Перейти до змісту

Переезд в Луцк


caramail

Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, volks сказано:

А я скажу більше. Живучи в Луцьку, автомобіль і не треба.

А зря.  Саме в таких ОХУЄН. ИХ!  містах як Луцьк кайфуєш від усього,і одне з головних,що немає клятих корків і на авто тут їздити просто суперово,я Абажаю Луцьк. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 241
  • Створено
  • Остання відповідь
4 минуты назад, yura-patriot сказал:

А зря.  Саме в таких ОХУЄН. ИХ!  містах як Луцьк кайфуєш від усього,і одне з головних,що немає клятих корків і на авто тут їздити просто суперово,я Абажаю Луцьк. 

Не спорю. Просто, якщо не потрібно для роботи, то при наших розмірах громадського транспорту вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, volks сказал:

Не спорю. Просто, якщо не потрібно для роботи, то при наших розмірах громадського транспорту вистачає.

в 40 мікрорайоні я все рідше і рідше беру авто - майже все поруч в межах 5-10 хв ходьби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, yura-patriot сказано:

А зря.  Саме в таких ОХУЄН. ИХ!  містах як Луцьк кайфуєш від усього,і одне з головних,що немає клятих корків і на авто тут їздити просто суперово,я Абажаю Луцьк. 

Але зважай на те, що тобі "на авто тут їздити просто суперово" тільки тому що є такі як @volks , які не вважають авто у Луцьку необхідністю. Але якщо народ так і далі буде затарюватися єврономерами, то про "немає клятих корків" можна буде забути. Дороги то не гумові і проектувалися ще у ті часи, коли автомобілів було у кілька разів менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, vaz75 сказано:

в 40 мікрорайоні я все рідше і рідше беру авто - майже все поруч в межах 5-10 хв ходьби.

я на  дпз живу, працюю і мій ТЗ на кілочках в гаражі, вже 3 роки :P

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

на роботу/з роботи ходжу по такому маршруті.

я би б тудою їздив би велом... супермаршрут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Basil сказано:

я би б тудою їздив би велом... супермаршрут...

ага

IMG_20180505_155109.thumb.jpg.7c41d59b4eee3fbcea871e6427d02b67.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, а взагалі всі такі розумні, ви запитайте у людей які живуть на «балці»,да вони вам горло перегризуть доказуючи, що їхній район, «бестофзебест», а ті, що в районі профспілок також, там у них парк піпєц, ну той що біля другої лікарні, і ті що на ровенській живуть, також скажуть, що у них найкраще, бо той парк збоку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yura-patriot сказал:

Ой, а взагалі всі такі розумні, ви запитайте у людей які живуть на «балці»,да вони вам горло перегризуть доказуючи, що їхній район, «бестофзебест», а ті, що в районі профспілок також, там у них парк піпєц, ну той що біля другої лікарні, і ті що на ровенській живуть, також скажуть, що у них найкраще, бо той парк збоку. 

 

Юрчику, братику, заспокойся і не завідуй :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

 

Юрчику, братику, заспокойся і не завідуй :D.

 3hqt.gif

 

Я балдєю зі свого району,  патамуша я виріс на красному)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, yura-patriot сказал:

Ой, а взагалі всі такі розумні, ви запитайте у людей які живуть на «балці»,да вони вам горло перегризуть доказуючи, що їхній район, «бестофзебест», а ті, що в районі профспілок також, там у них парк піпєц, ну той що біля другої лікарні, і ті що на ровенській живуть, також скажуть, що у них найкраще, бо той парк збоку. 

Зате, у вишківськіх пациків, самі рівні лампаси на треніках.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, yura-patriot сказал:

 Я балдєю зі свого району,  патамуша я виріс на красному)))

 

Ну так би відразу ж сказав. Питань більше не маю :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yu2007 сказано:

Ну тоді Ківерці

А чо зразу Ківерці? Ківерці недалеко від Луцька втекли... по оренді житла і тому подібному...

Забудова переважно приватна, багатоповерхової мало. А ціни за неї луплять майже такі ж як у Луцьку...

Маршрутки зранку на Луцьк і ввечері з Луцька переповнені...

Якщо аеродром, то я б дивився в сторону Наливайка, 10-ї бурси...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, Basil said:

А чо зразу Ківерці? Ківерці недалеко від Луцька втекли... по оренді житла і тому подібному...

