. Це значна частина їх реального ВВП (видобуток ресурсів, виробництво продукції). У цієї нафти є поточна ціна. Ця ціна, помножена на цей видобуток (за рік) і є номінальний ВВП. Ціна на нафту була 70 дол./барель, а впала до 40 дол./барель. Видобуток залишився старий (а саме він впливає на реальний ВВП). Ціна цієї всієї видобутої за рік нафти впала (впливає на номінальний ВВП)  От питання, виграв Путін від цього, чи програв? Звісно, він отримав більше рублів за той самий барель, але то таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, YVitaliy said:

  От питання, виграв Путін від цього, чи програв?

 

Ви з тих, хто радіє здохшій сусідській корові і намагається не помічати, що в самого хата горить?

Я давав лінк на звіт СБ по Україні. Там на початку чорним по біломуВВП (без уточнення, який саме, адже всі розуміють, що рахувати треба реальний) у 2017 зріс на 2,5 %. А те, що постять по-рохо-братими, лише маніпуляція заради пропаганди влади. На другій сторінці звіту є табличка, в ній є номінальний ВВП України в гривнях, який жодного року не падав, а лише зростав))). До речі, Брент на тижні був вище 80, так що не так вже й дохла в москалів корова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007, дані в табличці взяті з вікі. Можеш її теж звинуватити в порохоботстві чи порохобрехстві.

Але питання, яке обговорювалось взагалі стосувалось іншого, та й іншого періоду взагалі і аж ніде ні словом не згадувалось про досягнення влади Але ж тебе гордість від носіння медальки розпирає))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, volks сказано:

Ну так аргументуй свою суб'єктивну точку зору на рахунок об'єктивності оцінки стану економіки лише по загальній сумі ввп.

А який мені резон щось аргументувати лабуху, який сам гордо признався, що пролюбив профільний предмет

On 13.09.2018 at 23:57, volks сказано:

В мене хоч і економічна освіта, але в економіці не бум бум

:sm110:

Йди вчити "матчасть". Твої пости навіть читати скучно.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, S30 сказал:

А який мені резон щось аргументувати лабуху, який сам гордо признався, що пролюбив профільний предмет

:sm110:

Йди вчити "матчасть". Твої пости навіть читати скучно.:D

Ок. Злив зарахований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

Ок. Злив зарахований.

Йди вчитися, асенізатор.:D

Зливи він рахує. Мені до твого рівня важко буде опуститись.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, S30 сказал:

Йди вчитися, асенізатор.:D

Зливи він рахує. Мені до твого рівня важко буде опуститись.:D

Та я вже давно зрозумів, що крім хамити, ти толкового нічого і не можеш написати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тобі і "позитив" по-українськи. Сруться два українця з-за якоїсь фігні...я навіть не розумію, з-за якої...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Юріч сказал:

Ось тобі і "позитив" по-українськи. Сруться два українця з-за якоїсь фігні...я навіть не розумію, з-за якої...

А чьо нє. Он нещасний Waver на трьох роботах в гАмериці паше, немає коли на борді відписати. А в нас всьо бенч, можна хоч цілий день сратися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, volks сказал:

А чьо нє. Он нещасний Waver на трьох роботах в гАмериці паше, немає коли на борді відписати. А в нас всьо бенч, можна хоч цілий день сратися.

 

Ну то я розумію, то така українська народна забава :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось  про Волинь. Є хто з Маневиччини?

 

Спойлер

?

 
Світлина від Ivanna Kobernik.
Світлина від Ivanna Kobernik.
Світлина від Ivanna Kobernik.
Світлина від Ivanna Kobernik.
Світлина від Ivanna Kobernik.
+2

 

