Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

22 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Херня, малий селянин має залишитись малим, бо в його системі, об‘єднання антиприроднє: чиясь корова краща, молодша, молочніша чи навпаки, в когось краще доглянута і тд. Тут кожен сам за себе.

Щоб випасати худобу об'єднуються і пасуть по черзі. Все ж певне об'єднання є, але я не впевнений, що будуть мирно гроші ділити. Все ж таки в кожного хазяїна різні надої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, romaxa11 сказал:

Пачка сиру 200гр якогось простоквашино коштує як півкілограма перфектного справжнього селянського сиру. Звісно це проблема і з тимтреба щось робити.

Купувати справжній перфектний сир.

1 час назад, sergkots сказал:

Щоб випасати худобу об'єднуються і пасуть по черзі. Все ж певне об'єднання є, але я не впевнений, що будуть мирно гроші ділити. Все ж таки в кожного хазяїна різні надої.

А також різні владення праці. Різне відношення до роботи. А в результаті гроші навпіл. Хорошо в колхозі жить: один робить сім лежить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nokian сказал:

У бізнесі завше великі поїдають малих.

Закон життя.

І ще.

 

Сите і спокійне життя породжує слабких людей.

 

Розвинулися лише ті народи, котрі постійно боролися з природою .Ну і при цьому були згуртованими , а не незали весь час,як в нас погано.

Державний апарат існує на кошти платників податків. Держава зацікавлена як в збільшенні платників податків так і  в збільшенні самих надходжень. Тому вона повинна допомагати їм вирости. Як тобі мама в дитинстві соплі витирала, пелюшки міняла, їсти давала. Чи тебе як в Спарті вирощували:  якщо хіленький, то кидали з скали? В свій час такою підтримкою стала спрощена система оподаткування, яку зараз намагаються ліквідувати, через, ніби-то вимоги МВФ. Хоча насправді МВФ вимагає ліквідувати дефіцит бюджету, який не в останню чергу виник через те, що великий бізнес уникає сплати всієї суми податків за допомогою фіктивних спрощенців. Але нащо розбиратися. Це ж Спарта Україна. Ліквідуєм всіх спрощенців і нам дадуть ще бабла. І нащо нам ті "патняки падатків". А віддавати борги все-рівно будуть наступники. Якщо влаштувати Спарту в бізнесі, де держава самоусунеться від своїх материнських обов'язків, то малого бізнесу не залишиться взагалі. Твого також.

Для мене найкраща підтримка від держави - не заважати. Але то таке. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От читаю я ваші думки про те молоко і стало цікаво, як часто ви купуєте домашнє молоко у бабусь? Бо наприклад я не купую і не вірю вже давно, що воно безпечне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше 20 років мене держава не підтримувала, але йне заважала особливо. Мені достатньо.

Якщо хочеш  підтримати- позич тут одному юзеру гроші. На бізнес .(недавно шукав).

Держава радше має правильно визначати пріоритети і спрямовувати ТУДИ зусилля, ресурси і людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Nokian сказано:

Більше 20 років мене держава не підтримувала, але йне заважала особливо. Мені достатньо.

А ти крім торгівлі чимось займався? Пробував щось виробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Nokian сказал:

Більше 20 років мене держава не підтримувала, але йне заважала особливо. Мені достатньо.

Мені б також вистачило, щоб не заважала. Але сьогодні не 90-ті. Сьогодні з Розеткою, Алі, еБеєм і т.д. ти б замахався стартувати.

11 минут назад, Nokian сказал:

Якщо хочеш  підтримати- позич тут одному юзеру гроші. На бізнес .(недавно шукав).

Я не впевнений, що він на бізнес гроші шукає. А от одній бордівчанці пропонував підтримку і навіть домовилися. Правда вона не скористалася цією допомогою. 

11 минут назад, Nokian сказал:

Держава радше має правильно визначати пріоритети і спрямовувати ТУДИ зусилля, ресурси і людей.

Так і я про це. Пріорітетом держави, яка лише витрачає кошти, має бути їх отримання, тобто збір податків. З кого вона їх збирати буде? Спочатку треба сад засадити, поливати його, жучків збирати, не давати іншим рослинам задушити молоду поросль і через надцять років він почне приносити плоди. Сингапур, Китай і інші йшли саме таким шляхом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, sergkots сказано:

А ти крім торгівлі чимось займався? Пробував щось виробити?

Мені що, торгувати ,ремонтувати  і ще виробляти?

А жити коли.

34 хвилин тому, Busita сказано:

От читаю я ваші думки про те молоко і стало цікаво, як часто ви купуєте домашнє молоко у бабусь? Бо наприклад я не купую і не вірю вже давно, що воно безпечне.

Купую влітку молоко у знайомого.

Молоко по 15, сметана по 30 грн.Жирність висока

Він має три корови, завжди чисто,можна давати свій посуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Busita сказал:

От читаю я ваші думки про те молоко і стало цікаво, як часто ви купуєте домашнє молоко у бабусь? Бо наприклад я не купую і не вірю вже давно, що воно безпечне.

Часто купуємо, але не в бабусі на ринку, а в дядька під під'їздом, куди він машиною молоко привозить. З 3-літрової банки, ще майже пів літри сметани збираємо. А в магазині частенько купуємо скисле молоко, бо вони електрику економлять - на ніч холодильники вимикають, та ще й не кожного ранку згадують їх увімкнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Nokian сказано:

Мені що, торгувати ,ремонтувати  і ще виробляти?

А жити коли.

То правильно буде:

38 хвилин тому, Nokian сказано:

Більше 20 років мене держава не підтримувала, але й не заважала особливо в роздрібній торгівлі. Мені достатньо, розвиватись не планую.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

А ти крім торгівлі чимось займався? Пробував щось виробити?

Я пробував, не раз і точно держава мені ніц не заважала, востанє коли поривався кілька друзів виявилися не стільки покладистими, а в самого нерви здали тягнути все. Слабак я виявився в кінці кінців.

 

1 година тому, nickel сказано:

Пріорітетом держави, яка лише витрачає кошти, має бути їх отримання, тобто збір податків. З кого вона їх збирати буде? Спочатку треба сад засадити, поливати його, жучків збирати, не давати іншим рослинам задушити молоду поросль і через надцять років він почне приносити плоди. Сингапур, Китай і інші йшли саме таким шляхом.

ти "державу" ні з ким не поплутав?! :blink:  ти зплутав державу з фондом взаємодопомоги? Видаєш бажане за дісне... Тобі треба в п"ятидесятники в них здається є передбачена разова допомога для стартапу. Головне завдання держави в напрямку бізнесу не нашкодь роблячи "різкі рухи" бо "гроші люблять тишу".  

 

Навіть корумпована система прийнятна для ведення бізнесу, аби вона була прогнозованою. Наприклад, що бентежить західних інвесторів: не прогнозована судова система, де за одним лиш рішенням якогось камінь-кашмарського суду в тебе можуть відібрати всі заводи, і бізнеси будь якої величини. Чому не бентежить місцевий олігархат, це те що всі судді у них в кишені, але поступово, поступово і це зміниться. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Ukrainec сказал:

ти "державу" ні з ким не поплутав?! :blink:  ти зплутав державу з фондом взаємодопомоги? Видаєш бажане за дісне... Тобі треба в п"ятидесятники в них здається є передбачена разова допомога для стартапу. Головне завдання держави в напрямку бізнесу не нашкодь роблячи "різкі рухи" бо "гроші люблять тишу".  

@Ukrainec  читай по буквам - МІНСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ. В нас є ціле міністерство, яке має робити те що я описав.  Ти досі вважаєш, що це я щось плутаю і держава цього немає робити? Тоді читай їхні цілі:

 

Пріоритетні реформи:
РОЗВИТОК МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

СПРИЯТЛИВІ УМОВИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якщо ти і досі не прозрів, тоді пропоную розпустити цих дармоїдів, а заодно і ще декілька соціальних міністерств, типу молоді та спорту, соціальної політики. Відразу зменшиться витратна частина бюджету, бюджет стане бездефіцитним, нам не знадобляться гроші МВФ. Заживемо. А бізнес нам не треба буде, в нас же не буде навіть профільного міністерства.

Цитата

Навіть корумпована система прийнятна для ведення бізнесу, аби вона була прогнозованою. Наприклад, що бентежить західних інвесторів: не прогнозована судова система, де за одним лиш рішенням якогось камінь-кашмарського суду в тебе можуть відібрати всі заводи, і бізнеси будь якої величини. Чому не бентежить місцевий олігархат, це те що всі судді у них в кишені, але поступово, поступово і це зміниться.

Правильно. Я відкривав свій бізнес з одним податковим кодексом, закривав з іншим. Правила гри держава міняє під час самої гри. Я вже вкотре пишу, що єдина допомога, яку я (особисто) потребую - не заважати. А вот куй каже держава і починає чергову "реформу". Зайди на сайт любої інвестплатформи, де купують і продають бізнес, на дві сторінки покупок, 20 сторінок продажу бізнесу. Для мене це індикатор стану економіки України. Та й купують лише агрофірми і землі с/г призначення, не дивлячись на мораторій. Я навіть здогадуюсь хто скуповує. Щоб перерахувати скупщиків вистачить пальців на руках або одного слова - олігархат. Олігархат, який при владі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щонайменше шість українських компаній заявили про будівництво нових тваринницьких комплексів

Спойлер

ТОВ “Кусто Агро” планує побудувати на Житормищині сучасний потужний тваринницький комплекс на 1,2 тис. голів дійного стада. Планується, що комплекс буде зведений у селі Липне Любарського району Житомирської області.

“На комплексі планують отримувати добові надої по 35 л на корову, для чого буде закуплено високопродуктивне поголів’я за кордоном. У разі успіху компанія збудує другу чергу на 3 тис. голів”, — йдеться у повідомленні.

Раніше про плани збільшити поголів’я великої рогатої худоби заявили вже в компанії Grain Alliance (ТОВ “Баришівська зернова компанія”). Планується, що до кінця поточного року молочно-товарна ферма в селі Овсюки Гребінківського району Полтавської області, яка входить в компанію Grain Alliance, збільшить поголів’я дійного стада до 400 голів.

Ще один приклад — “Кищенці”, яке до 2020 року планує збільшити поголів’я ВРХ майже втричі.

Колишня “Даноша”, перейменована в “Гудвеллі Україна”, анонсувала будівництво нового заводу на 700 робочих місць.

“Овостар Юніон” цього року планує збільшити виробництво яєць на 5%, інвестувавши в будівництво нових тваринницьких комплексів 15 млн дол.

Вінницька птахофабрика агрохолдингу “Миронівський хлібопродукт” — найбільшого виробника курятини під брендами ТМ “Наша Ряба”, ТМ “Qualiko”, ТМ “Ukranian Chiken” — запускає цього року другу виробничу лінію. До 2020 року очікується, що виробництво курятини тільки на цьому птахокомплексі досягне 1 млн тонн на рік.

У Державній фіскальної службі “Миронівський хлібопродукт” вважають одним з головних “годувальників” України.

Завдяки цій компанії Вінницький регіон став лідером рейтингу ключових постачальників продуктів тваринного походження. Крім внутрішнього ринку України, “МХП” годує і інші країни світу. У минулому році Європейський Союз закупив у “МХП” третину всього експортного обсягу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні будуть друкувати гроші для інших країн
 

Спойлер
Національний банк України та Crane Currency підписали Договір про співпрацю в галузі виготовлення грошових знаків

1x1.gif

1x1.gif

23.06.2018

прес-реліз

 

Голова Національного банку України Яків Смолій та президент компанії Crane Currency Аннемарі Уотсон 22 червня 2018 року підписали Договір про співпрацю у галузі виготовлення грошових знаків.

Договір підтверджує спільне бачення перспектив майбутнього співробітництва між Національним банком та Crane Currency.

 

Це стало важливим кроком у встановленні тривалих ділових відносин, а також дало поштовх для закріплення позицій Банкнотно-монетного двору Національного банку України, як виробника, на світовому ринку захищеного паперу та грошових знаків.

 

"Національний банк пишається тим, що такий потужний, глобальний виробник банкнотного паперу, банкнот та технологій захисту грошей, як компанія Crane Currency, зацікавлений у співпраці з нами. Наш Банкнотно-монетний двір має повний цикл виготовлення грошей, від розроблення дизайну до виробництва захищеного паперу та, власне, друку банкнот. У кооперації з Crane Currency ми готові запропонувати увесь свій досвід та виробничі потужності для виготовлення грошових знаків на замовлення інших країн", – зазначив Голова Національного банку України Яків Смолій.

 

Документ має на меті врегулювання ділових відносин між Національним банком та компанією Crane Currency, що дає змогу розміщення іноземних замовлень на виробничих потужностях українського Банкнотно-монетного двору.

 

Водночас основним пріоритетом для Банкнотно-монетного двору є виробництво національної валюти, банкнотного паперу для неї та вітчизняних цінних паперів.

