Перейти до змісту

Вітаю, ми програли


difoto

Рекомендовані повідомлення

Хто програв ? Кому ? Що ?
Для того щоб програти ‒ то треба щоб був якийсь поєдинок чи щось таке. 
Єдиний що я бачив ‒ то між населенням України та владою. Та і то не поєдинок, а побиття якесь.

Ну... народ програв, влада виграла. Народ незадоволений.
А що за ахінея в статті написана ? До чого тут москалі. тролі, соціальні медія і т.п. ?

Москалям навіть не потрібно докладати зусиль  достатньо спостерігати та озвучувати правду, котру так недбало ховає влада з посіпаками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь

Ні ми не програли, президент знає що робити

Спойлер

Президент України Петро Порошенко заявляє, що знає, як забезпечити мир і звільнити Україну від агресора в наступні п'ять років.

 

 

"Я як президент маю абсолютно чітке бачення, що робити в наступні п'ять років. Як стимулювати економічне зростання, як забезпечувати підвищення стандартів життя, як будувати конкурентну економіку та залучати інвестиції і як забезпечити мир в Україні та консолідувати зусилля, щоб звільнити українську землю від російського агресора", - заявив президент на засіданні Національної інвестиційної ради у п'ятницю в Києві.

 

 

Чергові вибори президента України відбудуться в 2019 році.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, Vikvik Mawr сказал:

Ні ми не програли, президент знає що робити

  Скрыть контент

Президент України Петро Порошенко заявляє, що знає, як забезпечити мир і звільнити Україну від агресора в наступні п'ять років.

 

 

"Я як президент маю абсолютно чітке бачення, що робити в наступні п'ять років. Як стимулювати економічне зростання, як забезпечувати підвищення стандартів життя, як будувати конкурентну економіку та залучати інвестиції і як забезпечити мир в Україні та консолідувати зусилля, щоб звільнити українську землю від російського агресора", - заявив президент на засіданні Національної інвестиційної ради у п'ятницю в Києві.

 

 

Чергові вибори президента України відбудуться в 2019 році.

 

"знаю, але вам не скажу"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, vaz75 сказал:

"знаю, але вам не скажу"

скаже скаже )) перед виборами все що хоч скаже, *жити ще новіше* чи * почую кожного по новому* й так далі :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, jack74 сказал:

Потрібно нафіг цей трон взагалі прибрати в Україні. 

 

Ваші ідеї співзвучні з мріями Балашова ;) (4 хв 40 сек)

 

Стоит ли идти в президенты?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Vikvik Mawr сказал:

не думаю що і ці допоможуть

image.png.f4af72fb5b2b70e4e8bb3c1498e264ea.png

 

 

Славік прийде - до логопеда заведе, Іво прийде - до перукаря заведе! Ха-ха!!! Оце банда!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Volyniaka сказано:

Це до чого?

 

до програв Петро Олексійович.

лукаш он програв.

і свободівцю також програв

 

33579939_445842459220154_761707895132782

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Volyniaka сказано:

Хіба що як стьоб...

 

це те ж один з елементів програної інформаційної війни.

з лукаш то не дивно, а от з інших (в т.ч. наших бордівчан) - пічалька(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rl72 Яка пічялька-то? Всі ми люди, всі ми помиляємося. В кожного своя позиція, своя правда і кожен на це має право - як невід'ємна складова демократичного суспільства. Як мінімум - більшість з нас до такого прагне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.05.2018 at 20:57, Volyniaka сказано:

Хіба що як стьоб...

 

та ні не стьоб. бо як получив в коментах, то пост зніс. але добрі люди пост заскрінили.

 

@fedot, дуже дивні помилки, якщо це помилки, а не позиція, для депутата від ВО Свобода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно суддів.

АТС:

 Накривають на хабарі,саджають на день-два.Суди випускають,бо тіпа ліві гроші є,але не доведено,що то хабарь.В процесі слідцтва і поки сидить в СІЗО,забирають хабар і всі гроші,які знайшли в процесі слідства(хоча кажуть,що  прокуратура інфу про суму лівих накопичень має,ще до арешту). Далі 2 варіанти. 1. Чувак повертається на посаду в суд. 2. З часом звалює по тихому і чухає на лазурний берег,бо па любому мав жирну заначку(або йому лишили).

  Кароче в чому прикол схеми ніхто не каже. Але якось так.

 

Інформація,як то кажуть може бути підтверджена або спростована. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.05.2018 в 23:02, Yarchik сказал:

Коли я бачу, як президент обіцяє покарати суддів Майдану, а потім вони практично всі продовжують кар'єру з новими зарплатами - я не вірю в судову реформу.

Коли суддів Верховного Суду обирають по таємничим критеріям, а їх справи в НАЗК перебувають на контролі конкретноі особи - я не вірю в судову реформу.

Коли президент обіцяє антикорупційний суд, але робить все для того, щоб цей суд був ручним - я не вірю в судову реформу.

І росіяни, тролі чи боти тут ні при чому. Тут тупе прагнення мати кишенькових суддів.

Судити учасників Майдану (Бубенчика того ж) починають. За вбивство беркутівців. То саме час визначитися - хто таки герої були - бо якщо Небесна сотня і майданівці  - герої, беркут - злочинці, більше того, вбивці, Майдан - переміг, то про який суд і яке "вбивство" може бути мова? Самооборона від злочинців.

А налаштовує народ проти себе влада (не тільки Президент, але і ВР, і Кабмін, і суди, і взагалі всі гілки влади) сама і вкрай ефективно і систематично - то "все, останній раз підняли ціни на газ для населення, чесно-чесно", то "МВФ сказав ТРЕБА". Акцизи приводять до європейського рівня, а доходи громадян? Боротьба з контрабандою? Аж ніяк, будуть дорогі цигарки в нас - будуть брати у Білорусі, везти через Україну в Польшу. Боротьба з контрабандою задиранням цін, а не перекриттям каналів контрабанди  - маразм.

А Мальдіви... Та біс з ними, з тими Мальдівами, Порошенко - ОФІЦІЙНИЙ МІЛЬЯРДЕР і крупний бізнесмен, шпиняти його тими Мальдівами смішно - то як чмирити людину з зарплатою в 20-30 тисяч за те, що палить не Приму без фільтру, а Парламент, буржуй клятий, ну, чи поїхав на море, а не на найближчий ставок,  але можна ж елементарно включити мозок і передбачити, як до такого відпочинку поставляться люди, яким не те що на відпочинок, на одяг, взуття, комуналку і харчування зарплати повністю не вистачає, і як мінімум, поїхати на відпочиноу у менш "круте" місце.

Парламент, який під час війни і кризи в країні спокійнісінько влаштовує собі КАНІКУЛИ. Депутати-мільйонери, які отримують КОМПЕНСАЦІЮ ЗА ОРЕНДУ ЖИТЛА В КИЄВІ.

Лексуси депутатів, і спроби за будь-яку ціну не допустити для пересічних купувати авто за доступними цінами, не переплачуючи в рази (а ВЛАСНОГО автопрому НЕ-МА-Є, особливо, якщо казати про легкові авто, так що не треба ля-ля про його захист).

І на тому фоні ще постійно з'являються статті про шалені мільйонні премії різних голів НАЗК, "головних судових виконавців" і т.д. Яке відношення до вищепереліченого паскудства може буди в адекватної людини, що не входить в число приближених до влади щасливчиків? А позитивне все що робиться - ДУЖЕ легко відходить на другий план

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
Цитувати

Scoop: Trump & Macron spoke over the phone today & agreed they wanted to invite Russia to the G7 next year, a sr admin official said. Trump is expected to broach the topic w/ world leaders at the G7. Today Trump told reporters it would be “appropriate” for Russia to re-enter G7.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розясніть мені

це досягнення маладої Зе!Команди чи провтик старої влади?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

розясніть мені

це досягнення маладої Зе!Команди чи провтик старої влади?

При якій владі обрали трампа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Basil сказано:

 

Цю новину треба було в "Позитив", бо Росію виключили із Г8 за анексію Криму. Значить Вони повернуть Крим наступного року! Я правильно розумію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zevs_Isver сказано:

це досягнення маладої Зе!Команди

це недопрацьвання "маладої Зе!Команди" на дипломатичному напрямку... нами тупо нехтують... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так малада Зе - команда ще не приступала до роботи, навіть уряду свого ще не створила, значить це наслідки рехворм і дипломатії томосоносця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jurgen007 сказано:

Так малада Зе - команда ще не приступала до роботи, навіть уряду свого ще не створила, значить це наслідки рехворм і дипломатії томосоносця.

Чергова спроба все звалити на "папєрєдніків"? Тільки за минулої команди дипломатів з Україної принаймі рахувались... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Basil сказал:

Чергова спроба все звалити на "папєрєдніків"? Тільки за минулої команди дипломатів з Україної принаймі рахувались... імхо

Якої минулої - Януковоча? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, Basil сказал:

Чергова спроба все звалити на "папєрєдніків"? Тільки за минулої команди дипломатів з Україної принаймі рахувались... імхо

я от вирішив пошукати, мо знайду коли ти на попередників при правлінні пороха кивав, а тут виявляєтся, ти ще тим зрадофілом був. Цікаво коли й з допомогою чого ти так круто перевзувся ?

це просто приклад, в ті часи багато такого писав, як виявляєтся :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...