Перейти до змісту
init

Культура перевезень маршрутками

Recommended Posts

2 часа назад, TARAS96 сказал:

Одиничка, щойно.

Нічого не кажу, а хочу просто розбавити трохи тему, щоб не було, що маршрутчики підарасюки, а пасажири святенькі.

IMG_20180614_152339359.thumb.jpg.c2dc70d19b76ec426a14bbb250a81230.jpg

пасажари то щось з чимось

сідаю вчора в маршрутку

повно вільних місць сидячих,заходить молода пані на задні двері,сідає і штурхає мене : передайте

на мою відповідь,що я не передаю : почала кричати що я ідіотка,щоб я іздила на таксі раз не передаю і так далі ...

сьогодні маршрутка теж була з вільними місцями спочатку, я поки розрахувалася,забрала решту - вільне місце лише перше

сідаю,далі все по накатаній-прохід до водія вільний ,але наші люди воліють передавати

ну я кілька разів передала а далі кажу ,що не передаю

знову почали возмущатися жіночки,я в одноі запитую чи я ій щось винна,раз вона вважає що я зобовязана передавати ...

каже ні , і далі язики чешуть

у мене питання до всіх цих людей,чому їхні мізки не думають :

наготуй гроші зазадалегідь , розрахуйся і проходь собі по салону

ні,ми чекаємо маршрутку,заходимо а тоді шукаємо гроші... і починається : передайте

в самих культури 0 ,а чогось хочуть від водіів

а водіі от завжди мені хороші попадаються

Поширити це повідомлення

2 хвилин тому, kroha сказано:

ні,ми чекаємо маршрутку,заходимо а тоді шукаємо гроші... і починається : передайте

в самих культури 0 ,а чогось хочуть від водіів

а водіі от завжди мені хороші попадаються

І мені водії ніколи не хамили.

От їздять незавжди так, як мені хочеться, але не хамлять)

2 годин тому, AgentSmith13 сказано:

На таке дивитися сумно, але, як я розумію, таких свиней не так і багато, та й спробуй покалякай маркером,чи поріж сидіння при людях... На моїх очах компанію малолітніх "художників" вигнали леддь не копнями. Ну, і в якому стані має підтримуватись автобус? Правильно, в охайному! Явно видно - не перший МІСЯЦЬ та маршрутка в такому стані їздить. Чи перетягнути ту тканину так аж захмарно коштує?

Восени ця маршрутка їздила з гарно обшитими сидіннями, синіми, що всередині.

Якщо ти кажеш,  "явно видно - не перший МІСЯЦЬ та маршрутка в такому стані їздить", то значить, що в цілому стані вона майже не їздила.

Я думаю, що перетягувати тканину щотижня\щомісяця якраз таки й захмарно коштує.

Поширити це повідомлення

52 хвилин тому, paksivatova сказано:

повно вільних місць сидячих,заходить молода пані на задні двері,сідає і штурхає мене : передайте

на мою відповідь,що я не передаю : почала кричати що я ідіотка,щоб я іздила на таксі раз не передаю і так далі ...

сьогодні маршрутка теж була з вільними місцями спочатку, я поки розрахувалася,забрала решту - вільне місце лише перше

сідаю,далі все по накатаній-прохід до водія вільний ,але наші люди воліють передавати

9712779_original.jpg

9712984_original.jpg

9713204_original.jpg

Нехай би в Києві спробували так зробити, як на першій картинці - багато нового про себе взнали б, а то й відчули б.

Поширити це повідомлення

13 часов назад, TARAS96 сказал:

Восени ця маршрутка їздила з гарно обшитими сидіннями, синіми, що всередині.

Якщо ти кажеш,  "явно видно - не перший МІСЯЦЬ та маршрутка в такому стані їздить", то значить, що в цілому стані вона майже не їздила.

Я думаю, що перетягувати тканину щотижня\щомісяця якраз таки й захмарно коштує.

От для того і має бути відеонагляд в маршрутках, як в тих, наприклад, що на Київ їздять. Виконує 2 функції одразу - фіксує реальну кількість пасажирів і тих, хто подібною дурнею займається в салоні. Навіть третю функцію він виконує - перевізник має змогу бачити, чи не триндять водіх в дорозі по мобілці, і інші порушення. Чомусь в жодному "київському" автобусі (не тих, що просто з автостанції на Ковель, Світязь, Млинів і т.д. їздять) не бачив навіть маленького надпису на сидінні. Певно, тому, що про відеонагляд попереджено табличкою, водії часто їздять по двоє (особливо в більших автобусах), і бачать дисплей всю дорогу з видом з камери в салоні - спробуй покалякай маркером. Бухають іноді тихенько, то буває, але водій а) старається. і МАЄ ПРАВО не брати "готових" пасажирів, про що в правилах прямо написано; б) любителів пива попереджає сходу, що зупинок "біля того куща/зупиночки/туалету" НЕ буде. Та й не бачив я останнім часом більшого, ніж 2 чувачка з фляжкою з якимось коньячком - і ті сиділи тихо-тихо...

Міські проти відеонагляду і електронного квитка будуть впиратися всіма 4-ма кінцівками - то ж міськрада про реальний пасажиропотік і дотримання графіку одразу взнає.

Поширити це повідомлення

41 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

От для того і має бути відеонагляд в маршрутках, як в тих, наприклад, що на Київ їздять. Виконує 2 функції одразу - фіксує реальну кількість пасажирів і тих, хто подібною дурнею займається в салоні. Навіть третю функцію він виконує - перевізник має змогу бачити, чи не триндять водіх в дорозі по мобілці, і інші порушення. Чомусь в жодному "київському" автобусі (не тих, що просто з автостанції на Ковель, Світязь, Млинів і т.д. їздять) не бачив навіть маленького надпису на сидінні. Певно, тому, що про відеонагляд попереджено табличкою, водії часто їздять по двоє (особливо в більших автобусах), і бачать дисплей всю дорогу з видом з камери в салоні - спробуй покалякай маркером. Бухають іноді тихенько, то буває, але водій а) старається. і МАЄ ПРАВО не брати "готових" пасажирів, про що в правилах прямо написано; б) любителів пива попереджає сходу, що зупинок "біля того куща/зупиночки/туалету" НЕ буде. Та й не бачив я останнім часом більшого, ніж 2 чувачка з фляжкою з якимось коньячком - і ті сиділи тихо-тихо...

Міські проти відеонагляду і електронного квитка будуть впиратися всіма 4-ма кінцівками - то ж міськрада про реальний пасажиропотік і дотримання графіку одразу взнає.

На камери грошикі треба, нє?

І як водій може їхати, давати здачу та ще й на камери дивитися?

Поширити це повідомлення

Грошики треба - то їх проблеми - хочеш кататися, люби і саночки возити. На ту камеру маршрутка заробляє за 1 день (іноді - не повний), на DVR - за 2-3 дні. Підприємцям он теж касові апарати треба, то що, сказати всім "грошей немає", і податки не платити? Можна ще не будувати магазини, офіси, а торгувати, наприклад, комп'ютерами чи телефонаами, посеред вулиці під дощем з розкладки - економія ж... А ще можна маршрутки без сидінь по місту зробити, тільки поручнів додаткових наробити - ого-го, як більше людей вмістять. Дивитися йому і не треба постійно - по перше, сама наявність камери дисциплінує, по друге, можна і постфактум, зафіксувавши компанію придурків, які розписують сидіння (тихо вони себе поводять рідко, бачив, знаю), звернутися з відео в поліцію (як правило їздять вони тим маршрутом постійно, зачасту - в школу, і чітко видно, де вийшли...). Попадуть батьки разок на ПОВНУ вартість сидіння - через ремінь і дупу дійде, для чого потрібен маркер чи коректор. І взагалі, скріни з відео в новинах оприлюднювати - місто має знати своїх героїв. Щось мені підказує, що після пари заяв і публікацій надпис на сидіння стане музейною рідкістю, хоч табличку "Пам'ятка культури" вішай. Знаю на прикладі під'їзду, який до ремонту був розписаний, як стіна в неблагополучному "чорному" кварталі в Штатах - після ОДНОГО зловленого на камеру "митця" з балонами фарби і фарбуванню  його волосся його ж балоном (з подальшою зміною зачіски на радикально-скінхедську :D), а потім за кошти батьків стін (фарби такого ж кольору не найшли, купували на весь під'їзд і платили малярам) - жодної плямки не видно. Табличка про відеоспостереження - не зупинила.

