Перейти до змісту

Переезд в Луцк


caramail

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, MANJAK11 сказал:

на перехресті повертаєш наліво, на Рованці, печеш до перехрестя, де наліво ГПЗ, а прямо Депо, печеш прямо, до Депо, а там весь час прямо й попадаєш на Львівську :) Якщо треба на Володимирську, повертаєш в кінці направо й до кільця ))))

Це нащивається "не заїжджаючи в місто"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 241
  • Створено
  • Остання відповідь
28 минут назад, volks сказал:

Це нащивається "не заїжджаючи в місто"?

в смислі ? вулиця ж у місті знаходится. Як можна потрапити на вулицю в місті, не заїзджаючи в місто ? В моєму значенні *не заїзджаючи в місто* означає - оминаючи дороги з посиленим трафіком, тобто ще простіше, не пхатися в центр чи біля Старого ринку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, MANJAK11 сказал:

в смислі ? вулиця ж у місті знаходится. Як можна потрапити на вулицю в місті, не заїзджаючи в місто ? В моєму значенні *не заїзджаючи в місто* означає - оминаючи дороги з посиленим трафіком, тобто ще простіше, не пхатися в центр чи біля Старого ринку

Так ми говорили про окружну, відповідно я мав на увазі траси, а не вулиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

Так ми говорили про окружну, відповідно я мав на увазі траси, а не вулиці.

ну тоді на тому перехресті, де поворот на ГПЗ й на Депо, повертаєш наліво на ГПЗ, й прямою дорогою виїзджаєш на Львівську трасу, з Володимерською, з такими запросами, вже дійсно - ніяк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

ну тоді на тому перехресті, де поворот на ГПЗ й на Депо, повертаєш наліво на ГПЗ, й прямою дорогою виїзджаєш на Львівську трасу, з Володимерською, з такими запросами, вже дійсно - ніяк

Та й зі Львівською ніяк. Бо потрібно всеодно майже через всю Дубенську проїжджати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Та й зі Львівською ніяк. Бо потрібно всеодно майже через всю Дубенську проїжджати.

 Ооо! Кіко тої  Дубенської, аж куча кілометрів:) то все пшик. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

Та й зі Львівською ніяк. Бо потрібно всеодно майже через всю Дубенську проїжджати.

та я вже зрозумів, якщо на переході метр в сторону проблема пройти, то пів вулиці проїхати то взагалі ахтунг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, MANJAK11 сказал:

та я вже зрозумів, якщо на переході метр в сторону проблема пройти, то пів вулиці проїхати то взагалі ахтунг

Бо не повинен транзитний транспорт взагалі в місто заїжджати. Для того і роблять окружні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, volks сказано:

Бо не повинен транзитний транспорт взагалі в місто заїжджати. Для того і роблять окружні.

 

а як добиратися з інших міст?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офтоп:

брат по роботі пару тижнів жив у Швейцарії, у Базелі (там доречі дуже потужна укр. діаспора, є садочки і школи з українською мовою), показував фотки - місто майже повністю охоплене велодоріжками, окремими, відгороженими. Велосипедисти головніші за автовласників і на велах їздять практично 80%!

Міській транспорт коштує 7 чи 8 франків і ніби при зарплаті в 2-3-4 тисячі це не так багато, але ні - велосипедистів тьма, а автобуси напівпорожні(бо гроші вони дуууже добре вміють рахувати). Так само і автомобілів на фотках я майже не бачив, а зате велосипедистів - просто толпи від 13 річних до 70-80.

І ще вразила суцільна інтеграція старих людей у життя так би мовити. Ходять старі дідусі з "ходунками", кругом з'їзди для колясочників, ВЕСЬ міський транспорт з пандусами для них, карочє все зроблено для того, щоб після 60 років людина повноцінно жила.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

велосипедистів тьма, а автобуси напівпорожні(бо гроші вони дуууже добре вміють рахувати)

Чомусь завжди думав, що люди їдуть  велосипедом не для економії, а для задоволення чи зручності. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, case_l сказано:

Чомусь завжди думав, що люди їдуть  велосипедом не для економії, а для задоволення чи зручності. 

В нас напевно так, а в Європах більше все ж для економії, хоча і ЗОЖ присутній в мотивації. В Швейцарії то точно, бо 150-200 грн за "маршрутку" навіть меганову модну і зручну жаба давить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене мати у свої 70 їздить велосипедом і внучку возить :) . Хоча то може район такий Львівська, а в бетонних трущобах на 33-му чи  40-му то не так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, difoto said:

В нас напевно так, а в Європах більше все ж для економії, хоча і ЗОЖ присутній в мотивації. В Швейцарії то точно, бо 150-200 грн за "маршрутку" навіть меганову модну і зручну жаба давить.

