Перейти до змісту

Обережно! На єршова Тор-ба!!! ( бувший фуршет)


DarkMonk

Рекомендовані повідомлення

Я особо там не моніторив,але от шо в очі кинулося то безалкогольне пиво «стелла артуа»,десь 15 з копійками,біля 16 гривень, а от наприклад в сільпо десь 23 з копійками карочь 24 гривеника, правда не знаю скільки в атебешці воно коштує, думаю всеодно дорожче, думаю біля 19 гривень буде. Але загалом думаю в АТБ( колишній агрік) всерівно ціни не більші. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Нормальный магазин з трохи незвичним форматом роботи. Там навіть муху в печиві знаходили, як в типовому супермаркеті )))

 

Але про оплату пишуть на великій вивісці при обох входах. До 1 травня плати не брали, хоча вивіска про плату за обслуговування висить ще з відкриття.

 

По цінах - ну не зовсім там товар без націнки, але дешевше, як в Там ТАмі та Сільпо на більшість необхідних мені товарів. В порівнянні з АТБ  - щось дешевше, щось дорожче, але АТБ зараз вже почав заганятись з цінами.

 

Ну і про ту плату за обслуговування - на чек до 30 грн - її не буде. Хоча не проблема зробити карточку для підприємця (як в МЕТРО) або на бабусю )))

 

Суттєва різниця на продукцію Молокія (йогурт і кефір вигідно купувати, навіть оплативши за кожен з них ту обслуговуючу плату.

 

Риба  і ковбаса - дорожчі навіть за Там Там, зате вибір трішки більший.

 

Єдине що відділи працюють туговато (можна було б вагу самообслуговування поставити, а не чекати спеца по 20-30 хвилин)

 

В цілому - має право на існування, але це не претендент на місце, де треба здійснювати всі покупки, бо дешевше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, yura-patriot сказал:

Я особо там не моніторив,але от шо в очі кинулося то безалкогольне пиво «стелла артуа»,десь 15 з копійками,біля 16 гривень, а от наприклад в сільпо десь 23 з копійками карочь 24 гривеника, правда не знаю скільки в атебешці воно коштує, думаю всеодно дорожче, думаю біля 19 гривень буде. Але загалом думаю в АТБ( колишній агрік) всерівно ціни не більші. 

Ну я буду там завтра и гляну, хотя конечно каждый сравнивает со своей группой товаров которые берёт постоянно, ну там один берёт молоко, шоколад, макароны, рыбу ---- другой , мясо, вино,пиво,приправы, корм котам. По этому сложно оценить выгоду каждого. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сметана Угринів (15%) у Тор-бі виявилася дешевша, ніж у фірмовому магазині на Зацепи. Точних цифр не пам"ятаю.

P.S. Не рекламую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, melonbet сказал:

Нормальный магазин з трохи незвичним форматом роботи. Там навіть муху в печиві знаходили, як в типовому супермаркеті )))

 

Але про оплату пишуть на великій вивісці при обох входах. До 1 травня плати не брали, хоча вивіска про плату за обслуговування висить ще з відкриття.

 

По цінах - ну не зовсім там товар без націнки, але дешевше, як в Там ТАмі та Сільпо на більшість необхідних мені товарів. В порівнянні з АТБ  - щось дешевше, щось дорожче, але АТБ зараз вже почав заганятись з цінами.

 

Ну і про ту плату за обслуговування - на чек до 30 грн - її не буде. Хоча не проблема зробити карточку для підприємця (як в МЕТРО) або на бабусю )))

 

Суттєва різниця на продукцію Молокія (йогурт і кефір вигідно купувати, навіть оплативши за кожен з них ту обслуговуючу плату.

 

Риба  і ковбаса - дорожчі навіть за Там Там, зате вибір трішки більший.

 

Єдине що відділи працюють туговато (можна було б вагу самообслуговування поставити, а не чекати спеца по 20-30 хвилин)

 

В цілому - має право на існування, але це не претендент на місце, де треба здійснювати всі покупки, бо дешевше

Так вот собственно ещё один нюанс , сервиса НОЛЬ, а плата за сервис. Даже лентопротяжная лента на кассе и то не работает. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плата за чек 100 % не покриватиме витрат магазину, не кажучи про прибутки. Без націнок (відкати від виробників) магазин не виживе. 

Персонал (касири) - перебіжчики з інших супермаркетів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, DarkMonk сказано:

Ну я буду там завтра и гляну, хотя конечно каждый сравнивает со своей группой товаров которые берёт постоянно, ну там один берёт молоко, шоколад, макароны, рыбу ---- другой , мясо, вино,пиво,приправы, корм котам. По этому сложно оценить выгоду каждого. 

Я теж перевагу ПАККО надаю багато років. Але і в Фуршет колись ходив, років 10 назад, коли він був класний. Далі нажаль там стало все гіршати, після якогось періоду я перестав туди ходити коли все стало зовсім сумно. Ну а недавно магазин закрили. Місце там мені подобається - не знаю, може все засрали, але одне хоча б що є гігантська парковка і загалом багато місця - вже перевага. В новий магазин загляну, цікаво, порівняю, може й зможе посунути ПАККО в моєму уявному рейтингу, тільки от в сегменті алкоголю їм точно не тягатись - дуже вже висока планка задрана :) Тут в пакко взагалі конкурентів нема в сегменті дешево-середнього алкоголю (ну не, якщо є багацько грошей - винтайм, але на тому і все)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, DarkMonk сказано:

Ну я буду там завтра и гляну, 

 Там це де в АТБ?

Ну гляньте, хоча я сам там майже кожен день:) в АТБ (колишній агроконтракт). Не знаю, але мені там кльово, класні возики, широкі ряди, якийсь такий спокій, немає хаосу як в тому  там-там, основний товар є, ну да,не дуже великий асортимент, але хватає в принципі всього(молочка,сири, хліб, морозиво, алкоголь) ну то я так для прикладу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи офтопу)

Останнім часом ніби подуріли з відкриттям все нових продмагів. Ростуть як гриби після дощу. 

Я ще розумію появу нових закладів громхарчу в "прохідних" місцях, але оця масова гастрономічна лихоманка мене дивує. В чому профіт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

Трохи офтопу)

Останнім часом ніби подуріли з відкриттям все нових продмагів. Ростуть як гриби після дощу. 

Я ще розумію появу нових закладів громхарчу в "прохідних" місцях, але оця масова гастрономічна лихоманка мене дивує. В чому профіт?

Високі роздрібні націнки+відкати (плата за маркетингові послуги:D) - неабияк приваблю бізнес. Тому і з"являються все нові магазини і нові мережі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

мене дивує. В чому профіт?

Я не знаю у чому, але думаю чим більше тим краще. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Я не знаю у чому, але думаю чим більше тим краще. 

Чим більша/модніша мережа, тим вищі ставки відкатів йдуть від виробників і дистриб"юторів. Напевно їх сума навіть перевищує суму роздрібної націнки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Рибка сказано:

Чим більша/модніша мережа, тим вищі ставки відкатів йдуть від виробників і дистриб"юторів. Напевно їх сума навіть перевищує суму роздрібної націнки.

 Простим людям то до дупи:) головне щоб мали вибір куди і за чим сходити( за самим необхідним) і при цьому менше витратити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.05.2018 at 19:46, yura-patriot сказано:

в очі кинулося то безалкогольне пиво «стелла артуа»,десь 15 з копійками,біля 16 гривень, а от наприклад в сільпо десь 23 з копійками карочь 24 гривеника, правда не знаю скільки в атебешці воно коштує, думаю всеодно дорожче, думаю біля 19 гривень буде. 