Забудова переважно приватна, багатоповерхової мало. А ціни за неї луплять майже такі ж як у Луцьку...

Маршрутки зранку на Луцьк і ввечері з Луцька переповнені...

 

Що, в Ківерцях десь під 4-5 тис. плюс комуналка за більш-менш нормальне житло? Оце так...

 

Ще ж електрички мають їздити, чи теж переповнені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Serpent сказал:

Але зважай на те, що тобі "на авто тут їздити просто суперово" тільки тому що є такі як @volks , які не вважають авто у Луцьку необхідністю.

Ну так це логічно. Автомобілісти впершу чергу повинні бути зацікавлені в створенні зручних тротуарів, велодоріжок, комфортного і пунктуального транспорту. Бо чим більше людей відмовиться від автомобіля, тим легше буде їздити автомобілістам. І відсутність такого розвитку є ще одним мінусом Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, case_l сказал:

Хто живе на ГПЗ - тому в жизні не везе - українська народна приказка :)

 

А ще при Союзі говорили: ГПЗ - Господи, Поможи Заїхати :).

Але то все було в 80-90і роки. Зараз вже неактуально, так як не тільки назва ГПЗ канула в лєту (як мінімум зараз ЛПЗ), а й район кардинально змінився, ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я виріс в районі Рівненської, спочатку жив в п'ятиповерхівці, а потім в двоповерховому будинку на 8 квартир (Козакова, Московська) і жив десь до 22 років. На той час вважав, що це найкращий район в місті. Багато місця для ігор, є де пограти в футбол та покататися на велосипеді, близько Теремно, Стир та Сапалаївка, недалеко різні заводи де можна потусуватися і набрати всяких ніштяків (особливо фольги з конденсаторів або селітри чи парафіну) короче все що потрібно. Ринок, магазини, школи, дитячі садочки.

Коли одружився переїхав жити на Соборності, біля Північного ринку то зрозумів наскільки я помилявся, побачив що Рівненська це страшний, депресивний та невпорядкований район.

Через 10 років переїхав в іншу квартиру, теж на Соборності (біля Аверсу), трошки гірше ніж біля Північного, але теж непогано. Практично центр міста та всі зручності тут на Соборності. В самому центрі може комусь і непогано жити, але дуже сердить що і на Волі і на Винниченка чи Лесі Українки купити щось поїсти додому це проблема. Особливо, що стосується свіжого м'яса чи овочів, проблему в деякій мірі вирішив Сільпо. 

Для мене завжди були краєм світу такі районі як Володимирська, Львівська, ГПЗ, 40-й, Вишків, щодо 40-го району думку поміняв на краще, але не сильно. 5 років назад коли шукали квартиру приїзжав дивитися одну на ГПЗ і так попало, що квартира була страшна і це сильно погіршило настрій, напевне тому весь район по якому ми погуляли з дружиною та дітьми сприйнявся негативно і нам швидше хотілося поїхати звідти, несподобався супермаркет, дуже несподобався якийсь рибний магазин, щось було ще але не згадаю. Хоча сподобалося, що район досить зелений і взагалі зараз ситуація дещо покращилася.

Також дивилися квартиру  на Рівненській, в тому будинку де я жив зовсім маленьким і біля будинку де я жив до 22, спочатку загорівся бажанням купити, все-таки мій район, друзі, багато знайомих, але район дуже недоглянутий, він дуже довго виходить з 90-их та взагалі з совка. Приємно згадати дитинство, але зрозумів, що жити тут більше не хочеться, ринок біля Лучеська це кошмар, магазини теж небагато від нього втекли.

Я прошу вибачення, якщо задів чиїсь почуття чи може погано відізвався про ваш район, Луцьк розвивається та потрохи міняється на краще, хоч і не всюди.

Можна пристосуватися і жити будь-де, і мільйони українців це доказали виживши в Сибіру, але іноді приходиться вибирати не тільки по таким показникам як близькість школи, зручність доїзду і т.д, а банально ціна, хоча хочеться вибирати серцем. Зараз мій батько то куми живуть на дачному масиві "Діброва" і дуже задоволені, хоча до школи племіннику не близько, але 10-15 хвилин маршруткою в нас час це взагалі не багато, а по ціні оренди житла іноді траплаються дуже непогані варіанти, значно дешевше ніж у місті, тишина, спокій (особливо осінню та зимою) та трохи природи і можливість щось виростити літом. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Basil сказал:

я би б тудою їздив би велом... супермаршрут...

