Перейти до змісту

Обережно! На єршова Тор-ба!!! ( бувший фуршет)


DarkMonk

Рекомендовані повідомлення

Ну короче говоря сегодня решил посетить этот магазин , развлекуха ещё та. Ну по порядку. 

Вход бесплатный, а выход платный. Не поверите :) пойдите и проверите.  В чек включают 2.90 за первые 100гривень (а если расплачиваетесь кредитной картой то 3.90), за каждые последующие +0.75 копеек. На мой вопрос это за какой такой сервис ??? Сказали что отчитываться предо мной не обязаны и послали нафиг, я был настойчив и получил ответ "у них склад- магазин и это за обслуживание ":)  ( видимо кассиром, т.к тележку мне ни кто не катал и гид со мной не ходил) . По-поводу гида, там он действительно нужен найти что то там не так просто. За алкоголь рассчёт в зале алкоголя, потом досмотр на выходе. Короче Пиз..ц. Ещё сказали что у них все цены как на складе БЕЗ НАЦЕНКИ, вот это был предел .... Цены у них несколько дороже чем в других супермаркетах, а учитывая унизительную плату за обслуживание :) , и блужданием между хаотически расставленных полок с товаром, это вообще перебор. За 10 минут пока я стоял уточнял за что с меня содрали "плату за выход" было ещё три мини скандала, по этому же поводу. 

Вообщем это не жалоба, а информация для вас. Я туда уже никогда не поеду. 

Может магазин с платным обслуживанием где-то и существует (я пока таких не встречал ), то это явно не эта помойка. 

Видел по телеку как в огромных Мега маркетах, персонал на роликах гоняет и может привезти тебе булку хлеба, если она например находится в другом конце и идти туда далеко ииии это бесплатно. Но тут...... Полный абзац. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

ой,а мені на днях один таксист ну так нахвалював цей магазин

розказував що тааам такий сервіс ,ну ніде такого в Луцьку нема

і от бачищ - точно,такого цирку в Луцьку пошукати треба

дякую за тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, DarkMonk сказал:

Ну короче говоря сегодня решил посетить этот магазин , развлекуха ещё та. Ну по порядку. 

Вход бесплатный, а выход платный. Не поверите :) пойдите и проверите.  В чек включают 2.90 за первые 100гривень (а если расплачиваетесь кредитной картой то 3.90), за каждые последующие +0.75 копеек. На мой вопрос это за какой такой сервис ??? Сказали что отчитываться предо мной не обязаны и послали нафиг, я был настойчив и получил ответ "у них склад- магазин и это за обслуживание ":)  ( видимо кассиром, т.к тележку мне ни кто не катал и гид со мной не ходил) . По-поводу гида, там он действительно нужен найти что то там не так просто. За алкоголь рассчёт в зале алкоголя, потом досмотр на выходе. Короче Пиз..ц. Ещё сказали что у них все цены как на складе БЕЗ НАЦЕНКИ, вот это был предел .... Цены у них несколько дороже чем в других супермаркетах, а учитывая унизительную плату за обслуживание :) , и блужданием между хаотически расставленных полок с товаром, это вообще перебор. За 10 минут пока я стоял уточнял за что с меня содрали "плату за выход" было ещё три мини скандала, по этому же поводу. 

Вообщем это не жалоба, а информация для вас. Я туда уже никогда не поеду. 

Может магазин с платным обслуживанием где-то и существует (я пока таких не встречал ), то это явно не эта помойка. 

Видел по телеку как в огромных Мега маркетах, персонал на роликах гоняет и может привезти тебе булку хлеба, если она например находится в другом конце и идти туда далеко ииии это бесплатно. Но тут...... Полный абзац. 

Ти певно один в Луцьку не знаєш умов роботи цього магазину:

http://tor-ba.com/

Вони позиціонують себе як склад-магазин без роздрібних націнок, береться тільки плата за касове обслуговування, на касах є табличка з цим.

Я так-сяк звіряв ціни з АТБ і Сільпо'м - на багато товарів ціна дійсно нижча

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, kroha сказал:

ой,а мені на днях один таксист ну так нахвалював цей магазин

розказував що тааам такий сервіс ,ну ніде такого в Луцьку нема

і от бачищ - точно,такого цирку в Луцьку пошукати треба

дякую за тему

Та нормальний там магазин, дівчат на роликах як хоче  ТС, там немає і малі покупки аля водичка -хліб абсолютно не вигідна (бо каовий збір 2,90), а чек в 100-300 грн буде економнішим за інші магазини. Поки самі не перевірете - не взнаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, vaz75 сказал:

Ти певно один в Луцьку не знаєш умов роботи цього магазину:

http://tor-ba.com/

Вони позиціонують себе як склад-магазин без роздрібних націнок, береться тільки плата за касове обслуговування, на касах є табличка з цим.

