Перейти до змісту

Вітаю, ми програли


difoto

Рекомендовані повідомлення

16 хвилин тому, Dima4s сказано:

вибори без вибору?

не виглядає, інакше б не було Зеленського чи Іво Бобула

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь

На Сергія Стерненка - одеського активіста, одного з небагатьох, дякуючи кому Одеса - це Україна, втретє скоїли замах. Двоє з ножами. Порізали руки, Якимось чином Сергій завалив ножом в одного нападника, розпоров, повилазили кишки. Другий смахався. Комент:

Вообще, в этой истории прекрасно все: врачи скорой, которые тупят и ни хрена не делают, полиция, которая тоже ни хрена не делает, три покушения на человека, которые никто не расследовал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

А я от згідний з Кортінгом. Подивишся на інших і розумієш, що жодне з них і близько не стоїть з нашим ясновельможним гетьманом. Да, він сукин син, але він наш, проукраїнський, сукин син. І немає серед тих всіх брехунів жодного достойнішого за нього. І навіть найзатятіші критики ПОПа це розуміють. І саме тому війна війною, а Мальдіви за графіком :) 

Що сказати хотів?

І знову - жодних пропозицій, жодного конструктиву. Чому зрадофіл? Бо як муха літає - рух є - результата нема (крім раздратування).

Скучно все це, і сумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

он в кацапстані теж нема кандидатів крім путєна. Не знаєш чому ?

Конкретно вам навіть до кацапстану далеко - у вас навіть свого навального нема :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, snouden said:

Що сказати хотів?

 

 

Недавно прочитав вислів, дослівно не пам'ятаю, але сенс такий: коли ти помер, то ти про це не знаєш, але іншим через це стає тяжко. Те ж саме, коли ти тупий... :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрадофіли дуже розумні. Так чому у вас нема лідера? В чому ваша ідея, програма? Поки що бачу лише оббріхування сторонніх персонажів. Своїх ідей нуль.

Максимум що ви можете це вибрати одного олігарха на зло іншому :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Nokian сказал:

Треба організувати хештег 

Посади лЮбого  друзя.

8155959.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, sergkots сказал:

Більш недолугої інформаційної політики годі було видумувати

А її взагалі немає! :( Думають, що завели акаунти у соцмережах і піарять свої заходи - то вже політика? :) А то ніхто не знає і не бачить як все завжди по совковому організовується коли чинуші приїздять у регіони - одна показуха і тотальна фільтрація люду, щоб картинка була. То інформ-політика? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, про що кричали російські боти / тролі і всі решта, що наш ворог на Банковій, як не дивно, але я зрозумів після першого року каденції.

від режиму януковича лишилося все у первозданному вигляді. марафет навели, фасад оновили... а гниль як була, так і лишилася...  Більше того, вона розповзлася, захопила нові неуражені частини.

 

Майдан мав закінчитися не так.

трупи корумпованих суддів / прокурорів / депутатів на стовпах від Банкової до Межигір'я.

Хоча, підозрюю, що там вистачило ким заповнити ліхтарні стовпи десь по трасі до Житомира, з обох сторін.

 

Але ж українці такі українці....  шкодують всіх. Навіть тих хто їх же і пи3дить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, про що вчора написав Дейнега (про такі коменти під новиною про загибель нашого захисника), для мене вже давно не новина. Я такі коменти уже давно читаю. Тут або Віталія це дістало, або дійсно він вперше з цим стикнувся. Якщо друге, то він якісно відфільтрував те що читати і своіх друзів у ФБ.

На жаль таких коментарів (і не тільки такі) є дуже багато в певних групах, які носять в назві слова "патріоти" і "Украіна". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, difoto сказано:

Вітаю, ми програли

Я навіть не можу дописати щось. 

А ти все ж допиши - то хто ж винен? Бо виходячи з риторики твого копіпасту, винні МИ! Ти теж так думаєш, я так зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПиСи: хоча, якщо глянути чесно, то дійсно, винні ми, ми всі. А особливо оті перші добровольці, котрі ринулися захищати рідну Україну на схід, правда?... Бо дійсно, потрібно було не на схід, а в Київ і робити те, що писав @Zheny@ трішки вище...

Але ми дійсно, винні в тому, що ми - українці, винні в тому, що вчергове повірили... Повірили гандонам, котрих ніколи не наказуємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 винні, бо вкотре повелися ,як лохи.

 

Якщо варіант розвиту подій Майдан 3,0 реальний. То він буде ще кривавіший ніж 2,0. От тільки цього разу трупи будуть по обидві сторони "барикад".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно аналогічно.  Тільки в мене навпаки - коли я пишу, що Порох - підарас, ніхто цього не помічає, а коли пишу про якісь здобутки - налітає зграя зрадофілів і записує мене в порохоботи 
 

Vitaliy Deynega

44 хв · 

 

Люблю писати тексти з неоднозначними оцінками влади де немає чорного та білого, а є 50 відтінків. Люди це читають і до останнього намагаються знайти підтвердження одній з тез: «Порох п********ас», або «Петро Олексійович наш президент!». Іноді моі тексти догоджають першим і майже ніколи - другим. Другі надто вибагливі. Але, зазвичай, гівно потім летить з обох боків. 
Любов до влади як і ненависть уже давно стала релігією, де не вітається критичне мислення, а шанується сліпе слідування простій тезі.
Тому, написавши текст який ображає почуття обох сторін, я задоволено іду робити чай і спостерігати за коментарями.
Усім гарного дня 
Моі вчорашні пости нижче

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Якщо варіант розвиту подій Майдан 3,0 реальний. То він буде ще кривавіший ніж 2,0. От тільки цього разу трупи будуть по обидві сторони "барикад". 

Савченко за таке сидить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може глянути на ситуацію з іншої сторони ;)
Президент вирішує власні проблеми.

Якщо його рішення узгоджуються з нашими надіями - він хороший;
Якщо не узгоджуються - поганий ;)

В результаті получається те, що получається.

 

А російські боти :unsure:

Те що відбувається в Україні, траплялося в історії вже сотні разів. Різниця в деталях. Так що бути пророками кремлівським ботам зовсім не складно :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Як співпадає з заявами кремля про "захват власти", але ж то украінською "патріоти" поширюють

Мої батьки всім складом топили за пороха в першому турі в 2014. Зараз хоч хватає ума не зрадофілити. Хоча, інколи проривається. Але, багато таких, які топили за пороха - зрадофіли зараз.

А тепер тримайтесь за стільці - я в 2014 голосував не за пороха, а за іншого кандидата.

З часом змінив відношення до нього, а може, і до нашої системи, бо реаліст, і знаю наших людей.

Чого його так ганять - неясно. Принципиво система з кучми не помінялась. НУ а чому майданівці не зайшли в владу - то питання до них.

Але що я знаю? Я знаю що порох хоча б не ворог, не зрадник (є певні маркери які це мені доводять), не паплюжить українську культуру, українство більш-менш почало якось відроджуватись при ньому. Людина з своєю позицію, чітка. Альтернатив крім взірвати раду мені ніяких не пропонують - це факт. Ну не вважати ж Рабіновіча, Бойка чи Зеленського за альтернативу. І не треба розповідати що тут росія і це встигли вичистити все поле, це ви не можете висунути людей. Навіть в самі страшні часи при Януковичі, коли режим реально був жорсткий, і люди вже потихеньку починали боятись (просто цей період був короткий, того комусь здається що цього не було), об'єднана опозиція зуміла створити структуру, і стала реальною підпоркою майдану.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, snouden сказано:

Чого його так ганять - неясно.

Тому що брехун. Його ніхто не тягне за язик брехати, а потім не виконувати. Ну раз збрехав, обпікся, ну другий раз, ну схаменися, не розкидайся тими обіцянками, щоб брехуном себе прославити, так ні, далі бреше... Мож то хфороба?

Далі, нафіга отой постійний піар на різних заходах і відкриттях? Ну воротить вже від його дифірамб. В країні першочергових потрібних реформ не робиться, а він медпункт сільський відкрив, чи новий колір беретів представив...

Я згоден, що робить він немало хорошого і потрібного для країни, але от нафіга оте, що вище?!

Ніхто йому не винен, що він сам собі таку "ауру" створив.

 

А про "хто кращий"... Погоджуюсь, що в той момент він був кращим, хоча я особисто голосував за Гриценка (зара б не голосував би). А от кого зара?... Та нема нікого! Потрібно нафіг цей трон взагалі прибрати в Україні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, jack74 сказал:

Потрібно нафіг цей трон взагалі прибрати в Україні. 

 

Щоб не було на кого гнати :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, snouden сказано:

А тепер тримайтесь за стільці - я в 2014 голосував не за пороха, а за іншого кандидата. 

З часом змінив відношення до нього

Всі місцеві порохоботи так пишуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, vaz75 сказал:

То що ж ми з цим будемо робити, колеги-диванні генерали?

Купим на всі гроші повітряні кульки і випустимо їх в небо.

 

Спойлер

Попугай, Слоненок, Удав и Мартышка нашли много денег и решают, как их тратить:
Мартышка:
-Давайте купим много-много бананов!
Слоненок:
-А нахуя они нам?
Попугай:
-А давайте купим много-много конфет!
Слоненок:
-А нахуя они нам?
Удав:
-Ну тогда давайте купим много-много котлет!
Слоненок:
-Нет! Давайте лучше купим много-много шариков...и запустим их в небо

Мартышка, Попугай и Удав:

-Зачем?

Слоненок:
-А нахуя они нам?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...