 

“Під час минулорічного візиту я була вражена сучасною технічною базою та технологічними можливостями і професійними якостями працівників Банкнотно-монетного двору, – зазначила президент компанії Crane Currency Аннемарі Уотсон. – Тому я сподіваюся, що цей договір стане основою для розширення спільних довгострокових проектів”.

 

Довідково.

Crane Currency сьогодні є відомою світовою компанією і надійним партнером більш ніж 50 центральних банків (США, Великобританії, Швеції, Мексики, Нігерії, Малайзії, Індії та інших), яким постачає захищені банкноти, банкнотний папір та захисні елементи. Зокрема CraneCurrency майже 140 років постачає банкнотний папір для виготовлення валюти Сполучених Штатів Америки.

 

Комбінованій досвід Crane Currency в області дизайну, виробництва паперу і друку, а також довгострокових партнерських відносин з центральними банками багатьох країн світу налічує понад 200 років.

 

Компанія − лідер у галузі передових технологій мікрооптики, що дає їй можливість застосовувати у своїй продукції низку візуальних ефектів для підвищення рівня безпеки та суспільної довіри до грошових одиниць.

 

Банкнотно-монетний двір Національного банку України сьогодні на 100% забезпечує потребу української держави у виготовленні власної грошової одиниці: банкнот, розмінних та обігових монет, а також бланків цінних паперів, державних нагород та великого асортименту сувенірної монетної продукції.

 

Потужності Банкнотно-монетного двору дають змогу забезпечувати не лише внутрішні потреби України, але й виготовляти продукцію для інших держав.

 

Річна потужність виробництва становить 1.8 млрд банкнот (як для внутрішніх, так і для зовнішніх замовлень), 1.2 млрд обігових монет, близько 1 млн пам’ятних монет із дорогоцінних та недорогоцінних металів, 3 500 тонн банкнотного та захищеного паперу, а також близько 200 тис. державних нагород (орденів, медалей, нагрудних знаків до почесних звань України, нагрудних знаків лауреатів державних премій України).

https://bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=72224649&cat_id=55838

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Рівненщині стартує масштабне будівництво 34 лікарських амбулаторій

Спойлер

Створення спроможної мережі, нагадаємо, передбачено Законом України «Про підвищення якості та доступності медичного обслуговування у сільській місцевості».

Проекти від області на засіданні Мінрегіонбуду захищали заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір, представники департаменту будівництва та архітектури, а також обласного управління охорони здоров’я.

«Затвердженню проектівпередувала величезна робота. Починаючи з лютого в обласній адміністрації проходили консультації з керівниками РДА, ОТГ та лікарями щодо будівництва нових сільських амбулаторій. Адже медична мережа має бути спроможною та доступною для людей. Загалом на будівництво амбулаторій для Рівненщини передбачили державну субвенцію 232 мільйона гривень. Важливо й те, що мінімум 20% співфінансування має дати місцева влада, а також відвести земельну ділянку під будівництво», – розповів Віталій Ундір.

Таким чином, до переліку будівництва лікарських амбулаторій загальної практики – сімейної медицини потрапили села Білки, Богуші, Зірне та Бистричі Березнівського району. На Володимиреччині – у селах Городець та Полиці. У Гощанському районі амбулаторія буде зведена у селі Горбаків. Також у Боремельській ОТГ та у селі Вовковиї у Демидівському районі.

На Дубенщині будуватимуть амбулаторії у селах – Семидуби, Повча та у Смизькій ОТГ. У двох ОТГ – Людинській та Удрицькій, що на Дубровиччині, почнуть зводити лікарські амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та у селі Кривиця. У Зарічненському районі свої амбулаторії матимуть села Морочне та Кухітська Воля.

У центрі Здовбиці, що на Здолбунівщині, побудують амбулаторію з житлом для трьох – чотирьох лікарів. Три ОТГ на Костопільщині – Постійне, Дюксинське та Пісківське матимуть свої лікарські амбулаторії. В Острозькому районі амбулаторію будуватимуть у селі Плоске, а в Рокитнівському – у селах Блажево та Томашгород. У Рівненському районі має бути збудовано аж 5 амбулаторій – у селах Бармаки, Забороль, Шпанів, Голишів та Клевань. На Сарненщині будівництво розпочнеться в Клесівській ОТГ та у селах – Костянтинівка, Люхча, Ремчиці та Корост.