Я так-сяк звіряв ціни з АТБ і Сільпо'м - на багато товарів ціна дійсно нижча

наведіть кілька прикладів

наприклад,сік Сандора в Сільпо 28 грн - в Торбі 22

чи якось так ,щоб було зрозуміло чи треба туди йти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vaz75:

Ну наверное действительно я один, наверное перед походом в продуктовый магазин мне нужно ознакомиться с ихним статутом, прочитать 10 буклетов и все вывески. Может быть и так , но цены в АТБ , уж ни как не сравнить с торбой. Я выразил своё мнение ..... а вы считайте что вам больше подходит. 

Сходите в АТБ ( бывший АгроКОНТРАКТ ) и вы прозреете. Корица в торбе 4 гривны в АТБ 2гривны. И.Т.д. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, kroha сказал:

наведіть кілька прикладів

наприклад,сік Сандора в Сільпо 28 грн - в Торбі 22

чи якось так ,щоб було зрозуміло чи треба туди йти)

Нє, ну вже не наглійте так, я не записував. Що таке згадати? Вода Моршинська 1, 5л слабогазована Сільпо 12,40 грн, АТБ - 11.40, Тор-ба 10,40. Щось таке. Краще самі сходіть, без товару випустять безкоштовно, не стрілятимуть навздогін :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, vaz75 сказал:

Нє, ну вже не наглійте так, я не записував. Що таке згадати? Вода Моршинська 1, 5л слабогазована Сільпо 12,40 грн, АТБ - 11.40, Тор-ба 10,40. Щось таке. Краще самі сходіть, без товару випустять безкоштовно, не стрілятимуть навздогін :) .

а ще на сайті пише

Цитата
Неділя - день, коли плата за чек відсутня

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, DarkMonk сказал:

Vaz75:

Ну наверное действительно я один, наверное перед походом в продуктовый магазин мне нужно ознакомиться с ихним статутом, прочитать 10 буклетов и все вывески. Может быть и так , но цены в АТБ , уж ни как не сравнить с торбой. Я выразил своё мнение ..... а вы считайте что вам больше подходит. 

Ну в кожного магаза своя політика, це не заборонено, та Тор-ба рекламувалася по всьому Луцьку: на білбордах, радіо. Та й певно ніхто ж не забороняв тобі відмовитися від покупки. Я, наприклад, лоханувся раз в АТБ з їхніми червоними акційними ціниками, які є двох типів: діюча знижка, і "наступної неділі". В середу скупився товаром, де були ціники "наступної неділі", як глянув в чек, а там регулярні ціни. А зараз мені така система і до вподоби, бо не беру товар, який в неділю буде дешевший, якщо мені він не конче потрібний - сприймаю як інформування про наступні акції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

3 минуты назад, kroha сказал:

а ще на сайті пише

 

Ещё мне предложили оформить карту пенсионера :) им не начисляют плату за чек. Но так как я пока на пенсионера не сильно похож, предложили оформить на мою бабушку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, DarkMonk сказал:

Ну у меня был чек в 220 гривень + 4.40 их услуги, все тоже са

 

21 минуту назад, vaz75 сказал:

Я так-сяк звіряв ціни з АТБ і Сільпо'м - на багато товарів ціна дійсно нижча

не на всі. Хто хоче зекономити, той порахує, що брати, а що ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, DarkMonk сказано:

Vaz75:

Ну наверное действительно я один, наверное перед походом в продуктовый магазин мне нужно ознакомиться с ихним статутом, прочитать 10 буклетов и все вывески. Может быть и так , но цены в АТБ , уж ни как не сравнить с торбой. Я выразил своё мнение ..... а вы считайте что вам больше подходит. 

а пам'ятаєш  як в метрО чи в мЕтро пускати по членських картках?

 

то в них не магазин, то джентльменський клуб зі своїми  правилами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, DarkMonk сказал:

 

 

Ещё мне предложили оформить карту пенсионера :) им не начисляют плату за чек. Но так как я пока на пенсионера не сильно похож, предложили оформить на мою бабушку :)

Соціальна

Для пенісонерів відпуск товарів без комісії щопонеділка (В нових маркетах - щоденно)

http://tor-ba.com/clients/

 

P.$. Сергей, что ты им показал :D что тебе такое предложили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

а пам'ятаєш  як в метрО чи в мЕтро пускати по членських картках?

