Перейти до змісту
igor_k

Як привезти меблі б/у із Польщі?

Recommended Posts

Всім привіт.  Задався таким питанням,  бо фактично за безцінь є можливість придбати меблі.  Завезти хочу для власного користування. 

Можливо хтось з таким уже стикався?  

Завезти хочу бусом з укр.  номерами,  якщо це важливо. 

Цікавить,  які документи потрібні,  і які витрати будуть. 

Поширити це повідомлення

я точно не знаю, але якщо ти поїдеш по зеленому коридорі, і митник при повірці оцінить твоє добро в більше 500Є, то можна отримати штраф.
теж цікавить цей момент з б\у. 

якщо товар нехай навіть куплений в магазині за 400Є, а ціна в магазинах України 700Є, митник не подумає, що мені спеціально ціну занизили ітд, щоб ухилитися від мита

Редаговано Holy

Поширити це повідомлення

влізу в тему а яка зараз ситуація з бронюванням готелю для людей які їдуть по біометричному паспорту на приклад на день на екскурсію своїм авто, треба бронювати чи ні? 

Поширити це повідомлення

1 година тому, nicolay сказано:

влізу в тему а яка зараз... 

Я на всяк випадок роблю бронь на букінг.  Але з практики,  то ніразу ніхто не питав.  Хоча при мені запитували в дівчини все.  Страховку,  бронь,  квитки і гроші. 

Тому краще зробити безкоштовну бронь.

Останій раз їхав бусом,  тижні два назад бла бла каром.  То 4 жінки їхали працювати на 3 місяці по безвізу.  Полякам сказали на закупи,  і в них запитали лиш про гроші. 

Редаговано igor_k

Поширити це повідомлення

8 годин тому, AppMark сказано:

полякам всерівно, а на нашій 50 кг на людину, або пару грн дасте (дивлячись скільки меблів і яка вага)

Не скромне питання.  А грн самі просять,  чи тре момент ловити? 

Поширити це повідомлення

On 12.05.2018 at 00:13, nicolay сказано:

влізу в тему а яка зараз ситуація з бронюванням готелю для людей які їдуть по біометричному паспорту на приклад на день на екскурсію своїм авто, треба бронювати чи ні? 

жодного разу їдучи по біометричному паспорту 2 рази на тиждень ніяких броней не запитували. За гроші іноді запитують. Спочатку 200 злотих хотіли побачити, останнім часом 500, або євро чи доллар в еквіваленті.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз