Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Віталій СК сказал:

Не обов'язково київляни. Може бути місцеве бидлоття. Просто авто в лізингу з київського салону.

Прийняв за чужинця бо бачив його там перший і, надіюсь, останній раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне "припаркувалось". Спочатку думав що він так, на 5 хвилин і поїде дальше, але ні

20170803_231536.thumb.jpg.6d2f1e5bd2447e34cc33db1a066058d9.jpg20170803_231947.thumb.jpg.296174e32cf23d09e6e4f890453acd8a.jpg
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Саме тут, де є дерево треба вилазити на бровку. З коляскою нормально не пройти.

 

DSC_1486.thumb.JPG.08f0db7e960e1e33d6b16d3f64af40a9.JPG

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Vlodik сказал:

???????

Цирк поїхав, а клоуни лишилися. Шо ж тут не ясно? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Vlodik сказал:

???????

1всім настільки хватає місця, що вони так стоять (фантастика)

2ті що стояли перпендикулярно вже розьїхались, бо вони раніше приїзджають, відповідно займають парковочні місця і раніше віддьїзджають (найбільш вірогідно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, MANJAK11 сказал:

1всім настільки хватає місця, що вони так стоять (фантастика)

2ті що стояли перпендикулярно вже розьїхались, бо вони раніше приїзджають, відповідно займають парковочні місця і раніше віддьїзджають (найбільш вірогідно)

 

Там дуже багато місця, я іноді там паркуюсь. То нікого окрім мене на "намальованій парковці" не бачив

Хоча мені здається що там зручніше припаркуватись

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Таким би інвалідам ще наклейку на лобове відповідної групи (мо воно сліпе) то не було б до чого домахатись, а так...

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На номера не звертайте увагу.

Варшавка, біля "Мадоту". Саме там, де затруднений рух. Якраз на фото видно, як впритик роз'їжджаються автівки...

 

 

IMG_2017-09-14_160753.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

На номера не звертайте увагу.

Варшавка, біля "Мадоту". Саме там, де затруднений рух. Якраз на фото видно, як впритик роз'їжджаються автівки...

якби я фоткав й викладав ВСІХ під*расів, хто так паркуєтся біля Варшавки, один я б збільшив би цю тему раз в десять, ібо щодня наблюдаю таких по декілька штук, щодня, без виключення

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, yu2007 сказано:

не існує ****расів, а є люди з нетрадиційною сексуальною орієнтацією (правда ж, Джеку? ;) )

Я щось пропустив? Джек має якесь відношення до цієї касти людей?:ohmy:

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, MANJAK11 сказал:

якби я фоткав й викладав ВСІХ під*расів, хто так паркуєтся біля Варшавки, один я б збільшив би цю тему раз в десять, ібо щодня наблюдаю таких по декілька штук, щодня, без виключення

 

Тобто, ти хочеш сказати, що не варто було це викладати? Розумієш, я на Варшавці не кожен день (на відміну від тебе, понеділок опустим), також по місту не ганяюсь з метою сфоткати мало-мальське порушення паркування. І цю тему, якщо ти помітив, в мене немає цілі збільшити в 10 раз любими методами. Я просто йшов повз, побачив дивну (м'яко кажучи) на мій погляд картину і вирішив тут запостити. Це кримінально чи не по темі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Юріч сказал:

 

Тобто, ти хочеш сказати, що не варто було це викладати? Розумієш, я на Варшавці не кожен день (на відміну від тебе, понеділок опустим), також по місту не ганяюсь з метою сфоткати мало-мальське порушення паркування. І цю тему, якщо ти помітив, в мене немає цілі збільшити в 10 раз любими методами. Я просто йшов повз, побачив дивну (м'яко кажучи) на мій погляд картину і вирішив тут запостити. Це кримінально чи не по темі?

та ні, я нічого не маю проти :) просто констатував факт ))

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, Віталій СК said:

Я щось пропустив? Джек має якесь відношення до цієї касти людей?:ohmy:

 

Боронь Боже.

Просто колись виступав в ролі "гонящєго"

а тепер з тими бляхами став "гонімим".

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, yu2007 сказал:

 

Боронь Боже.

Просто колись виступав в ролі "гонящєго"

а тепер з тими бляхами став "гонімим".

 

Точно)). Тільки що перечитав перші дві сторінки тієї теми. Там була теза, що поки геї сидять собі тихо, права не качають, вони нікому не заважають. Як тільки проводять паради і пропаганду - під@р@си).

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Юріч сказал:

 

Точно)). Тільки що перечитав перші дві сторінки тієї теми. Там була теза, що поки геї сидять собі тихо, права не качають, вони нікому не заважають. Як тільки проводять паради і пропаганду - під@р@си).

Це ти так на бляхарів намікаєш?

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Це ти так на бляхарів намікаєш?

 

Я не натякаю, то я аналогію yu2007 озвучив).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.09.2017 at 21:03, Saddy сказано:

таке враження, що біля оновленого Променя водії сприймають розмітку 1.17 Розмітка 1.17 не як ознаку зупинки маршрутних транспортних засобів і таксі, а як малюнок, щоб по ньому паркуватися ялинкою - вже залазять прямо на зупинку.

при чому це постійно

59b972d3b3230__2017_09.11_190900.thumb.jpg.a779b2ec1eb134ad204f165d871c0ef0.jpg

 

 Чекав я такий комент)) ой і чекав, була в мене ситуація,був я біля того нестандартного Променя по роботі, одна пародія(жінка) зупинилася,ну і  я їй просто:"Тут ставати не можна",вона:"Тож розмітка  де і як ставати,шо хочь":blink: чуть-лі іди в сраку))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...