 

то в них не магазин, то джентльменський клуб зі своїми  правилами

Так там и до сих пор так. Обязательное наличие их дисконтный карты. Но ни каких игрищщщщщь с ценами и отплатами за вход/выход. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Vitaliy L сказал:

Соціальна

Для пенісонерів відпуск товарів без комісії щопонеділка (В нових маркетах - щоденно)

http://tor-ba.com/clients/

 

P.$. Сергей, что ты им показал :D что тебе такое предложили?

Лиццо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, DarkMonk сказано:

Так там и до сих пор так. Обязательное наличие их дисконтный карты. Но ни каких игрищщщщщь с ценами и отплатами за вход/выход. 

во, і звикли і не жужжать

 

і тут звикнуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

во, і звикли і не жужжать

 

і тут звикнуть :)

Не но тут как бы нечто иное, вот мой пример. Я набрал единиц 20 товара, ну как поёт ДжиГурда "...кода двадцатку штрафу предъявили , мне жарко стало я от холода вспотел" :) другими словами это был нежданчик, я оплатил ... Но вывод сделал и просто больше туда не поеду, учитывая что вокруг меня самый дальний маркет это торба. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно нормальний та комфортний магазин

Великий асортимент.Адекватні ціни

Дещо дорожче дещо дешевше

Хоча кожен шукає своє

Хто любить купувати на ринку

Хто в маркетах

Хто їздить за кордон на закупи

А писати «обережно торба», як на мою думку , це занадто

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, hrupkiy сказал:

Абсолютно нормальний та комфортний магазин

Великий асортимент.Адекватні ціни

Дещо дорожче дещо дешевше

Хоча кожен шукає своє

Хто любить купувати на ринку

Хто в маркетах

Хто їздить за кордон на закупи

А писати «обережно торба», як на мою думку , це занадто

 

 

 

абсолютно адекватне зауваження

особливо якщо про це дізнаєшся на виході,а не на вході

я теж коли продавець після мого бажання оплатити дописує +1 % за обналічку відмовляюся від покупки ,бо про такі речі треба говорити наперед

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, hrupkiy сказал:

Абсолютно нормальний та комфортний магазин

Великий асортимент.Адекватні ціни

Дещо дорожче дещо дешевше

Хоча кожен шукає своє

Хто любить купувати на ринку

Хто в маркетах

Хто їздить за кордон на закупи

А писати «обережно торба», як на мою думку , це занадто

 

 

 

Ну , я исходил из двух позиций. 

1. На форуме есть тема "обережно фуршет". И как я понимаю история хоть и не похожая, помещение то-же. Конечно помещение почти ни причём, но есть места как говорится" что не кинешь всё проростёт", а есть " сколько не поливай вссё сдохнет".

2. Самое главное! Я предупредил словом "обережно", про особые условия этой организации. Про скрытые платежи, про которые вы можете по своему недосмотрению, узнать ПОТОМ в чеке. И вот ПОТОМ вы ни чего уже не докажете.  Ну а ходить туда или нет ДЕЛО ВАШЕ. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, hrupkiy сказал:

Кожен вибирає своє

Коли людина переплачує 5 грн і стирає пальці в клавіатуру це смішно

але це моя приватна думка

 

такий час ,ми все любимо постити в інтернет

і вже не раз спостерігала,багач цінить навіть 5 своіх копійок і надаремно не викине

бідняк і 20 гривень не цінує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, hrupkiy сказал:

Кожен вибирає своє

Коли людина переплачує 5 грн і стирає пальці в клавіатуру це смішно

але це моя приватна думка

 

А при чём тут человек стирающий пальцы :) эти деньги что? Идут ему???? Да не шутите.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виключно моє враження:

1. Кілька років надавав перевагу гуртівні Пакко. Днів десять тому робили закупку спецій/приправ на гуртівні Пакко і потім заради інтересу, маючи чек і будучи в ТОР-БІ, порівняли ціни. В Торбі ціни десь на 5-7% були нижчі. Запам"ятався приклади image.png.abdbe99016782ee4fe956e5211bbfd32.png

2. Після Пакко була спроба зупинитися на закупках в АТБ. Місяців два тому (десь після відкриття АТБ на Ювілейці) склалося враження, що АТБ почав заганятися. Цікавіші ціни переважно на приватні марки мережі. А тут вже значні питання до якості.

3. Кожна мережа, коли заходить в регіон, намагається спершу переманити клієнтів. Потім в кращому випадку працюють за стратегією "щось дешевше, щось дорожче".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "торбі" я купив вино, яке шукав два роки по всьому Луцьку і не тільки тут...І алкоголь на будь який вибір, правда після відкриття  і там-там почав розширювати асортимент...Мені не подобається обслуговування на печеві і цукерках(в черзі стояли перед святами 20 хв.), і те що каси нові, а транспортна стрічка не працює через одну касу))Ну і персонал дуже повільний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...