Проекти будівництва амбулаторій передбачають і зведення житла для лікарів, а також закупівля автотранспорту.

Нагадаємо, державою визначено чітку мету – якісна первинна медицина у сільській місцевості. Реформа охорони здоров’я передбачає в першу чергу — зменшення кількості звернень людей до вторинної медичної ланки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, zaHARE сказано:

На Рівненщині стартує масштабне будівництво 34 лікарських амбулаторій

ой, дав би Бог, дав би Бог... щоб наші хохли як завше всі добрі починання не перегадили, не розікрали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Орієнтовно  в тіні на цих схемах 1млрд.доларів щороку.
 

Цитата

#переможенька Оренда державної землі відтепер в ProZorro.Продажі! Опубліковано зміни до 688 постанови, яка дозволяє ДержГеоКадастр в рамках пілоту проводити аукціони в електронній формі. 
ЯК БУЛО РАНІШЕ? У 2017 році на земельних торгах було реалізовано 1837 прав оренди на земельні ділянки загальною площею 42,5 тис. гектарів. У результаті місцеві бюджети отримали 118,7 млн гривень. Ви виріте, що з 10 мільйонів гектар державної землі в оренду за рік передано 0.4%?!? Риторичне питання...
ЯК БУДЕ ТЕПЕР? З 1 вересня спільно з Міністерство аграрної політики ми спробуємо перевести всю землю виключно на електронні аукціони. Зайшов на prozorro.sale, обрав ділянку, подав пропозицію. Ми очікуємо, що платники податків отримають суттєво більше коштів від користуванням майном, зменшаться корупційні ризики і ми дізнаємось про реальні ціни оренди. 

Ну і окремо сподіваюсь, що такий механізм заслужить довіру і стане першим місточком для відкриття ринку продажу землі. Отаке.... Дякую колегам з МінАгро та ДГК за довіру, а всій нашій команді за цю піврічну битву! 

https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-o-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-21-chervnya-2017-r-688

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Busita сказано:

От читаю я ваші думки про те молоко і стало цікаво, як часто ви купуєте домашнє молоко у бабусь? Бо наприклад я не купую і не вірю вже давно, що воно безпечне.

купую молоко в селі (передмістя) у людини яка реально доїть корову, іноді чекаю поки видоїть. По старинці процідить мені в банку 3-х літрову через марлю, п'ємо всі і сметана і сир, кіт купованого після цього не хоче пити з місяць як корова йде в запуск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Орієнтовно  в тіні на цих схемах 1млрд.доларів щороку.

Може бути. Але мене цікавить чи можна буде брати в оренду нижче ніж платять тепер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На українських дорогах стануть обов'язковими велодоріжки

 

Спойлер

 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, в частині організації велосипедного руху вводить обов’язкове проектування велосипедних доріжок і смуг під час нового будівництва та реконструкції доріг. Відповідна норма міститься у новому ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів».

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

«В усіх цивілізованих країнах Європи і світу велосипеди є чудовою альтернативою громадському транспорту або авто. У Нідерландах взагалі хочуть ввести грошову доплату тим працівникам, які добираються на роботу на велосипедах, щоб ще більше популяризувати цей рух та зменшити кількість машин на дорогах. У нас можливо теж чимало людей хотіли би так їздити на роботу, але через відсутність організованого велосипедного руху, окремих велодоріжок та смуг, це не тільки незручно, а ще й небезпечно. Тому в новому ДБН щодо вулиць і доріг ми ввели обов’язкове проектування велодоріжок і смуг на дорогах та прописали чіткі вимоги щодо їх влаштування та параметрів», — сказав він.

Згідно з новим ДБН, велосипедні доріжки та велосипедні смуги слід влаштовувати на територіях житлових і промислових районів, комунально-складських зон, на магістральних вулицях безперервного і регульованого руху, вулицях місцевого значення, селищних та сільських дорогах, що забезпечують під’їзд велосипедистів до житлових, громадських будинків, промислових підприємств, об’єктів масового відвідування, відкритих автостоянок і гаражів.

— Велосмуги повинні проектуватися лише для одностороннього руху, велодоріжки мають бути переважно односторонніми з обох боків вулиці.

— За наявності забудови з одного боку вулиці слід влаштовувати велодоріжку двостороннього руху на забудованій стороні.

