Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

.. і залетів туди на багажниковому крилі :)

і на бокових крилах ті шо на дверцях :lol:

Не тямите ви в колгоспному тюнінгу, та цей возик порве в тряпки любого. От йому б ще на лабаве скло надпис "Sparco" от тоді ціни йому не було б. Ну щоб хоча б так було :

post-4778-1231191938.jpg

post-4778-1231191958.jpeg

post-4778-1231191969.jpeg

post-4778-1231192018.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

А так паркуються стражі порядку, коли відвідують салон азартних розваг  :)

І подають іншим приклад.

post-2742-1233659395.jpg

post-2742-1233659403.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гг) малёха не в тему но якби побачв шо мене хтось фоткає чі мою машину ( машини покашо нету:) без мого дозволу) то було б там всім мама не горюй;) а якшо чесно то зараз нові штрафи такшо ми наверно цього довго вже не побачім:):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А так паркуються стражі порядку, коли відвідують салон азартних розваг :)

І подають іншим приклад.

Сдается мне этот "пилот" - участковый "балки". Нет не подумайте чего...Знакомый на мойке работает, вот он и рассказал

borius

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гг) малёха не в тему но якби побачв шо мене хтось фоткає чі мою машину ( машини покашо нету:) без мого дозволу) то було б там всім мама не горюй;) а якшо чесно то зараз нові штрафи такшо ми наверно цього довго вже не побачім:):)

я б на твою машину наклеил "Я МУДАК!", а ты бы стоял в стороне и ждал, пока я отойду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Обед smile.gif

Тю, сміття забирають з ранку, крім того смітники порожні а значить найближчим часом забирати нічого не будуть, чувак нікому не заважає ні заїхати ні виїхати, коротше нормально зупинився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обед smile.gif

Тю, сміття забирають з ранку, крім того смітники порожні а значить найближчим часом забирати нічого не будуть, чувак нікому не заважає ні заїхати ні виїхати, коротше нормально зупинився.

Поперек стало бы две машины;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обед smile.gif

Тю, сміття забирають з ранку, крім того смітники порожні а значить найближчим часом забирати нічого не будуть, чувак нікому не заважає ні заїхати ні виїхати, коротше нормально зупинився.

Того-то машинка там і стоїть, бо сміття вивезли, нема кому їхати тепер. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
всі серйозні пацани паркуються ТАК!

А в чому прикол? Сподобалась Бешка? Її вочевидь зажали два придурка :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
А в чому прикол? Сподобалась Бешка? Її вочевидь зажали два придурка :angry:

А я думаю що то бешка притиснулась до попередустоячої машини і ій зробили те ж саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ніхто не подумав, що може то вони разом приїхали трьох і щоб не займати багато місця так припаркувалися ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я як їжджу зі своїм знайомим і десь треба стати, а немає місця, так само його підпираю, пару см...

І щось більш ймовірно що її зажали, там реально дуже мало місця, треба крутитися хвилин 10 щоб так заїхати, і то напевно він на бровку заїжджав, якщо його не підперли раніше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

І знову у кадр порапляють працівники нашої міліції.

Фото : а шо б крім мене більш ніхто не став. :)

post-3402-1237214265.jpg

Тільки не треба реплік, " а може це інші не правильно стали", бо я саме сидів у своєму авто( білий мінівен), потім приїхала дев'ятка, а вже потім міліціянти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову у кадр порапляють працівники нашої міліції.

Фото : а шо б крім мене більш ніхто не став. :)

post-3402-1237214265.jpg

Тільки не треба реплік, " а може це інші не правильно стали", бо я саме сидів у своєму авто( білий мінівен), потім приїхала дев'ятка, а вже потім міліціянти.

а ти хотів щоб мэнти влізли (втиснулись) між твоєю машиною і ще якоюсь, і виходячи з машини (відкриваючи двері) поцарапали тобі фарбу/поставили вмятину :D (як кілька разів було в мене та моїх друзів біля "Вопака" .... не з дайцами правда але все ж).........тоді напевно було б прикольніше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
ось пару днів назад одну дівчину підловив

post-4365-1238417446.jpg

Його номерні знаки дозволяють так паркуватись )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його номерні знаки дозволяють так паркуватись )

До речі, про іменні номерні знаки. Мінімальна дозволена кількість символів на таких знаках -- 3 (три), а номерні знаки з двома символами (такі як наші луцькі AC, X5, SQ) простим смертним не видаються і "рішаються" особисто на рівні міністерства, і такий номерний знак -- це всеодно що попередження для ДАІшника "не влізай, уб'є"

Ось цитата з правил оформлення таких знаків:

"На знаках дозволяється використовувати літери кирилиці та латинської абетки. Букв повинно бути мінімум три, а цифр не більш ніж дві. Разом — не менше трьох і не більше восьми. На таких номерах може бути малюнок. Літери знака не мають збігатися з літеросполукою, що визначає територіальну приналежність автомобіля. Ціна іменного номера коливається від 500 грн — три символи — до 1,5 тис. грн — іменний напис і графічний елемент. Використання індивідуальних знаків без оформлення в ДАІ заборонено."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літери знака не мають збігатися з літеросполукою, що визначає територіальну приналежність автомобіля.
Але всі знають, що є в нас номерний знак АС, отже всетаки може збігатися, головне бажання і можливості :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його номерні знаки дозволяють так паркуватись )

До речі, про іменні номерні знаки. Мінімальна дозволена кількість символів на таких знаках -- 3 (три), а номерні знаки з двома символами (такі як наші луцькі AC, X5, SQ) простим смертним не видаються і "рішаються" особисто на рівні міністерства, і такий номерний знак -- це всеодно що попередження для ДАІшника "не влізай, уб'є"

Ось цитата з правил оформлення таких знаків:

"На знаках дозволяється використовувати літери кирилиці та латинської абетки. Букв повинно бути мінімум три, а цифр не більш ніж дві. Разом — не менше трьох і не більше восьми. На таких номерах може бути малюнок. Літери знака не мають збігатися з літеросполукою, що визначає територіальну приналежність автомобіля. Ціна іменного номера коливається від 500 грн — три символи — до 1,5 тис. грн — іменний напис і графічний елемент. Використання індивідуальних знаків без оформлення в ДАІ заборонено."

АС, а до трех "добили" пробелом ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...