Велом - це на любителя. Я свій тестю подарив трохи раніше, не встиг на цьому маршруті спробувати, але якби й ровер лишився, то я, скоріше по асфальту ним котився, так було б швидше, ніж по грунтовці навпростець, бо він у мене мегабюджетний був, на бездоріжжі розсипався б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Volyniaka сказано:

Окстісь! то він менший за кількістю населення! але по протяжності вдвічі довший

З вами все в порядку? Ви у своїй ненависті до Луцька вже переходите межі.

 

o2PsmUP.png

 

Я вибрав дві крайні точки і максимум що виходить, це ~10км.

Далі. Навіть по вікі площа Ужгорода 40км кв, проти 42 у Луцька, але все це що біля кордону - фактично незаселена місцевість, тому фактично Ужгород ще раза в півтора менший.

Вам слід було б вибачитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Отож @Юріч ти вчора писав зелені у нас в дворі мало:

12 годин тому, Юріч сказано:

 

, зелені мало,

 

 ну не знаю друже,не парк канєшно,але як на мене затишно:
 

Спойлер

 

IMG_4485.thumb.JPG.1c568606667e69b5d7ff71d4f3b81bae.JPGIMG_4483.thumb.JPG.54b7ec5668986183d9fbeab6807c8fc5.JPGIMG_4482.thumb.JPG.b6b0a060135bf36d950d1ad3e171838e.JPGIMG_4481.thumb.JPG.6205bf9689b6308fe58814660ea16067.JPGIMG_4480.thumb.JPG.def740404b17e5f0aa19cadf60a64058.JPG

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

то завжди можна то об'їхати іншою дорогою
 

Це того шо є Ківерцівська-Набережна та Глушець. Думаю в 90% випадків ти об'їзжаєш ними ;) 

А їх могло не бути, особливо Набережної, або могла бути вужча. Якусь чув плітку, що в 70-х, коли робили Набережну, партійне керівництво не дуже то хотіло її там бачити - не бачили потреби. Справді, тоді машин порівняно з нинішнім часом практично не було. Навіть ще в 90х пам'ятаю як Набережна, Стрілецька, Ківерцівська завжди пусті стояли.

Насправді, не скажу як за інші міста, а от у тому ж Львові корки, це не того що машин так багато - а через організацію вулиць. Дуже багато вузеньких вуличок, і я кажу не за центр Плюс мутний рел'єф місцевості Та ж гора Високий замок, яку треба оминати довго і нудно. Все це сповільнує рух. Взяти навіть той же заїзд з Луцько-Радехівського напрямку... Наскільки там ВІДРАЗУ вузенький заїзд - і як результат ВІДРАЗУ корок на рівному місці. Але львів'яни завжди з презирством до волинян ставились, і пиха на рівному місці, притому що Луцьк вже давно випередив Львів за благоустроєм. Тому кожного разу коли буваю у Львові про себе думаю "*лять"... І не тільки через дороги, корки, а через багато іншого.

 

У Львові, та й мабуть інших обл. містах, які вище згадували, немає нічого подібного до наших "об'їздних" Набережної, Глушець, Рованців - куди не ткнись треба їхати через центр. Крім випадків коли з південних районів треба на Сихів. Є тільки велика об'їздна навколо міста. Так, Луцьк унікальний в плані організації руху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще великий кайф,що у нас виїхати за місто на шашличкі,ну або на дачу ту саму,ваабщє близько і легко і не важливо в якому районі ти живеш.Мені знайомий розказував,що є кияни які на вихідних піляють по 70км до дач,йоханий бабай,та ну його нах такі дачі.А на рибалочку вискочити у вихідний до 50км,аби було бажання,а не як розказують по 150км їдуть в одну тільки сторону і то на деньок "скочити":blink:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, snouden сказал:

З вами все в порядку? Ви у своїй ненависті до Луцька вже переходите межі.

Я вибрав дві крайні точки і максимум що виходить, це ~10км.

Далі. Навіть по вікі площа Ужгорода 40км кв, проти 42 у Луцька, але все це що біля кордону - фактично незаселена місцевість, тому фактично Ужгород ще раза в півтора менший.

Вам слід було б вибачитись.

Точно по Вікі площа Ужгорода 40 км? Бо я бачу 65.

 

Безымянный.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...