А давати здачу водій і не має - встановлюєм валідатори нормальні з оплатою карткою (в 90%, як не більше, людей, картка є) - і все. Ну, як сяде за день чоловік 10-20 з готівкою - то не так і страшно.

Редаговано AgentSmith13

Поширити це повідомлення

Ото ОБМАТЮКАВ МАТОМ БАГАТОПОВЕРХОВИМ водія 9-а, хай, сц*ко, скаже "дякую", що не прибив - "в мене сидіння зламалося, я їду на ГПЗ тільки, мене сварщик жде". Курва, ти ОСТАННІЙ, ОСТАННІЙ, мля! ОБВ'ЯЖИ СКОТЧЕМ, НАПИШИ "НЕ СІДАТИ", і їдь, скотина, по маршруту, або заява за власним (мотузка, мило, дерево!)! ПЕРЕДОСТАННІЙ зійшов з рейсу і весело завернув додомцю, забігши в магазин. 4-ка на Промінь не ходить, до 9а пиляв пішечки. Є ЩИРЕ бажання потримати когось за яйця. Чекав 47 хвилин! Час ПЕРЕКРИТИ трасу. Так, дія ДЕБІЛЬНА (сам стояв, як за ветсанзавод протестували), але ДІЄВА!

ЧЕРЕЗ ТЕ ПАДЛО Я СПІЗНИВСЯ НА ЕЛЕКТРИЧКУ І АВТОБУСА (ото так склалося, що те і те ходить до 22-00).

А якщо без емоцій - зробити с*кам 3 грн , а краще 2, і за відмову - забирати всі маршрути, поки їздити не навчаться ЗА ГРАФІКОМ, З GPS, І ДАВАТИ СПРАВЖНІ (а не липу, яка роками "невостребована" лежить) КВИТКИ!

P.S. Наступний "херой", який так вчинить, буде таки оп*здюлений по повній (поліцію хай викликає, селфі нарешті ВПЕРШЕ зроблю) - мені через нього тепер завтра на рибалку тренування перед змаганнями ХЗ, як і куди добиратися, і за БІЛЬШІ гроші. Та ще й в "Тростянецькі ковбаси" спізнився - довелося купити "що є і де є" (апологетів побухтєть про "алкоголь не встиг купити"  прошу не турбуватися - а) КОВБАСИ на бутери хотілося, і саме тої, б) година була ще 21).

Редаговано AgentSmith13

Поширити це повідомлення

А вартість проїзду можна хоч до 100 грн підняти - ситуація не зміниться. Соромно було дивитися на РАБІВ, які рядочком виходили, замість примусити маршрутуя виконувати роботу.

Поширити це повідомлення

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Ото ОБМАТЮКАВ МАТОМ БАГАТОПОВЕРХОВИМ водія 9-а, хай, сц*ко, скаже "дякую", що не прибив - "в мене сидіння зламалося, я їду на ГПЗ тільки, мене сварщик жде". Курва, ти ОСТАННІЙ, ОСТАННІЙ, мля! ОБВ'ЯЖИ СКОТЧЕМ, НАПИШИ "НЕ СІДАТИ", і їдь, скотина, по маршруту, або заява за власним (мотузка, мило, дерево!)! ПЕРЕДОСТАННІЙ зійшов з рейсу і весело завернув додомцю, забігши в магазин. 4-ка на Промінь не ходить, до 9а пиляв пішечки. Є ЩИРЕ бажання потримати когось за яйця. Чекав 47 хвилин! Час ПЕРЕКРИТИ трасу. Так, дія ДЕБІЛЬНА (сам стояв, як за ветсанзавод протестували), але ДІЄВА!

ЧЕРЕЗ ТЕ ПАДЛО Я СПІЗНИВСЯ НА ЕЛЕКТРИЧКУ І АВТОБУСА (ото так склалося, що те і те ходить до 22-00).

