Перейти до змісту

Recommended Posts

2 минуты назад, halcogen сказал:

Якщо адмін почне терти, то тут буде пусто, залишаться лише пости Захара. Народ свалить звідси на сусідню вєтку. Нам то яка різниця де розводити ''плач Ярославни'' :) Ваша тема скотиться вниз.

А ви точно звалите? Адмін-три!!!!!!!!!

Поширити це повідомлення

2 minutes ago, halcogen said:

Якщо адмін почне терти, то тут буде пусто, залишаться лише пости Захара.

Так ти теж позитива шукай :)

Поширити це повідомлення

1 година тому, zaHARE сказано:

по розрахункам економістів,якщо темп зростання економіки і темп реформ буде такий як зараз,то років через 5-7  наші ЗП будуть конкурентними.Якщо темпи прискоряться і закінчиться війна то 3-5. Озвучували на форумі де я був.Песімісти кажуть 10 років.

:0016::0024:  Ріст ВВП за 2017 рік ледве більше 2%.... про які 7 років може йти мова, щоб з/п стали конкурентними. ноу коментс...:blink:

Поширити це повідомлення

5 минут назад, Barugan сказал:

:0016::0024:  Ріст ВВП за 2017 рік ледве більше 2%.... про які 7 років може йти мова, щоб з/п стали конкурентними. ноу коментс...:blink:

Конкурентними Гондупасу, все вірно.

Поширити це повідомлення

От налетіли зрадофіли...і де вас стільки береться)). Ось вам трохи позитиву (на відео міський голова Конотопу): 

Редаговано Юріч

Поширити це повідомлення

В цьому році дитина закінчила перший клас. Приємно здивований підходом до навчання. Вчились частково на планшетах ( розроблена програма спеціально ), частково в бумажному режимі (книги, зошити). Хоч програма загалом насичена але цікава. Англійська з першого класу. ( Висновок роблю на основі свого навчання в школі. 1995-2005р). Так рівень англійської 1-го класу рівний 5-му класу мого періоду. Матеріал подається цікаво. Відходить навчання від "совка" яким пахло в мене в школі.

Поширити це повідомлення

50 минут назад, hmara сказал:

В цьому році дитина закінчила перший клас. Приємно здивований підходом до навчання. Вчились частково на планшетах ( розроблена програма спеціально ), частково в бумажному режимі (книги, зошити). Хоч програма загалом насичена але цікава. Англійська з першого класу. ( Висновок роблю на основі свого навчання в школі. 1995-2005р). Так рівень англійської 1-го класу рівний 5-му класу мого періоду. Матеріал подається цікаво. Відходить навчання від "совка" яким пахло в мене в школі.

Що за школа? Скільки вони хочуть ''благодійного внеску'' щоб взяти дитину?

Редаговано halcogen

Поширити це повідомлення

23 часа назад, halcogen сказал:

Де це кадровий голод? Зарплату треба підняти і буде все гуд з кадрами.

Як представник роботодавця кажу Вам, що підняття зарплати нічого не дає, тому що робити тупо нікому (я кажу за робітничі і інженерні спеціальності). Коледжі випускають стерильних випускників, які поняття не мають як підійти до станка і ніяка зарплата тут не допоможе.

Поширити це повідомлення

3 минуты назад, risenseven сказал:

Як представник роботодавця кажу Вам, що підняття зарплати нічого не дає, тому що робити тупо нікому (я кажу за робітничі і інженерні спеціальності). Коледжі випускають стерильних випускників, які поняття не мають як підійти до станка і ніяка зарплата тут не допоможе.

Ваш роботодавець має вакансії? Якщо да, скиньте в ПП кого шукаєте.

Поширити це повідомлення

2 часа назад, halcogen сказал:

Що за школа? Скільки вони хочуть ''благодійного внеску'' щоб взяти дитину?

В 4й гімназії є такі початкові класи "розумники", бажаючі мають для вступу в 1й клас купити по нетбуку за 360 дол. Зрозуміло чиї діти в тих класах вчаться. В товариша дочка пішла в звичайну державну школу в Польщі, навчання теж на планшетах, але їх надає школа безкоштовно. На уроках фізвиховання діти вчаться їздити на конях і т.д. Батьки за це не платять.

Редаговано jurgen007

Поширити це повідомлення

12 минут назад, jurgen007 сказал:

В 4й гімназії є такі початкові класи "розумники", бажаючі мають для вступу в 1й клас купити по нетбуку за 360 дол. Зрозуміло чиї діти в тих класах вчаться. В товариша дочка пішла в звичайну державну школу в Польщі, навчання теж на планшетах, але їх надає школа безкоштовно. На уроках фізвиховання діти вчаться їздити на конях і т.д. Батьки за це не платять.

Пєчально це все якось. Надіюсь що ті нетбуки хоч не треба купляти у тої вчительки чи директора. Бо це буде взагалі жопа.. Та й реально, нащо той нетбук в першому класі? Маразм.