 Мдааааааа с.ка. Заїхав я в торбу, взяти пивка безалкогольного, ну бож бл@ть реально стелла артуа там дешева була, тож бачив два тижні тому, зір 100%, кароч вже ціна тадамм:

Спойлер

5DB07FBA-22A9-4179-AD3C-583B1B538759.thumb.jpeg.95317aa2373567e8d38f466d7f2f6c33.jpeg

    

Я плюнув поїхав в АТБ на Конякіна заради цікавості, а там  як я майже вгадав:

Спойлер

27AD3AAE-0940-4DF1-9E26-668737934ED9.thumb.jpeg.3ef0c75899523c7ab77fa327a5d9d25a.jpeg

  

PS:сижу п‘ю земан нефільтроване))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yura-patriot, ти більше наїздив, чим та різниця в 38 копійок :D.

Нагадало анекдот: 

 

Перед самим весіллям донька приходить до мами і каже:
- Мама, я заміж не піду.
- А шо сталося, доню?
- Мама, він тр %% ає мене тільки в дупу. Ти пам'ятаєш яке у мене було очко, маленьке як десять копійок. А тепер як пятьдесят.
- Доню, так шо ми тепер будемо за сорок копійок зі сватами лаятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була би корисна тема, де б люди повідомляли нижчу ціну.

Наприклад маринованийшашлик у Салюті біляЗагсу я брав  по 140, а на Північному-95 грн.

Ще й смачніший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

@yura-patriot, ти більше наїздив, чим та різниця в 38 копійок :D.

 

 Оооо! Ти думаєш я ганяю по Луцьку і шукаю різницю в ціні:huh: щоб було дешевше на пару копійок:unsure:,просто якраз усе було по дорозі, до дому, і тупо заїхав щоб подивитися, шопачьом, але сук@ суть не у тому, як бля тільки відкрилися було пифо по 16 грн.а зараз ось так((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, yura-patriot сказал:

 Оооо! Ти думаєш я ганяю по Луцьку і шукаю різницю в ціні:huh: щоб було дешевше на пару копійок:unsure:,просто якраз усе було по дорозі, до дому, і тупо заїхав щоб подивитися, шопачьом, але сук@ суть не у тому, як бля тільки відкрилися було пифо по 16 грн.а зараз ось так((((

 

Юрік, я так не думаю. То був жарт, якщо ти не зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, yura-patriot сказал:

було пифо по 16 грн.а зараз ось так((((

Та то звичайна "фішка-замануха" у перші тижні роботи любого нового маркету :) Не будуть-же вони так ціни демпінгувати... ще спалять нафіг ... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, ForZa сказано:

Та то звичайна "фішка-замануха" у перші тижні роботи любого нового маркету :) 

 А то 100 пудов. 

 Ще добавлю, вчора у тій же торбі купив пляху «козацька рада» 0,7 ціна 111 гривень з копійками, а потім заглянув в АТБ,ціна те саме 111 рубасіків. Я до чого, тож торба позицінує себе як магаз без націнки і за це бере отих пару гривень, то шо, атбешка такі дурні:lol: Соєвий соус «новаро класичний» зараз в атб десь 22-23 грн. короче так як в тій самій торбі, але бляха місяць назад він був по акції 18 гривень! да-да. Я не «топлю» за атбешку,але факт, там самі прикольні ціни.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїхав також заради цікавості, таки так плата за вихід звісно нове у нас. Ціни я би не сказав що це склад опт. Будьте уважні також звіряйте чек на виході. Взяли чіпси (2пачки), на цінниках було щось 19,7 а на касі пробилося 23,6.. щось таке. Після розмови із кимось не зрозумілим в залі, яку довго гукали, сказала ми гроші не повертаємо а повертаємо товар якщо ціна не підходить. Ну і стандартний підхід коли хотів сфотографувати цінники і вимагав книгу скарг (цінники відразу ж здерла із стелажа) нехотя повернула 8грн. але цінники всі познімала. Тому чесно кажучи не особливо ходив і в старий фУРШЕТ і напевно в нову тОР БУ не виникає більше бажання заходити. Порівнював деякі ціни (жара)  на те ж пиво (у них великий асортимент місцевого чого немає в АТБ) є різниця як в + так в -.  Тому скажу, що як в будь якому маркеті треба дивитися.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, yura-patriot сказал:

 А то 100 пудов. 

