Перейти до змісту

довідка про вагітність дружини


Pr0ektant

Рекомендовані повідомлення

Зіштовхнувся з ситуацією, яка зачепила моє его... 

Не так потрібні юридичні поради, як цікава думка зі сторони, тому тема в флеймі, а не в юрисдикції... :) 

Я з дружиною дуже рідко сваримось, але зараз якраз такий момент... короче посварені і граємо мовчанку через розбіжності в поглядах на одну проблемку. Ніхто першим не хоче йти на примирення і старається показати, що класно й самому.

І от в такий день з мене в військоматі вимагають довідку  про те, що в сім'ї намічається поповнення... тобто довідку про вагітність дружини... Впадло самому їхать, піднімаючи білий прапор, порушую мовчанку і прошу дружину зганять... та вловила суть мого гємора, посміхаючись йде в отказ - "давай, любий, раз такий розумний - дєрзай сам"...  грррр...

шурую до сімейного лікаря, розповідаю суть потреби... та розказує де знайти те акушерсько-гінекологічне відділення і ведучого лікаря дружини. Йду туди. Там кажуть лікар на пів ставки, буде завтра зранку, для довідки потрібна карточка дружини. 

На наступний день перешнарив пів квартири, знайшов карточку, поїхав. До лікаря черга. Годину прочекав, заходжу, розказую що потрібна довідка про вагітність дружини.

 - де дружина?

- вдома. Не може приїхати. Довідка потрібна мені в військомат.

- без дружини, її паспорта, медичної і стаціонарної карточки відділення довідки не дам.

- чому? Дитина ж спільна. Батьків двох, чому довідку лише дружина може отримати???

- дані про видачу довідки записуються в медичну картку. Картку в реєстратурі вправі видати лише тій особі, кому вона належить. До-побачення.

- карточка в мене на руках, ось. Тут всі дані про вагітність, Ви самі їх записували і її оглядали. Паспортні дані можу продиктувати, якщо треба - надати копії...

- довідку видам лише дружині!

 

ЙОПРСТ, що за нах!???

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

Для чого військкомату така довідка?

для надання відстрочки від призову. кури статтю 17 Закону України " Про військовий обов'язок і військову службу "

пунк 2, підпункт 8.

крім того довідка видається не просто так, а на письмовий запит з військомату...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Pr0ektant сказано:

ЙОПРСТ, що за нах!???

мирись з дружиною, бо підеш в армію... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Basil сказал:

мирись з дружиною, бо підеш в армію... ;)

 

Та хєр з нею з тією армією... тут вже справа принципу... чому мамі майбутньої дитини довідку видають, а батькові ні???

Військомат то ж з мене, з батька вимагає...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Pr0ektant сказано:

чому мамі майбутньої дитини довідку видають, а батькові ні???

достаменно не знаю, думаю, що пов'язано з лікарською таємницею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Pr0ektant сказано:

 

Та хєр з нею з тією армією... тут вже справа принципу... чому мамі майбутньої дитини довідку видають, а батькові ні???

Військомат то ж з мене, з батька вимагає...

 

По хорошому піти до головного лікаря з карткою на руках... Але думаю що посміється і на тому все закінчиться.

Треба було говорити що жінку в санаторій якийсь відправив, і подальше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Pr0ektant сказано:

Довідка потрібна мені в військомат.

Попроси в військоматі запит. По запиту повинні дати довідку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є таке поняття як лікарська таємниця

і аби потім не ходити в суд і не відповідати за її розголошення нормальний лікар не повинен розголошувати інформацію про своїх пацієнтів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то напевно дружина спецом підлаштувала, щоб військкомат з тебе довідку вимагав. ;)

прийдеться йти першому на примирення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, halcogen сказал:

Візьми і на зло дружині піди в армію ). Нехай знає, так їй )

Потім буде сама довідки збирати і носити, щоб не забрали :)

@Pr0ektant

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, nickel сказал:

Потім буде сама довідки збирати і носити, щоб не забрали :)

як показує практика, багато (більшість) ((всі)) жінок, перебуваючи в стані злості (а деякі і не тільки), чомусь не можуть побудувати логічний ланцюжок наступаючих можливих проблем й гнуть свою лінію майже до кінця. Лише коли вже проблеми прямо наступають, починають чухати дупу, не розуміючи (чомусь), що сварка сваркою, а нагальні питання потрібно вирішувати вже, бо потім буде або запізно, або значно дорожче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не накручуйте. Вже давно відслужив... і це вже 3-тя дитина.

