Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

лично меня бесят варианты, подобные встреченному лично возле отделения Привата :

post-32-1224626661.jpg

надо, наверное, очень спешить чтобы "микрой" занять место, где могли бы два "мерса" припарковаться :0044: либо права были найдены в упаковке с парфюмом..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

либо права были найдены в упаковке с парфюмом..

Ой ти б побачив як вона їздить... Я з тої машини втікав як з газенвагена. :0044:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, не варто в топіку цьому переживати за прайвесі "паркующихся идиотов", і замальовувати їх номери. Країна повинна знати своїх героїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чого до дівчинки пристали? вона хоч на парковці стала. он на волі біля роуз-кафе якесь бидло може кинути свій чемоданіщє на тротуарі - таких фоткайте <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надо, наверное, очень спешить чтобы "микрой" занять место, где могли бы два "мерса" припарковаться <_< либо права были найдены в упаковке с парфюмом..

а ты видел что это именно водитель этого агрегата так припарковался? может до этого машины стояли по другому. и криво поставили уже не микру, а те что по бокам?

хотя :) многие люди, до первой застрявшей монтировки в лобовом стекле, свято верят в свою правоту :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і я такий варіант прокрутила, що можливо ці дві автівки так подальше припаркувалися.

Зі мною дуже часто таке трапляеться . Після роботи заїзжаю в Там Там і деколи немає де припаркуватись і паркуюсь між двох машин де є місце, і коли я вихожу з Там Таму то машин по бокам уже немае, а моя стоїть припаркована чорті як , і получаеться що я не вмію паркуватися . <_<  А я лише припаркувалась так як було місце.

Так що в такій ситуації є дві сторони медалі

Імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня приехал к Пакко (за приборзаводом), и там на паркинге вот так красиво стоял Ланос, смотрю горят габариты, думал он на минутку стал, по этому не обращая внимания пошел в магазин, а когда вернулся через минут 30, он все еще вот так стоял (ограничительная полоса разметки была прям между колес):

post-498-1225380566.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня приехал к Пакко (за приборзаводом), и там на паркинге вот так красиво стоял Ланос, смотрю горят габариты, думал он на минутку стал, по этому не обращая внимания пошел в магазин, а когда вернулся через минут 30, он все еще вот так стоял (ограничительная полоса разметки была прям между колес):

post-498-1225380566.jpg

Может водитель - дядька очень жирный боялся что не влезит в авто, бус мешать будет )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Варшавка это отдельная песня. Бабло косят, а дорогу сделать не могут :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

І я свої 5 копійок

Стоянка біля "Там-Тама"(на пішохідній доріжці)

post-4778-1226683897.jpg

Теж місце через 10 хвилин

post-4778-1226684007.jpgpost-4778-1226684036.jpg

Стоянка біля "Просто маркет"

post-4778-1226684242.jpg

Ну і біля "Фуршета"

post-4778-1226684365.jpg

Пи.Си. Номера не затирав свідомо, може хтось себе впізнає ;) (гордитись буде :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і біля "Фуршета"

post-4778-1226684365.jpg

Пи.Си. Номера не затирав свідомо, може хтось себе впізнає :P (гордитись буде :rolleyes: )

Прикольно :) У меня номер отличается на одну среднюю цифру:) 5465

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Британії в деяких містах є приватні фірми, які мають дозвіл на встановлення блокіраторів і зняття штрафів (ясно, що діляться з відповідною службою). І їм пофіг чи там BMW 7 Series чи ні.

В нас тільки біля одного з базарів можна за місяць стільки роздати штрафів, що при правильному спрямуванні цих грошей проблеми поганих доріг в Луцьку існувати не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, в нас в місті той дозвіл 100% отримала б фірма "Скорпіон", після чого вельмишановний пан ТВВ став би жити ще краще, а от дороги які є, такими і лишилися б ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, прежде чем вешать блокираторы, нужно организовать парковочные места возле того-же базара :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ пересадити в нас завжди встигнуть, а я думаю що спочатку потрібно депутатів пересадити, при чому всіх, і на термін подовше :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...