 Ще добавлю, вчора у тій же торбі купив пляху «козацька рада» 0,7 ціна 111 гривень з копійками, а потім заглянув в АТБ,ціна те саме 111 рубасіків. Я до чого, тож торба позицінує себе як магаз без націнки і за це бере отих пару гривень, то шо, атбешка такі дурні:lol: Соєвий соус «новаро класичний» зараз в атб десь 22-23 грн. короче так як в тій самій торбі, але бляха місяць назад він був по акції 18 гривень! да-да. Я не «топлю» за атбешку,але факт, там самі прикольні ціни.

горілка львівська преміум: атб 125 грн., торба - 116 грн. :P(поки що )

Перець 30.04.2018 року в атб був десь 96 грн. (точно за 90 грн.); в сільпо - 87 грн., в торбі - 78 грн.

Молоко молокія казкове 30.04.2018 в атб - 25 грн., в сільпо - 24 грн.

На кожен товар свій цінник, десь дорожче десь дешевше. Не існує магазину де абсолютно все дешевше. Та що тут говорити, в одній мережі сільпо в Луцьку ціни в магазинах різні!!! - і це мені підтвердили безпосередньо в сільпо.

 

А помітили, як в АТБ, той що агроконтарктом був (по ходу ми всі в один магазин ходимо :D) зменшилась кі-ть товарів з червоними цінниками? І ціни, дійсно, помітно підросли. І по-моєму немає вже тієї знижки 15% що була в неділю на товари на звичайних цінниках (ну принаймні на  те що я купувала не було). Задачу мінімум АТБ виконав - добре "зайшов" на ринок. 

І ще про червоні цінники, не раз помічала як ціна на касі в неділю не відповідала червоному ціннику, і касири точно так само розводили руками і казали або купуйте за те що вибиває або повертайте. Сама 2 раза "попала" на морозиві  - просто в падло було вертатись і черга була велика.

 

Торба - ну таке... Дещо дешевше. Вибір алкоголю (горілки і вина)  більший як в атб. Але нада бути обережним з цукерками, печивом, сирами - думаю буде багато залежаного. Купляла сир порізаний і пофасований за вітриною з ковбасою - то був не першої свіжості (не хотілось з дому вертатись в магазин)... Сир точно більш купувати не буду там. М'ясна точка там підприємця та що і була в фуршеті. А от вітрина з ковбасою - це точно забіяки (бачила і оголошення що забіяка шукав продавця на ту точку в торбі). Так само як і майже у всіх магазинах знижки після 20:00 на власне виробництво 30%. 

Вчора купувала морозиво на 60 грн. не було ніяких додаткових витрат (я так зрозуміла до 100 грн. не нараховують?)

 

Я хожу по різних магазинах, чим більше пропозицій - тим краще (є з чого вибрати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літровий джеймсон був дешевший в них як в інших на 50-200 грн,  навіть в розетки  він 770 а в них я бачив 740 був .... 

На цукерках обслуговування жахливе, а так вцілому маркет як маркет. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.05.2018 at 08:42, yura-patriot сказано:

 А то 100 пудов. 

 Ще добавлю, вчора у тій же торбі купив пляху «козацька рада» 0,7 ціна 111 гривень з копійками, а потім заглянув в АТБ,ціна те саме 111 рубасіків.

 

На 0.7 горілки це індикативна ціна. Тобто мінімальна роздрібна до щозволена згідно постанови КМУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...