Перейти до змісту

Recommended Posts

2 минуты назад, Bliksss сказал:

на "карман" студенти не носять? 

Студенти різні бувають ). І взагалі тут тема про Позитив в Україні, а ви тут про зраду.

Поширити це повідомлення

...
7 хвилин тому, halcogen сказано:

Студенти різні бувають ).

А совість є, у викладачів? Не відповідайте, в курсі...можу навести кілька реальних прикладів. :mdr:

І взагалі тут тема про Позитив в Україні

ТРИ сторінки перечитав - де, той позитив?

а ви тут про зраду.

нє, давайте про майдавн?

P.S.що таке "зрада"? Перехід на сторону ворога і т.п. Критика влади - право будь-якої АДЕКВАТНОЇ людини

Редаговано Bliksss

Поширити це повідомлення

1 минуту назад, Bliksss сказал:

А совість є, у викладачів? Не відповідайте, в курсі...можу навести кілька реальних прикладів. :mdr:

Я не вкурсі, до викладачів не маю відношення.

Поширити це повідомлення

3 минуты назад, Bliksss сказал:

А про "позитив", можете щось сказати?

Южаніна запропонувала нові ставки розмитнення автомобілів на єврономерах - https://news.finance.ua/ua/news/-/427367/yuzhanina-zaproponuvala-novi-stavky-rozmytnennya-avtomobiliv-na-yevronomerah

Поширити це повідомлення

@halcogen , цитую 

Цитувати

Парламентський комітет з питань податкової та митної політики розглядає можливість зміни ставок для розмитнення автомобілів.

не зробили, РОЗГЛЯДАЄ!!!

Редаговано Bliksss

Поширити це повідомлення

При нинішній ситуації можна розглядати виїзд за кордон на роботу як позитив:

Потік коштів буде надходити в Україну, людина заробила, привезла і облаштовує щось тут.

Переважна більшість їдуть чоловіки ( на мій погляд це кращий варіант чим як в Італію їхали переважно жінки )

Відтік кадрів змусить переформатовуватись наші ринкові відносини.

Імхо

Поширити це повідомлення

1 хвилина тому, hmara сказано:

Потік коштів буде надходити в Україну, людина заробила, привезла і облаштовує щось тут.

Впевнені? кілька знайомих - вже влаштувались "там", назад не приїдуть, які гроші вони пересилатимуть?

Власний приклад, діти через 1-2 роки закінчують школу - хочуть вчитись за кордоном, думаєте повернуться?

Поширити це повідомлення

4 хвилин тому, hmara сказано:

При нинішній ситуації можна розглядати виїзд за кордон на роботу як позитив:

Бачу позитив, що в Луцьку, на підприємствах з'явились вакансії для робітників 10К грн і вище, в Луцьку - конкретно відчувається нестача робочої сили, це - добре, можливо - буде адекватна ЗП в людей.

Поширити це повідомлення

Только что, Bliksss сказал:

Бачу позитив, що в Луцьку, на підприємствах з'явились вакансії для робітників 10К грн і вище, в Луцьку - конкретно відчувається нестача робочої сили, це - добре, можливо - буде адекватна ЗП в людей.

Є така народна прикмета - якщо середня зарплата піднялася до 400-600 у.е. - жди восени обвалу гривні ).

Поширити це повідомлення

4 минуты назад, Bliksss сказал:

по розрахункам економістів,якщо темп зростання економіки і темп реформ буде такий як зараз,то років через 5-7  наші ЗП будуть конкурентними.Якщо темпи прискоряться і закінчиться війна то 3-5. Озвучували на форумі де я був.Песімісти кажуть 10 років.

Поширити це повідомлення

6 хвилин тому, halcogen сказано:

Є така народна прикмета - якщо середня зарплата піднялася до 400-600 у.е. - жди восени обвалу гривні ).

ага ,я зрозумів, позитив в тому, щоб зараз закупитись баксами, а восени скинути?

Попередньо - взяти кредит в гривні, бажано - в державному банку. 

Редаговано Bliksss

Поширити це повідомлення

1 хвилина тому, zaHARE сказано:

закінчиться війна

Коли??? один казав - 4-5 днів, точно не пам'ятаю... пройшло 4 роки

3 хвилин тому, zaHARE сказано:

Песімісти кажуть 10 років.

дуже оптимістичні прогнози у ваших "песимістів"

Поширити це повідомлення

12 минут назад, zaHARE сказал:

по розрахункам економістів,якщо темп зростання економіки і темп реформ буде такий як зараз,то років через 5-7  наші ЗП будуть конкурентними.Якщо темпи прискоряться і закінчиться війна то 3-5. Озвучували на форумі де я був.Песімісти кажуть 10 років.

Весною президенські вибори, колоду карт можуть сильно перетасувати, і тоді хід історії може змінитися кардинально. Не факт що в кращу сторону.

Поширити це повідомлення

3 хвилин тому, halcogen сказано:

Не факт що в кращу сторону.

так отож...ще раз питаю, де - позитив?

Редаговано Bliksss

Поширити це повідомлення

4 минуты назад, Bliksss сказал:

так отож...ще раз питаю, де - позитив?

Ніхто на знає що буде завтра,ми говоримо про той позитив,який відбувається сьогодні.Давайте вже припинимо флуд.Пишіть,будь ласка,по темі.Дякую.

Поширити це повідомлення

3 годин тому, Adiss сказано:

весь світ так живе, підприємництво велика сила

Ти сам собі суперечиш.

Весь світ - так.

Україна - ні.

Я згоден, я твоя знайома, робити ремонти / манікюри / переклади / хз-що, але тоді питання: спробуй сказати, що вона чесний підприємець із УСІМА податками! Ще спробуй сказати, що в неї для роботи із манікюром є медична книжка! Бо упаси Господь вона когось заразить гепатитом-С, то здрисне вона в ту ж Польщу, щоб тут її не посадили!

3 годин тому, Adiss сказано:

це не по клавіатурі пальцями бити а треба попрацювати

Роботяга ти наш! Труженік. Ти сам по клаві лупиш під різними ніками останніх років 5. Не городи ху*ні.

Я б'ю по клаві і маю 10К. Що я роблю не так?

Поширити це повідомлення

3 минуты назад, [email protected] сказал:

а пагаваріть?

ну пагаварілі,обтерли один одному соплі і хватить)))) Бо на сторінку позитива 3 сторінки плачу Ярославни.

Редаговано zaHARE

Поширити це повідомлення

25 минут назад, Bliksss сказал:

Впевнені?

Ні. Не впевнений. Власне бачення ситуації. Але багато людей особливо сільської місцевосці їдуть з метою заробити і повернутись.  Молодь напевне розглядає варіант і залишитись. Не знаю.

Ситуація буде мінятись. Кожен день щось нове. Накопичилось гострих питань багато

Поширити це повідомлення

Ілон Маск нєрвно курить всторонкє - В Украине собран первый беспилотный Lanos.  «Почему „Ланос“? Потому что это — национальный автомобиль, именно поэтому мы взяли его за основу», — пояснил руководитель департамента по беспилотным технологиям «Инфоком ЛТД» Сергей Румянцев. http://fakty.ua/262881-v-ukraine-sobran-pervyj-bespilotnyj-lanos

Поширити це повідомлення

On 5/31/2018 at 10:00 AM, zaHARE said:

давайте в цій темі ділитись хорошими новинами,і позитивними змінами в Україні, про які не повідомляють основні ЗМІ,мабуть не  вистачає  ефірного часу.

О, скоро можна буде знову заробляти на качелях з валютою. Економіку України відлучать від цицьки МВФ і дозволять розвиватися самотужки. Тепер справді будемо самостійні :) наш час настав !

P.S.: І головні СМІ не напишуть що причиною цього дійства є корупція, котру очолює президент України, і яка ну капєц як не хоче щоб в нас запрацював Антикорупційний суд без "своїх".

Поширити це повідомлення

32 минуты назад, zaHARE сказал:

Було б добре,щоб хтось з адмінів все лишнє потер.

Якщо адмін почне терти, то тут буде пусто, залишаться лише пости Захара. Народ свалить звідси на сусідню вєтку. Нам то яка різниця де розводити ''плач Ярославни'' :) Ваша тема скотиться вниз.

Редаговано halcogen

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз