Перейти до змісту

Recommended Posts

...

Мужик з цього під'їзду всіх кошмарить. Бо дійсно поробили і дороги і тротуари, а нести з дороги буде дальше на два метри, так нє, розіб'єм бордюри, бо руки не казьонні.

Поширити це повідомлення

В 7/28/2017 в 17:14, nickel сказал:

Мужик з цього під'їзду всіх кошмарить. Бо дійсно поробили і дороги і тротуари, а нести з дороги буде дальше на два метри, так нє, розіб'єм бордюри, бо руки не казьонні.

Розіб'є бордюри - розіб'ють щось йому. "Зуб за зуб" ^_^

Поширити це повідомлення

3 часа назад, Віталій СК сказал:

Не обов'язково київляни. Може бути місцеве бидлоття. Просто авто в лізингу з київського салону.

Прийняв за чужинця бо бачив його там перший і, надіюсь, останній раз.

Поширити це повідомлення

12 минут назад, Vlodik сказал:

???????

1всім настільки хватає місця, що вони так стоять (фантастика)

2ті що стояли перпендикулярно вже розьїхались, бо вони раніше приїзджають, відповідно займають парковочні місця і раніше віддьїзджають (найбільш вірогідно)

Поширити це повідомлення

13 часов назад, MANJAK11 сказал:

1всім настільки хватає місця, що вони так стоять (фантастика)

2ті що стояли перпендикулярно вже розьїхались, бо вони раніше приїзджають, відповідно займають парковочні місця і раніше віддьїзджають (найбільш вірогідно)

Там дуже багато місця, я іноді там паркуюсь. То нікого окрім мене на "намальованій парковці" не бачив

Хоча мені здається що там зручніше припаркуватись

Поширити це повідомлення

На номера не звертайте увагу.

Варшавка, біля "Мадоту". Саме там, де затруднений рух. Якраз на фото видно, як впритик роз'їжджаються автівки...

IMG_2017-09-14_160753.jpg

Поширити це повідомлення

1 час назад, Юріч сказал:

На номера не звертайте увагу.

Варшавка, біля "Мадоту". Саме там, де затруднений рух. Якраз на фото видно, як впритик роз'їжджаються автівки...

якби я фоткав й викладав ВСІХ під*расів, хто так паркуєтся біля Варшавки, один я б збільшив би цю тему раз в десять, ібо щодня наблюдаю таких по декілька штук, щодня, без виключення

Поширити це повідомлення

46 хвилин тому, yu2007 сказано:

не існує ****расів, а є люди з нетрадиційною сексуальною орієнтацією (правда ж, Джеку? ;) )

Я щось пропустив? Джек має якесь відношення до цієї касти людей?:ohmy:

Поширити це повідомлення

14 минут назад, MANJAK11 сказал:

якби я фоткав й викладав ВСІХ під*расів, хто так паркуєтся біля Варшавки, один я б збільшив би цю тему раз в десять, ібо щодня наблюдаю таких по декілька штук, щодня, без виключення

Тобто, ти хочеш сказати, що не варто було це викладати? Розумієш, я на Варшавці не кожен день (на відміну від тебе, понеділок опустим), також по місту не ганяюсь з метою сфоткати мало-мальське порушення паркування. І цю тему, якщо ти помітив, в мене немає цілі збільшити в 10 раз любими методами. Я просто йшов повз, побачив дивну (м'яко кажучи) на мій погляд картину і вирішив тут запостити. Це кримінально чи не по темі?

Поширити це повідомлення

10 минут назад, Юріч сказал:

Тобто, ти хочеш сказати, що не варто було це викладати? Розумієш, я на Варшавці не кожен день (на відміну від тебе, понеділок опустим), також по місту не ганяюсь з метою сфоткати мало-мальське порушення паркування. І цю тему, якщо ти помітив, в мене немає цілі збільшити в 10 раз любими методами. Я просто йшов повз, побачив дивну (м'яко кажучи) на мій погляд картину і вирішив тут запостити. Це кримінально чи не по темі?

та ні, я нічого не маю проти :) просто констатував факт ))

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз