Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Так, але все таки він не вміє паркуватись! бо курва на лехусі, був би на копійці то знав би шо колеса поспускають або інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, neznakomec сказал:

стояв там довго, тому бачив хто і як туди заїжджав, цей мудак відразу так парканувся.

так треба було підійти і зробити зауваження. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Якщо керуватись буквою закону то він жодного ПДР не порушив.

 Канєша! всі по ходу не порушують,особливо на стоянках,бо воно не розуміє "по людськи",усе базується в першу чергу на людскій адекватності і ніякі полосочки які "хтось"намалював то не ПДР то елементарні правила стоянки для людей,а дибіли вони такі зараза.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото довбой.б майже уся стоянка вільна,а воно стало...це восьма вечора,стоянка глобуса вся пуста.

IMG_2135.JPG

IMG_2133.JPG

 

IMG_2127.JPG

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, yura-patriot сказал:

Ото довбой.б майже уся стоянка вільна, а воно стало...

 

 

 

От чесно, я не розумію таких людей. Воно або больне, або йому дійсно пох на своє авто (я вже не говорю про людей). То ж буде якесь їхати та зачепить випадково (або невипадково) та й далі поїде... Якщо я був би автохамом, то я б хоча задля збереження автівки так не ставив би, хрєн же ж потім крайнього знайдеш...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Юріч сказано:

 

От чесно, я не розумію таких людей. Воно або больне, або йому дійсно пох на своє авто (я вже не говорю про людей). То ж буде якесь їхати та зачепить випадково (або невипадково) та й далі поїде... Якщо я був би автохамом, то я б хоча задля збереження автівки так не ставив би, хрєн же ж потім крайнього знайдеш...

в таких "автогероїв зазвичай повне каско", максимум після пошкодження переїде трохи далі, щоб страховики пальцем не показували і всі проблеми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, steelk сказал:

в таких "автогероїв зазвичай повне каско", максимум після пошкодження переїде трохи далі, щоб страховики пальцем не показували і всі проблеми

 

 Ну і що, що повне каско? По перше, це лишній гємор і трата часу. По друге, якщо хтось, наприклад, крило заднє примне чи фарбу поцарапає, то дадуть нову машину? Ні. Дадуть гроші на ремонт і покраску. Хочеться тобі їздити на шпакльованій і фарбованій машині?  А при подальшому продажі авто, потенційні покупці вкажуть на цей недолік і це вплине на ціну. І які б там "круті автогерої" не були, повір мені, вони, якраз, вміють рахувати свої гроші.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рукаліцо. стати на ВИЇЗДІ з парковки, при масі вільних місць на ній. ага, і номер прибалт ну ні причому просто. міф підтверджено - в більшості вони всі просто хитрожопі уєб#ни...

 

IMG_20170704_1216232f5a8.jpg

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, b0rg сказал:

рукаліцо. стати на ВИЇЗДІ з парковки, при масі вільних місць на ній. ага, і номер прибалт ну ні причому просто. міф підтверджено - в більшості вони всі просто хитрожопі уєб#ни...

А от цікаво, якщо йому відбити дзеркало і вибити скло, як він доведе в правохоронців, що то його власність?

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, b0rg сказано:

рукаліцо. стати на ВИЇЗДІ з парковки, при масі вільних місць на ній. ага, і номер прибалт ну ні причому просто. міф підтверджено - в більшості вони всі просто хитрожопі уєб#ни...

 

Показати прихований контент  

IMG_20170704_1216232f5a8.jpg

Hide  

Бачив там і на наших припарковані авто, можливо під край асфальту.

П.С. ...андон є ..андон, за яку машину не сяде

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив я всяке у підземній парковці порт-сіті, стають мудакі і раком і якось боком і біля дверей де люди ходять, ну а це певно перше місце по конченізму, стало майже посередині проїзду,стояв довго бо я десь годину там був,а воно так і стояло.

IMG_2195.JPG

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.07.2017 at 23:40, yura-patriot сказано:

Ото довбой.б майже уся стоянка вільна,а воно стало...це восьма вечора,стоянка глобуса вся пуста

 

З одної сторони на виїзді паркуються тіньовики, а з іншої кавомани, буває що і ті і ті разом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Dim@ сказано:

Школа, що в нас евакуатор або блокіратори не працюють, а то і йому можна було б оригінальну записку залишити.

 

Копи йому штраф за неправильну парковку виписали, і за те, що був бурий, то ще й на дрібне хуліганство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, rl72 сказано:

 

Копи йому штраф за неправильну парковку виписали, і за те, що був бурий, то ще й на дрібне хуліганство

Таким побоку той штраф, на лице відвертий стьоб із безпомічності нинішньої ПП. Через пару днів-тижнів знову коника викине

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мужик з цього під'їзду всіх кошмарить. Бо дійсно поробили і дороги і тротуари, а нести з дороги буде дальше на два метри, так нє, розіб'єм бордюри, бо руки не казьонні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 7/28/2017 в 17:14, nickel сказал:

Мужик з цього під'їзду всіх кошмарить. Бо дійсно поробили і дороги і тротуари, а нести з дороги буде дальше на два метри, так нє, розіб'єм бордюри, бо руки не казьонні.

 

Розіб'є бордюри - розіб'ють щось йому. "Зуб за зуб" ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не обов'язково київляни. Може бути місцеве бидлоття. Просто авто в лізингу з київського салону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...