Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

поки немає примусової евакуації і громадяни не зможуть її викликати, діла не буде.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Навіть якщо нема місця, ну залізь далі на землю, дай людям і мамам з коляскою пройти по тротуару.

DSC_1117.thumb.JPG.86f69509e2f671be4ffd97acd7db62ac.JPG

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.03.2017 at 19:41, Arden сказал:

Ауді і Хонда стояли

 

IMAG0552_800.jpgi.gif

два мотоцила можна поставити

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, dimmon said:

Навіть якщо нема місця, ну залізь далі на землю, дай людям і мамам з коляскою пройти по тротуару.

DSC_1117.thumb.JPG.86f69509e2f671be4ffd97acd7db62ac.JPG

я бачив її сьогодні, машину програівлв.

як постукав в вікно - так шуганулася :)

совісна. на моє зауваження так винувато сказала що місця ввечері не було, вибачалася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявлено факти порушення правил паркування на прибудинкових територіях

Цитувати

17.03.2017

   Інспекторами відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради були проведені відпрацювання щодо паркування автомобілів на прибудинкових територіях та на газонах біля будинків на вулицях Ветеранів, Кравчука, Конякіна, пр.Соборності.

   Інспекторами було складено 7 протоколів згідно ст. 152 КУпАП щодо порушення Правил благоустрою міста Луцька, зокрема здійснення паркування автотранспорту на зелених насадженнях на прибудинкових територіях, та передано на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Луцької міської ради та за місцями проживання порушників.

   Шановні мешканці міста, якщо Ви помітили паркування автотранспорту на зелених насадженнях на прибудинкових територіях міста просимо повідомити виявлені адреси у департамент муніципальної поліції Луцької міської ради за тел.: 72-28-61; 72-26-49.

Департамент муніципальної поліціЇ

Фото  

 

78.jpg45.jpg2_12.jpg3_10.jpgviber_image_4.jpg

Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що, правда аж цілих 7 порушень?.. Ото так продуктивнісь!

Я тільки на одному фото 5 нарахував. А якщо зайти в КОЖЕН двір?

Але "лиха беда начало".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова лінія, парковка, близько 9 ранку, купа вільного місця, другий ряд від гіпермаркету взагалі вільний.

але ні, пройти зайвих декілька метрів зась

FOTO_2017.04.05_092955.th.jpgFOTO_2017.04.05_092846.th.jpg

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по темі "інвалідів", котрі паркуються на місцях для людей з обмеженими можливостями

Рада має намір підвищити штрафи для водіїв, які безпідставно паркуються на місцях для інвалідів

Цитувати

6 квітня 2017

 

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект № 5629 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю. За нього проголосували 266 народних депутатів.

У тексті закону прописано, що безпідставне паркування на місці, призначеному для інвалідів, тягне штраф 1020 грн.

За паркування на такому місці не можуть притягнути до відповідальності особу з явними ознаками інвалідності або водіїв, які перевозять пасажирів з явними ознаками інвалідності. Також у тексті зазначено, що свідчити про інвалідність можуть відповідні документи.

Якщо біля будівлі немає позначених місць для паркування людей з інвалідністю, відповідальним за це посадовцям та юрособам загрожує штраф 1020 грн.

У разі фіксування протягом року повторного безпідставного паркування на місці для людей з інвалідністю або відсутності спеціального місця біля будівлі штраф може скласти від 2040 до 2550 грн.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ пропонувало ухвалити такий законопроект восени минулого року.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, jack74 сказал:

по темі "інвалідів", котрі паркуються на місцях для людей з обмеженими можливостями

Рада має намір підвищити штрафи для водіїв, які безпідставно паркуються на місцях для інвалідів

 

Я б ще порушника садив би прусово на інвалідний візок на деньок. Тоді є шанс, що зрозуміє за що покарано.

