Перейти до змісту
AgentSmith13

Вороніння іржавим лаком

Recommended Posts

Хто, власне, займався воронінням "іржавим лаком"? Може, знаєте, де у Луцьку можна придбати в, так би мовити, "перевыреного" продавця? Треба заворонити ніж. Зустрічне питання - як зняти фарбове покриття з Glock78, може хтось стикався? А то на форумах дехто пише, що воно ледь не ваткою зі спиртом знімається, в моєму випадку - не проходить. Рідна фарба просто коцається, вороніння саме інржавим лаком має бути надійніше. Основне питання до тих, хто пробував воронити саме цей ніж - при зануренні покритого лаком леза в киплячу воду, а потім в масло - з рукояткою нічого не трапиться? А то вона там незйомна...

Поширити це повідомлення


Link to post
Share on other sites

А яка там сталь? Іржавий лак "бере" тільки те, що іржавіє і колір вийде не обов'язково чорний, наприклад лезо фуганка з якоїсь "швидкоріжучої" HSS стало темно-сірим. А ШХ15 (обойма підшипника) почорнів.

Поширити це повідомлення


Link to post
Share on other sites

Додам по темі. Де купити в Луцьку в перевіреного продавця не знаю, але знаю де можна знайти його в інтернеті - на форумі "копачів" reibert. Собі там і купував. Коли воронив клинки (без рукояті), то маслом просто протирав підігріте лезо (наприклад феном), а в гаряче не пхав, інакше можна відпустити сталь.

Поширити це повідомлення


Link to post
Share on other sites

Колись сам робив іржавий лак)))) можу дати на пробу( якщо ще не викинув),але сам ним так і не воронив!!!так що вийшло я не знаю))))

Редаговано Barkas
Не дописав

Поширити це повідомлення


Link to post
Share on other sites

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз

×