Перейти до змісту

Recommended Posts

Дуже популярним в Україні стає великий теніс. В 2018 році українські тенісистки створюють сенсацію за сенсацією і стабільно піднімаються в світовому рейтингу: Еліна Світоліна (4 місце), Леся Цуренко (стабільно в тор-40) і дуже впевнено крокує молодь: 15-ти річна Марта Костюк вже 133-й номер, Ангеліна Калініна - 137-й. Молода 17-ти річна лучанка Катаріна Завацька зразу стрибнула на 63 (!!!) позиції і увійшла в тор-200, займає 197-ме місце рейтингу.

https://sport.ua/news/383466

https://en.wikipedia.org/wiki/Katarina_Zavatska

Поширити це повідомлення

...

В спортивному руслі є два напрямки: професійний спорт ( травматичний, дорогий, з результатами і великими амбіціями) і масовий ( фізкультура, менш травматична і доступна для всіх ).  В першому варіанті чомусь я згадав Єльцина в росії який любив великий теніс і не жалів на федерацію грошей. Свій час там були хороші світові результати.

В нас все якось зав'язано на ентузіазмі самих спортсменів. ( сані і ті самі майструють в гаражах щоб виступити на олімпіадв). В футбол скільки не вкладали результатів мало.

Талантів в нас багато а підтримки мало в проф спорті.

І фізкультура бажає кращого. Хоча багато в чому все залежить від нас ( не завжди навіть батьки подають приклад власним дітям заміняючи фізичні заняття банальним шашличком з пивком) але і масової популяризації здорового способу життя немає ( реклама всього насвіті з позначкою надмірне .......  шкодить вашому здоров'ю).

Можливо в чомусь і помиляюсь але ситуацію я бачу так.(((

Поширити це повідомлення

1 hour ago, hmara said:

...грошей...

Можливо в чомусь і помиляюсь але ситуацію я бачу так.(((

Якби спорт окуповувався, в кожній єврейській родині висіло б по два турніки ))))

Поширити це повідомлення

Професійний так, але якшо турник для підтримання хорошої фіз форми для простого повсякденного життя то окупність може бути у вигляді зменшення походів до лікарів і прийому лишніх мед препаратів ( аля вітаміни для дітей і т.д ). Хоча тут все одне тягне інше. Сперичатися з тезами не буду але любий прояв підтримки спортивних явищ вважаю позитивом в суспільстві ( будь то дома чи держ рівень. Аби не заради показухи чи самореклами)

Поширити це повідомлення

Все вірно, великий спорт в нас не фінансується. Щоб дійти до "самоокупності", коли вже сам заробляєш достатньо коштів, потрібно щоб батьки/рідня фінансово допомагали. Фізична культура також розвалена, колись була система ГТО, зараз щось подібне хочуть зробити - атестація. Раніше дітвора весь день проводила на футбольних площадках або пустирах, а зараз...

В цій темі я хотів показати, що дівчинка з Луцька підбирається до світової еліти великого тенісу.

Поширити це повідомлення

Знову Катаріна  вдало розпочала турнір у Франції, впевнено перемогла австралійку Перес.

https://sport.ua/news/384973-sen-godens-zavatskaya-obygrala-avstraliyku-peres

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз