Перейти до змісту

Культура перевезень маршрутками


init

Рекомендовані повідомлення

19 часов назад, SunSeth сказал:

Рюкзак бажано знімати і брати в руки, бо він і іншим пасажирам заважає.

Так по тому рюкзаку, який в руках тримається, і пре! Коліном його, коліном сумку з ноутом, пройти треба, ціль бачить, перешкоду - ні. З незнятим рюкзаком при такому наповненні стояти не вийде ніяк. Та і поки він на спині, в набитому громадському транспорті рюкзак може несподівано "схуднути" на дзеркалку чи об'єктивчика якого... Так що не знімати - собі дорожче.

Самий класний варіант - коли пробігаючи лупить коліном по травмованому коліну (або ще й пре танком десь на повороті, на кільці, і мусиш не триматися, і те коліно підвертаєш) - рюкзак і сумка від удару техніку захищають, а от коліно... Хоч наколінники тактичні вдягай. Ще й, як попросиш гарцювати тихіше, про таксі розказувати починає. З валідаторами (НЕ тими, які кондуктор в руках носить) це піде в історію. Як і не буде випадків, коли передав 20-50-100 грн., і розпрощався з ними.

Ну і пасажири бувають такі ж "розумні" - до зупинки ще їхати і їхати, ні, треба на повороті чи повній швидкості автобуса влаштовувати захоплюючу гру "давайте поміняємось". Таким кажу просто - по перше, ПРОПУЩУ, як зупиниться, по друге від перестановки сума не міняється, ну і як через Ваші рухи впаду і травмуюся, лікування з Вас - і настає спокій. От не тяжко мені на зупинці вийти і дати вийти іншим, потім зайти, тяжко робити перестановки на ходу.

Є ще міжміські водії такі вумні - "а чого так довго виходиш" (іноді з матом і додатковими повчаннями, що мені треба, а що не треба з собою возити), і пасажири, які корком стають в проході і лінуються на секунду вийти (зачасту з чітким запахом віскі "Три Буряка" і ледь живі) - тим нагадую: про правила безпеки на транспорті, де прямим текстом написано про ПОВНУ зупинку, а тоді посадку і висадку (водію), і неілюзорну можливість політати (пасажирам, "прикованим" до підлоги) - бігати з вудками/рюкзаками по рухомому автобусі - дебілізм трошки, лізти до виходу боком, піднімаючи речі до стелі - теж. Повторю - сам ЗАВЖДИ, коли люди виходять, який би не був рюкзачидло і вудки, виходжу і пропускаю, бо сам знаю, як то... Свої ж речі ціліші будуть, як по ним ніхто не скаче. І не бачу проблеми робити так само, ну, хіба за винятком, як пасажир зі зломаною ногою і на милицях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 134
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, kroha сказано:

мені часто зустрічаються хамовиті пасажири 

а от водії завжди приємні 

 

І симпатичні? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Adiss сказал:

на автівці з газом уже вигідніше їздити ніж на громадському транспорті

І коли це "уже" наступило?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, snouden сказал:

І симпатичні? :) 

 

для мене всі люди симпатичні  :) навіть ви

 

і по темі : для мене культура в маршрутці починається з того,що попередньо підготувати кошти за проізд, зайшли розрахувалися - а тоді зайняли місце

і ніякого : передайте!

якщо в маршрутці вам відповіли : перепрошую,не передаю - знайте,це я )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

для мене культура в маршрутці починається з того,що попередньо підготувати кошти за проізд, зайшли розрахувалися - а тоді зайняли місце

і ніякого : передайте!

Взимку/при переповненій маршрутці нереально не передавати. Значить нечасто їздите.

у таких випадках робите виключення? ;) 

 

Та і навіть коли маршрутка відносно пуста, коли забігаєш через задні двері, прикладом - а спереду вже теж хтось зайшов. То йти наперед це створювати непотрібну колотнечу і блокувати людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, fedot сказал:

По-людськи - підтримую. Але @Yarchik точно скаже, який термін ув'язнення за такі дії передбачено в КК України.

