Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

55 minutes ago, rl72 said:

@igorgame, ось тобі динаміка "при дешевому газі власного видобутку"

Державний та гарантований державою борг України з 2009 по 2018 рр. (млн. дол. США)
  загальний борг зовнішній борг вну­трішній борг
на 31.12.2009 39 685,0   26 518,7   13 166,3  
на 31.12.2010 54 289,3 36.8% 34 759,6   19 529,7  
на 31.12.2011 59 215,7 9.1% 37 474,5   21 741,2  
на 31.12.2012 64 495,3 8.9% 38 658,8   25 836,4  
на 31.12.2013 73 078,2 13.3% 37 536,0   35 542,2  
на 31.12.2014 69 794,8 -4.5% 38 792,2   31 002,6  
на 31.12.2015 65 505,7 -6.1% 43 445,4   22 060,2  
на 31.12.2016 70 970,9 8.3% 45 604,6   25 366,2  
на 31.12.2017 76 305,2 7.5% 48 989,4   27 315,8  
на 31.07.2018 75 711,1 -0.8% 47 310,7   28 400,4  

 

@rl72, а ось тобі динаміка після того, як до влади прийшли "жиди по новому" ))

 

1301713768_1.jpg.4fe9d426249dac52f2c76a3e846c138e.jpg

 

Коли там в нас ввели світові ринкові  ціни на газ? В 2015? Так от лише з початку 15го до початку 18го держборг виріс на трильйон (це тисяча мільярдів, єслі шо). 

Я не розумію, поясни мені))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
4 хвилин тому, Barugan сказано:

 так буде цифра по собівартостості видобутку українського газу так чи ні? мені вже як 2 роки не смішно

 

буде. ось тобі 2017 рік.

Цитувати

собівартість газу при розробці нового родовища, з урахуванням строків дії ліцензії, геологічного вивчення та ризиків, становить для Дніпровсько-Донецької западини (ДДЗ) $185-225 за 1000 кубів, при глибинах від двох до п'яти кілометрів.

 

а тепер порівняй з ціною, встановленою КМУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава демагогія. Попередню низьку ціну на газ нам давала Росія, для населення якої цей же газ був дорожчий, ніж для нас. Звісно, про "наркоманську голку" всі забули. І да, ціна для національного виробника повинна бути ринковою. Бо коли тобі дають "безкоштовний сир", то і власний газ видобувати нафіг нужно. А там і газовий шантаж,  і холодні зими. Не спорю, газу власного виробництва для населення вистачає, тільки ми, слава Богу, не при комунізмі живемо. Ті самі європейці, котрі платять за газ європейські ціни, прекрасно справляються зі значно нижчими витратами газу, ніж українці. І да, я знаю про наші зарплати і тд і тп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

@rl72, а ось тобі динаміка після того, як до влади прийшли "жиди по новому" ))

 

1301713768_1.jpg.4fe9d426249dac52f2c76a3e846c138e.jpg

 

Коли там в нас ввели світові ринкові  ціни на газ? В 2015? Так от лише з початку 15го до початку 18го держборг виріс на трильйон (це тисяча мільярдів, єслі шо). 

Я не розумію, поясни мені))))))))))))

 

мінус за "жидів"

пояснення можеш в петросяна попитати, якщо досі нема розуму зрозуміти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, volks сказано:

Де?

 

Але тільки дурний не буде ностальгувати за долларом по 8, а ще краще по 5.

Ну фьодорича вже нема, а "батя" то є.

 

Паради мені ніколи не подобались як і інша показуха і викидання грошей на вітер.

 

для тебе може й залишився "батя". я ж кажу, ностальгуєш за ним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, rl72 said:

 

мінус за "жидів"

пояснення можеш в петросяна попитати, якщо досі нема розуму зрозуміти

 

Ой вей)) Борешся з антисемітизмом мінусами? Особисто я євреїв поважаю і вважаю одними з найдостойніших представників роду людського. 

Чи це мінус за зміну однієї букви в слогані петра олексійовича, з яким він йшов на вибори? 

 

Що ж до табличок і розуму, ти сам все чудово розумієш. І якщо ти не будеш маніпулювати, то ніяких собак на "попередників" тобі повісити не вдасться))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Ой вей)) Борешся з антисемітизмом мінусами? Особисто я євреїв поважаю і вважаю одними з найдостойніших представників роду людського. 