ні, не можна несправному ТЗ обслуговувати пасажирів - зламався = сходиш з маршруту

(а то будуть і без вікон їздити)

має ж бути підмінний фонд, зламалась (ну залізяка, всяке буває) - випустив підміну

ну раптом нема підміни - дзвониш до колєєгі-конкурента і орендуєш за гроші

не зміг дотриматися кількості ТЗ на маршруті, графіку і т.д. - "10 тис штраф" за кожен ТЗ в день

але, повторюся :(, відповідальні за це підараси в міськраді маршрутками не їздять,

їм насрати :(

Поширити це повідомлення

Ну, по великому рахунку, лопнута трубка на самому задньому в кутку сидіння - їхати і везти людей НЕ заважає. Що краще? Пішечки з Полонки на ЛПЗ, чи проїхати стоячи? Як і перевізнику, ніхто і нічого не заважає КОНТРОЛЮВАТИ і дрючити водіїв за сходи з маршруту і відхилення від графіку.

Як не хотів їхати з поламаним сидінням - міг передзвонити власнику, попередити, знайти ЗАМІНУ - чекав я 47 хвилин. Чому попередній безкарно поїхав додому? Бо НЕМАЄ КОНТРОЛЮ! Вставила б міськрада перевізнику, а він - героїчному водію, який з кінцевої з своїми дружбанами катнувся в магазин, туди, де 23-24 їздять, і поїхав повз махаючих людей додому - мізки вмикнулися б. Доходить в таких випадках ТІЛЬКИ через бабло, і штраф реально має бути не менше 10 тисяч

І міськраді не заважає ніхто міцно взяти "за одне місце" всіх перевізників. Основна проблема - ні перевізник, ні пі...си з міськради НЕ їздять тими маршрутками, тому їм і по цимбалах комфорт пасажирів.

Тут ще чув таке, що в планах наших фантастів з міськради замінити ВСІ  маршрутки електротранспортом... Ото  як придумають, ДЕ розвернутися тролейбусу в Липинах, як проїхати ним на кінцеву 47 і 31 - так зразу ххай і говорити починають...

Ще пару слів на рахунок дебільних "почекунів", які стоять по 5-7 і більше хвилин біля ЦУМу і Перлини - особисто я (а людей з такою думкою багато) ПРИНЦИПОВО не сідаю в набиту душогубку, за рідким винятком, коли інакше вже ніяк. Напхався під зав'язку - їдь собі лісом! А після підняття ціни таке враження, що спеціально пускають менше машин, щоб економити бензин і битком набитими їздити. За стоянку з метою дочекатися зайняття всіх сидячих місць - має бути штраф від ПОЛІЦІЇ - він і безпеці руху загрожує, той почекун.

Редаговано AgentSmith13

Поширити це повідомлення

4 часа назад, AgentSmith13 сказал:

Тут ще чув таке, що в планах наших фантастів з міськради замінити ВСІ  маршрутки електротранспортом... Ото  як придумають, ДЕ розвернутися тролейбусу в Липинах, як проїхати ним на кінцеву 47 і 31 - так зразу ххай і говорити починають...

В нас люблять кидатися з крайнощів в крайнощі. Якраз в такі райони як Липини, Теремно, Чернишевського, Боголюби, Ківецівська мають їздити маршрутки. А от саме місто можуть спокійно покривати тролейбуси і автобуси великої місткості. Тим більше, що контактна мережа покриває всі основні вулиці. Такого, мабуть, немає в жодному місті.

Поширити це повідомлення

1 година тому, volks сказано:

контактна мережа покриває всі основні вулиці. Такого, мабуть, немає в жодному місті.

пан "експерд" ніколи не виїзджав за межі рідної області?

і чому "експерд" відправляє купу народу на зайві пересадки, пропонуючи поламати систему громадського транспорту в місті? система руху таки є - так, їй бракує прозорості й певних елементів зручності, але вона - сформована за роки становлення, бо наліплена в радянські часи виявилась з певних причин місцями нежиттєздатною (непотрібною, дефектною...), її користувачі кревними коштами "проголосували" за справді потрібні маршрути.

я розумію логіку чинуш - їм під "реформу" хочеться бабла халявного, відкатів, кредитів валютних освоїти, і т.д., а от логіку Карамби зрозуміти не можу.