Поширити це повідомлення

18 минут назад, Ukrainec сказал:

Як не як позитив: 

sdss.thumb.jpg.778b6d46355dc5d63a6167a7e14f506b.jpg

Для тих в кого немає заощаджень в валюті :) 

Нє-нє, це він просто так присідає, щоб повище підпригнути в листопаді )

Поширити це повідомлення

10 часов назад, Ukrainec сказал:

Як не як позитив: 

Для тих в кого немає заощаджень в валюті :) 

1 це не позитив, а сезонне зниження курсу, таке відбуваєтся кожен рік, принаймні останні чотири роки, можеш загуглити

2 в кого нема заощаджень в валюті, їм взагалі пофіг, бо в них, скоріше за все, немає ніяких заощаджень, а в кого є заощадження в валюті, тим більше пофіг, бо вони знають, що сьогодні курс просів на гривню вниз, завтра може *пихнути* на 10 вверх, образно кажучи

Поширити це повідомлення

On 31.05.2018 at 10:00, zaHARE сказано:

давайте в цій темі ділитись хорошими новинами,і позитивними змінами в Україні, про які не повідомляють основні ЗМІ,мабуть не  вистачає  ефірного часу.

On 31.05.2018 at 10:03, zaHARE сказано:

Восени поточного року на полицях магазинів Disney з’явиться український конструктор Ugears

On 31.05.2018 at 16:58, zaHARE сказано:

"Нібулон" почне будувати морські судна

Один з найбільших українських зернотрейдерів і суднобудівників "Нібулон" планує почати будівництво морських суден.

з'явиться? Планує почати? - це ЗМІНИ?! :) Ти прям як Гройсман - той теж виходить звітувати про зроблене, а починає ліпити "ми запланували", "ми зробим", "ми підготуєм" і т.д.

От коли буде не "з'явиться", а "З'ЯВИВСЯ", не "планує почати будувати", а "ЗБУДУВАВ", чи хоча б "ПОЧАВ БУДУВАТИ", от тоді й можна буде писати про якісь зміни, а поки що твої оці цитати про "вилами по воді"

Поширити це повідомлення

19 годин тому, Adiss сказано:

недай боже зустріти електрика з дипломом, який ніколи обєктів не робив і дуб, а самоучки  і гост норми знають, і скрутки заварють графітом мідь,  польща навчила, і інші європейські заробітки, чого в училищах не навчать)))) А ще бачив дипломованих спеціалістів які неможкть нуля знайти якщо провід не синього кольору:D

Можливо я вас здивую, але, є такі люди - які йдуть (вступають) у "виш" чи бурсу - для того, щоб отримати знання, не заради корочки, а просто отримати знання, навчитись...В Польщу чи куди подалі - їдуть потім, коли розуміють що повинна бути адекватна оплата, хоча, в Луцьку можна знайти нормальну роботу, з хорошою ЗП.

Поширити це повідомлення

6 часов назад, MANJAK11 сказал:

1 це не позитив, а сезонне зниження курсу, таке відбуваєтся кожен рік, принаймні останні чотири роки, можеш загуглити

2 в кого нема заощаджень в валюті, їм взагалі пофіг, бо в них, скоріше за все, немає ніяких заощаджень, а в кого є заощадження в валюті, тим більше пофіг, бо вони знають, що сьогодні курс просів на гривню вниз, завтра може *пихнути* на 10 вверх, образно кажучи

Підтримую. От якщо при цьому просіданні курсу валют, відразу ж просідали ціни, які стрімко підпригують при зростанні курсу, от тоді був би позитив. А так.... Тільки негатив особисто для мене зараз, бо роблю ремонт в себе на хаті, а заощадження в євро.

Поширити це повідомлення

У нас скоро почнуть вирощувати банани, бо все частіше звучить, що ми бананова держава (особливо після спецоперацій).

Поширити це повідомлення

48 хвилин тому, Юріч сказано:

. Тільки негатив особисто для мене зараз, бо роблю ремонт в себе на хаті, а заощадження в євро.

Роби зимою :) 

Поширити це повідомлення

1 година тому, romaxa11 сказано:

У нас скоро почнуть вирощувати банани, бо все частіше звучить, що ми бананова держава (особливо після спецоперацій).

Х#собі, де будете вирощувати "анани",на землі яку продадуть?

@romaxa11 - питання в цілому, а не до тебе

Поширити це повідомлення

2 минуты назад, bormotuha сказал:

Ага, особливо міняй батареї і сантехніку... :rolleyes:

І те, і те можна робити зимою, було б бажання.

Поширити це повідомлення

1 година тому, Юріч сказано:

Підтримую. От якщо при цьому просіданні курсу валют, відразу ж просідали ціни, які стрімко підпригують при зростанні курсу, от тоді був би позитив. А так.... Тільки негатив особисто для мене зараз, бо роблю ремонт в себе на хаті, а заощадження в євро.

так отож, де №;%ть обіцяний позитив? Сцу№ко, вкалую як Х;%шо (по ДВІ зміни), не спорю - заробляю,але, де і%пать покращення?

Поширити це повідомлення

2 часа назад, Bliksss сказал:

Можливо я вас здивую, але, є такі люди - які йдуть (вступають) у "виш" чи бурсу - для того, щоб отримати знання, не заради корочки, а просто отримати знання, навчитись...В Польщу чи куди подалі - їдуть потім, коли розуміють що повинна бути адекватна оплата, хоча, в Луцьку можна знайти нормальну роботу, з хорошою ЗП.

В Луцьку практично не можна! Тому я і покинув в свій час професію, яку отримав в ПТУ ) Xоча в Польші чи НІметчині я б отримував би нормальну зарплату.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз