Перейти до змісту

Переезд в Луцк


caramail

Рекомендовані повідомлення

В кожному районі міста є свої плюси і свої мінуси (  та й ще хто як їх бачить чи сприймає ). Хоча наше місто позитивне і комфортне в більшості випадків. Я живучи все шкільне життя на 40-му переїхав в село ( спочатку в одне а потім інше (вже на пмж)). Плюси і мінуси скрізь. Але останній пункт ( власний і надіюсь остаточний ) найбільше радує. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 241
  • Створено
  • Остання відповідь

@Юріч

наступні райони, імхо, будуть менш цікаво розписані.

Центр: чомусь найперше приходить асоціація з чистотою (найперше в плані вчасного  прибирання снігу як з доріг, так і тротуарів). Мінуси: майже весь житловий фонд - хрущовки, які з віддаленням в сторону київського майдану стають все меншими і меншими. Друге: через велику к-сть студентів - співвідношення ціна-якість квартири тут найгірше. Частіше виникає спокуса "вийти посидіти" в заклад, яких тут безліч, але під кінець місяця це виливається в суттєві трати.

Відродження. Тут я жив найдовше і найперше, що згадується - скарги сусідів на житло: як будинки, так і якість комунальних послуг. Під вікнами, в магазинах, на зупинці транспорту - головні теми: температура в квартирах, перебої з водою, тіснота.

Дубнівська - район львівської-потебні в мініатюрі, багато 2-поверхівок з пічним опаленням і інтенсивний трафік. Жив в приватному секторі, тому багато не розкажу.

Дпз - згідний з дописувачами зверху, що досить скоро:
а) починаєш знати більшість сусідів мінімум в лице;
б) виникає почуття територіальної "відірваності" від міста через що виїзд в той самий центр сприймаєш як невеличку подію на вихідних.

Київський майдан. Непоганий варіант в плані піших/вело прогулянок: напрямок сіті парку або ж в рованецьких лугів. Сполучення хороше чи не усіх напрямках.

33, 40 - чомусь відчуття "проходного двору", не вистачало затишку. Ніколи не виникало бажання "дослідити" район, сприймалось суто як місце переночувати.

Уточню, що в кожній з квартир жив від 5 місяців до 2,5 років, тому можливо не завжди міг справедливо оцінити якість проживання в кожному з районів. Не знаю, чи дуже пригодиться ТС, так як без сімї і дітей та з постійним бажанням змінювати місцеперебування - дивишся на речі трохи інакше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Ukrainec сказал:

Ну в дворах між Др.Нар. і Станіславського теж є майже новий огороджений корт і поле для мініфутболу, 

Я зайду туди зимою подивлюся як дітлахи футбола ганяють. Як писав сноуден, кожному своє. Я своєї думки не зміню, мкс-овська спортшкола не порівняється навіть з іншими, не те що з стрілою чи секцією. Погоджуватися/сперечатися не обов'язково, це моє імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось попало оголошення про набір у школу. Мова йде про 1-й клас а не про 10-й але тим не менше. Запрошують усіх бажаючих. ( це щодо запитання як у нас зі школами )

FB_IMG_15265484426281001.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Большое спасибо всем ответившим.:0013: Чувствуется, что многие хотят реально помочь разобраться где лучше жить. По поводу далеко добираться. Для нас близко это 1 час на маршрутке до центра и еще пешком. Дочка ездила на танцы 1,5 ч в один конец на двух маршрутках. Поэтому, думаю, что далеко для нас не будет. Например, жить в одном районе, а на секцию ездить в другой. Но опять же, как транспорт ходит.

 

Я так понимаю, район ДПЗ это окраина? Но там живет много народу. Нам очень важна инфраструктура- поликлиники, магазины (кроме садов и школ, конечно же).  Я посмотрела цены на съем жилья приблизительные. На  ДПЗ чуть дешевле, чем везде, правильно?  А кстати, до центра как далеко ехать? А офисы обычно где расположены? В центре? 

 

Скажите, может есть такие районы куда селиться ВООБЩЕ НЕ СТОИТ? Или школы, куда не стоит соваться? Буду благодарна за рекомендации.

 

Кстати, у вашего форума странные правила. Ограничено количество ответов. Многим хотелось ответить вчера, но пришлось ждать сутки. Так что извините за отсутствие реакции.

Спасибо всем за ответы на мои вопросы. Я, наверное, кажусь немного не от мира сего вам, для тех, кому город родной, но я хочу поподробнее разобраться, чтобы потом локти не кусать.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, caramail сказал:

Большое спасибо всем ответившим.:0013: Чувствуется, что многие хотят реально помочь разобраться где лучше жить. По поводу далеко добираться. Для нас близко это 1 час на маршрутке до центра и еще пешком. Дочка ездила на танцы 1,5 ч в один конец на двух маршрутках. Поэтому, думаю, что далеко для нас не будет. Например, жить в одном районе, а на секцию ездить в другой. Но опять же, как транспорт ходит.

 

Я так понимаю, район ДПЗ это окраина? Но там живет много народу. Нам очень важна инфраструктура- поликлиники, магазины (кроме садов и школ, конечно же).  Я посмотрела цены на съем жилья приблизительные. На  ДПЗ чуть дешевле, чем везде, правильно?  А кстати, до центра как далеко ехать? А офисы обычно где расположены? В центре? 

 

Скажите, может есть такие районы куда селиться ВООБЩЕ НЕ СТОИТ? Или школы, куда не стоит соваться? Буду благодарна за рекомендации.

 

Кстати, у вашего форума странные правила. Ограничено количество ответов. Многим хотелось ответить вчера, но пришлось ждать сутки. Так что извините за отсутствие реакции.

Спасибо всем за ответы на мои вопросы. Я, наверное, кажусь немного не от мира сего вам, для тех, кому город родной, но я хочу поподробнее разобраться, чтобы потом локти не кусать.:)

Луцьк настільки маленький, що все - окраїна, крім центру. ДПЗ окраїна, але за нею є ще окрайніший район Луцька - цукровий (район цукрового заводу). Найбільш густонаселені райони 33-ій і 40-ий квартали, поруч з ними ДПЗ - малонаселене село, хоча по інфрастуктурі перші трохи виграють, бо там є великі торгові центри. Трохи відірвані від міста - це МКБ (МКС рос.), Вишків, Цукровий, ДПЗ. Імхо, ДПЗ - це місто в місті, бо має власну інфрастуктуру, якої немає у інших окраїнах (Вишків, МКБ, Цукровий). Все місто на маршрутці перетинається менш ніж за годину, на авто ще швидше, тому "окраїна" взагалі не луцьке слово.

На рахунок повідомлень: якщо хочете щось спитати/поговорити, то можна писати приватні повідомлення, там обмежень немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Громадський транспорт ніби розподілений нормально, але з віддаленого ДПЗ легше виїхати/заїхати ніж з неокраїнної Дубнівської чи МКБ, Вишкова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову ж окраїна, непогано жити Струмівка 10км до центру міста, + зараз там будують будиночки типу котеджів, відносно ціни не вище ніж купити голубятню (нікого не хочу образити), свіже повітря спокій за дітей автобус довозить до школи (бачу щодня як збирає дітей по населеному пункті), також машрутка ходить + тролейбуси 3,7,10 не часто але є, тому звідси ближче навіть як із дпз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу добавити. Луцьк на авто з любого кінця в інший перетинаєш за 15 хв, нічкою за 10 хв. Поняття "пробка" як такого немає. Луцьк по площі займає останнє місце серед обласних центрів України (тобто саме маленьке), а от по густоті населення (тис.жителів на км²) друге місце, більше жителів на км² тільки в Одесі)).

 

45 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

Знову ж окраїна, непогано жити Струмівка 10км до центру міста, + зараз там будують будиночки типу котеджів, відносно ціни не вище ніж купити голубятню (нікого не хочу образити), свіже повітря спокій за дітей автобус довозить до школи (бачу щодня як збирає дітей по населеному пункті), також машрутка ходить + тролейбуси 3,7,10 не часто але є, тому звідси ближче навіть як із дпз.

 

Угу, і кладовище ближче)). І дачний масив, коли сезон (а він більше ніж півроку в рік) в той тролейбус чи маршрутку хрєн сядеш, черги на зупинках... І лікарні, поліклініки, аптеки, супермаркети, садочки ну і так далі в Струмівці є? І на рахунок близкості до центру - з ДПЗ ближче (порахував зупинки 2го і 7го маршрутів тролейбуса, так ось з кінцевої ДПЗ до ЦУМу 15 зупинок, а з кінцевої Стиумівки до ЦУМу 24 зупинки, на автомобілі з ДПЗ 4,6 км, з Струмівки, від "Вулика" - 7,5 км).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Юріч сказано:

Хочу добавити. Луцьк на авто з любого кінця в інший перетинаєш за 15 хв, нічкою за 10 хв. Поняття "пробка" як такого немає. Луцьк по площі займає останнє місце серед обласних центрів України (тобто саме маленьке), а от по густоті населення (тис.жителів на км²) друге місце, більше жителів на км² тільки в Одесі)).

 

 

Угу, і кладовище ближче)). І дачний масив, коли сезон (а він більше ніж півроку в рік) в той тролейбус чи маршрутку хрєн сядеш, черги на зупинках... І лікарні, поліклініки, аптеки, супермаркети, садочки ну і так далі в Струмівці є? І на рахунок близкості до центру - з ДПЗ ближче (порахував зупинки 2го і 7го маршрутів тролейбуса, так ось з кінцевої ДПЗ до ЦУМу 15 зупинок, а з кінцевої Стиумівки до ЦУМу 24 зупинки, на автомобілі з ДПЗ 4,6 км, з Струмівки, від "Вулика" - 7,5 км).

