Перейти до змісту

Потрібні Комплектувальники від 10000грн.


Malevich

Рекомендовані повідомлення

Адекватна фірма. Приємні люди, провели чітку співбесіду. Все пояснили. Попав туди якраз на обід, все рівно впустили, і провели співбесіду. Сказали, що повідомлять мене, якщо їм підійду. Сьогодні ще ніхто не звонив.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підніму тему. Зі слів знайомих, що там працюють: фірма надійна і порядна, щодо розрахунків з працівниками. Єдиний мінус :  надто довгий робочий тиждень ( перша зміна наразі від 9.00 до 19.00 або ж  переважно до 22.00). Субота теж робочий, зазвичай через раз і до 15.00. Заробітна плата, що тут озвучена, мабуть, з врахуванням переробок і інтенсивності (відсидітись і отримати 10тис. не вдасться). Не всі витримують такий графік, на особисте життя в будні часу нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.06.2018 at 11:49, frv сказано:

Єдиний мінус :  надто довгий робочий тиждень ( перша зміна наразі від 9.00 до 19.00 або ж  переважно до 22.00). Субота теж робочий, зазвичай через раз і до 15.00. Заробітна плата, що тут озвучена, мабуть, з врахуванням переробок і інтенсивності

 

Це графік роботи в Європі (8-12 год) - тільки ЗП не ~350-400$ а в 2 чи 3 рази більше (Якщо добре старатися)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Серега89 сказано:

Це трипіндец. А жити коли?

Хочеш заробляти - батрач.

Хочеш бути із сім'єю - не ний.

 

Наскільки я розумію, так весь світ живе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Barugan сказано:

неправда, мова ж не про заробітчан, а про звичайних працівників.

А в чому різниця? В даному конкретному випадку?

 

Якщо тут людина працює Овер 8 год за 10 000 то в польші за овер 8 годин буде більше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@halcogen дякую, кеп.

 

Я тобі про те, що якщо ти будеш хєрачити в нас по 10-12 годин, то тобі будуть більше платити. За овер 8 год. тих самиз 10-12К

 

Якщо ти будеш в польщі хєрачити по 10-12 год, то матимеш (на наші гроші) 20-24к грн.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Я тобі про те, що якщо ти будеш хєрачити в нас по 10-12 годин, то тобі будуть більше платити. За овер 8 год. тих самиз 10-12К

Якщо тут людина працює Овер 8 год за 10 000 то в польші за овер 8 годин буде більше.

А до чого цей срач? Комусь - вистачає 10-14 в місяць, тут, не сильно напрягаючись..."Хєрачити" - поняття відносне, хтось - "хєрачить" мозком, хтось - руками...Деякі люди - їдуть "хєрачити" в Польщу за 25 -30тис. грн. місяць, бо тут реально -немає такої зарплати для них (по професії)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Zheny@ сказал:

Хочеш заробляти - батрач.

Хочеш бути із сім'єю - не ний.

 

Наскільки я розумію, так весь світ живе.

Ось із за такого стереотипу, вбитого нам в голови більша половина населення це рабсила а не роботоспроможні громадяни. Херячать від зорі до зорі за їжу і дах над головою.

Хочеш заробляти - навчайся, думай, плануй, шукай... але аж ніяк не батрач, бо так довго не протягнеш.

Хочеш бути із сім'єю - це взагалі святе. Немає часу на сімю, тоді нах ти її заводиш, кого ти виховаєш якщо постійно батрачиш?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене то, переробки повинні бути справою добровільною (хочеш підзаробити - ласкаво просимо). Коли ж це є примусом, то це порушення прав людини. З власного досвіду знаю "подневольно мил не будеш",  і якою б хорошою фірма не була б, лояльність працівників через примус буде падати. І рано чи пізно перед кожним стане вибір: працювати чи звільнитись. А працювати тут чи їхати на зарібки теж справа особиста. Я знаю достатньо людей, які і тут заробляють більше 20 тис. грн.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Серега89  всі такі 3,14здєц розумні постфактум.