1 година тому, volks сказано:

тролейбуси і автобуси великої місткості

а ти запитав в пасажирів, що їм більше потрібно - місткіші автобуси, чи менший інтервал руху?

забув, чим закінчилась попередня "реформа" маршруток в місті - орієнтовно 2004-2005рр.? тоді також під егідою "укрупнення" маршруток їх кількість зменшили десь удвічі, в результаті - єдиним плюсом для пасажира стало зменшення кількості перегонів-обгонів, зате виросли інтервали, виросла наповненість (кількість стоячих пасажирів), причому - без зменшення вартості проїзду.

мені потрібні менші інтервали, а не більша тара для "пасажирів як у консервній банці"

Поширити це повідомлення

2 годин тому, volks сказано:

В нас люблять кидатися з крайнощів в крайнощі. Якраз в такі райони як Липини, Теремно, Чернишевського, Боголюби, Ківецівська мають їздити маршрутки. А от саме місто можуть спокійно покривати тролейбуси і автобуси великої місткості. Тим більше, що контактна мережа покриває всі основні вулиці. Такого, мабуть, немає в жодному місті.

на гаражджу ходить 3 (ТРИ!!!) тролейбуси але до 20-ї (літом) і зимою до 19ї. Зараз на струмівку і дачі після 21-ї не добратися....  тролейбус смішно, але маршрутка по навігатору їде-їде-їде і пропала. Дійсно де ж той контроль, для чого ставили навігатори, гроші відмивали чи перевізники башляють?

Поширити це повідомлення

Вони ще бідкаються, що на дачі в Промінь, ту ж Струмівку в погану погоду МАЛО ЛЮДЕЙ їде, і невигідно їхати. Плюс щиро не розуміє, якого милого той один лох телефонує в міськраду. і міськрада дає чортів. Так для того і є ГРАФІК, щоб їхати незалежно від кількості пасажирів. Один я на зупинці, не один, я без варіантів маю дістатися до пункту призначення.

Подаю розумахам з міськради ідею, як дисциплінувати маршрутників - ставимо спеціальне табло, як світлофор, на видному місці збоку чи спереду, 3 кольори - зелений - їде по графіку, вартість повна, синій - незначне відхилення, вартість - півціни, червоний - взагалі їде не по графіку чи з великим відхиленням - проїзд при посадці в транспорт з даним індикатором - безкоштовний. І примусово валідатори з оплатою карткою чи карткою і готівкою плюс відеонагляд. Водій грошей НЕ БАЧИТЬ, вартість встановлюється сама. Їздити будуть чітко, секунда в секунду. Пару "червоних лампочок" - і сам перевізник водія виховає.

Поширити це повідомлення

32 минуты назад, rrid сказал:

пан "експерд" ніколи не виїзджав за межі рідної області?

Пан експерд був у більшості обласних центрів, але на той час не звертав увагу на контактну мережу. Тому і написав "мабуть".

33 минуты назад, rrid сказал:

а ти запитав в пасажирів, що їм більше потрібно - місткіші автобуси, чи менший інтервал руху?

Пасажири хочуть, щоб потрібна маршрутка приїхала порожня в самий момент, коли вони підійшли, причому не до зупинки, а до найближчого стовпа.

34 минуты назад, rrid сказал:

забув, чим закінчилась попередня "реформа" маршруток в місті - орієнтовно 2004-2005рр.?

Чи не єдиний позитив часів мерства Шиби. Я б подивився на тебе, якби тобі зі зростом більше 1.90 дов4лось їздити в тих Мерсах. Шкода, що не прийшов наступний етап укрупнення до нормальних автобусів.

Поширити це повідомлення

8 хвилин тому, volks сказано:

Пан експерд був у більшості обласних центрів, але на той час не звертав увагу на контактну мережу. Тому і написав "мабуть".

ясно. балабол )

8 хвилин тому, volks сказано:

Чи не єдиний позитив часів мерства Шиби

пан шанувальник Мазоха? о_О

саме в результаті цього "позитиву", крім вище згаданого, з ринку прибрали значну кількість дрібних перевізників, які боялись скарг на перевезення в міськраду, натомість більше маршрутів стали контролювати "правильні люди", і, як результат - погіршення якості перевезень.

