Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

46 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Роби зимою :) 

 

Ага, особливо міняй батареї і сантехніку... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, Юріч сказано:

Підтримую. От якщо при цьому просіданні курсу валют, відразу ж просідали ціни, які стрімко підпригують при зростанні курсу, от тоді був би позитив. А так.... Тільки негатив особисто для мене зараз, бо роблю ремонт в себе на хаті, а заощадження в євро.

так отож, де №;%ть обіцяний позитив? Сцу№ко, вкалую як Х;%шо (по ДВІ зміни), не спорю - заробляю,але, де і%пать покращення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, halcogen сказано:

Xоча в Польші чи НІметчині я б отримував би нормальну зарплату

Якщо не вивчите граматику - ні№я не вийде, ні в Польші, ні в НіМеТчині...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, halcogen сказал:

Ок, Босс, буду вчити. Тоді зможу поїxати працювати у Френцію, Бальгія, Гелландію, Дунія, Свеція, Галландія ?  :D

 

Гелландія і Галландія - це та сама країна :D.

 

5 часов назад, Ukrainec сказал:

Роби зимою :) 

 

 

4 часа назад, halcogen сказал:

І те, і те можна робити зимою, було б бажання.

 

Можна, але я повністю роблю літню кухню, провів туди воду від хати, добудував забор, вигрібну яму зробив окрему для літньої кухні... Навряд чи то все зручно робити взимку :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, romaxa11 сказано:

У нас скоро почнуть вирощувати банани, бо все частіше звучить, що ми бананова держава (особливо після спецоперацій).

ти вже в Нововолинську вирощуєш. не знаюк як банани, але щось точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.06.2018 в 22:21, Ukrainec сказал:

Як не як позитив: 

sdss.thumb.jpg.778b6d46355dc5d63a6167a7e14f506b.jpg

Для тих в кого немає заощаджень в валюті :) 

Тобто долар впав - с 8,00 до 26,00 !!!!!!!!! Реально клас!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще позитив - в Луцьку федерацію велосипедного спорту організували :)

http://velopark.club/?p=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Harvester сказано:

Ще позитив - в Луцьку федерацію велосипедного спорту організували :)

http://velopark.club/?p=1

І в перспективі. столицю велоспорту України...  ..." Я вибираю великі цілі. Луцьк буде столицею велоекстремального спорту, бо в Україні ще немає жодного сертифікованого Міжнародною асоціацією велосипедистів (UCI) стадіону BMX Supercross SX."...(с)
 
дай Боже. Але мені, нехай вибачають люди , які дійсно люблять цю справу, нагадує Васюки Отстапа Бендера.. Як то кажуть-курчат по осені рахують?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші танкісти на "Strong Europe Tank Challenge 2018" змагаються в стрільбі з вітчизняного  пістолета - ФОРТ-14 ТП замість ПМ чи АПС.

Спойлер

 

Strong-Europe0_5.jpg

Strong-Europe0_8.jpg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби в них був вибір між Фортом і Беретою чи Глоком, думаю вони б вибрали останні  по причині більшої потужності, але там і ціна разів в 5 ..10 більша. Енергія кулі 9мм ПМ - 180Дж, проти  480...620Дж в 9мм прийнятого в НАТО патрона Парабелум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jurgen007 сказано:

Якби в них був вибір між Фортом і Беретою чи Глоком, думаю вони б вибрали останні  по причині більшої потужності, але там і ціна разів в 5 ..10 більша. Енергія кулі 9мм ПМ - 180Дж, проти  480...620Дж в 9мм прийнятого в НАТО патрона Парабелум.

А чим тобі мало потужності? 

Куля 7Н-25 зі стальним осереддям, енергія 420Дж, тіло в броніку 2-3кл. з 5-20м наскрізь,

7Н-16 - 550Дж.

 Інфо  https://ru.wikipedia.org/wiki/9_×_18_мм_ПМ

Для інформації: далі 15-25 м в бойових умовах стрільба з пістоля вважається взагалі не ефективною.

Навіщо весь час ці комплекси неповноцінності поширювати? 

 

UPD

ну і я б хотів би глянути як ти з того глока прицільно шмальнеш при 620Дж кулі в бойових умовах з однієї руки, щоб він по лобі не дав :)  

Спойлер

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.06.2018 в 12:37, jack74 сказал:

 

з'явиться? Планує почати? - це ЗМІНИ?! :) Ти прям як Гройсман - той теж виходить звітувати про зроблене, а починає ліпити "ми запланували", "ми зробим", "ми підготуєм" і т.д.

От коли буде не "з'явиться", а "З'ЯВИВСЯ", не "планує почати будувати", а "ЗБУДУВАВ", чи хоча б "ПОЧАВ БУДУВАТИ", от тоді й можна буде писати про якісь зміни, а поки що твої оці цитати про "вилами по воді"

 

 

   23 травня 2018 року компанія «НІБУЛОН» ввела в експлуатацію новий елеваторний комплекс з перевалки зернових та олійних культур у складі перевантажувального термінала у Миколаєві ємністю близько 43 тис. тонн (6 ємностей місткістю 7,2 тис. тонн кожна) та реконструйований причал довжиною в 222 м, будівництво яких проходило за підтримки Міжнародної фінансової корпорації, повідомляє прес-служба компанії.

Новий комплекс з найсучаснішим устаткуванням від перевірених провідних світових виробників, таких як Bühler GmbH (Німеччина), PRECIA S.A. (Франція), Cimbria Unigrain A/S (Данія), UAB Liucija (Литва) тощо, збільшив загальну ємність зерносховищ, розташованих на території перевантажувального термінала компанії в Миколаєві, до 173 тис. тонн та дає змогу роздільно і одночасно зберігати 7 різних культур. Підприємство може обробляти одночасно 5 суден з потужністю відвантаження на водний транспорт – 50 тис. тонн/добу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

На Житомирщині відкрили інсультний центр, який працюватиме за світовими стандартами.
Тепер на Житомирщині працюватиме інсультний центр – обладнане за світовими стандартами інсультології неврологічне відділення з блоком інтенсивної терапії. Завдяки такому відділенню лікарі зможуть рятувати в сотні життів, попереджувати інвалідизацію тисячам жителям області щороку та зменшити смертність від інсультів на 15%.

Відкрили відділення сьогодні, 29 травня, за участю голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича, голови обласної ради Володимира Ширми та депутатів обласної ради.

«Це ще один «символ змін» – конкретний результат спільної роботи державної та обласної влади, а також депутатів обласної ради. Зможемо зменшити смертність від інсультів на 15% і не тільки рятувати життя пацієнтам, а й попереджувати інвалідизацію. Ми спрямували на центр майже 7 млн грн із ДФРР та обласного бюджету, але результат від нього буде безцінним – людські життя», – сказав Ігор Гундч.

 

В інсультному центрі надаватимуть допомогу пацієнтам з інсультом (гострим порушенням мозкового кровообігу) в перші три години від початку захворювання, безкоштовно робитиметься комп’ютерна томографія та ангіографія, проводитиметься необхідна терапія. Оперативна допомога у перші 3 години інсульту – це не тільки збережене життя пацієнта, а й попередження інвалідизаці

http://oda.zt.gov.ua/na-zhitomirshhini-vidkrili-insultnij-czentr,-yakij-praczyuvatime-za-svitovimi-standartami.-foto.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, halcogen сказал:

І ціни там будуть за світовими стандартами )

перечитав ще раз-не побачив такого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, halcogen сказал:

Попадете туди, вас з ними ознайомлять. Чи ви вважаєте що в нас медицина безкоштовна?

   якби в свій час так могли б врятувати мого діда чи маму,то питання грошей то останнє питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Ukrainec сказал:

А чим тобі мало потужності? 

Куля 7Н-25 зі стальним осереддям, енергія 420Дж, тіло в броніку 2-3кл. з 5-20м наскрізь,

7Н-16 - 550Дж.

 Інфо  https://ru.wikipedia.org/wiki/9_×_18_мм_ПМ

Для інформації: далі 15-25 м в бойових умовах стрільба з пістоля вважається взагалі не ефективною.

Навіщо весь час ці комплекси неповноцінності поширювати? 

 

Я просто порівняв стандартний /не бронебійний/ патрон 9мм ПМ - 315Дж, проти стандартного 9мм Luger 480Дж, 50 процентів прибавка. А вказані више це спецпатрони від яких ПМ чи наш Форт розвалиться після кількох десятків пострілів.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, jurgen007 сказано:

 

Стратегічно для пістолета не в потужності справа. Потужність можна наростити (як приклад я приводив відповідні боєприпаси) або могли б всіх озброїти "Desert Eagle", просто є інші характеристики і завдання в бою де потужність не визначальна для пістолета. 

Повір моєму практичному досвіду, те що ніяк не бере  9мм Luger при його 580Дж,  100% наскрізь шиється з ТТ 7,62×25 при 460Дж ;)  вобшем  фігня це все твоє міряння...

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Ukrainec сказал:

 є інші характеристики і завдання в бою де потужність не визначальна для пістолета. 

 

 

 

 

 

Це якщо стріляти по паперовим мішеням на 25м то чим слабший патрон тим легше попасти, а в реальних умовах перевага в того хто може на більшій відстані ціль вразити, тому армійські пістолети завжди мають сильніший патрон від поліцейських. Це тільки в союзі зробили ПМ один на всіх для економії бо ТТ був заважким для міліції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, zaHARE сказал:

   якби в свій час так могли б врятувати мого діда чи маму,то питання грошей то останнє питання.

да ну ? якби то було б останнє питання, чартер до Німеччини чи Ізраїлю, сотка к ує, й все добре. Тому давай будемо відвертими, то не останнє, а як мінімум друге. Перше питання - де . Друге - за які кошти 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, MANJAK11 сказал:

да ну ? якби то було б останнє питання, чартер до Німеччини чи Ізраїлю, сотка к ує, й все добре. Тому давай будемо відвертими, то не останнє, а як мінімум друге. Перше питання - де . Друге - за які кошти 

який сенс говорити про те,чого нема? 
При інсульті чартер до Німеччини чи Ізраїлю? Коли відлік на години? Я думаю в Бровіна не було недостатку в грошах,але втрачені перші години не вернеш ні за які гроші. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, zaHARE сказано:

   23 травня 2018 року компанія «НІБУЛОН» ввела в експлуатацію новий елеваторний комплекс з перевалки зернових та олійних культур у складі перевантажувального термінала у Миколаєві ємністю близько 43 тис. тонн (6 ємностей місткістю 7,2 тис. тонн кожна) та реконструйований причал довжиною в 222 м, будівництво яких проходило за підтримки Міжнародної фінансової корпорації, повідомляє прес-служба компанії.

а тепер ще знайди кому це належить :) бо щось мені здається, що до "позитиву УКРАЇНИ" воно теж не особо має відношення ;) (хіба що податками, які й ті, я впевнений, придумають як обійти) 

Пошукай про "Нібулон" :) Йому гарно живеться при будь-якій владі ;) 

 

Це типу як була новина "Цьогоріч Україна продала за кордон на 48% більше електрики", "Украина за 9 мес. увеличила экспорт электроэнергии почти 1,5 раза" - УКРАЇНА продала! УКРАЇНА увєлічіла! Але фігня, що Бурштинська ТЕС - це не "Україна", а Ахмєтов!

 

ПиСи: а "крупнєйшиє" і "соврємєнниє"елеватори-перевалки кожна "влада" швиденько будує :) Пошукай, як при Ющенку в Криму бабахали 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, zaHARE сказал:

який сенс говорити про те,чого нема? 
При інсульті чартер до Німеччини чи Ізраїлю? Коли відлік на години? Я думаю в Бровіна не було недостатку в грошах,але втрачені перші години не вернеш ні за які гроші. 

а в Житомир на чому повезуть  ? Чи туди 15хв їхати ? на хвилиночку, до Житомира майже 300км, з таким же успіхом сміло можна в Феофанію везти, звичайно, якщо вдосталь маєш того, що в тебе на останньому місці. Знайомий звичайний (по міркам Чернівців) підприємець, потрапив в аварію між Чернівцями й Одесою, роздробив кості в районі стегна. Транспортувати було майже неможливо без шкідливих наслідків. Нічо, замовив вертоліт, завезли в Київ, склали, ходить, навіть без палочки вже. Це я до того, що для більшості простих людей, без того, що на останньому місці, був би приговор по інвалідності, а як є за що, то знайшлося й де лікуватись, навіть в Україні. Разом з тим, чим більше є лікувальних закладів, тим краще, для всіх, мене просто зацепило те, що в тебе на станньому місці :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Adis

Ну щожтвій знайомий дійсно лох.

Бо навіть на борді пропонували 7 тис. за елементарні знання/навики зварника.

Але тут лише одні спеціалісти екстракляси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...