Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

от сидиш листаєш борду, прям одні "ідеали" йопть. 
а якщо така ситуація: приїхав додому, а твоє місце заняв якийсь придурок. що робити? відганяти машину незрозуміло куди?. - клас.
впершу чергу винна сама влада, що неможе надати нормальну кількість місць для парковки. 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Foross сказал:

от сидиш листаєш борду, прям одні "ідеали" йопть. 
а якщо така ситуація: приїхав додому, а твоє місце заняв якийсь придурок. що робити? відганяти машину незрозуміло куди?. - клас.
впершу чергу винна сама влада, що неможе надати нормальну кількість місць для парковки. 

 

 

Ой зря ти це написав :D. Ну по-перше - твого місця біля будинку немає. А по-друге - тобі зараз розкажуть :).

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

 

Ой зря ти це написав :D. Ну по-перше - твого місця біля будинку немає. А по-друге - тобі зараз розкажуть :).

дак це ж борда, непривикати;)"да будет срач так сказать"
ну якщо ти давно живеш там, то людське місце "є". 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Foross сказано:


а якщо така ситуація: приїхав додому, а твоє місце заняв якийсь придурок. що робити? відганяти машину незрозуміло куди?. 
 

 Просто цікаво, а у Вас є своє місце під будинком? Як Ви ним заволоділи, прикольно,я всі так хочуть. І як визначаються придурки цікаво? ))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yura-patriot сказано:

 Просто цікаво, а у Вас є своє місце під будинком? Як Ви ним заволоділи, прикольно,я всі так хочуть. І як визначаються придурки цікаво? ))

є, часто ставлю на ніч машину під вікном, і нічого, живу вже довго, притензій немає. 
всі знають чия це машина, і в разі чого знають куди звернутись.  або перезвонити ( листівочка з номером майже завжди лежить на панелі)
біля дороги незалишиш, бо ідіотів хватає, стоянка вночі непрацює " бо сторожі в гавно"  а так машина завжди під наглядом.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Юріч сказал:

 

... газоном це важко назвати, ...

через таких паркувальних того газона там і немає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, Foross сказал:

ну якщо ти давно живеш там, то людське місце "є". 

то дідовщина якась. В мене в дворі персональне місце має тільки одна машина але це не через те, що він давно живе там, а через те, що в іншому місці таку велику машину не приткнеш. А взагалі то хто перший той і стає, головне щоб свій і раціонально ставив і свій автомобіль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно є проблема в недостатності парковочних місць, але це не знімає вини з тих хто порушує правила паркування.

 

Нагадую, що паркування автомобіля на зеленій зоні – це порушення статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Стаття 152 за паркування автомобіля на зеленій зоні передбачає накладання штрафу від 340 грн. до 1360 грн. з фізичної особи. А якщо свою автівку, особливо службову машину, на газоні припаркує посадова особа, то правопорушника чекає штраф від 850 грн. до 1700 грн.

 

Можливо зараз сума штрафів змінилася, але у будь якому разі дешевше буде поставити машину на платну стоянку і при необхідності приїхати додому на таксі. Та й менше шансів, що хтось невдоволений поріже колеса, наробить дірок в машині чи заллє всі отвори будівельною піною.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, tarasmv сказано:

Нагадую, що паркування автомобіля на зеленій зоні – це порушення статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Стаття 152 за паркування автомобіля на зеленій зоні передбачає накладання штрафу від 340 грн. до 1360 грн. з фізичної особи. А якщо свою автівку, особливо службову машину, на газоні припаркує посадова особа, то правопорушника чекає штраф від 850 грн. до 1700 грн.

 

це все дуже класно, але жити по закону у нашій державі нереально. пора змиритись з цим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Foross сказал:

це все дуже класно, але жити по закону у нашій державі нереально. пора змиритись з цим.

що за брєд, миритись з тим, що закон порушують? то до чого ми дійдемо!? Статті процитували для того щоб нагадати, що паркуючись так порушується не лише мораль але і законодавчі правила, значить крім ризику бути обізваним неприємним словом є ще ризик спалатити штраф....я хотів би щоб саме так і робилося.

Ви не виключаєте порушень купапу і людської поведінки але хочете щоб ваш дворовий закон особитого місця для дровгожителя діяв.

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 годин тому, Foross сказано:

це все дуже класно, але жити по закону у нашій державі нереально. пора змиритись з цим.

Думати так - позиція раба. Потрібно діяти, хоча б викликати патрульну або муніципальну поліцію. Домовитися з ними про патрулювання, повісити роз'яснюючі таблички, вкопати стовпчики і т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, tarasmv сказано:

 

Думати так - позиція раба. Потрібно діяти, хоча б викликати патрульну або муніципальну поліцію. Домовитися з ними про патрулювання, повісити роз'яснюючі таблички, вкопати стовпчики і т.д.

 

часто ви так робите? чи тільки на форумі такі працювиті.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З початку весни я борюся з особами нетрадиційної сексуальної орієнтації, що паркуються у дворі, не там де треба. На даний момент мої та сусідські діти мають де гратися. Хоча є один нешановний водій який постійно паркується на траві і якраз зранку коли проводяться рейди його нема, а ввечері він знову є. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, tarasmv сказано:

З початку весни я борюся з особами нетрадиційної сексуальної орієнтації, що паркуються у дворі, не там де треба. На даний момент мої та сусідські діти мають де гратися. Хоча є один нешановний водій який постійно паркується на траві і якраз зранку коли проводяться рейди його нема, а ввечері він знову є. 

похвально, а постукати по машині і зачекати коли "шановний" появиться? я так часто роблю, зазвичай їм вистачає 2-3 хвилини, і вуаля.
і знову кожен переживає тільки за "свій" "своє" . як і в тих випадках коли люди ставлять машини де непотрібно, в першу чергу вони переживають за свою власність.
в любому випадку потрібно карати бидло, але як у випадку з фіатом я нерахую що людина вчинила аж так погано, щоб віднести її до цієї категорії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карати бидло потрібно, але право карати мають тільки поліція і муніципальна поліція. Ми можемо тільки проводити роз'яснювальну роботу, викликати поліцію і унеможливлювати паркування. 

 

Якби для штрафа було достатньо тільки фотографії або відео порушення це реально припинило би цей "бєспрєдєл", тому що в основному зараз їздять і паркуються хто як хоче. Мало того більшість бидла навіть не розуміє, що він порушує не тільки моральні норми, але й офіційні  правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

1. Стоянка поруч із аптекою "БАМ" (Відродження, 26А).

доставщики перекрили (ладно вже заїзд) виїзд близько 5 авто.

2-м заїхав "теремнохліб" (фактично перекрив дорогу), проте від'їхав все-таки інший.

Фото  

5935a89b8b8e1__2017_06.02_114541.thumb.jpg.e72745f3cfe7ae479764f367d333dd2e.jpg

Hide  

2. перехід біля Променя - спокійно став прямо на переході, підійшли пасажири, завантажили в багажник сумки і поїхали

Фото  

5935a90731424__2017_06.04_115301.thumb.jpg.81682c6bc6fc80da85c89f4da6becbb0.jpg5935a8f33a541__2017_06.04_115302.thumb.jpg.62cf442373855d8106a6b5d5da9c1274.jpg

Hide  
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Saddy сказано:

 

Hide
 

2. перехід біля Променя - спокійно став прямо на переході, підійшли пасажири, завантажили в багажник сумки і поїхали

 

Hide

Певно інваліди слабоходячі... ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, Itzamna сказал:

IMG_0759.thumb.JPG.30c3482f26051dfca0ce3c98a2afa16e.JPGIMG_0760.thumb.JPG.76d5267f38033f9e8948edeeef3c2ce4.JPG

В цьому місці постійно якась машина стоїть))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.06.2017 at 22:23, Saddy сказано:

@Андрій Віталійович в тому пості зафоткав твою автівку? чому мінуснув?

я не зрозумів про, про що ти, але на всяк випадок заплюсив))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.06.2017 at 07:28, Андрій Віталійович сказал:

я не зрозумів про, про що ти, але на всяк випадок заплюсив))

123.thumb.JPG.d32ce953edf405314baa2893a7f835eb.JPG

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...