Якщо ніхто не бачить, то ніхто і не дізнається. Ви пропонуєте таке хамство лишати без відповіді? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, kroha сказал:

мені часто зустрічаються хамовиті пасажири 

а от водії завжди приємні 

щастить просто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, snouden сказал:

Взимку/при переповненій маршрутці нереально не передавати. Значить нечасто їздите.

у таких випадках робите виключення? ;) 

 

Та і навіть коли маршрутка відносно пуста, коли забігаєш через задні двері, прикладом - а спереду вже теж хтось зайшов. То йти наперед це створювати непотрібну колотнечу і блокувати людей.

"Велосипед "вже давно придумали у Рівному,де плата за проїзд здійснюється при виході.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, SHQL сказал:

"Велосипед "вже давно придумали у Рівному,де плата за проїзд здійснюється при виході.

зараз в Рівному беруть оплату і при вході,і при виході

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, kroha сказал:

зараз в Рівному беруть оплату і при вході,і при виході

При вході міжміські або на Басів кут

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, SHQL сказал:

При вході міжміські або на Басів кут

 

була в Рівному 17.05 та 22.05

іздила на маршрутках біля 5 разів по місту

перших 2 рази питала оплата при вході чи виході ,водіі відповідали і при вході,і при виході

я кожного разу оплачувала при вході

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, SHQL сказал:

"Велосипед "вже давно придумали у Рівному,де плата за проїзд здійснюється при виході.

А яка різниця при вході чи при виході?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місцеві платять при виході.За три роки мене ще ніхто не штурхав і не тикав гривні в лице.Як приїзджаю в Луцьк то трохи дико стає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, volks сказал:

А яка різниця при вході чи при виході?

Якщо безперестанку не передаєш,то абсолютно ніякої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, SHQL сказал:

Якщо безперестанку не передаєш,то абсолютно ніякої

Ну якби при оплаті при вході також ніхто не передає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, kroha сказано:

мені часто зустрічаються хамовиті пасажири 

а от водії завжди приємні 

 

Нічого дивного. Водії - чоловіки. А з аватарки видно - Ви пані видна. А хамлять - конкурентки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, volks сказал:

Ну якби при оплаті при вході також ніхто не передає.

ну якби виходить,що в основному платять(передають)по факту зайняття місця, а при вході меншість((

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юний американець настільки культурно шокувався нашими маршрутівками, що набив татуху на довгу память :)

https://zaxid.net/amerikanets_pislya_vchitelyuvannya_v_ukrayini_zrobiv_sobi_tatu_z_marshrutkoyu_n1457685

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, SHQL сказал:

ну якби виходить,що в основному платять(передають)по факту зайняття місця, а при вході меншість((

 

Ну то це вже не при вході, а під час руху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Deemon сказал:

Юний американець настільки культурно шокувався нашими маршрутівками, що набив татуху на довгу память :)

https://zaxid.net/amerikanets_pislya_vchitelyuvannya_v_ukrayini_zrobiv_sobi_tatu_z_marshrutkoyu_n1457685

Ну, млава богу, в нас ні сРут, ні дельфінів немає 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора біля 20-00 андон, ні, АНДОНИЩЕ на 103 маршрутці, який їхав з людьми, але НЕ повний, сидячі місця були, тупо проігнорував зупинку біля Північного ринку. Як я намагався його зупинити - бачив, просто відвернув писка. Певно, скотина, "до Променя" їхав... Те, що мені якраз потрібно було на Набережну - йому, даруйте, по... Так той дебіл ще й не знав, куди я їду... А може, до Променя якраз? Вже гроші кишеню муляють, чи як?

Тут ще в новинах пишуть про 11-ку, яка вчора не зупинилася біля драмтеатру, бо пасажира з посвідченням побачив водій...