Довідка потрібна для оновлення даних в особовій картці і щоб не діставали з тими зборами резервістів... 

Я так розумію, що лише мене чіпляє оця гендерна вибірковість - їй можна, йому ні..?  

Я розумію там якби брат прийшов чи батько, то да, можна відмовити бо не можна такою інфою ділитися без згоди батьків дитини. А так прийшов  законний чоловік, з усіма своїми і дружини документами на руках... І от так футболити... То не є правильним, по-моєму. 

Для мене то рівноцінне з тим,  що якби дружині потрібна була довідка, що чоловік проходить військову службу, її відфутболили, сказавши - довідку видаємо лише чоловікові. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вночі зимою, в хуртовину йшов через півміста у сільпо по мандарини... А ви тут про якусь довідку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Pr0ektant сказано:

Довідка потрібна для оновлення даних в особовій картці і щоб не діставали з тими зборами резервістів... 

ти цього не писав в стартовому повідомленні, тому я припустив, що ти призовник...

 

8 годин тому, Pr0ektant сказано:

їй можна, йому ні..?

тому що вагітна вона, а не він...

 

8 годин тому, Pr0ektant сказано:

якби дружині потрібна була довідка, що чоловік проходить військову службу, її відфутболили, сказавши - довідку видаємо лише чоловікові.

видаємо без проблем, як чоловікам так і жінкам... ;)

то трохи інше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Pr0ektant сказано:

Та не накручуйте. Вже давно відслужив... і це вже 3-тя дитина.

Довідка потрібна для оновлення даних в особовій картці і щоб не діставали з тими зборами резервістів... 

Я так розумію, що лише мене чіпляє оця гендерна вибірковість - їй можна, йому ні..?  

Я розумію там якби брат прийшов чи батько, то да, можна відмовити бо не можна такою інфою ділитися без згоди батьків дитини. А так прийшов  законний чоловік, з усіма своїми і дружини документами на руках... І от так футболити... То не є правильним, по-моєму. 

Для мене то рівноцінне з тим,  що якби дружині потрібна була довідка, що чоловік проходить військову службу, її відфутболили, сказавши - довідку видаємо лише чоловікові. :)

 

Нічого вони тобі не мають видавати...

Скажу більше, твою довідку не приймуть так як має бути оф. запит з військомату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Pr0ektant сказано:

А так прийшов  законний чоловік, з усіма своїми і дружини документами на руках... І от так футболити... То не є правильним, по-моєму. 

 

Я думаю лікарю не сильно цікаво який там у Вас в сім'ї порядок. (Може Ваша дружин давно живе з іншим і це  його дитина). 

І тому абсолютно логічно довідку про вагітність жінки видавати саме вагітній жінці, якщо вона цього не в змозі зробити фізично є юридичні механізми доручення. 

 

Якщо Ваш лікар не видасть дружині історію лікування ваших венерологічних захворювань теж вважатимете це несправедливістю?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Pr0ektant сказал:

Зіштовхнувся з ситуацією, яка зачепила моє его... 

Не так потрібні юридичні поради, як цікава думка зі сторони, тому тема в флеймі, а не в юрисдикції... :) 

Я з дружиною дуже рідко сваримось, але зараз якраз такий момент... короче посварені і граємо мовчанку через розбіжності в поглядах на одну проблемку. Ніхто першим не хоче йти на примирення і старається показати, що класно й самому.

І от в такий день з мене в військоматі вимагають довідку  про те, що в сім'ї намічається поповнення... тобто довідку про вагітність дружини... Впадло самому їхать, піднімаючи білий прапор, порушую мовчанку і прошу дружину зганять... та вловила суть мого гємора, посміхаючись йде в отказ - "давай, любий, раз такий розумний - дєрзай сам"...  грррр...

шурую до сімейного лікаря, розповідаю суть потреби... та розказує де знайти те акушерсько-гінекологічне відділення і ведучого лікаря дружини. Йду туди. Там кажуть лікар на пів ставки, буде завтра зранку, для довідки потрібна карточка дружини. 

На наступний день перешнарив пів квартири, знайшов карточку, поїхав. До лікаря черга. Годину прочекав, заходжу, розказую що потрібна довідка про вагітність дружини.

 - де дружина?

- вдома. Не може приїхати. Довідка потрібна мені в військомат.

- без дружини, її паспорта, медичної і стаціонарної карточки відділення довідки не дам.

- чому? Дитина ж спільна. Батьків двох, чому довідку лише дружина може отримати???

- дані про видачу довідки записуються в медичну картку. Картку в реєстратурі вправі видати лише тій особі, кому вона належить. До-побачення.

- карточка в мене на руках, ось. Тут всі дані про вагітність, Ви самі їх записували і її оглядали. Паспортні дані можу продиктувати, якщо треба - надати копії...

- довідку видам лише дружині!

 

ЙОПРСТ, що за нах!???

 

 

 

якби не третя дитина,то сказала б що вам по 18 років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В вас в військоматі вимагають, що силою чи що? ви зробили уже 3-тю дитину а розуму справді як в 18-ти річного, на ваших плечах 3 дитини яким треба дати  майбутнє, мене б в останню чергу турбували якісь вимоги від воєнкомату послав би і все. Помиріться краще з жінкою в вас троє дітей уже скоро буде а  ви думаєте про те щоб вас воєнкомат нетурбував, :huh:може ваша жінка більший мужик ніж ви от і розбіжності в поглядах, вам жінка не побоялася 3 дітей дати а ви переймаєтесь такими дурницями як воєнкомат, пошліть і все, будьте мужиком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, kroha сказано:

якби не третя дитина,то сказала б що вам по 18 років 

В душі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... 

нагадую, тема в флеймі!!!  Створена на позитиві, як і вищевикладена ситуація... я не просив порад і точно не очікував на критику... народ - не можна сприймати все так серйозно... таке враження, що ваш графік: дім-робота-дім з кредо: жодної хвилини не тратити зря!!!

і да в душі ми 18-літні і якщо так буде  і в 60 років,  то це буде супер... 

З військоматом я взагалі не парюся, ніхто в мене довідки силою не вимагає, скоріш я  сам є ініціатором її отримання. В мене вільний графік роботи, хороший власний будинок, непоганий заробіток і з дружиною  і дітьми живемо дружно і щасливо... А сваритися час від часу потрібно, для різноманіття... і квест з довідкою це не досягнення цілі будь-яким методом з мінімальними затратами часу та ресурсів, а урізноманітнення і пізнання життя...

народ, don't worry be happy!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Pr0ektant сказал:

мда... 

нагадую, тема в флеймі!!!  Створена на позитиві, як і вищевикладена ситуація... я не просив порад і точно не очікував на критику... народ - не можна сприймати все так серйозно... таке враження, що ваш графік: дім-робота-дім з кредо: жодної хвилини не тратити зря!!!

і да в душі ми 18-літні і якщо так буде  і в 60 років,  то це буде супер... 

З військоматом я взагалі не парюся, ніхто в мене довідки силою не вимагає, скоріш я  сам є ініціатором її отримання. В мене вільний графік роботи, хороший власний будинок, непоганий заробіток і з дружиною  і дітьми живемо дружно і щасливо... А сваритися час від часу потрібно, для різноманіття... і квест з довідкою це не досягнення цілі будь-яким методом з мінімальними затратами часу та ресурсів, а урізноманітнення і пізнання життя...

народ, don't worry be happy!!!

ну тема не на позитиві а на дурості як я бачу, квест по довідку для урізноманнітнення і пізнання життя,   сваритися треба для різноманіття,  таке враження що в вас з головою не все добре, урізноманітнення і пізнання життя для більшості це подорожі, нові краї, люди, а не походи в державні структури.  Наступним кроком у вас буде шоу міняю жінку, для різноманіття???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...