А ще, пускали б отримані кошти на влаштування місць, пандусів для людей з обмеженими можливостями

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Saddy сказано:

Нова лінія, парковка, близько 9 ранку, купа вільного місця, другий ряд від гіпермаркету взагалі вільний.

але ні, пройти зайвих декілька метрів зась

FOTO_2017.04.05_092955.th.jpgFOTO_2017.04.05_092846.th.jpg

Біля нової лінії постійно така ситуацію. На ці стрілки ніхто уваги не звертає. Хоча якби я вперше попав на цю парковку, міг би також просто їх не помітити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

"Ніссан", на виїзді з парковки, стояв на момент фотографування більше години. "Шкодою" підперли його свідомо.

IMG_20170428_115115.jpg

IMG_20170428_115055.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Volyniaka сказал:

"Ніссан", на виїзді з парковки, стояв на момент фотографування більше години. "Шкодою" підперли його свідомо.

 

 

 

Мені здається що там можна виїхати

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, MrVes сказал:

Аборигени з давніх давен, передають з вуст в вуста історію про містичне значення білих смужок на дорозі, і тільки вузьке коло обраних знає правду про цю дивовижну символіку.

Ти певно мав на у вазі УАЗа, а не Ніссан? Не те процитував?

1 час назад, Volyniaka сказал:

"Ніссан", на виїзді з парковки, стояв на момент фотографування більше години. "Шкодою" підперли його свідомо.

IMG_20170428_115115.jpg

IMG_20170428_115055.jpg

Цікаво, а підпер з якою метою? Щоб не виїхав з виїзда? Хаха.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
26 минут назад, Itzamna сказал:

Красавец якій

 

 

В такій ситуації - Фіат майже нікому не заважає (хоча я не підтримую такі парковки і пригання по бруківкам), газоном це важко назвати, тротуар...так і тротуаром це не назвеш, а припаркований далі білий Форд тим більше унеможливлює користуватись тим клаптиком асфальту як тротуаром. От білий Форд більш заважає для вільного доступу до під'їзду (на мій погляд). Взагалі мені не подобається, коли люди так паркуються, як той Форд...тіпа збоку, тіпа навпроти неробочого мусоропроводу, ще б в під'їзд заїхав...

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Itzamna , можливо я неправий, я ж не знаю ваші там нюанси з вагончиками, строїтєлями і хто там що знищив...Я писав про те, що бачу на фото. А про Форд все одно з тобою не згідний. Я противник всяких парковок навпроти чи біля під'їздів (Форд певно твій?B)). Ось виходить людина з під'їзду і йде направо, до того тіпа тротуару, де стоїть зелений Фіат. Припустимо, що Фіату там нема. Зможе людина скористатися тим тротуаром? Обходити Форд? По калюжі? Ти серйозно? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Itzamna сказал:

Не мій :) , навпроти дверей також не подобається, але і заборонити  чи обмежити блокіратором не варто, бо вдруг - пожар, скора, каналізація (доречі фіат в акурат центром на люку), переїзд меблів.

 

Ось і я про це. Приїде щось з того, що ти перерахував - все, під'їзд заблокований, практично...А мамочці з каляскою взагалі нереально виїхати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Юріч сказано:

@Itzamna , можливо я неправий, я ж не знаю ваші там нюанси з вагончиками, строїтєлями і хто там що знищив...Я писав про те, що бачу на фото. А про Форд все одно з тобою не згідний. Я противник всяких парковок навпроти чи біля під'їздів (Форд певно твій?B)). Ось виходить людина з під'їзду і йде направо, до того тіпа тротуару, де стоїть зелений Фіат. Припустимо, що Фіату там нема. Зможе людина скористатися тим тротуаром? Обходити Форд? По калюжі? Ти серйозно? ))

 

Без Фіату: йде людина собі додому по забетонованій частині і все гут

З Фіатом: Виїзджає Фіат, виносить з собою багно. Йде людина додому - несе собі те багно в квартиру на взутті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...