Перейти до змісту

Порадьте сучасний ПК під мої потреби


Рекомендовані повідомлення

15 годин тому, Holy сказано:

SD - НЕ обов'язкова умова, сучасні HDD теж мають непогану швидкість

відносно тих що випускались 20 років тому? можливо.

при смішній ціні за 120GB SSD від $30+ слухати хруст головок вінта який давиться свопом, ну то на любителя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Holy сказал:

SSD - НЕ обов'язкова умова, сучасні HDD теж мають непогану швидкість
і як люди раніше працювали без таких потужних копютерів)
чувак, можу сказати одне "потужний комп не зробить за тебе роботу і не зробить тебе профі"

я би вибрав материнку поменьше, щоб корпус був маленьким, купа слотів прото ні до чого

 

Раніше люди працювали бо раніше вимоги ПО були інші. Зараз без ССД робити якусь роботу зв'язану з розробкою або дизайном це мука. Я після переходу на ССД це зрозумів і думаю ще файлопомоку зробити на ССД. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви перебільшуєте хруст голівок ітд..))
ну да, якщо файли файли в гігабайтах, но працювати можна і без нього, але чувак не дизайном займаєтья, не монтує відео,
ну буде запускатись андроїд студія на секунду швиде і шо?  не хочу продовжувати срач.

На роботі ссд, а дома нормальний вінт не тріщить, завтиків не спостерігаю, в потребі ссд для себе не бачу.

При бюджеті 20-25К. да, позволити собі можна, але якщо він хоче зекономити на чомусь, щоб інше щось взяти краще, то варіант не купляти зараз ссд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Holy сказал:

ви перебільшуєте хруст голівок ітд..))
ну да, якщо файли файли в гігабайтах, но працювати можна і без нього, але чувак не дизайном займаєтья, не монтує відео,
ну буде запускатись андроїд студія на секунду швиде і шо?  не хочу продовжувати срач.

На роботі ссд, а дома нормальний вінт не тріщить, завтиків не спостерігаю, в потребі ссд для себе не бачу.

При бюджеті 20-25К. да, позволити собі можна, але якщо він хоче зекономити на чомусь, щоб інше щось взяти краще, то варіант не купляти зараз ссд.

 

 

Чувак ССД на 120 гб коштує 900-1200грн з гарантією. 

Те що ти думаєш не шуршить то воно шуршить і дуже сильно і до всьго вібрує. В мене в корпус зараз чифтек де встановлено 5 вінтів (шостий ССД під системою) з товстого металу, але навіть він добре передає це весь шум навіть з наклеєною шумоізоляцією 5мм. Просто ти не пробував, що таке ССД і не розумієш, як після переходу з звичайного НДД працює система за запускаються та працюю програми. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Holy сказано:

ви перебільшуєте хруст голівок ітд..))
ну да, якщо файли файли в гігабайтах, но працювати можна і без нього, але чувак не дизайном займаєтья, не монтує відео,
ну буде запускатись андроїд студія на секунду швиде і шо?  не хочу продовжувати срач.

На роботі ссд, а дома нормальний вінт не тріщить, завтиків не спостерігаю, в потребі ссд для себе не бачу.

При бюджеті 20-25К. да, позволити собі можна, але якщо він хоче зекономити на чомусь, щоб інше щось взяти краще, то варіант не купляти зараз ссд.

Якщо комп'ютер для ігор і перегляду фільмів , то може ви й праві

Але навіть якщо офісно працювати в екселі , все рівно це постійно відкривати-закривати файли, копіювати туди-сюди... А тим більше погромісту... Ну не знаю, справа ваша.

 

п.с вже здається писав тут на форумі, що по досвіду більш чутлива вінда до ссд. Тобто вінду він реально пришвидшує, на убунті ефект не такий помітний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 snouden, система має свій своп на тому ж диску, часто використовувані дані підтягуються звідти, тому коли повторно запускаєш іксель він швидше запускається.
чувак купляй ссд, давайте не будемо нервувати бордівчан))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Holy сказано:

якщо він хоче зекономити на чомусь, щоб інше щось взяти краще, то варіант не купляти зараз ссд.