Ivanna KobernikСтежити

Ви слідкуєте в своїй школі за тим, щоб все належне для НУШ було куплене за гроші державного бюджету і місцевої влади? Ви пам’ятаєте, що держава виділила на новий освітній простір мільярд гривень і задача батьків - не здавати гроші, а вимагати звіту від управління освіти і місцевої влади "Як вони розподілили субвенцію на НУШ?" Якщо будуть викручуватись - ви вже знаєте, що хто хотів і зробив все вчасно (наприклад, Сумська область), той встиг і все поставив в школи до 1 вересня. Хто затягнув з розподілом коштів і проведенням тендерів - той отримає меблі і обладнання пізніше. Але якщо вам будуть вішати лапшу про "обставини" чи про те "як важко витрачати ці гроші", покажіть своїм чиновникам ось ці фото - це не столичні Печерські пагорби, не місто-мільйонник, це робота Відділ освіти Маневицької РДА, що у Волинській області. Всі сільські школи цього району отримали вчасно і нові парти, і килимки, і пуфики, і контейнери, і дидактичне обладання, і ремонт в класах і коридорах і - о, Боже - папір для принтера. УВАГА - всі сільські небагаті школи Маневицького району отримали все необхідне для НУШ. Цей прогресивний відповідальний відділ освіти ще й звітував про свою роботу у ФБ, походіть по їхній сторінці, ось приклад посту - https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=759083241089932&id=427306964267563&__xts__[0]=68.ARDIBxzfpAQq-GrUfCk155I7mfuCvS6ZxnnW7fKcxBPq9tq3eMygarXks9xaso8Z5P9OVc2P5TjCclO98Q2mQ8zBA81kkR9VOl2wMlCNKuPvDwVS2hUkXODf6OA_IxfjYJ-V7LpHhtM4xOTYpQjhTT5krnjy0Z-q2k-tIxReYreFy6c84Yne&__tn__=-R

Тож якщо вам розказують про "неможливо", запропонуйте своїм чиновникам поїхати для переймання досвіду на Волинь. До речі, в їхньому обласному центрі Луцьку не все є в школах вчасно. Є не там, де багато грошей, а де місцева влада (обрана вами) дбає про дітей.

ПС Там, виявляється, не лише відділ освіти, а вся районна влада якась соціально активна. Зайшла на сторінку голови РДА Andriy Lyndyuk - про обладнання на НУШ ви вже знаєте, але вони там і шкільні бібліотеки ремонтують,і музичну школу, і сільську медицину, і дороги роблять за рахунок державного дорожного фонду, і фестиваль фізкультури з грошовими преміями. Там що нафту знайшли в Маневичах?)) Хоча з нафтоносних Полтавської і ХАрківської області щось не маємо таких багатих новин.
https://www.facebook.com/andriy.lyndyuk…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НУШ ТРИВАЄ!!!!
Сьогодні отримали пуфики та крісла-груші для ігрової зони, та зони усамітнення... Сподіваємось, що нашим учням буде зручно на перерві відпочити на м'якому пуфику чи кріслі-груші.... 
А самі меблі додатуть яскравих барв настрою першкласникам!!!

39735797_759082587756664_353569161722462

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 hours ago, volks said:

А чьо нє. Он нещасний Waver на трьох роботах в гАмериці паше, немає коли на борді відписати.

Ще дивлячись хто нещасний...

Так, максимально фізично працюю на своїй фурі, дві інші як я називаю "роботи" -  виключно індивідуальні проекти від яких іноді навіть отримую задоволення, хоча працювати над ними приходиться в любий час та де б я не був (навіть за кермом фури) та в любому стані (навіть при максимальній втомленості чи під дією алкоголю на відпочинку приходять неординарні ідеї які приходиться одразу записувати в записничок щоб потім про них згадати та хоть щось втілити в життя...)  але, від позитивного результату завжди отрумую неабияке задоволення.

І взагалі, уже давно зрозумів, що як би ви чи ми не працювали, скільки би вам не платили зарплатні, але працюючи фізично, тобто "руками" -  ніколи не розбагатієш... причому - де би ви не були чи в якій країні не знаходилися та на якій би ви роботі не працювали... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Waver сказал:

але працюючи фізично, тобто "руками" -  ніколи не розбагатієш...

це таке відносне поняття . От ти, наприклад, багатій, мабуть для 70% населення України, і що ? Ти ж себе багатієм не вважаєш. Так само, мабуть, мільйонери вважають себе ніщєбродами по відношенню до мільярдерів й так далі. Як сказав колись один мудак, нині покійний : *щаслив не тот, у кого много денег, а кому хватает*. Так воно і є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...