Мій сьогоднішній роботодавець  заявив, що якщо я хочу отримувати більшу ЗП, то я повинен працювати більше. В моєму випадку це в часі. 

Я повинен працювати після основного робочого часу.  Понад 8 годин. Щоб мати більше, ніж я маю зараз.

Одним словом - батрачити.

Всі, хто працюють від виробітку, батрачать, тому як мати більшу ЗП, це працювати понад 8 годин / день.

Підприємці,  які зароблять маючи власний бізнес - також батрачать (хоч і на себе), бо працюють більшу частину доби. Є такі що встають, поки всі сплять, і приходять додому коли вже всі сплять.  Не кожен вміє барижнічати сидячі в кріслі, чи писати сайти.  Хтось пралки ремонтує (по викликам цілими днями),  хтось і піцу розвозить (для тих, хто заробляє сидячи в кріслі) і т.д.

1 година тому, Серега89 сказано:

Хочеш бути із сім'єю - це взагалі святе. Немає часу на сімю, тоді нах ти її заводиш, кого ти виховаєш якщо постійно батрачиш?..

А оце ти взагалі як в бочку перднув. 

Сьогодні ти крутий перець із доходами овер $2K / vsczwm. В тебе все на мазі. Ти маєш все,  що потрібно. І сім'ю завів, а тут БАЦ, дефолт, і бізнесу кранти. 

То з твоїх слів, потрібно кинути сім'ю бо ти більше не в змозі їх утримувати? ??

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Bliksss сказано:

А до чого цей срач? Комусь - вистачає 10-14 в місяць, тут, не сильно напрягаючись...

А комусь і 5500.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ в це складно повірити, але, є такі роботодавці, які забороняють під час робочого дня - займатись своїми справами, типу - пропонувати свої послуги,аналогічні тим - які ти виконуєш на роботі, використовувати обладнання в своїх цілях і т.п.

P.S. Сарказм, єслі шо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Bliksss сказано:

@Zheny@ в це складно повірити, але, є такі роботодавці, які забороняють під час робочого дня - займатись своїми справами

То це відображається в зарплаті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, alexvvv сказано:

То це відображається в зарплаті

я думав, це - всім зрозуміло, я просто смайлик загубив - в кінці речення :blush:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, шановні співрозмовники ми робимо все для того, щоб людина працювала нормово, покращуємо бізнес процеси, щоб було зручніше та швидше, відповідне ставлення до співробітників, спец одяг, безкоштовні обіди, якщо затримуються безкоштовні вечері та розвозимо по домівках, з часу подання  оголошення,  що нам потрібні працівники на роботу ми взяли 15чоловік, які працюють і їм подобається. Дякую всім за коментарі, прошу модераторів закрити тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А комусь і 5500.

як варіант, оголошення на "борді"

Цитувати

Обов’язки:

  • Актуалізація прайс-листів;
  • Зведення прайсів постачальників до універсальної форми;
  • Завантаження прайсів у 1С та на сайти компанії;
  • Аналіз цін конкурентів;
  • Відслідковування актуальності та наявності товарів на сайтах компанії.

 

Вимоги:

  • знання Excel на високому рівні;
  • досвідчений користувач мережі інтернет;
  • досвід роботи у системі 1С;
  • уважність, ретельність, старанність.

 

Пропонуємо:

  • Офіційне працевлаштування;
  • Повна зайнятість;
  • Графік роботи: Пн-Пт, 8:00 — 17:30;
  • ЗП від 8000 грн.

8К грн... тим більше "від 8К"... можливо, там присутні "підводні камні",на перший погляд - пристойна зарплата за таку роботу, при нормальних розкладах, вільного часу - тьма, але я сумніваюсь, що цей "вільний час" - дозволять використовувати на свій розсуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...