все відносне....

немає воні, людські сусіди, немає бомжів, а як ввечері пташки співають.....;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто котеджа за містом купить - навряд переживатиме про наповненість маршруток і тролейбусів^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Vikvik Mawr сказал:

все відносне....

немає воні, людські сусіди, немає бомжів, а як ввечері пташки співають.....;)

 

В нас воні також немає (уже), сусіди...є часний сектор, якщо подобається без сусідів, хоча сусіди все одно є, це ж не хутір...бомжів не бачив, хоча пару тих алкоголіків, які збираються щоранку біля старого воєнкомату як на розвод, так їх більш ніде і не видно. І пташки а нас співають, бо багато зелених насаджень на районі, плюс дубки, парк... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стосовно тему то людина має із чого вибирати, як і у будь якому хуторі є свої плюси і мінуси.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Sky Net сказал:

Хто котеджа за містом купить - навряд переживатиме про наповненість маршруток і тролейбусів^_^

 

Не факт. От в мене є за містом садиба і авто є. Але наявність маршруток повз моєї хатини мене хвилює, точніше їх практична відсутність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Не факт. От в мене є за містом садиба і авто є. Але наявність маршруток повз моєї хатини мене хвилює, точніше їх практична відсутність.

Де саме за містом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Юріч said:

 

З якою ціллю цікавишся?

Оперу, мабуть, пише)) (з анекдота про Чапаєва). 

 

Або може хоче подивитись, як ти "не порушуючи" пресікаєш все місто за 15 хв)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, yu2007 сказал:

 

Або може хоче подивитись, як ти "не порушуючи" пресікаєш все місто за 15 хв)))

 

Давай не починай. Саме довшу відстань від мого дому на ДПЗ до Адріналін-Сіті за 21 хв (10 км), це при середній швидкості 28,57 км/год, а по місту можна і 50 їхати. Так що, при не загруженому трафіку і при позитивному зеленому світлі світлофорів, можна заїхати і швидше.

 

Screenshot_20180517-180403.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Давай не починай. Саме довшу відстань від мого дому на ДПЗ до Адріналін-Сіті за 21 хв (10 км), це при середній швидкості 28,57 км/год, а по місту можна і 50 їхати. Так що, при не загруженому трафіку і при позитивному зеленому світлі світлофорів, можна заїхати і швидше.

Скажу більше. Я особисто з Гнідави ( від бувшої "Бджілки")  до ЦУМу пішки легко заходжу за 25 хвилин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, Юріч said:

 

Давай не починай. Саме довшу відстань від мого дому на ДПЗ до Адріналін-Сіті за 21 хв (10 км), це при середній швидкості 28,57 км/год, а по місту можна і 50 їхати. Так що, при не загруженому трафіку і при позитивному зеленому світлі світлофорів, можна заїхати і швидше.

 

Screenshot_20180517-180403.png

Біс сплутав. Я думав там кілометрів 25))) Бо як добирався від райлікарні до ДПЗ маршруткою: півгодини їдеш, 40 хвилин, годину... і от вже нарешті видніється кінцевий пункт призначення)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, yu2007 сказал:

Біс сплутав. Я думав там кілометрів 25))) Бо як добирався від райлікарні до ДПЗ маршруткою: півгодини їдеш, 40 хвилин, годину... і от вже нарешті видніється кінцевий пункт призначення)))

:). Бо це певно найдовший маршрут, який петляє через все місто. Я коли їду на роботу в Ліпіни маршруткою 9а, то десь 45 хв получається. Але, якщо вже приходиться їхати на роботу маршруткою, то їду 10кою до Лучеська, а там пересідаю на 9а, по часу те саме, деколи навіть швидше, якщо 9а недовго чекаєш. Чого так, бо мій будинок біля 10ки кінцевої, завжди сядеш без проблем, а 9а з цукрового завжди повна, та й чаляпати до неї в п'ять раз дальше, ніж до 10ки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Юріч сказано:

:). Бо це певно найдовший маршрут, який петляє через все місто...

Я його називаю Екскурсією містом )

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, nickel сказал:

Все місто на маршрутці перетинається менш ніж за годину, на авто ще швидше, тому "окраїна" взагалі не луцьке слово.

ггг )) я пішки з Молоді до школи №2 вночі за годину проходив ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дужехороше місце в .Огієнка, 8 Березня.

Пішком 10 хв і до Центру і до Київського М-ну, і до Варшавки.

В той же час затишно і не гасають авто.

Поруч  4, 5,9 а школи, універ.

Дитяча залізниця,є собаку де вигуляти влітку, зимою на санчатах покататися.

Близько стадіон, Спортлайф,   трц Промінь, залізничний вокзал 

.Лікарні трохи далеко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не лякає година півтори на доїзд- можна поселитися і в Торчині, або Ківерцях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...