 

Чувак, ти нереально крутий гуморист. Після твоїх постів про економіку я ще зо дві години сміюся.

 

Це ж треба, швейцарцям не вистачає на проїзд в громадському транспорті, тому вони їздять роверами))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

Чувак, ти нереально крутий гуморист. Після твоїх постів про економіку я ще зо дві години сміюся.

Чувак, ти коли останній раз в Швейцарії був? В мене брат працює у швейцарській фірмі і регулярно з ними спілкується, єслі шо. А ти смійся далі, клоун :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

Чувак, ти коли останній раз в Швейцарії був? В мене брат працює у швейцарській фірмі і регулярно з ними спілкується, єслі шо. А ти смійся далі, клоун :)

 

Ді, ти перед тим як людей обзивати, думай, що ти пишеш.

Спочатку ти пишеш:

1 час назад, difoto сказал:

Міській транспорт коштує 7 чи 8 франків і ніби при зарплаті в 2-3-4 тисячі це не так багато,

І після цього відразу:

1 час назад, difoto сказал:

бо 150-200 грн за "маршрутку" навіть меганову модну і зручну жаба давить

То швейцарців жаба душить, що в них маршрутки 150-200 грн, чи тебе?

 

1 час назад, difoto сказал:

ще вразила суцільна інтеграція старих людей у життя так би мовити. Ходять старі дідусі з "ходунками", кругом з'їзди для колясочників, ВЕСЬ міський транспорт з пандусами для них, карочє все зроблено для того, щоб після 60 років людина повноцінно жила.

 

От імєнно - жила, а не пахала.

Ну хоч тут ти побачив різницю життя в "Європі" і в нас. Алілуя)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

В нас напевно так, а в Європах більше все ж для економії, хоча і ЗОЖ присутній в мотивації. В Швейцарії то точно, бо 150-200 грн за "маршрутку" навіть меганову модну і зручну жаба давить.

якщо для прієзжих є Swiss Travel Pass , то для мєсних тим більше мають бути проїздні і маршрутка вже не буде коштувати 7-8 франків. Тому не вважаю *жабу* основною мотивацією, а всетаки це прагнення до здорового способу життя й не більше. Взагалі дивно чути від тебе про *жабу*, тим більше в такому контексті, бо в основному, *жаба* чужа, часто ввижаєтся лише тим, кого власна мордує без перестанку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

Міській транспорт коштує 7 чи 8 франків і ніби при зарплаті в 2-3-4 тисячі 

 

І все таки, взяли мене сумніви на рахунок ціни на міський транспорт, перевірив, трохи, раза в два, неправда. Ціни в Базелі http://hikersbay.com/prices/switzerland/basel/ціни-в-базель.html?lang=ua

Screenshot_20180519-170335.thumb.png.9f3f0903c9b06327b1893f8ed3bc7964.png

Screenshot_20180519-170723.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Юріч сказано:

І все таки, взяли мене сумніви на рахунок ціни на міський транспорт, перевірив, трохи, раза в два, неправда.

ти на роботу їдеш тільки в одну сторону? В них є така штука як two way pass - туди-назад. Далі пояснювати?

6 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

то для мєсних тим більше мають бути проїздні

вони і є, як правило купують універсальні, на автобус, електричку, катер і т.п. 600-1000 євро на місяць і катайся.

Щодо того всього загалом, процитую брата:

- На велосипедах ездят вообще ВСЕ, потому что проезд жутко дорогой, а велоинфраструктура - просто п*здец как развита!

Ше раз запитаю усіх - ви коли останній раз були і жили в Швейцарії? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, difoto сказал:

- На велосипедах ездят вообще ВСЕ, потому что проезд жутко дорогой, а велоинфраструктура - просто п*здец как развита!

тобто те, що процитував вище Юріч - пиз*ьож ? Чи 80 франків на місяць це *жутко дорогой* ? Чи з точки зору українських зарплат він *жутко дорогой* ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, difoto сказал:

Ше раз запитаю усіх - ви коли останній раз були і жили в Швейцарії?

ну в мене два питання по цьому питанню. А ти сам коли останній раз був у Швейцарії ? З чого ти взяв, що для нас твій брат авторитет й його слова значать більше ніж інфа з якогось лєвого сайту ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, difoto сказал:

ви коли останній раз були і жили в Швейцарії? 

 

А ти взагалі колись був за кордоном? Росія не рахується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, difoto сказал:

ти на роботу їдеш тільки в одну сторону? В них є така штука як two way pass - туди-назад

 

А, ну тоді луцька маршрутка вартує 10 грн. Ось це також маніпуляція.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

А, ну тоді луцька маршрутка вартує 10 грн. Ось це також маніпуляція.

 

Ще поки 8...

 маніпулятори

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...