Без образ,  але порада вкрай шкідлива!  При такій потужності проца і його задачах  просто тупо на ssd економити кілька сотень гривень.  На роботі вже кілька років юзаю на 775-му сокеті з 2-ядкрним процом,  то система зовсім змінилася після встановлення  ssd.  Браузер запускається і працює набагато приємніше (вкладок 10-30),  працюю з купою екселівськиз файлів (іноді по 10-15 штук одночасно)  то теж набагато швидше то все відкривається і зберігається.  І це все при тому,  що  ssd не повністю розкривається,  бо сата3  775-й не підтримує.  А якщо проц у кілька разів шустріший буде,  то ще більше помітна різниця буде між HDD I ssd. 

 Хочу я побачити як ти перезавантадиш браузер,  у якому відкрито 100 вкладок у системі з HDD... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, snouden сказал:

п.с вже здається писав тут на форумі, що по досвіду більш чутлива вінда до ссд. Тобто вінду він реально пришвидшує, на убунті ефект не такий помітний

 

Я маю досвід з віндою на роботі на ссд і вдома мак на ссд. вдома швидко стало хоч і до того було збс і на роботі літає комп з Віндовс 10

 

50 минут назад, Unknown сказал:

 Хочу я побачити як ти перезавантадиш браузер,  у якому відкрито 100 вкладок у системі з HDD... 

 

за 1,5-2 хвилини запуститься якщо ОЗУ буде достатньо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, Unknown сказал:

 Хочу я побачити як ти перезавантадиш браузер,  у якому відкрито 100 вкладок у системі з HDD... 

А я хочу побачити, що в тебе на тих 100 вкладок)) для всього важливого є закладки
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Holy сказал:

А я хочу побачити, що в тебе на тих 100 вкладок)) для всього важливого є закладки

 

Ти не повіриш але робота. Іколи фавіконів сайтів невидно через те що все треба і може використовуватись, а закладки це окрема тема коли ти ходиш постійно на одіні і ті ж сайти (соцмережі, фільми онлайн, прон, новини, борда) але коли шукаєш не тільки на першій сторінці гугла то 100 вкладок це норма і хром тоді спокійно вижирає по 8+ гб озу і коли ця ОЗУ закінчуєть все сипеться на вінт от тоді ссд і вигрібати починає щоб комп не вішався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Holy сказано:

А я хочу побачити, що в тебе на тих 100 вкладок)) для всього важливого є закладки
 

У мене менше трохи,  я писав.  Про 100 писали в першому повідомленні,  коли задачі для компа описували. І я брюсь уявити,  як воно на  HDD буде шевелитись,  особливо,  коли до свопа дойде діло. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покритикуйте передфінальний варіант зборки ПК:

 

INTEL CORE I5-8500
AsRock H370M PRO4
2*MICRON DDR4 8GB 2400 MHz (crycial)
Kingston SSDNow A400 120 GB

Western Digital Blue 1TB 7200rpm 64MB WD10EZEX 3.5 SATA III
БЖ AeroCool VX500 500W (ACPN-VX50NEY.11)
Корпус ProLogix B20/2004BS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vovo4ka сказано:

Покритикуйте передфінальний варіант зборки ПК:

 

INTEL CORE I5-8500
AsRock H370M PRO4
2*MICRON DDR4 8GB 2400 MHz (crycial)
Kingston SSDNow A400 120 GB

Western Digital Blue 1TB 7200rpm 64MB WD10EZEX 3.5 SATA III
БЖ AeroCool VX500 500W (ACPN-VX50NEY.11)
Корпус ProLogix B20/2004BS

Для села, коровам корм рахувати піде ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, westboiuu сказал:

Western Digital Blue 1TB 7200rpm 64MB WD10EZEX 3.5 SATA III - це слабе місце

бери вінт блек або ред

Хватить йому під файлопомойку, система і софт то на ССД будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС я б радив зекономити трохи сотень грн. на материнці (нашо той H-чипсет, B для 8500го просто за очі) і купити ССД щось із Самсунгів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...