Перейти до змісту

Переезд в Луцк


caramail

Рекомендовані повідомлення

Ну і Ужгород полюбому менше Луцька :) Але його за обласний центр подумки і не рахуємо (типу як плутон - не планета)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 241
  • Створено
  • Остання відповідь
9 хвилин тому, snouden сказано:

Ну і Ужгород полюбому менше Луцька :) Але його за обласний центр подумки і не рахуємо (типу як плутон - не планета)

Окстісь! то він менший за кількістю населення! але по протяжності вдвічі довший

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

Чо доколупався? 

 Да яка доколупка)) просто цікава (нарешті) тема. Розсуждаємо, умнічаємо, прикольно. І так хочца своїх 5 капєєк вставити:) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yura-patriot сказал:

Ну всьо! :D

  Продаю, або обміняю трьохкімнатну квартиру( район риббази) 40-вий квартал, на  будь-яку,хоч однушку(можу ще і доплатити)в районі ГПЗ. 

 

Юрчику, дарма прикалуєшся). Я 24 роки прожив в районі Відродження-33й-40й. І ДПЗ для мене казалось забитим селом чи таким собі робітничим кварталом в чорта на кулічках. Я там не був до своїх 18ти років, хоча родився і прожив все життя в Луцьку. І я думаю, що більшості людям які живуть на 33му чи 40му все життя ДПЗ таким і представляється. Все міняється з ніг на голову, коли ти тут поселяєшся. От чесно, без образ, але твій будинок, як для мене, ну зовсім не в уютному місці, траса під вікнами, зелені мало, мясокомбінат під носом (не знаю чи працює, але раніше часто смердів)... І взагалі, на тому місці в мене (в бабусі моєї) був город з будкою для реманента))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, yura-patriot сказал:

 А де батьки до цього жили?

Не розумію зв'язку, але жили в центрі, квартиру віддали старшій сестрі. Здивувала наявність електроплити вдома (не гуртожиток), попередній власник запевнив, що в багатьох так (хрущ в центрі тяжко переносив сусідський кондиціонер взимку, часто вибивали автомати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

От чесно, без образ, але твій будинок, як для мене, ну зовсім не в уютному місці, траса під вікнами, зелені мало, мясокомбінат під носом (не знаю чи працює, але раніше часто смердів)...

Які образи, ти шо:)   Да,може і мій і не в самому уютному, я це і не стверджував, про мясокомінат забудь ваабщє,зелені в нас нармально і двір кльовий пройдися побач, а до парку за ЗАГсом 5 хвилин пішки. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MANJAK11 сказал:

ггг )) я пішки з Молоді до школи №2 вночі за годину проходив ))

ПТУ №12 до МКБ за 2 години ))

 

Зараз, якщо погода не підводить, на роботу/з роботи ходжу по такому маршруті. Ребята, це така красота, що словами не передати. Часу тратиться рівно так само, якби йшов на зупинку, чекав маршрутку, пиляв від маршрутки до роботи - 45 хвилин. Але яких 45 хвилин: людей немає, роздіваюся до одних шортів і загаряю по дорозі, пташки щебечуть, лізуть мало не на руки, я більше половини навіть назви не знаю, повітря таке чисте, що коли вихожу на дорогу, то чую запах вихлопних газів, хоча зазвичай взагалі запахи погано чую через свою роботу (цілий день розчинником дихаю), на заліві можна й скупнутися, якщо буде жарко, посидіти на березі, повтикати за тренуваннями байдарочників. Я навіть бомжу заздрив, який притягнув на залів розкладачку і жив декілька днів, але зараз пропав, певно гнус дістав, бо в цьому році його стільки, що я ще в житті не бачив, тому на роботу йду швидким темпом, щоб мошкара не встигала сідати. Навіть на 1+1 був сюжет, що в цьому році, через теплу зиму комарів у три рази більше. І це майже центр міста, на Ковельській пробка на весь міст, а я в ній не стою. :)

 1454684661_.thumb.png.87efbfc30955b9036873cd01f28ead0a.png

п.с. Тільки не ломіться всі тудою, бо я стіснятимусь загаряти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Oggy сказано:

але жили в центрі, 

 Ну все зрозуміло :) . 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Які образи, ти шо:)   Да,може і мій і не в самому уютному, я це і не стверджував, про мясокомінат забудь ваабщє,зелені в нас нармально і двір кльовий пройдися побач, а до парку за ЗАГсом 5 хвилин пішки. 

 

 Ах да, забув, Сань в тебе тачила де стоїть? у дворі? не стрімаєшся?А у мене в гаражі через дорогу метрів 100,ти ж розумний розумієш, що я цим не хвалюся, але всетаки  гараж(кооператив) на районі то вєщара, де я тримаю усьо! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ТС закінчились безкоштовні повідомлення, тому, думаю, вона не образиться, якщо я за неї черкану пару слів і верну тему в тему. Чоловік працюватиме на військовому аеродромі, тому всі наші поради у виборі мікрорайону - коту під хвіст. Починаємо радити спочатку. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, snouden сказал:

Ну не знаю. Може по цифрам ви й праві (треба перевіряти), але Луцьк трохи розтягнутий. І відстань між крайньої точкою КРЗ і ДПЗ чи цукровий - доволі велика. От наприклад в Тернополі такого нема - там місто кругове (радіальна структура), та і вроді Рівне таке саме.

 

Є доля істини в твоїх словах, але та різниця не критична. Тільки що перевірив по картах: Тернопіль з півночі на південь - 9 км, з заходу на схід - 10 км, Луцьк - 11 км від початку Львівської (від Гіркої Полонки) до кінця Ківерцівської (біля аеродрому), і 11 км від рівненського кільця до кінця Ковельської (початок Зміїнця). Але по вікі Луцьк 42 км², Тернопіль - 72 км², Ужгород - 65 км², а Чернівці - 153 км².

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, nickel сказал:

В ТС закінчились безкоштовні повідомлення, тому, думаю, вона не образиться, якщо я за неї черкану пару слів і верну тему в тему. Чоловік працюватиме на військовому аеродромі, тому всі наші поради у виборі мікрорайону - коту під хвіст. Починаємо радити спочатку. :)

 

Небіжка)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, yura-patriot сказал:

 Ах да, забув, Сань в тебе тачила де стоїть? у дворі? не стрімаєшся?А у мене в гаражі через дорогу метрів 100,ти ж розумний розумієш, що я цим не хвалюся, але всетаки  гараж(кооператив) на районі то вєщара, де я тримаю усьо! 

Ти так пишеш, ніби гараж давався в нагрузку до квартири на 40-му, а на ДПЗ - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, yura-patriot сказал:

 Ну все зрозуміло :) . 

Мені не надто:mellow:Переїхали в зв'язку з сімейними обставинами, факт проживання в центрі навряд вплинув на важкі пошуки 2-кімнатної квартири (а пошуки включали не тільки моніторинг профільних і не дуже сайтів, а й "активну" фазу - розклеювання кожні 2-3 тижні оголошень на під'їздах). Не дивлячись на скромніші розміри району, ніхто не виявив бажання продати квартиру.

 

Все, з дпз тему закриваємо, бо до аеродрому чи не найбільше (підтекст позитивний):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, nickel said:

 Чоловік працюватиме на військовому аеродромі, тому всі наші поради у виборі мікрорайону - коту під хвіст. Починаємо радити спочатку. :)

 

Ну тоді Ківерці, як і радив Нокіан :) Оренда певно разів у 2-3 дешевша, плюс переважна більшість варіантів з автономним опаленням. Школи є, садочки теж, магазини, лікарні... Навіть якщо в чоловіка ТС немає автівки, можна за копійки взяти бляху, і тоді взагалі жодних проблем))

 

20 minutes ago, nickel said:

ПТУ №12 до МКБ за 2 години ))

 

Нк раз вже міряємось, то я колись з ювілейки в Ківерці півночі топав :)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Юріч сказал:

Небіжка)).

Про Небіжку або добре або ніяк :D

@caramail не лякайся, це село під Луцьком :) ну і така ж інфраструктура :(

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Є доля істини в твоїх словах, але та різниця не критична. Тільки що перевірив по картах: Тернопіль з півночі на південь - 9 км, з заходу на схід - 10 км, Луцьк - 11 км від початку Львівської (від Гіркої Полонки) до кінця Ківерцівської (біля аеродрому), і 11 км від рівненського кільця до кінця Ковельської (початок Зміїнця). Але по вікі Луцьк 42 км², Тернопіль - 72 км², Ужгород - 65 км², а Чернівці - 153 км².

Дякую! Це підтведження мого про самий компакнтий олбцентр Луцьк.

ЗІ. Тут справедливо нагадали, що ми свою тему тут створили, в рамках існуючою. Перепрошую за всіх, то ж Борда. ;)

ЗІІ. Для топікстартера caramail

: напишіть мені в "лічку",  щось будемо міркувати.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Ти так пишеш, ніби гараж давався в нагрузку до квартири на 40-му, а на ДПЗ - ні.

 В яку нагрузку купив 5000 долярів.

  Но суть не у тому, є десь на ГПЗ кооператив, куди реально ніяких алкашів не пускають, де є відеоспостереження, де ніяка лєва машина не заїде? 

 PS: всьо я зайнятий,відпишу через час. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, yura-patriot сказал:

 Ах да, забув, Сань в тебе тачила де стоїть? у дворі? не стрімаєшся?А у мене в гаражі через дорогу метрів 100,ти ж розумний розумієш, що я цим не хвалюся, але всетаки  гараж(кооператив) на районі то вєщара, де я тримаю усьо! 

 

Біля мене гаражний кооператив трохи дальше ніж в тебе :rolleyes: (800 метрів), а платна стоянка метрів 400, але мені то не потрібно, бо я не стрімаюсь за авто... в цьому і є істотна різниця між нашими районами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yura-patriot сказал:

 В яку нагрузку купив 5000 долярів.

  Но суть не у тому, є десь на ГПЗ кооператив, куди реально ніяких алкашів не пускають, де є відеоспостереження, де ніяка лєва машина не заїде? 

 PS: всьо я зайнятий,відпишу через час. 

А ну якщо купувати квартиру на 40 з гаражем за 100 метрів, то я краще таунхаус на Фільварку взяв би з гаражем в будинку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фак. Така темка, а я в бані просидів.

Вискажу і я свою думку. Всім дуже подобається компактність міста. І мені в тому числі. Але вона зіграла злий жарт. Інфраструктура перевантажена. Всі двори заставлені автомобілями. При тому що їх ще дуже мало. А для наземних паркінгів вільної земельки вже нема. Все місто оточене приватним сектором, на відміну від інших міст, де жилі мікрорайони межують з полем. Будинками навіть стадіон забудували.

Що стосується транспорту, то зі всіх обл центрів, в нас найменше заторів. Хто щось розповідає, що 15 хв то далеко до центру, не пробував добиратись маршруткою до метро, а потім ще від метро на маршрутці до роботи, витрачаючи 20 грн і 1.5 години часу в одну сторону. 

Що стосується районів, то для мене найуютніший - це МКС . Мабуть через п'ятиповерхову забудову. Далі йде ДПЗ, яке мені, жителю 40-го завжди здавалось гетто. Тільки тому, що до 23 років був там лише двічі. 33 і 40 то вже перевантажені, кам'яні джунглі, хоч і вся інфраструктура поруч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, хто б що не говорив, але машиною по Луцьку їздити одне задоволення, можна скрізь встигнути, справи порішати, пробок нема, якщо є якась тянучка по Волі, біля Старого ринку чи по Перемоги, то завжди можна то об'їхати іншою дорогою. Як згадаєш Київ чи Львів, коли поспішаєш в аеропорт, ти в пробці і від тебе нічого не залежить - то це жесть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, nickel сказал:

@caramail не лякайся, це село під Луцьком :) ну і така ж інфраструктура :(

Небіжка - село, візуально непогане, є 2 магазини, але нема школи(аж в Прилуцькому), та й до Луцька добратись важко. Зате, до аєродрому 10хв пішки.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Юріч сказал:

Не знаю, хто б що не говорив, але машиною по Луцьку їздити одне задоволення, можна скрізь встигнути, справи порішати

А я скажу більше. Живучи в Луцьку, автомобіль і не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...