Перейти до змісту

Порадьте сучасний ПК під мої потреби


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Вибираю новий ПК, потребую порад щодо заліза, так як тривалий час не слідкував за новими тендеціями та "досягненнями".


Сфери використання/потреби - java програмування (Android-Studio) + багатозадачність середньостатистичного юзера помножена на 10,- умовно кажучи 100+ вкладок у браузері (швидке переключення між вкладками без підвисань), кількадесят документів одночасно відкритих + запущена віртуалка(декілька), фотшоп, месенджери. В ігри бавитися не буду.

 

Орієнтуюсь на INTEL Core™ i5 та оперативку DDR4 16GB. Бюджет 20-25К.

 

1. Цікавить чи вистачить встроєної відеокарти під мої потреби, чи слід буде вибирати щось з GeForce. (з графіки хіба потрібно буде у 20-ти вкладках стріми з ютуба у Full-HD одночасно запустити)
2. Проц INTEL Core™ i5, чи буде якась суттєва різниця у роботі на практиці між 6-7-8 поколіннями.
3. В ідеалі охолодження з мінімальним шумом від корпусу.

 

Із варіантів, що нагуглив -

1. https://hard.rozetka.com.ua/artline_w52v01/p17740344/

2. http://artline.ua/kompyutery-artline/персональный-компьютер-artline-home-h57-h57v07-detail

3. Сборка -
Процесор INTEL Core™ i5 6600 (BX80662I56600)
s1151, 4 ядра, 3.30GHz, 8 GT/s DMI, Intel HD Graphics 530, L2: 4x256KB, L3: 6MB, 65W, BOX, Skylake
Материнська плата GIGABYTE GA-H110-D3
ATX, Socket 1151, 6-е покоління Intel Core i7 / Core i5 / Core i3 / , Intel, Intel H110, DDR4, 32 GB, 1 x PCI-Eх 3.0 x16, 3 x PCI, 3 x PCI-Eх 2.0 x1, 1 x M.2, 4 x Sata 6.0 Gb/s, 1-х USB 3.0, 2-х USB 2.0, UEFI, BOX
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 2400 MHz EVO Potenza Heatsink System GEIL (GLWR416GB2400C15DC)
2, 2400 MHz, CL15, 1.2 V
Накопичувач SSD 2.5" 120GB GOODRAM (SSDPR-CL100-120)
для комп'ютера, для ноутбука, SATA 6Gb/s, 500Mb/s, 320Mb/s
Жорсткий диск 3.5" 1TB Western Digital (WD10EZEX)
7200 об/хв, 64 MB, SATA III, Caviar Blue
Корпус Vinga CS105B-500W
Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, з блоком живлення, 500 Вт, 2 x Audio (мікрофон, навушники), 2 x USB 2.0

 

Вітаються конструктивні поради або лінк на форуми/статті які допоможуть у мому питанні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Ця мамка буде "поярчє". Має і hdmi / DP / DVI / VGA  також m.2 / 4 слоти під память

2)  Для таких задач (особливо стріма) варто брати 4/8 (ядра / потоки) тобто і7.

3) ОЗу 16, а краще 24.

4) SSD - обов'язкова умова. В той самий m.2.

1 ТБ вінта  вистачить з головою для хламу.

5) память 32 гіга

 

+ корпус + блок і якраз 25000 вийде.

 

можна зекономити тисяч 5 (20%) - купивши все НЕ нове. Якщо не все, то проц, мамку память і ССД точно.

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за конструктив. Про ютуб, малось на увазі - перегляд чужого стріму, а не "робити" стрім.

 

Якщо можна, все-таки, за відеокарту - чи вона потрібна під мою "багатозадачність" чи встроєної вистачить.

І ще - краще розглядати готові комплекти, типу -  Artline Home H57 v07 (поки найбільш подобається) чи самостійно збирати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.@vovo4ka Багатозадачність це AMD Ryzen 7 8 ядер 16 потоків, а не нещасний інтел із 4-ма ядрами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@case_l  Холівару тут не буде.

Ще слово про те, що хтось нещасний чи щасливий - забаню.

Або конструктив, або геть з теми.

 

Чоловік дивиться на Інтел, а ти прийшов із Райзеном. Де логіка?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vovo4ka  я запропонував набагато шустріший ССД, і да ,він дорожчий, але того вартий.

Мамку кращу і ОЗУ більше. Це те, що необхідно.

 

Між іншим, раз уже згадали райзен, то як варіант - він має право на життя.

Але якщо все життя на інтелі - зіскочити майже не реально :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Artline Home H57 v07 -  gt 1030 яка вам взагалі не потрібна, встроєного вистачить з головою, якщо розглядати тойже проц ( доречі непоганий варіант шестиядерний Intel Core i5-8400), а замість відео краще ОЗУ докупити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Zheny@ сказал:

Між іншим, раз уже згадали райзен, то як варіант - він має право на життя.

Такий варіант не просто має право на життя, а повинен розглядатися на самперед. Це якщо треба максимально-продуктивна багатозадачність. Причини згадувались вище. 

 

8 часов назад, Zheny@ сказал:

Але якщо все життя на інтелі - зіскочити майже не реально :)

А це вже попахує чимось нездоровим, типу якогось фанатизму чи манії. 

Руйнуйте свої духовні скрєпи, не будьте такими як більшість наших східних сусідів :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Litovets сказано:

А це вже попахує чимось нездоровим, типу якогось фанатизму чи манії. 

А якби я там написав не Інтел, а АМД? ти б так само сказав? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

А якби я там написав не Інтел, а АМД? ти б так само сказав? ;)

Якби ти висловився про АМД так як і про Інтел - так.

Мої переконання стосовно АМД і Інтел є такими як є не тому що я так переконаний/вірю/розумію чи ще щось.

Вони (переконання) мають цілком логічну основу.

І я цілком лояльно ставився до продукції Інтел до того поки вони не обернули її (продукцію) в метод тотального баблодойства і розвода покупців на гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзав я 12 років лиш інтел проци, тут в 2016 апгрейднувся на AMD FX6350, все було добре, але так як солідворк працює лише з 1 ядром, а в AMD FX з печалька  нещодавно вирішив спробувати інтел того ж покоління і за 150 грн перекочував на 2500К. 

В системі інстальовано 20Гб ОЗУ, без файлу підкачки, обидва проци порівнюю лише в розгоні.

Що в результаті: 2500к на 15% швидше в тому ж соліді, по іграх не скажу бо вмисно не заміряв, але в тому, що грався різниці не помітив, гадаю що інтел таки швидше, можливо...

Про те, я так як і ТС "мультизадачний", в двох браузерах може бути відкрито по 30-50вкладок, монтуватися ролик в пінаклі на 1-2х ядрах, той же солід, та ще й танки ганяю, які практично постійно відкриті в фоні і час від часу заходжу для зняття стресу :) .

Так ось після переходу на 2500к помічаю постійні легкі фрізи і пригальмовування при переході між вкладками браузера, при переході між процесами і прогами. Я б не сказав би що критично, але перший час після переходу з амд дуже відчувалося. На роботі машина на і5 3470 то думав ці фрізи саме через систему і ПО для безпеки, а після переходу домашного пк на і5 розумію що ні.    

Фанатичної відданості одному з вендорів я категорично не розділяю, але на сьогоднішній день з нових би дивився на R5 1600, проте якщо є 25кгрн. то можна думати і про і5 8600К  без відеокарти. 

Але чи є сенс без відео - ХЗ?  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Zheny@ сказано:

@case_l  Холівару тут не буде.

Ще слово про те, що хтось нещасний чи щасливий - забаню.

Або конструктив, або геть з теми.

 

Чоловік дивиться на Інтел, а ти прийшов із Райзеном. Де логіка?

 

Кілька віртуалок і багатозадачність  - це якраз задача для Ryzen 7 , а інтел більш сильний в однопоточних завданнях, тим більше що в інтела буде в два рази менше ядер за ту саму ціну. Це не холівар, зараз сам сиджу на інтелі. Але для задач, що озвучив ТС, брав би Ryzen 7 однозначно. Або як варіант Xeon LGA 2011.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, case_l сказано:

а інтел більш сильний в однопоточних завданнях,

 

Не можу знайти тести, де 2-ядерний (вроді і3)  інтел "зробив" 4-ядерного Атлона чи то Фенома.  Не суть. Я це до того, що Напхати купу ядер - не є показником потужності.

Питання ще у підтримці софтом тієї багатоядрьоності.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5500 озу 16гб
3600 мп амд
4800 цпу 1600
1500 бж
700 корпус
1200 ссд
1100 шдд
1500 кулер
4500 гпу 1050
24400  

 

----------------------------------

 

5500 озу 16 гб
3600 мп інтел
7500 цпу 8600к
1500 бж
700 корпус
1200 ссд
1100 шдд
1500 кулер
0 гпу
22600  

 

ціни по розетці

 

Цитувати

2. Проц INTEL Core™ i5, чи буде якась суттєва різниця у роботі на практиці між 6-7-8 поколіннями.

різниця продуктивності 6-7 покоління між 8 дуже суттєва, в ціні ні, тому при рознахунку системи з "0" треба орієнтуватися лише на 8 покоління інтел.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

Не можу знайти тести, де 2-ядерний (вроді і3)  інтел "зробив" 4-ядерного Атлона чи то Фенома.  Не суть. Я це до того, що Напхати купу ядер - не є показником потужності.

Питання ще у підтримці софтом тієї багатоядрьоності.

 

Хром підтримує багатозадачність,а  віртуалки тим більше. 8-ми ядерний проц 4-ри ядра порве.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Ukrainec сказано:

4500 гпу 1050

Може краще брати 1030? Бо в інтела інтегрована недотягує навіть до 1030.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, case_l сказано:

Може краще брати 1030? Бо в інтела інтегрована недотягує навіть до 1030.

бери :)

тобі, що жалко чужих грошей чтолі...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось так йдучи до дому осмислив: А НАФГА? нафіга вбахувати 900$  в те, що цілком і повністтю можна здійснити за 400$ без радикально відчуття програшу в описаних задачах? 

Варто пошукати б/у систему на якомусь i5/i7 2-3 покоління чи fx6xxx/8xxx впихнути 16Гб ОЗУ і буде щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Б/у  - ні.

І все-таки INTEL. 90% що i5-8400, правда хз яку тоді материнку брати.

За SSD і DDR зрозумів, але чесно, якось 10К на оперативку витратити трохи задуже, хоча...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, vovo4ka сказал:

І все-таки INTEL. 90% що i5-8400

Якшо таки приперло взяти Інтел то бери хоч з нормальною базовою частотою не з 2.8 ггц. 

2,8 то вже за межами психологічного мінімуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Litovets сказал:

Якшо таки приперло взяти Інтел то бери хоч з нормальною базовою частотою не з 2.8 ггц. 

2,8 то вже за межами психологічного мінімуму. 

Такий - https://hard.rozetka.com.ua/intel_core_i5_8600K/p24272227/ ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vovo4ka сказано:

6 ядер - вже краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, vovo4ka сказал:

Ганяти проц будеш? Якщо ні то нашо такий?

Достатньо 8500го, а це мінус 1000 грн. вартості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SSD - НЕ обов'язкова умова, сучасні HDD теж мають непогану швидкість
і як люди раніше працювали без таких потужних копютерів)
чувак, можу сказати одне "потужний комп не зробить за тебе роботу і не зробить тебе профі"

я би вибрав материнку поменьше, щоб корпус був маленьким, купа слотів прото ні до чого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...