Перейти до змісту

Роздільне сортування сміття


foxx77

Рекомендовані повідомлення

Куди краще звернутись щоб    Луцькспецкомунтранс   забрав свій ящик для збору пластику.
Вже другий раз спостерігаю як вони грузять все в одну машину, є зняте відео. На зауваження сказав - що "там переберуть".
Це ми тут всі стараємось, окремо сортуємо і тут приїжає гамно і валить все разом.
Мені не портібні обіцянки що більше так не буде, мені треба щоб просто забрали свій ящик. І ми поставимо від іншої фірми яка зацікавлена в переробці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Треба розуміти що вони так роблять скрізь, а не тільки в мене в дворі, поспостерігайте, вони грузять тоді коли ящик з пластиком повний.
Причина: або вони не сортують, або списують соляру, пишуть що їздили окремо по пластик, а самі зразу забирають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 5/28/2018 at 7:44 AM, foxx77 said:

Куди краще звернутись щоб    Луцькспецкомунтранс   забрав свій ящик для збору пластику.
Вже другий раз спостерігаю як вони грузять все в одну машину, є зняте відео. На зауваження сказав - що "там переберуть".
Це ми тут всі стараємось, окремо сортуємо і тут приїжає гамно і валить все разом.
Мені не портібні обіцянки що більше так не буде, мені треба щоб просто забрали свій ящик. І ми поставимо від іншої фірми яка зацікавлена в переробці.

Мав сьогодні таку саму "приємну" несподіванку зранку. Телефон був в іншій кімнаті. Але блін, ну вони і свині...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишуть, що й в Європі так само, посортоване сміття все в одну кучу :unsure:

 

Так може не варто безглуздою роботою займатись? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Harvester said:

Пишуть, що й в Європі так само, посортоване сміття все в одну кучу :unsure:

 

Так може не варто безглуздою роботою займатись? ;)

Хто таке тобі говорить - плюй зразу в очі. Лапшу вішають, скільки грошей тільки на інформ буклети потратили, людям кольорову макулатуру по домах розносили, а самі не можуть елементарно сортування налагодити. Українські заводі закуповують сотнями тисяч тон ПЕТ пляшку з Європи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонив. В СКТр сказав якийсь Сергій Іванович, що через 2 тижня відкриють сортувальний завод, і вже будуть окремо возити, а поки все разом.
Будемо слідкувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


https://1plus1.ua/ru/svit-navivorit/video/yak-yaponci-sortuyut-smittya
 

 

На рахунок Европи, в Германіі біля входа в Лідл є апарат по прийому пластикової тари, 1 бутилка - 0.5 евро, получаєш чек і йдеш в Лідл скуплятись. Так бутилок не знайдеш на вулиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, foxx77 said:

Звонив. В СКТр сказав якийсь Сергій Іванович, що через 2 тижня відкриють сортувальний завод, і вже будуть окремо возити, а поки все разом.
Будемо слідкувати.

Році так в 2012-2015 якийсь підприємець - переселенець з Луганщини хотів відкрити у нас сортувальний завод, але міська рада тоді ЗАБОРОНИЛА , бо ж АТП є! А теперь АТП не сортує бо "заводу нема"? Завтра ще чогось не буде...

 

Я так розумію, якщо завтра запускається завод, то ще вчора для нього має бути запас складеної десь сировини, а не на полігон вивозити таку цінну "вже відсортовану" сировину!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, foxx77 сказал:

Звонив. В СКТр сказав якийсь Сергій Іванович, що через 2 тижня відкриють сортувальний завод, і вже будуть окремо возити, а поки все разом.
Будемо слідкувати.

Треба було сказати, що він баран. Нахіба його везти на сортувальний завод, якщо воно вже і так відсортовано.

 

2 часа назад, itax сказал:

Році так в 2012-2015 якийсь підприємець - переселенець з Луганщини хотів відкрити у нас сортувальний завод, але міська рада тоді ЗАБОРОНИЛА , бо ж АТП є! А теперь АТП не сортує бо "заводу нема"? Завтра ще чогось не буде...

Сортувальна лінія в Брище функціонує вже пару років. Але, таке враження, що через неї проходить дуже малий відсоток сміття, бо більшість машин висипають на полігон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.05.2018 в 07:44, foxx77 сказал:

Куди краще звернутись щоб    Луцькспецкомунтранс   забрав свій ящик для збору пластику.
Вже другий раз спостерігаю як вони грузять все в одну машину, є зняте відео. На зауваження сказав - що "там переберуть".
Це ми тут всі стараємось, окремо сортуємо і тут приїжає гамно і валить все разом.
Мені не портібні обіцянки що більше так не буде, мені треба щоб просто забрали свій ящик. І ми поставимо від іншої фірми яка зацікавлена в переробці.

 

В моєму дворі ящик для сміття поставила фірма ВТОРМА і там просто так не вигрузиш зміття потрібно відкривати знизу замок і тоді можна забрати пластик. Сміття забирають окремо з контенерів та окремо пластик. Неодноразоаво бачив що машина забирає виключно сміття з загальних контейнерів але плати не чіпають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 5/29/2018 at 7:36 PM, sanbOK said:

 

В моєму дворі ящик для сміття поставила фірма ВТОРМА і там просто так не вигрузиш зміття потрібно відкривати знизу замок і тоді можна забрати пластик. Сміття забирають окремо з контенерів та окремо пластик. Неодноразоаво бачив що машина забирає виключно сміття з загальних контейнерів але плати не чіпають

мабуть треба подзвонити на вторму нехай і нам поставлять. А спецкомунтранс нехай іде лісом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні приїхала інша машина з палітрою на борту, і забрала тільки пластик. Ну побачим що далі буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.05.2018 at 14:40, foxx77 сказано:

Звонив. В СКТр сказав якийсь Сергій Іванович, що через 2 тижня відкриють сортувальний завод, і вже будуть окремо возити, а поки все разом.
Будемо слідкувати.

А тепер муніципали ходять по приватних будинках і роздають флаєрочки, що кожне обійстя до 19 червня повинне купити індивідуальний контейнер. А з 20-го вже можуть штрафувати при його відсутності. На моє питання: Як обов'язкове роздільне збирання сміття співвідноситься з одним контейнером тупо мичать. Задам це питання Недопаду при нагоді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Volyniaka сказал:

А тепер муніципали ходять по приватних будинках і роздають флаєрочки, що кожне обійстя до 19 червня повинне купити індивідуальний контейнер. А з 20-го вже можуть штрафувати при його відсутності. На моє питання: Як обов'язкове роздільне збирання сміття співвідноситься з одним контейнером тупо мичать. Задам це питання Недопаду при нагоді...

Може, як варіант, один контейнер вже давно мав бути. А до 20 червня треба купити ще один.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, volks сказано:

Може, як варіант, один контейнер вже давно мав бути. А до 20 червня треба купити ще один.

Тоді не один. Харчові відходи, тверді відходи, пластик, скло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Volyniaka сказано:

Тоді не один. Харчові відходи, тверді відходи, пластик, скло...

хоча б харчові відходи і все інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Volyniaka сказал:

Тоді не один. Харчові відходи, тверді відходи, пластик, скло...

Зараз мають зробити сортування на два контейнери - органіка та інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на Наливайка бачив, як працівники Луцькспецкомунтранс загружали все в одну машину і пластик і харчові і все інше барахло, що люди викидають. Напевно вони викидають бо це дозволяє контейнер бо він такий самий як і для сміття. В мене в дводі стоїть такий що сміттєвозом не підцепиш щоб вигрузити тому вони його поки що ігнорують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

"роздільне сортування" по-луцьки: з 5-ти баків лише один для сухого... І хто як думає, якого сміття більше? І куди будуть кидати сухе, коли той єдиний бак заповнений?

1494006863_.thumb.jpg.6283ab69f2748688a9f1594a5bfd0a68.jpg

це в дворі будинків Дубнівська,12 + Метельницького,2 (біля дитсадочка №6)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 а, як казав міколаяновіч - пі#уй, бо все йде в одне авто. То сраний цирк невідомо для кого.

Я питав в тих, хто в мене на районі завантажували сміття - нахіба ви все в одне прете? Вони попосміхались мені так мрійливо, попхали всі контейнери (крім пластику)  і поїхали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, fedot сказал:

як казав міколаяновіч - пі#уй, бо все йде в одне авто. То сраний цирк невідомо для кого

А логіка доволі проста.

Як би мав працювати роздільний збір? Вологі відходи везуть відразу на полігон, сухі - на сортування. Але це можливо лише за умови, що сортування населенням прямує до 100%. А оскільки наші балбєси не можуть навіть пластикову пляшку, яку воно принесло окремо, викинути в спеціальний контейнер, то доводиться і вологе, і сухе везти на сортування. І який сенс тоді гнати два сміттєвоза?

В свою чергу нарот, який бачить, що скидають все в одну машину, думає - "а нахіба я буду сортувати?"

Виходить зачароване коло.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Barugan сказал:

Бо потрібно почати з самого простого пластик, папір, скло окремо. 

А що складного відділити сухі відходи від вологих?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.08.2019 в 19:00, volks сказал:

А що складного відділити сухі відходи від вологих?

Нічого складного ;)

Тільки для цього треба час (на сортування), досвід (класифікувати сміття, мокре воно, чи сухе), та ресурси (не один смітник, а два).

Це означає додаткові систематичні витрати, котрі нікому не потрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Harvester сказал:

Це означає додаткові систематичні витрати, котрі нікому не потрібні.

Звозити би їх разок на Брище. То, можливо, би думка трохи змінилася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...