Чи це мінус за зміну однієї букви в слогані петра олексійовича, з яким він йшов на вибори? 

 

Що ж до табличок і розуму, ти сам все чудово розумієш. І якщо ти не будеш маніпулювати, то ніяких собак на "попередників" тобі повісити не вдасться))

 

 

де ти побачив маніпуляцію в табличці? чи ти будеш зовнішній борг в гривні віддавати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Barugan сказал:

газ власного видобуу має коштувати не стільки скільки коштує у світі? -

По якому світу будемо рівнятись. По Швеції 1270 євро за 1000 куб.  м., чи Туркменістану 9 євро за 1000?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, volks сказано:

По якому світу будемо рівнятись. По Швеції 1270 євро за 1000 куб.  м., чи Туркменістану 9 євро за 1000?

 

то купи в Туркменістану по 9 і вимагай тут по 8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

 

то купи в Туркменістану по 9 і вимагай тут по 8

Зустрічна пропозиція. Можеш вже зараз, не чекаючи підняття, платити нафтогазу по 1270 євро за 1000. А я згідний і на ціну по українській собівартості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, rl72 said:

 

де ти побачив маніпуляцію в табличці? чи ти будеш зовнішній борг в гривні віддавати?

 

Ну якщо ти не знав, то гривнями віддаються внутрішні борги, а зовнішні - у вільноконвертованих валютах.

 

По твоїй табличці виходить, що з кінця 13го по кінець 15 уряд погасив більше 13 мільярдів доларів внутрішніх боргів, еге ж? Але що насправді сталось з внутрішніми боргами за цей час? Про це можна дізнатися вже з моєї таблички)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, rl72 сказано:

собівартість газу при розробці нового родовища, з урахуванням строків дії ліцензії, геологічного вивчення та ризиків, становить для Дніпровсько-Донецької западини (ДДЗ) $185-225 за 1000 кубів, при глибинах від двох до п'яти кілометрів.

А де б то розрахунок побачити? 

 

П.С. 

Десь писали, що знайшли у нас нове родовище на 8 млрд кубів:

8 000 000 тис м куб * 200 долл = 1 600 000 000 долл

:)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Зустрічна пропозиція. Можеш вже зараз, не чекаючи підняття, платити нафтогазу по 1270 євро за 1000. А я згідний і на ціну по українській собівартості.

 

газ, як і, в принципі,  любий товар,  по собівартості не продають, тим більше в роздріб.

а платимо ми поки що з ціни встановленої КМУ.

для порівняння ціна газу для підприємств 12000-13500 грн за 1000 кубів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Ну якщо ти не знав, то гривнями віддаються внутрішні борги, а зовнішні - у вільноконвертованих валютах.

 

По твоїй табличці виходить, що з кінця 13го по кінець 15 уряд погасив більше 13 мільярдів доларів внутрішніх боргів, еге ж? Але що насправді сталось з внутрішніми боргами за цей час? Про це можна дізнатися вже з моєї таблички)))

 

і що ж там такого сталось? ой. а в гривнях як сума була, так і залишилась, точніше зросла. і не гасилась ніким і нікуди.

не фантазуй собі лишнього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, rl72 said:

 

і що ж там такого сталось? ой. а в гривнях як сума була, так і залишилась, точніше зросла. і не гасилась ніким і нікуди.

не фантазуй собі лишнього

Які фантазії, все є в табличках))

От на кінець 11го зовнішніх боргів було 37 ярдів баксів. Так і на кінець 13го їх було так само 37. І при цьому фьодрич платив путєну за газ по злочинних контрактах йулі якісь неймовірні 400-500 баксів, а населенню продавав за одну гривню (або 1000 грн. за 1 тис. кубів). 

 

Панду вигнали в ростов, прийшли ефективні менеджери і влупили ціну по 7 гривень. Але чому ж після їхнього приходу борг виріс ще на тисячу п'ятсот мільярдів гривень (1,5 трильйона)? Містика якась )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, yu2007 сказано:

Які фантазії, все є в табличках))

От на кінець 11го зовнішніх боргів було 37 ярдів баксів. Так і на кінець 13го їх було так само 37. І при цьому фьодрич платив путєну за газ по злочинних контрактах йулі якісь неймовірні 400-500 баксів, а населенню продавав за одну гривню (або 1000 грн. за 1 тис. кубів). 