ще в рамках

2 годин тому, volks сказано:

автобуси великої місткості

в Луцьку прибрали приватних перевізників, в рамки закупівлі за бюджетні кошти цих самих "автобусів великої місткості" в лізинг зі штрафами в одного "правильного" комерсанта, нагадаю і результат - бюджетні кошти було успішно про$рано, "автобуси великої місткості" не один рік ржавіють в депо, ряд маршрутів на доволі символічних умовах було віддано в руки "правильних" приватних субпідрядників-перевізників, якість перевезень знову ж погіршилась, бо "правильним" перевізникам на$рати на інтернет-плач Ярославни @volks та @AgentSmith13

Поширити це повідомлення

В тому ж Рівному був рівно вчора, так, їздять Мерси, але їздять, за декілька переїздів жодного разу не стояв (як і завжди, коли там бував). І їздити доводиться далеко, порівняно з Луцьком. От жодного разу не їхав стоячи і не чекав довго маршрутки чи тролейбуса. Може, так і має бути?

Поширити це повідомлення

16 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Може, так і має бути?

ні-ні, не треба нам вільних маршруток, наше все - то

3 годин тому, volks сказано:

тролейбуси і автобуси великої місткості

... а то шо в тих великих антобусах чомусь доводиться їхати як шпроти в банках - то це таке...

Поширити це повідомлення

21 минуту назад, rrid сказал:

ясно. балабол )

В смислі балабол?

22 минуты назад, rrid сказал:

саме в результаті цього "позитиву", крім вище згаданого, з ринку прибрали значну кількість дрібних перевізників,

Ще б й інших прибрали, залишивши лише муніципальний транспорт.

Поширити це повідомлення

2 минуты назад, rrid сказал:

доводиться їхати як шпроти в банках - то це таке...

А в маршрутках як хто доводиться їздити?

Поширити це повідомлення

16 минут назад, volks сказал:

В смислі балабол?

Ще б й інших прибрали, залишивши лише муніципальний транспорт.

а) утопія; б) то вже скидається на тиск на бізнес.

Єдина умова, коли всі будуть все виконувати - встановлення міськрадою чітких правил перевезення і жорсткий контроль за їх виконанням.

Модель автобуса - побоку, Богдан теж далеко наідеальний, головне - дотримання графіку і достатня кількість транспорту - не буде  і переповнених, і ситуацій, коли як тільки вечір - так тільки на таксі.

Поширити це повідомлення

20 хвилин тому, Nenitel сказано:

Шановне товариство, не підкажете? Маршрут №4 відновили, на "Калину" можна заїхати?

Поки ні. Певно буде маршрут 9а.

От якраз цю новину читала сьогодні:

https://www.volynnews.com/news/all/u-lutsku-oholosyly-konkurs-na-piat-marshrutiv/

Поширити це повідомлення

Ранок, 2-ка, сЦанрайз... GPS - вимкнено, стоїть на зупинках півгодини, на питання - якого х.. милого і ДЕ дотримання договору з міськрадою, графіку, і врешті-решт, квиток, не бамажка та, а нормальний - гав-гав-гав...

Ну НЕ буду я кудись там нахилятися і тягнутися за тим квитком, ніколи, дає здачу - має дати і квитка, бере гроші без здачі - квиток у відповідь, а не "сам візьми". Хай собі ті паперці на одне місце намотає, перед тим порівнявши, як квиток виглядає в Києві. Те що лежить-пилиться роками в маршрутках в нас - тупо фікція.

Можна ставки приймати в букмекерських конторах - восени ще раз заниють про підняття вартості проїзду, он вже Девіцький проти дешевшого проїзду учнів і студентів.

https://www.volynnews.com/news/all/lutskyy-pereviznyk-prosyt-skasuvaty-pilhovyy-proyizd-studentiv-u-mar/

Рішення виконкому, що гарантує пільговий проїзд студентів віком до 18 років у луцьких маршрутках, провокує конфлікти між водіями та студентами, - вважає директор луцької фірми-перевізника.
Про це стало відомо під час засідання постійної комісії міськради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження 21 червня.

Редаговано AgentSmith13

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз