Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

On 26.10.2017 at 12:25, voldf сказано:

 

Спойлер

IMG_20171026_094036078_HDR.thumb.jpg.9e8d790e323dae6a15bb829f115d72cc.jpg

 

... а у "нас в Литве" все так паркуют ...

 

:) а в наступному пості volks-у навпаки - він би "литовця" похвалив, а всіх остальних присоромив би, бо "литовець" став так, щоб не займати пів-смуги, щоб не заважати тим, котрі їдуть дорогою, а всі остальні "дупи повисували на дорогу ;)

Так що всім не вгодиш :)

 

 

23 годин тому, volks сказано:

Цікаво, тільки мені здається, що в цих місцях передбачена паралельна парковка, щоб не перекривати півполоси, а не під кутом, а тим більше не перпендикулярно тротуару.

стосовно першої фото (бо на другому знака не видно) - так, як табличок 7.6.1-7.6.5 під знаком "Р" немає, то спосіб постановки авта йде на розсуд водія, і обмежується лише пунктом ПДР 15.5

Цитувати

15.5 Ставити транспортні засоби під кутом до краю проїзної частини дозволяється в місцях, де це не буде перешкоджати руху інших транспортних засобів.

а поняття "перешкоджає" таке неконкретне... Якщо я зовсім перекрив проїзд, це зрозуміло, перешкодив, а якщо мене можа об'їхати, незначно вильнувши, це перешкода? Ото ж то

 

Тому, на мою думку, тут питання не порушення ПДР, а культури і взаємоповаги. А в цьому випадку все дуже неконкретне і відносне. Напр, от ти приїхав би на ті місця, що ти нафоткав, і став би не так, як всі, не під кутом, а так, як пишеш ти - паралельно тротуару, - щвиденько знайшлися б такі, котрі б віднеслись до цього як пост вище твого.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, jack74 сказал:

Тому, на мою думку, тут питання не порушення ПДР, а культури і взаємоповаги

Я й не писав, що там порушення ПДР. Але, наприклад, за там тамом по ширині розмітки видно, що паркуватися потрібно паралельно. Чомусь з іншого боку дороги ніхто не паркує під кутом. А там унікали

 умудряються перпендикулярно парканутись.

34 минуты назад, jack74 сказал:

а поняття "перешкоджає" таке неконкретне... Якщо я зовсім перекрив проїзд, це зрозуміло, перешкодив, а якщо мене можа об'їхати, незначно вильнувши, це перешкода?

Велком на місце другої фотки і подивитись як громадський транспорт змушений від зупинки маневрує. Там видно перешкода це чи ні.

 

34 минуты назад, jack74 сказал:

А в цьому випадку все дуже неконкретне і відносне. Напр, от ти приїхав би на ті місця, що ти нафоткав, і став би не так, як всі, не під кутом, а так, як пишеш ти - паралельно тротуару

Так і стаю, а не як олені. Дякуючи таким паркунам в нас затори біля Варшавки і старого, бо стають під кутом. А також біля Буратіно, на Левчанівської та інших місцях, де вже навіть розмітку намалювали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

Так і стаю, а не як олені.

:) то то ТИ - "литовець" з попередньої фотки?! 

;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, volks сказал:

Але, наприклад, за там тамом по ширині розмітки видно, що паркуватися потрібно паралельно.

Шта?

8 минут назад, volks сказал:

 

Чомусь з іншого боку дороги ніхто не паркує під кутом. 

А там є кишеня для паркування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, nickel сказал:

А там є кишеня для паркування?

Так

 

6 минут назад, nickel сказал:

Шта?

Ширина парковочного місця

 

14 минут назад, jack74 сказал:

:) то то ТИ - "литовець" з попередньої фотки?! 

;)

А ти схоже один з "тих", хто на моєму фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

Так

Де?

20171101_133800.jpg

1 минуту назад, volks сказал:

Ширина парковочного місця

Шта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, nickel сказал:

Де?

20171101_133800.jpg

Шта?

Справа і зліва розмічені однакові місця. Але зліва паркуються нормально, а справа як олені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

Справа і зліва розмічені однакові місця. Але зліва паркуються нормально, а справа як олені.

Так ти покажеш де зліва кишені чи ні?

Ті олені, залишають тобі місце для паркування, бо паркуючись під кутом влізе більше автівок. Ще ні разу не чув про пробки за там-тамом, бо хтось запаркувався під кутом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, nickel сказал:

Так ти покажеш де зліва кишені чи ні?

Ті олені, залишають тобі місце для паркування, бо паркуючись під кутом влізе більше автівок. Ще ні разу не чув про пробки за там-тамом, бо хтось запаркувався під кутом.

Я про пробку не писав. А по твоєму виходить, що олені ті, паркує по правильному, по розмітці, бо ж вони займають більше місця. Класна логіка.

 

41 минуту назад, nickel сказал:

Так ти покажеш де зліва кишені чи ні?

Там де машини припарковані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Я про пробку не писав. А по твоєму виходить, що олені ті, паркує по правильному, по розмітці, бо ж вони займають більше місця. Класна логіка.

 

Там де машини припарковані.

Ти вже визначся нарешті: тобі до красівих чи до розумних. Виходить мудак не литовець, а а решта паркувальників на твоєму попередньому фото? А якщо все таки мудак литовець, то всі біля там-тама - ні. То хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, nickel сказал:

Ти вже визначся нарешті: тобі до красівих чи до розумних. Виходить мудак не литовець, а а решта паркувальників на твоєму попередньому фото? А якщо все таки мудак литовець, то всі біля там-тама - ні. То хто?

Я не знаю, де це сфотографовано. Якщо там така ж парковка як за там тамом, то якраз інші мудаки, а не литовець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

Я не знаю, де це сфотографовано. Якщо там така ж парковка як за там тамом, то якраз інші мудаки, а не литовець.

Сорян. Тільки зараз додивився, що то не ти литовця постив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

20171110202807.jpg

 

Службовий автомобіль Андрія Садового Toyota Avensis сьогодні близько 13:00 помітили припаркованим на місці для людей з інвалідністю на площі Катедральній. Про це повідомили ZAXID.NET очевидці.

Те, що автомобіль припаркований на місці для людей з інвалідністю, свідчить відповідна розмітка, яку видно з-під авто. Таке паркування є порушенням правил дорожнього руху.

За словами речниці міського голови Христини Процак, вирішується питання про покарання водія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже кожен день.Батьки з колясками мусять виїзжати на дорогу, щоб об"їхати бикоту.Патруль там їздить по 20 раз на день, але їм пох.Перші кілька годин від створення зупинялись, щось там розповідали.Європейська нація, хулє.

IMG_20171118_151000.thumb.jpg.54ef0182ac245d1158a6ebf3878b3513.jpg

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Olya21 сказано:

Сьогодні в дворі навпроти "Слона"

20171118_131821.jpg

20171118_132226.jpg

Він цього тижня вже не перший раз так паркується.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це взагалі без коментарів. На всій підземній парковці максимум було 30 машин

20171116_175524.thumb.jpg.5a1cbe4296b91303a6d8d56bedd87d36.jpg

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Amor сказано:

Це взагалі без коментарів. На всій підземній парковці максимум було 30 машин

20171116_175524.thumb.jpg.5a1cbe4296b91303a6d8d56bedd87d36.jpg

інвалід

діагноз -  вивих головного мозку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Amor сказано:

Це взагалі без коментарів. На всій підземній парковці максимум було 30 машин

20171116_175524.thumb.jpg.5a1cbe4296b91303a6d8d56bedd87d36.jpg

ну що ж тут не понятно - інфалід зупинився, просто на машині відстутній відповідний знак )

Змінено користувачем madkot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А тим часом на Сенаторки Левчанівської борються з паркунами-мудаками.

20171211_115718.thumb.jpg.d53fb7227408118d5ea725599e66a018.jpg

 

ПиСи: Ще б нормальні матеріали використовували, а то ті сірі парканчики і зупинки через рік такі ржаві, як то їм років 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а дармааааа вони то зара затіяли... Весною вже те потрібно було б робити. А зара - там дах не має ринви, і звідти сніг і лід добре гепає на дах - хай би собі ставили під знак, а потім чухали б там, де не чухалось

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...