 

Панду вигнали в ростов, прийшли ефективні менеджери і влупили ціну по 7 гривень. Але чому ж після їхнього приходу борг виріс ще на тисячу п'ятсот мільярдів гривень (1,5 трильйона)? Містика якась )))

 

попроси в одного бордівця медальку поносити. він недавно нею хвастався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, yu2007 сказано:

Панду вигнали в ростов, прийшли ефективні менеджери і влупили ціну по 7 гривень. Але чому ж після їхнього приходу борг виріс ще на тисячу п'ятсот мільярдів гривень (1,5 трильйона)? Містика якась )))

Також можна подивитися динаміку золотовалютних резервів України при панді і тепер. Я не виправдовую теперішню владу, але не розумію Вашого нахвалювання попередньої. Можливо, це особиста неприязнь до користувача @rl72 , але потрібно бути об'єктивними, хто призвів до теперішнього стану речей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, YVitaliy said:

Також можна подивитися динаміку золотовалютних резервів України при панді і тепер. Я не виправдовую теперішню владу, але не розумію Вашого нахвалювання попередньої. Можливо, це особиста неприязнь до користувача @rl72 , але потрібно бути об'єктивними, хто призвів до теперішнього стану речей

Об'єктивність? Так я лише за))

Яник став президентом на початку 2010го. На 31.12.2009 ЗВР були 26,5 ярдів. На 28.02.2014  лишалось 15,5, тобто 11 ярдів мінус.

 

А скільки ж "потратили" ЗВР за решту 10 місяців 2014го після втечі яника? 12 ярдів.

1023712403_2.jpg.c3d71c1cfdfddd24f4d39d809bf1159c.jpg

 

Тобто менш ніж за рік теперішні "хапнули" більше,  аніж яник за 4 роки. Правильно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черговий "позитивчик" - боремося з корупцією аж гай шумить... :)

За літо українські суди конфіскували у корупціонерів лише 4,5 тисячі гривень

Як то на такій посаді стільки заробити?

Денисова «забыла» задекларировать 23 миллиона

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, m-a-x сказал:

Благо під очам є приклад Білорусі - можеш оцінити як там впав рівень життя за останні декілька років

Та, мабуть, те, що нинішні реформатори і їхні шавки розказують, як хєрово було при Янику. А самі обвалили економіку в 3.5 рази. 

Але для мене не це показник. А те що, як і в 2004, ті, хто стояли разом на майдані і скидали панду, через декілька місяців почали срати один на одного. А зараз взагалі абзац, шавок спустили розказувати, який хуевий Гройсман, якого сам Пєтя і привів.

6 часов назад, m-a-x сказал:

Благо під очам є приклад Білорусі

Показовий приклад. В Україні купують білоруські вантажівки, а не українські, білоруські тролейбуси і автобуси, а не українські, білоруські трактори, а не українські, білоруський бензин також вважається кращим. В країні, де порівняно з нами, природних копалин немає взагалі, ввп на душу населення вдвічі вищий. І десь там декілька сторінок тому радів, що ми одні з лідерів по постачанню пива в Європу. Так Білорусь постачає його вдвічі більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, yu2007 сказано:

Об'єктивність? Так я лише за))

 

 

Цитувати

От на кінець 11го зовнішніх боргів було 37 ярдів баксів. Так і на кінець 13го їх було так само 37. І при цьому фьодрич платив путєну за газ по злочинних контрактах йулі якісь неймовірні 400-500 баксів, а населенню продавав за одну гривню (або 1000 грн. за 1 тис. кубів). 

 

обєктивний  ти наш)))

 

чого ж ти не пишеш що, фьодрич платив не по 400-500 баксів, а зі знижкою 100баксів по Харківських угодах (продавши, соррі, здавши в оренду Севастополь)? така дрібниця, для крєпкого хозяйственніка продати частину своєї країни.

Далі, який там фінансовий стан Нафтогазу був у ті роки? Скільки кожен рік збитків получалось? копійки там: чисті збитки 2012-го досягнули 31,466 млрд грн,  2013-го — 17,957 млрд грн. )))

а дефіцит Нафтогазу планувався у 2013 році 18 ярдів грн. (або чуть більше 2 ярдів баксів). а фактично становив 25 (3 ярда баксів).

 

обєктивненько так наші крєпкі хазяйственніки хазяйнували, що яник в 2013 мусів брати в ввх ще 3 ярди кредиту.

а по якій власній трасі приходилось їздити на Львів при крєпкому хазяйствєнніку))))

 

тепер на рахунок хапнули в 2014 році.

7 годин тому, yu2007 сказано:

Об'єктивність? Так я лише за))

Яник став президентом на початку 2010го. На 31.12.2009 ЗВР були 26,5 ярдів. На 28.02.2014  лишалось 15,5, тобто 11 ярдів мінус.

Тобто менш ніж за рік теперішні "хапнули" більше,  аніж яник за 4 роки. Правильно? 

 

для тебе може й "хапнули", якщо память коротка.

але я пам'ятаю ситуацію з березня 2014 коли прийшли теперішні. і які суми були на єдиному казначейському рахунку? і в якому стані була армія? і як не було в що вдіти мобілізованих? і не було чим заправити танки з бетерами?

 

але ж хай буде "хапнули"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Та, мабуть, те, що нинішні реформатори і їхні шавки розказують, як хєрово було при Янику. А самі обвалили економіку в 3.5 рази. 

 

 

тобто, у нас рф не напала на Україну, не анексувала Крим, не захопила частину двох областей? то реформатори обвалили. о, боги, яка в нас чудова економіка була при янику. верніть нам вікторфьодрича, і дорогу Львів- Луцьк як памятник цій чудовій економіці))))

а Прем'єр повинен займатись вирішенням економічних питань, а не гратися в соціаліста. про питання з ціною газу і співпрацею з мвф він не в курсі? ))) як про те, що від України вимагають ринок газу, а не ціну газу по постановах Кабміну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.09.2018 в 10:09, rl72 сказал:

тобто, у нас рф не напала на Україну, не анексувала Крим, не захопила частину двох областей

Якщо я не помиляюсь, то рф захопила дотаційні регіони. Чи все-таки регіони-донори, через яких економіка просто рухнула?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок Білорусі - чого ж тут спорити, живуть вони краще за нас. Але тут вже питання про самоідентичність, оскільки там її або вже немає, або висить на тоненькому шнурочку режиму Лукашенка, котрий живиться з Росії. Це про ту ж білоруську мову, права і свободи людини. В мене таке відчуття, що вони там живуть "нам в назидание", оскільки досягли саме того, з чим українці борються з Росією віками. Про ті ж самі санкції - як каже @volks, воні ніц немають порівняно з Україною, але прекрасно жили і розвивались (?) . А коли зняли санкції з Білорусі, та ж рашка чудово обходила свої ж продуктові санкції за рахунок експорту всяких там білоруських креветок (тут уже питання - чи цей весь експорт Білорусі в Європу - не ті ж російські товари під іншою етикеткою). Зараз мені багато хто говорить, що, насправді, ми досить непогано жили при Кучмі. Так і є. Незважаючи на різного роду гучні політичні вбивства, ріст олігархату і тому подібне. Якщо для українців добре - це диктатор, то що поробиш, такі уж ми братья славянє, ідьом, обнимемь мать-рассиюшьку, авось пряником накормит.

Як я вище сказав - ми ще досі пожинаємо плоди попередніх влад, і ті люди що зараз при владі - прийшли звідти, і думають тими ж самими думками. Але факт залишається фактом - ці хоч щось роблять, більшість якраз завдяки траншам МВФ. Адже саме МВФ змушує робити реформи. А транші МВФ якраз таки і повинні іти на зміцнення золотовалютного фонду, тобто долари ідуть в золотовалютний фонд, він теоретично росте, країна старається не "проїсти" його, звітується в МВФ про його ріст, і відповідно, отримує слідуючий транш. При Яникові все ж абсолютно "проїдалося", включно з першими його траншами від МВФ. Отримання траншів - загальносвітова практика підтримки і !росту! економіки. І, можливо, чимось перегукнусь з нашими північними "братьями" - подивіться на державні борги тих же США, Німеччини, Великобританії, в тому числі по відношенню до ВВП (є в Вікіпедії). Отже, зовнішній борг - напевне, не показник економіки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, volks сказано:

Якщо я не помиляюсь, то рф захопила дотаційні регіони. Чи все-таки регіони-донори, через яких економіка просто рухнула?

 Так вони і були дотаційними тому, що вся економіка працювала на них, і практично вся інфраструктура і валюта там і залишилась. Напевне, якщо гроші ідуть кудись, то вони там і залишаються, особливо, якщо це одна на двох кишеня Ахмєтки і Яника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...