Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, foma144 сказано:

Я про парки не писав, читай те уважно. Де тут парк:

 

14 годин тому, foma144 сказано:

Наприклад, Соборності - викинути ті кущі (зі сторони 33-го) і там можна пару сотень поставити, з іншої сторони аналогічно.

 

Ці кущі?  

33 проспект Соборності – Карти Google.png

Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійчно, такі карманчики як на Волі, що на Чехова, навпроти першої поліклініки (біля магазину Забіяки), можна поробити більше по місту. 

В старих багатоповерхівках вистачає місця і для майданчиків, і для парковок. Тільки от самих парковок на тих закинутих місцях чомусь не роблять. І діти там не граються. 

На кільці Львівська-Володимирська, на території воєнчастини краще зробити "старий базар" (перенести), парковка там нафіг нікому не потрібна, там приватний сектор кругом, всі мають місця, де ставити свої машини.

Якщо робити багаторівневі парковки, то в спальних районах, а не в чорта на кулічках. Тобто живу я, наприклад, на 33-му, а парковку побудували на КРЗ - нафіг нада. До парковки має бути до 5-7 хвилин ходу (пішки).

На Соборності не можна нічого вирубати, ні кущів, ні дерев, ні траву викошувати. Там багато людей живе, щільний трафік, і так нема чим дихати. Тай гарний так проспект, з зеленими насадженнями...

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Юріч сказал:

На кільці Львівська-Володимирська, на території воєнчастини краще зробити "старий базар" (перенести), парковка там нафіг нікому не потрібна, там приватний сектор кругом, всі мають місця, де ставити свої машини.

Зараз цей район активно розбудовується. Плюс банки, суди, генделики на Червоного Хреста, магазин "Комфорт" на кільці, таксисти біля "Дуету" і навпроти Пакко. Зараз всі ці машини ставляться на тротуарах, вузеньких вуличках чи на поворотах. Звичайно, я не говорю, що парковку треба забабахати на всю площу воєнної частини, але вона там зовсім не завадить. Старий Ринок теж можна було б туди перенести - місця вистачить. Тоді парковка там була би ще більше в тему.

 

2 часа назад, Dim@ сказал:

На скільки авто? І що там ще є крім парковки?

Яка різниця на скільки авто? Ти казав, що взагалі не роблять парковок. Я ж тобі навів приклад зворотнього. До того ж, наскільки я знаю, поки що місця вистачає всім мешканцям того будинку.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Savage , якщо б туди перенесли старий ринок, то зрозуміло, що парковка там по замовчуванню має бути, і не маленька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про пішоходів на проспекті Волі зовсім забули? Якщо виділити більше місця під парковки - проспект перестане бути проспектом, оскільки саме поняття розуміє під собою наявність широких пішохідних зон. Я б не сказав що частина проспекту Волі після Шопена перевантажена припаркованим автотранспортом - там місця вдосталь і в дворах, і густота населення не зашкалює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Vadimm сказано:

А про пішоходів на проспекті Волі зовсім забули?

там, де зроблене фото - саме те. Між лініями електроопор якраз кармани для парковок. І НІХТО НІКОМУ не заважає.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Dim@ сказано:

Тільки кармани треба нормальні робити, а не такі як на перемоги перед варшавським мостом. Машини перекривають полосу і гром. Транспорт вирулює із зупинки в ліву полосу.

 Бо млять стають дибіли раком, ти їм зроби ширший карман то буде ставити в другий ряд і говорити, що на хвилинку. Кароч ставати треба нормально і фсьо, а як місця не вистачає ну то звиняйте життя таке, але всеодно не ставити щоб срака на пів полоси терчала.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Dim@ сказано:

Ну так треба також визначати знаками правильну постановку авто. В даному випадку паралельно паркану, а не під кутом.

 Да ну тож так,але он і біля варшавки є знаки і всеодно стають інколи раком придуркі,ну то таке,спишемо на людську тупість,але так є і буде,зараза на жаль(.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

головне паркомат не забути поставити

 Угу, при цьому нічого не зробити,а нє,забув,жовтою фарбою полосу намалювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yura-patriot сказано:

 Угу, при цьому нічого не зробити,а нє,забув,жовтою фарбою полосу намалювати.

і бажаючих припаркуватися стає в рази менше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zevs_Isver сказано:

і бажаючих припаркуватися стає в рази менше

 Ага селян,нікому не в образу,але все одно всі парковки забиті як там не крути,я останнім часом(да чого останнім)завжди я тупо їду на стоянку Юванта,ну пля 6 грн.година і всьо удобно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yura-patriot сказал:

але всеодно не ставити щоб срака на пів полоси терчала.

типу так?

jAS51zWa10Y.thumb.jpg.a949dab77416fe6ea127ffb854653b3f.jpg

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zevs_Isver said:

головне паркомат не забути поставити

В тебе є авто?

 

19 minutes ago, Saddy said:

типу так?

Тролейбус - не трамвай, об'їде)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

В тебе є авто?

2,

тут без авто нікуди

(ну не так все страшно але великі відстані на авто зручніше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Zevs_Isver said:

2,

тут без авто нікуди

(ну не так все страшно але великі відстані на авто зручніше)

 

Алєгарх?)

От через таких як ти, з двома авто, і немає місця іншим де своє одненьке запаркувати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

Алєгарх?)

От через таких як ти, з двома авто, і немає місця іншим де своє одненьке запаркувати))

як казав найперший "бєндеровєц" Остап Бєндєр  - машина то засіб пересування

 

якщо живеш за містом - для зручності треба мати по 1 авто на кожного дорослого члена сімї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Saddy сказано:

типу так?

jAS51zWa10Y.thumb.jpg.a949dab77416fe6ea127ffb854653b3f.jpg

Нє,не типу так,бо то вапщє нема мозгів)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, neznakomec сказано:

Ну мудак мудаком, як світ таких носить.... Парковка біля гостинця.

IMG_20170630_184901.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стояв там довго, тому бачив хто і як туди заїжджав, цей мудак відразу так парканувся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...