— За наявності велоруху на вулицях з одностороннім рухом його слід передбачати в обох напрямках, у тому числі, з використанням зустрічної велосмуги.

У залежності від категорій вулиць і доріг визначаються відповідні форми організації велосипедного руху в населених пунктах:

За словами Парцхаладзе, такі зміни дозволять суттєво підвищити безпеку та комфорт, зокрема, велосипедистів на дорогах та сприятимуть активному розвитку велосипедного руху як альтернативи громадському транспорту.

Нагадаємо, що у новому ДБН також міститься норма щодо ширини смуг руху в містах і селах. Так, з метою впровадження європейських стандартів щодо безпеки на дорогах за новою нормою максимально можлива ширина всіх смуг руху становить 3,75 м, але їх можна і потрібно звужувати в залежності від призначення вулиць і інтенсивності машинопотоку — до 2,75-3,5 м. Реалізація цієї норми, у тому числі, сприятиме ефективному розвитку велосипедного руху за рахунок облаштування окремих смуг для них.

Оновлений ДБН вже опублікований і вступить в силу з 1 вересня 2018 року.

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні документи, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.

Довідково:

Велосипедна смуга – смуга, призначена для руху велосипедистів в межах проїзної частини вулиці та/або дороги, яка виділена за допомогою дорожньої розмітки або конструктивно.

Велосипедна доріжка – доріжка з покриттям поза межами проїзної частини вулиці та/або дороги, розташована окремо чи суміжно з тротуаром або пішохідною доріжкою, що призначена для руху на велосипедах, інвалідних колясках, немоторизованих засобах пересування і позначена дорожнім знаком та горизонтальною розміткою.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, zaHARE сказал:

заявили про будівництво

 

7 часов назад, zaHARE сказал:

будуть друкувати

 

7 часов назад, zaHARE сказал:

стартує масштабне

 

30 минут назад, zaHARE сказал:

стануть обов'язковими

 

самому не смішно ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, MANJAK11 сказал:

самому не смішно ?

Ноам Хомский: 10 способов управления массами

СПОСОБ №1

ОТВЛЕЧЕНИЕ ВНИМАНИЯ

Основным элементом управления обществом является отвлечение внимания людей от важных проблем и решений, принимаемых политическими и экономическими правящими кругами, посредством постоянного насыщения информационного пространства малозначительными сообщениями. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УКРАЇНСЬКИЙ ЕКО-ПРОЕКТ УВІЙШОВ У П'ЯТІРКУ КРАЩИХ СТАРТАПІВ СВІТУ

Спойлер
page-data1.png26 Червня 2018 page-data2.png22:16
47DC306C-2562-4545-A8FC-EEE8969D4C28_w10

Українська компанія Effa ввійшла до п’ятірки кращих стартапів світу в сфері клімату на конкурсі в Німеччині, де українці презентували одноразову зубну щітку, виготовлену з переробленого паперу та екологічно чистих матеріалів, які не наносять шкоди природі.

Про це повідомляє Голос.Америки.

"Ми дуже молоді, але вже зробили перші прототипи, отримали перші великі замовлення з Європи та розпочали процеси сертифікації і патентування", – говорить співзасновниця Effa Дар’я Василенко.

Розробники щіткок говорять, що Effa прості у використанні, дешеві та стильні. Вони насамперед стануть у нагоді тим, хто багато подорожує, не шкодячи природі. Щодня готелі та авіалінії викидають приблизно 6 тонн пластикових одноразових щіток, говориться на сайті конкурсу.

Нагадаємо, що Clim@ – це конкурс для інноваційних підприємств чи проектів у сфері стійкої енергетики або ресурсозбереження, які здатні змінити поточну практику та демонструють сильний позитивний вплив на клімат, йдеться на сайті конкурсу.

"Для нас це великий крок уперед і шанс представити Україну на GGF Forum вже завтра перед 300 глядачами, інвесторами та науковцями і привернути увагу до України від усього світу", - додала Дар'я.

Раніше "Прямий" повідомляв, що українські школярі-генії прибули з олімпіади в США та розповіли "Прямому", як здобували нагороди.

 
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, nickel сказано:

насыщения информационного пространства малозначительными сообщениями. 

наприклад такими 

https://tsn.ua/glamur/eks-sekretarka-piskuna-vzhe-prodaye-mayetok-kim-kardashyan-bo-vin-stav-zatisnim-dlya-ukrayinki-1177692.html?g=article&m=400657323

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...