Час на КОЖНІЙ зупинці класти акуратну купку бруківки - щоб або зупинялися, або вікна міняли.  Або таки перестати коники з гімна ліпити нашій міськраді, і за перший і останній такий випадок - їзда не по маршруту, "бо невигідно ж", ігнорування зупинки, яким ще двійка хворіє від РАГСу до Там-Таму (а хулє він махає, я на кінцеву їду) - РОЗІРВАТИ ДОГОВІР з усім перевізником. Бо як люди парочці таких "пролітунів",  догнавши на таксі, начистять мармизу - хай в поліцію не бігають. Можуть і ридвана спалити...

P.S. Може, то мені так щастить, але після останнього здорожчання маршруток стало відчутно менше, і все частіше вони забиті. Ще й по GPS добру 1/3 не видно взагалі, а дуже великий відсоток тих, що видні - червоні - НЕ по графіку їдуть. "Оптимізвція" шикарна - хочуть більше прибутків і зменшити до мінімуму витрати на пальне, то зрозуміло, але я, даруйте, ....ав і плакав їхати в напханій счкотовозці, тим більше за 5 грн. Хай трамбують, купа пасажирів в переповнену не сяде, а почекає наступної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

Тут ще в новинах пишуть про 11-ку, яка вчора не зупинилася біля драмтеатру, бо пасажира з посвідченням побачив водій...

Це все лікується елементарно. Автобуси повинні їздити у звичайному режимі, а не маршрутних таксі. Тобто, зупинятись на всіх зупинках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, я (не пільговик), свого часу наздогнав на таксі напівпорожню 12-ку, що на Київському майдані перед Вопаком аналогічно пролетіла, оминувши переповнену 10-ку, і понеслася, як шалена, зупинившись на наступній зупинці, де тижба людей була. Спецом чекав НЕ напхану, щоб не навантажувати хворе коліно, стрибаючи при віражах водія. Наздогнав біля Лучеська, підрізати трішечки на зупинці, щоб не втік від розмови, і НІЖНО (майже) пояснив водію, що мобілку, яку він в руці тримав, можна з'їсти, ще й залюбки, було б бажання. Стримався, не дав в мордяку (пробував щось мекнути матюком), проїзд не оплатив принципово (міг і вартість таксі звбрати, хай, сцуко, скаже дякую). Мовчав, віз до самого 40-го, і не муркав. Так що привчити їх до елементарної культури перевезень можна. Тільки має то робити міськрада, а не ми за власні кошти. Тому "поспіхуну-гонщику за гривнею" пощастило, хтось може і не словами з таким вирішити (і непогано було б, для науки всім, щоб їхав і боявся).

Зупинка всіх маршруток примусово на всіх зупинках - маразм, рух в місті стане. Але за ігнорування пасажирів, які його явно зупиняють, не водій, а ПЕРЕВІЗНИК має сплатити міськраді штраф, і ЩОНАЙМЕНШЕ тисяч 8-10. І відеореєстратор в КОЖНУ маршрутку. Хоча б кожен випадок, коли є скарга на гарячу лінію, перевіряється по відео. Підтер відео/зламав навмисно реєстратора чи флешку - прощавай, перевезення. Сходу. Перевізник тоді вишколить водіїв до рівня рефлексів - ти ще не махнув, він зупинився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Ну, я (не пільговик), свого часу наздогнав на таксі напівпорожню 12-ку, що на Київському майдані перед Вопаком аналогічно пролетіла, оминувши переповнену 10-ку, і понеслася, як шалена, зупинившись на наступній зупинці, де тижба людей була. Спецом чекав НЕ напхану, щоб не навантажувати хворе коліно, стрибаючи при віражах водія. Наздогнав біля Лучеська, підрізати трішечки на зупинці, щоб не втік від розмови, і НІЖНО (майже) пояснив водію, що мобілку, яку він в руці тримав, можна з'їсти, ще й залюбки, було б бажання.

Чесно, ще такого чуда не бачив, щоб на таксі маршрутку доганяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...